Jak zobrazit stav baterie v procentech na iPhonu

Potřebujete vědět kolik vám zbývá baterie, ale nemůžete přijít na to, co vlastně ta malá ikonka přesně ukazuje? Naštěstí na iPhonu lze zapnout funkci zobrazení stavu baterie v procentech, takže přesné procento zbývající baterie se vám zobrazí hned vedle ikonky. Funguje to na jakékoliv verzi iOS 5 a dále.

Postup

 1. 1
  Otevřete Nastavení. Na vaší domovské obrazovce (výchozí pozice), klepněte na ikonku Nastavení - ta s těmi šedými převody. Následně se vám otevře kontrolní panel Nastavení.
  • Pokud nevidíte aplikaci Nastavení, stáhněte prstem dolů vaši domovskou obrazovku. Zobrazí se vám tak vyhledávací panel. Napište do něj “nastavení” a klepněte na ikonku Nastavení, která se vám zobrazí ve výsledcích. Pokud používáte iOS 6, přejeďte vaši domovskou obrazovku zleva doprava, měl by se vám tak zobrazit vyhledávací panel.
 2. 2
  Klepněte na “Obecné”. Obecné najdete ve třetí skupině nabízených možností. Klepnutím na Obecné se vám otevře kontrolní panel, který vám umožňuje nastavit nejrůznější funkce. Mezi ně také patří zobrazení stavu baterie.
 3. 3
  Klepněte na “Využití”. Zobrazí se vám jak využití vaší baterie, tak i stav úložiště (kolik místa vaše aplikace zabírají, kolik místa máte k dispozici na iCloudu, atd.).
 4. 4
  Zapněte “Stav baterie”. Přejďete dolů k části Využití baterie. Přetáhněte přepínač doprava, takže bude zapnutý. Stav baterie by se teď měl zobrazit v procentech v pravém horním rohu vaší obrazovky vedle ikonky baterie.[1]

Tipy

 • Tento postup se dá také použít na iPadu.

Varování

 • Tento postup však nefunguje na iPod Touch.


Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: IPhone

V jiných jazycích:

Português: Ver o Percentual de Bateria no iPhone, Español: mostrar el porcentaje de la batería en un iPhone, Deutsch: Batterieladung auf dem Iphone in Prozent anzeigen lassen, 中文: 在iPhone上获知电量百分比, Русский: узнать уровень зарядки батареи на iPhone, Nederlands: Geef het batterijpercentage van de iPhone weer, Français: afficher le pourcentage de la batterie sur un iPhone, Bahasa Indonesia: Menampilkan Sisa Baterai Pada iPhone, 日本語: iPhoneのバッテリー残量をパーセンテージで表示する, ไทย: แสดงเปอร์เซ็นต์แบตเตอรี่บนไอโฟน, हिन्दी: आईफोन पर बैटरी प्रतिशत प्राप्त करें, العربية: الحصول على نسبة البطارية للآيفون, Tiếng Việt: Biết Phần trăm Pin Trên Điện thoại iPhone, 한국어: 아이폰 배터리 잔량 표시하는 방법

Stránka byla zobrazena 1 961 krát.
Byl tento článek přesný?