Jak změnit heslo ve službě Yahoo! Mail

Pokud jste zjistili, že vaše heslo vypátral někdo cizí, nebo jste prostě jen už delší dobu heslo neměnili, je změna hesla docela dobrý nápad. A jak vlastně heslo ve službě Yahoo! mail změníte? Pojďme se na to společně podívat.

Postup

 1. 1
  Přihlašte se ke svému účtu Yahoo! mail. Jděte na přihlašovací stránku, kterou normálně k přihlášení do emailu používáte, a zadejte uživatelské jméno a heslo. Poté klikněte na "Sign in" (přihlásit).
  • K přihlášení můžete použít i účet Facebook nebo Google.
 2. 2
  Klikněte na ikonku ozubeného kolečka vpravo nahoře. Z rozbalovacího menu vyberte možnost "Account info" (informace o účtu) a klikněte na ni.
 3. 3
  Klikněte na tlačítko “Sign In” (přihlásit). Ano, musíte to udělat dvakrát.
 4. 4
  Klikněte na “Change your password" (změnit heslo) v sekci “Sign-In and Security” (přihlášení a zabezpečení).
 5. 5
  Zadejte aktuální heslo, zvolte nové heslo a potvrďte ho. Nové heslo musí mít alespoň osm znaků, z nichž alespoň jedno písmeno a jednu číslici.
 6. 6
  Potvrďte kliknutím na tlačítko “Save” (uložit) a nové heslo je nastavené. Tlačítko "Save" najdete vpravo dole na stránce.
 7. 7
  Objeví se potvrzení. Toto oznámení vám potvrdí, že jste heslo úspěšně změnili. Při příštím přihlášení k účtu Yahoo! už použijete nově nastavené heslo. Nakonec klikněte na "Continue" (pokračovat).

Tipy

 • Heslo by mělo vždy obsahovat malá i velká písmena, zvláštní znaky i číslice.
 • V sekci “Sign-In and Security” můžete zvolit tajné otázky a další možnosti pro případ resetování hesla.

Varování

 • Změnou hesla pro Yahoo! Mail změníte také heslo pro další služby Yahoo!, které využíváte pod stejným uživatelským jménem.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Internet

V jiných jazycích:

English: Change A Password in Yahoo! Mail, Italiano: Cambiare la Password in Yahoo! Mail, Español: cambiar la contraseña en Yahoo! Mail, Deutsch: Ändere dein Passwort bei Yahoo, Português: Mudar a Senha no Yahoo Mail, 中文: 更改雅虎邮箱的密码, Nederlands: Je wachtwoord van Yahoo Mail wijzigen, Русский: изменить пароль в почте Yahoo, Français: modifier son mot de passe Yahoo! Mail, Bahasa Indonesia: Mengubah Kata Sandi Akun Yahoo! Mail, العربية: تغيير كلمة سر بريد ياهو الإلكتروني, हिन्दी: याहू! मेल में पासवर्ड बदलें, 한국어: 야후 메일 비밀번호 바꾸기, Tiếng Việt: Thay Đổi Mật Khẩu trong Yahoo! Mail, ไทย: เปลี่ยนรหัสผ่าน Yahoo! Mail, 日本語: Yahoo!メールのパスワードを変更する, Türkçe: Yahoo! Mail'de Şifre Nasıl Değiştirilir

Stránka byla zobrazena 2 882 krát.
Byl tento článek přesný?