Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Potřebujete vědět kolik vám zbývá baterie, ale nemůžete přijít na to, co vlastně ta malá ikonka přesně ukazuje? Naštěstí na iPhonu lze zapnout funkci zobrazení stavu baterie v procentech, takže přesné procento zbývající baterie se vám zobrazí hned vedle ikonky. Funguje to na jakékoliv verzi iOS 5 a dále.

Postup

 1. 1
  Otevřete Nastavení. Na vaší domovské obrazovce (výchozí pozice), klepněte na ikonku Nastavení - ta s těmi šedými převody. Následně se vám otevře kontrolní panel Nastavení.
  • Pokud nevidíte aplikaci Nastavení, stáhněte prstem dolů vaši domovskou obrazovku. Zobrazí se vám tak vyhledávací panel. Napište do něj “nastavení” a klepněte na ikonku Nastavení, která se vám zobrazí ve výsledcích. Pokud používáte iOS 6, přejeďte vaši domovskou obrazovku zleva doprava, měl by se vám tak zobrazit vyhledávací panel.
 2. 2
  Klepněte na “Obecné”. Obecné najdete ve třetí skupině nabízených možností. Klepnutím na Obecné se vám otevře kontrolní panel, který vám umožňuje nastavit nejrůznější funkce. Mezi ně také patří zobrazení stavu baterie.
 3. 3
  Klepněte na “Využití”. Zobrazí se vám jak využití vaší baterie, tak i stav úložiště (kolik místa vaše aplikace zabírají, kolik místa máte k dispozici na iCloudu, atd.).
 4. 4
  Zapněte “Stav baterie”. Přejďete dolů k části Využití baterie. Přetáhněte přepínač doprava, takže bude zapnutý. Stav baterie by se teď měl zobrazit v procentech v pravém horním rohu vaší obrazovky vedle ikonky baterie.[1]
  Reklama

Tipy

 • Tento postup se dá také použít na iPadu.
Reklama

Varování

 • Tento postup však nefunguje na iPod Touch.


Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 9 958 krát
Kategorie: IPhone
Stránka byla zobrazena 9 958 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama