Jak zobrazit skryté sloupce v Excelu

V tomto článku:Zobrazení sloupců v Excelu 2013, 2010, and 2007Zobrazení sloupců v Excelu 2003 a předchozích verzíchReference

Uživatelé Excelu někdy skrývají řádky a sloupce - buď aby jejich tabulka vypadala úhledněji, aby zabránili změně nebo dokonce smazání některých údajů, nebo jen pro zjednodušení vzhledu tabulky. Všechny skryté sloupce a řádky se ale dají kdykoli odkrýt, nebo zobrazit. Níže se dočtete, jak odkrýt skryté sloupce ve všech verzích Excelu.

1
Zobrazení sloupců v Excelu 2013, 2010, and 2007

 1. 1
  Otevřete excelovou tabulku se sloupci, které chcete zobrazit.
 2. 2
  Najděte, kde se v tabulce daný skrytý sloupec nachází.
 3. 3
  Označte sloupce vlevo a vpravo od sloupce, který chcete zobrazit. Pokud například chcete odkrýt sloupec „D“, označíte sloupce „C“ a „E“.
 4. 4
  Klikněte pravým tlačítkem myši na kartě „Domů“ na horní excelové liště.
 5. 5
  Otevře se vám výběr možností.
 6. 6
  Sjeďte ve výběru na možnosti Skrýt/Zobrazit. Pro zobrazení sloupce, klikněte na tlačítko zobrazit. Sloupce, které jste chtěli zobrazit nyní budou ve vaší excelové tabulce viditelné.
 7. 7
  Pokud je budete chtít znovu skrýt, označte sloupec a tentokrát klikněte na „Skrýt“.

2
Zobrazení sloupců v Excelu 2003 a předchozích verzích

 1. 1
  Otevřete excelovou tabulku se sloupci, které chcete zobrazit.
 2. 2
  Najděte, kde se v tabulce daný skrytý sloupec nachází.
 3. 3
  Označte sloupce vlevo a vpravo od sloupce nebo skupiny sloupců, které chcete zobrazit. Pokud například chcete odkrýt sloupce „C“, D“ a „E“, označíte sloupce „B“ a „F“.
 4. 4
  Klikněte na tlačítko „Formát“ na horní liště Excelu.
 5. 5
  Sjeďte na „Sloupec“ a vyberte „Zobrazit“. Sloupce, které jste chtěli zobrazit nyní budou ve vaší excelové tabulce viditelné.

Tipy

 • Pokud sloupce nevidíte ani poté, co jste se je snažili zobrazit, je možné, že šířka sloupce je nastavena na „0“ nebo jinou nízkou hodnotu. Pro rozšíření sloupce umístěte kurzor na pravou hranu sloupce a sloupec roztáhněte.
 • Pokud chcete zobrazit všechny skryté sloupce v excelové tabulce, klikněte na tlačítko „Vybrat vše“, což je prázdné políčko vlevo od sloupce „A“ a nad řádkem „1“. Dále už v odkrývání budete pokračovat výše zmíněným postupem.
 • Pokud v excelové tabulce potřebujete zobrazit sloupec „A“, napište do políčka „Pole názvů“ vlevo od řádku vzorců „A1“. Sloupec „A“ už poté můžete zobrazit pomocí výše zmíněných kroků.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Unhide Columns in Excel, Português: Reexibir Colunas no Excel, Italiano: Visualizzare le Colonne Nascoste in Excel, Deutsch: Versteckte Spalten in Excel sichtbar machen, Español: mostrar columnas en Excel, 中文: 在 Excel 中显示隐藏的列, Русский: отобразить столбцы в Excel, Français: afficher des colonnes dans Excel, Bahasa Indonesia: Menampilkan Kembali Kolom Tersembunyi di Excel, Nederlands: Verborgen kolommen zichtbaar maken in Excel, العربية: إظهار الأعمدة المخفية على برنامج إكسل, Tiếng Việt: Bỏ ẩn cột trong Excel

Stránka byla zobrazena 4 470 krát.
Byl tento článek přesný?