Jak změnit profilový obrázek na Skype

V tomto článku:Změna obrázku na Windows 7Změna obrázku na Windows 8Změna obrázku na Windows Desktop (Windows 8 or 8.1)Změna obrázku na MacuReference

Změna profilového obrázku na Skype zabere jen několik kliknutí myší. Záleží však také na tom, jakou verzi Skype máte a jestli používáte Mac nebo PC. Pokud chcete vědět, jak to udělat, následujte tyto kroky.

1
Změna obrázku na Windows 7

 1. 1
  Otevřete Skype a na hlavním panelu klikněte na tlačítko "Skype". Ujistěte se, že máte minimálně Skype verze 5.3.
 2. 2
  Klikněte na "Profil" a "Změnit obrázek...". Tyto možnosti se vám zobrazí v rozevírací nabídce.
 3. 3
  Vyfoťte se nebo si vyberte obrázek uložený na vašem počítači. Pokud máte webkameru, tak si vyberte tuto možnost. Pokud ji však nemáte, tak si projděte fotky na vašem počítači a najděte obrázek, který chcete použít.
 4. 4
  Vyberte si obrázek, který budete chtít používat jako profilový obrázek a klikněte na Otevřít.
 5. 5
  Klikněte na "Použít tento obrázek". Tento příkaz změní vaši profilovou fotku na obrázek, který jste zvolili.

2
Změna obrázku na Windows 8

 1. 1
  Otevřete Skype. Ujistěte se, že máte Skype verze 5.3 či pozdější.[1]
 2. 2
  Klikněte na váš profilový obrázek. Otevře se vám postranní nabídka na správu profilu.
 3. 3
  Vyberte si nový obrázek. Najděte složku, v které je obrázek, který chcete použít. Projděte si ji a zvolte obrázek, který chcete použít. Obrázek, který si zvolíte bude zaškrtnutý.
 4. 4
  Klikněte na "Otevřít".
 5. 5
  Následně se vám tento obrázek nastaví jako vaše profilová fotka. Máte dokončeno.

3
Změna obrázku na Windows Desktop (Windows 8 or 8.1)

 1. 1
  Otevřete Skype.
 2. 2
  Na domovské stránce vpravo uvidíte malé kolečko s vaší aktuální profilovou fotkou (pokud zatím žádnou nemáte, tak tam bude přednastavená ikonka s modro-bílou lidskou hlavou). Na tomto kolečku se také zobrazuje zelený puntík, který znamená, že jste přítomní.
 3. 3
  Jedním kliknutím na kolečko s profilovou fotkou se vám otevře okno, v kterém bude celá vaše fotka, Skype jméno a emailová adresa.
 4. 4
  Jedním kliknutím na *zvětšenou* fotku se automaticky dostanete do vaší složky s obrázky, kde si budete moct vybrat vhodnou fotku. Vyberte si obrázek, který chcete použít a klikněte na tlačítko "Otevřít" na pravé spodní straně otevřeného okna.
 5. 5
  Automaticky se vám nastaví nová profilová fotka.
 6. 6
  UPOZORNĚNÍ: Pokud si to celé v průběhu rozmyslíte, klikněte na "Zrušit" a ne na "Otevřít". NEVYBÍREJTE znovu fotku, kterou už používáte, protože tak ztratíte zoom, který jste si u ní předtím nastavili.

4
Změna obrázku na Macu

 1. 1
  Otevřete Skype. Ujistěte se, že máte Skype verze 5.3 či pozdější.[2]
 2. 2
  Klikněte na svoji profilovou fotku nebo jméno. Naleznete je v levém horním rohu vašeho profilu. Kliknutím se otevře nová stránka, na které budete moct změnit váš obrázek.
 3. 3
  Dvakrát klikněte na váš obrázek. Otevře se vám editor profilového obrázku.
 4. 4
  Změňte svoji profilovou fotku. Existují tři způsoby, jak to udělat:
  • V rozevírací nabídce klikněte "Historie", kde si můžete vybrat z obrázků, které jste již dříve použili.
  • Klikněte na tlačítko "Kamera" a vyfoťte se svojí webkamerou. Počkejte, než se to odpočítá od 3 do 1 a usmějte se na kameru.
  • Klikněte na "Jiný" a vyberte si fotku, kterou máte uloženou na svém počítači.
 5. 5
  Klikněte na "Hotovo". Tímto příkazem se vám vaše fotka uloží. Pokud vám nevyhovuje, jak vypadá, tak můžete změnit její velikost posouváním slideru na fotce tam a zpět. Následně byste měli mít vše dokončeno.

Tipy

 • Existuje další způsob jak si změnit profilovou fotku. Klikněte na Skype, Profil, Upravit profil, pak klikněte na "Změnit obrázek" a následně pokračujte od kroku #4.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 13 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Change Your Picture in Skype, Português: Mudar a Sua Foto no Skype, Español: cambiar tu foto en Skype, 中文: 更改你的Skype头像, Русский: изменить фотографию в Skype, Nederlands: Je profielfoto van Skype veranderen, العربية: تغيير صورتك على سكايب, हिन्दी: स्काइप (Skype) में अपना फोटो बदलें, ไทย: เปลี่ยนรูปใน Skype, Tiếng Việt: Thay đổi Ảnh đại diện trên Skype

Stránka byla zobrazena 3 850 krát.
Byl tento článek přesný?