Jak změnit domovskou stránku na Google Chrome

V tomto článku:Nastavení tlačítka "Domů"Nastavení Chrome pro otevření stránek při spuštěníReference

Svou domovskou stránku na Google Chrome můžete změnit pomocí Nastavení. Kromě povolení a nastavení domovské stránky, můžete také změnit spuštění stránek a nastavit Chrome, aby otevíral určitou stránku nebo sadu stránek při každém spuštění. Nastavené domovské stránky vám zabere jen pár kliknutí. U mobilních verzí Chrome (Android, iOS, atd.) domovská stránka změnit nelze.

Část 1
Nastavení tlačítka "Domů"

 1. 1
  Klikněte na tlačítko nabídky Chrome a vyberte možnost "Nastavení". Otevře se vám nová záložka s Nastavením.
  • Poznámka: V mobilních verzích Chromu není možné nastavit domovskou stránku. Mobilní verze vám jednoduše otevřou poslední navštívenou stránku.
 2. 2
  V sekci vzhled zaškrtněte políčko "Zobrazit tlačítko Domovská stránka". Tlačítko se vám objeví v levé části adresního řádku Chrome.
 3. 3
  Klikněte na odkaz "Změnit" pro nastavení vaší domovské stránky. Otevře se malé okno s aktuální domovskou stránkou (Google ve výchozím nastavení).
 4. 4
  Zadejte adresu stránky, kterou chcete nastavit. Vyberte "Otevřít tuto stránku" a následně zadejte nebo vložte adresu webové stránky, kterou chcete nastavit jako domovskou.
  • Můžete také zvolit "Použít stránku Nová karta", které obsahuje lištu Vyhledávání Google a odkazy na vaše oblíbené stránky.
 5. 5
  Uložte změny a vyzkoušejte je. Klikněte na "OK" pro uložení změn a potom klikněte na tlačítko "Domů". Měla by se vám načíst stránka, kterou jste zadali v předchozím kroku.
 6. 6
  Pokud nemůžete změnit svou domovskou stránku, spusťte kontrolu malwaru. Pokud se při každém spuštění Chrome vaše domovská stránka změní na jinou, může se jednat o infekci malwarem. Tyto škodlivé programy vám znemožňují měnit domovskou stránku a další nastavení prohlížeče. Malware můžete zkontrolovat a odebrat pomocí bezplatného nástroje jako je například AdwClenear neb Malwarebytes Antimalware.[1]
  • Poznámka: Pokud používáte Chromebook, který je spravován IT oddělením, jako jsou školy nebo zaměstnání, změna domovské stránky nemusí být vždy oprávněna.

Část 2
Nastavení Chrome pro otevření stránek při spuštění

 1. 1
  Klikněte na tlačítko nabídky Chrome a vyberte možnost "Nastavení". Otevře se vám nová záložka s Nastavením. Chrome může načíst konkrétní stránky kdykoliv při jeho spuštění. Jedná se o jiný způsob než při načtení pomocí tlačítka "Domů".
 2. 2
  Vyberte si, co chcete otevřít při spuštění Chrome. Chrome nabízí tří různé možnosti pro načtení karet při jeho spuštění.
  • Otevřít stránku Nová karta - Nastavení, při kterém se Chrome spustí na Nové kartě, která obsahuje lištu Vyhledávání Google a odkazy na vaše oblíbené stránky.
  • Pokračovat tam, kde jste přestali - Jakékoliv karty, které zůstaly otevřené při ukončení prohlížeče Chrome, budou znovu načteny. Vyvarujte se této možnosti na veřejném počítači. Může se stát, že necháte náhodu otevřené své citlivé informace.
  • Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek - To vám umožní nastavit stránky, které se otevřou při spuštění Chrome. Použijte tuto možnost, pokud chcete zobrazit určité stránky při každém jeho spuštění.
 3. 3
  Klikněte na odkaz "Nastavení stránky" pro nastavení své domovské stránky. Otevře se malé okno se seznamem všech aktuálních domovských stránek.
 4. 4
  Zadejte adresu stránky, kterou chcete přidat. Můžete zadat nebo vložit zkopírovanou adresu do pole, pro přidání do seznamu. Můžete také kliknout na "Použít aktuální stránky", čímž přidáte všechny stránky, které jsou momentálně otevřené.
 5. 5
  Pokračujte v přidávání stránek. Při spuštění Chrome můžete načíst více domovských stránek. Každá z nich se otevře na nové kartě. Jednoduše stačí přidat další stránky do prázdného pole, které naleznete v dolní části seznamu.
  • Pokud máte starší počítač, bude možná vhodné, omezit počet na dvě nebo tři stránky. Otevření více stránek najednou může váš počítač zpomalit.
 6. 6
  Uložte změny a vyzkoušejte je. Klikněte na "OK" a vaše změny budou uloženy. Ujistěte se, že máte "Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek" zvolené tak, aby Chrome používal vaše nastavení domovské stránky. Zavřete všechny okna Chrome a poté prohlížeč znovu otevřete. Při spuštění byste měli vidět svou domovskou stránku, resp. stránek více.

Tipy

 • Do nastavení se můžete dostat také zadáním chrome://settings/ do vašeho adresního řádku.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Change Your Homepage on Chrome, Español: cambiar tu página de inicio en Chrome, Português: Mudar Sua Página Inicial no Google Chrome, Italiano: Cambiare la Pagina Iniziale di Chrome, Français: changer votre page d'accueil sur Chrome, 中文: 改变Chrome的主页, Deutsch: Startseite in Google Chrome ändern, Русский: изменить домашнюю страницу в Chrome, Bahasa Indonesia: Mengganti Halaman Utama pada Google Chrome, Nederlands: Je homepage in Chrome wijzigen, ไทย: เปลี่ยนหน้าโฮมใน Chrome, Tiếng Việt: Đổi trang chủ trên Chrome, العربية: تغيير الصفحة الرئيسية لمتصفح جوجل كروم, 한국어: 크롬에서 홈페이지 변경하는 방법, हिन्दी: क्रोम (Chrome) पर आपका होमपेज बदलें (Change Your Homepage on Chrome), 日本語: Chromeでホームページを変更する

Stránka byla zobrazena 1 760 krát.
Byl tento článek přesný?