Jak znovu otevřít obrázky ve Snapchatu

V tomto článku:Použitím funkce Znovu otevřeníPoužitím aplikace pro ukládání SnapůReference

Snapchat je mobilní aplikace na posílání zpráv pro iPhone, která používá obrázky a videa místo psaného textu. Tato aplikace je zábavná a unikátní, ale má jednu malou chybu: Snapy (obrázky) můžete otevřít pouze jednou a na určitý stanovený čas. Díky nejnovější verzi můžete Snapy znovu otevřít, i když už byly jednou otevřeny. Můžete také nainstalovat aplikaci, která vám dovolí si schovat neotevřené Snapy na později.

1
Použitím funkce Znovu otevření

 1. 1
  Nainstalujte si nejnovější verzi Snapchatu. Verze 6.1.0. a novější obsahují funkci Znovu otevření, která vám umožní otevřít Snapy znovu.
 2. 2
  Otevřete Snapchat. Klikněte na ikonu Snapchatu na vaší obrazovce pro jeho otevření.
 3. 3
  Otevřete příchozí poštu. Uděláte to posunutím obrazovky doprava.
 4. 4
  Otevřete Nastavení. Klikněte v pravém horním rohu na ikonu ozubeného kola pro otevření Menu.
 5. 5
  Otevřete Dodatečné nastavení v Menu. Jděte do Dalších služeb, poté klikněte na Spravovat. Toto vám otevře seznam Dalších dostupných služeb.
 6. 6
  Klikněte na přepínací tlačítko "Přehrát znovu". Toto vám povolí funkci Znovu přehrávání.
 7. 7
  Vraťte se do příchozích zpráv. Vyberte ty Snapy, které si přejete vidět znovu. Klikněte na Snap pro jeho výběr.
  • Budete aplikací dotázáni pro potvrzení a upozorní vás, že přehrát Snap znovu lze pouze jednou za den.
 8. 8
  Znovu otevřete váš Snap. Klikněte na Ok pro potvrzení a otevřete znovu váš Snap. Zůstane otevřený po stejně dlouhou dobu jako původně.[1]

2
Použitím aplikace pro ukládání Snapů

 1. 1
  Stáhněte si aplikaci pro ukládání Snapů. Existuje několik aplikací, které vám dovolí uložit vaše Snapy a otevřít je tak později. Druhý uživatel nebude upozorněn, že jste si Snap uložili. Nejoblíbenější aplikace jsou např.:
  • Snapkeep (iOS)
  • SnapBox (iOS)
  • SnapSeeker (Android)
 2. 2
  Neotevírejte Snap, který chcete uložit. Pokud obdržíte Snap, který si přejete uložit a otevřít později, tak se ujistěte, že ho neotevřete. Pokud ho již jednou otevřete, tak ho nebudete moci více použít pro uložení do aplikace.
 3. 3
  Otevřete aplikaci pro ukládání Snapů. Přihlaste se do aplikace pomocí informací ze Snapchatu. Z vaší Snapchat aplikace budete automaticky odhlášeni a až ji budete chtít znovu použít, tak bude nutné se do ní znovu přihlásit.
 4. 4
  Vyberte Snap, který si přejete uložit. Jakmile zapnete aplikaci a přihlásíte se, tak se vám zobrazí seznam Snapů, které můžete uložit. Pokud jste Snap ještě neotevřeli, tak by se měl na seznamu objevit. Vyberte ten, který chcete uložit a ten by se měl stáhnout do vašeho telefonu. Poté ho můžete otevřít znovu kdykoliv pomocí aplikace Fotogalerie.[2]

Tipy

 • Funkce znovu přehrávání je funkční také pro video Snapy.
 • Snap můžete otevřít znovu každých 24 hodin. Pokud však máte v přijatých zprávách více Snapů, tak si z nich musíte vybrat pouze jeden a otevřít ho znovu jen jednou za den.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Sítě

V jiných jazycích:

English: Reopen Snapchat Pictures, Español: volver a abrir fotos en Snapchat, Français: rouvrir des photos sur Snapchat, Русский: повторно открыть фотографии Snapchat, Português: Reabrir Imagens do Snapchat, Italiano: Visualizzare Nuovamente un'Immagine su Snapchat, Deutsch: Bilder auf Snapchat erneut öffnen, 中文: 再次打开snapchat上的图片, Bahasa Indonesia: Membuka Kembali Gambar Snapchat, Nederlands: Snapchat afbeeldingen opnieuw openen, العربية: إعادة فتح صور سناب شات (Snapchat), हिन्दी: स्नैपचैट फोटो को दुबारा खोलें, 한국어: 스냅챗 사진 다시보는 방법, Tiếng Việt: Mở lại Ảnh trong Snapchat, ไทย: เปิดรูปใน Snapchat ขึ้นมาดูใหม่, 日本語: Snapchatでスナップをリプレイする

Stránka byla zobrazena 4 904 krát.
Byl tento článek přesný?