Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud jste zjistili, že vaše heslo vypátral někdo cizí, nebo jste prostě jen už delší dobu heslo neměnili, je změna hesla docela dobrý nápad. A jak vlastně heslo ve službě Yahoo! mail změníte? Pojďme se na to společně podívat.

Postup

 1. 1
  Přihlašte se ke svému účtu Yahoo! mail. Jděte na přihlašovací stránku, kterou normálně k přihlášení do emailu používáte, a zadejte uživatelské jméno a heslo. Poté klikněte na "Sign in" (přihlásit).
  • K přihlášení můžete použít i účet Facebook nebo Google.
 2. 2
  Klikněte na ikonku ozubeného kolečka vpravo nahoře. Z rozbalovacího menu vyberte možnost "Account info" (informace o účtu) a klikněte na ni.
 3. 3
  Klikněte na tlačítko “Sign In” (přihlásit). Ano, musíte to udělat dvakrát.
 4. 4
  Klikněte na “Change your password" (změnit heslo) v sekci “Sign-In and Security” (přihlášení a zabezpečení).
 5. 5
  Zadejte aktuální heslo, zvolte nové heslo a potvrďte ho. Nové heslo musí mít alespoň osm znaků, z nichž alespoň jedno písmeno a jednu číslici.
 6. 6
  Potvrďte kliknutím na tlačítko “Save” (uložit) a nové heslo je nastavené. Tlačítko "Save" najdete vpravo dole na stránce.
 7. 7
  Objeví se potvrzení. Toto oznámení vám potvrdí, že jste heslo úspěšně změnili. Při příštím přihlášení k účtu Yahoo! už použijete nově nastavené heslo. Nakonec klikněte na "Continue" (pokračovat).
  Reklama

Tipy

 • Heslo by mělo vždy obsahovat malá i velká písmena, zvláštní znaky i číslice.
 • V sekci “Sign-In and Security” můžete zvolit tajné otázky a další možnosti pro případ resetování hesla.
Reklama

Varování

 • Změnou hesla pro Yahoo! Mail změníte také heslo pro další služby Yahoo!, které využíváte pod stejným uživatelským jménem.
Reklama

O tomto wikiHow

JL
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Jack Lloyd. Jack Lloyd je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s tvorbou a editací článků souvisejících s technologiemi. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny. Tento článek byl zobrazen 3 745 krát
Kategorie: Internet
Stránka byla zobrazena 3 745 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama