Jak změnit heslo k účtu Gmail

Možná se obáváte, že někdo zjistil heslo k vašemu účtu Gmail nebo si heslo prostě chcete změnit, protože se to jednou za čas doporučuje kvůli bezpečnosti. Ať už jsou vaše důvody ke změně hesla jakékoliv, zjistěte, jak si jej změnit během chvilky pomocí následujících jednoduchých kroků.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se k účtu Gmail. Zadejte uživatelské jméno a heslo.
 2. 2
  Klikněte na ozubené kolečko. Toto tlačítko vypadá jako malé ozubené kolečko a nachází se v pravém horním rohu vaší obrazovky.
 3. 3
  Vyberte možnost „Nastavení“. Jedná se o pátou kategorii seshora v rozbalovacím seznamu. Otevře se nabídka Nastavení.
 4. 4
  Vyberte možnost „Účty a import“. Je to čtvrtá položka zleva v panelu nástrojů Nastavení.
 5. 5
  Klikněte na možnost „Změnit heslo“. Jedná se o první možnost nahoře na stránce. Otevře se nové okno s názvem „Můj účet“.
 6. 6
  Zadejte své současné heslo.
 7. 7
  Zadejte nové heslo. Jak jej budete psát, pod heslem vedle nápisu „Bezpečnost hesla“ se zobrazí síla nového hesla. Z bezpečnostních důvodů si zvolte silné heslo.
 8. 8
  Potvrďte nové heslo.
 9. 9
  Klikněte na tlačítko „Změnit heslo“.

Tipy

 • Je vhodné mít druhý e-mailový účet. Můžete si jej provázat s účtem Gmail a pokud heslo k účtu Gmail zapomenete, lze si informaci o heslu nechat zaslat na druhý účet.

Reference

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Internet

V jiných jazycích:

English: Change Your Gmail Password, Français: changer votre mot de passe Gmail, Español: cambiar la contraseña de Gmail, Italiano: Cambiare la tua Password di Gmail, Português: Alterar a Senha de seu Gmail, Nederlands: Je wachtwoord van Gmail wijzigen, Русский: изменить пароль в Gmail, 中文: 改Gmail邮箱密码, Bahasa Indonesia: Mengganti Kata Sandi Gmail, ไทย: เปลี่ยนรหัสผ่าน Gmail, العربية: تغيير كلمة مرور البريد الإلكتروني جيميل, हिन्दी: अपना Gmail पासवर्ड चेंज करें, 日本語: Gメールのパスワードを変更する, Tiếng Việt: Đổi Mật khẩu Gmail, 한국어: 지메일(Gmail) 비밀번호 변경하는 방법, Türkçe: Gmail Şifresi Nasıl Değiştirilir

Stránka byla zobrazena 9 183 krát.
Byl tento článek přesný?