Jak zrušit Hotmail účet

Možná jste kdysi milovali váš Hotmail účet, ale nyní se chcete přesunout k jinému poskytovateli e-mailu. Chcete-li zrušit účet služby Hotmail, můžete tak učinit několika jednoduchými kliknutími. V tomto článku se dozvíte, jak bezpečně ukončit váš účet během minuty.

Postup

 1. 1
  Jděte na domovskou stránku Hotmail.
 2. 2
  Přihlaste se ke svému účtu. Zadejte váš e-mail a heslo a klikněte na "Přihlásit".
 3. 3
  Klikněte na jméno vašeho účtu a následně na "Nastavení účtu".
 4. 4
  Vyberte "Zrušit účet". Tuto možnost najdete na samém konci stránky.
 5. 5
  Ověřte svou identitu. Potvrďte, že vaše Hotmail adresa je zadána správně a zadejte heslo.
 6. 6
  Klikněte na "Deaktivovat účet Hotmail".
 7. 7
  Klikněte na "Deaktivovat účet". A máte hotovo. Oznámení vás bude informovat, že váš účet Hotmail byl deaktivován.

Tipy

 • Vytvořte si nový e-mailový účet pomocí vašeho starého Hotmail než jej smažete. Většina poskytovatelů e-mailu nabízí službu pro převod vašich stávajících kontaktů a dalších dat od předchozího poskytovatele.
 • Někteří poskytovatelé také umožňují stahování pošty prostřednictvím klientské aplikace, jako je Microsoft Outlook nebo Mozilla Thunderbird. Toto nastavení poskytuje to nejlepší z obou světů s globální dostupností a větší kontrolu nad zálohování a zabezpečením vašich e-mailových dat. Za tímto účelem nepotřebujete rušit Hotmail účet.

Varování

 • Smazání e-mailového účtu je trvalé. I když je to technicky možné, aby Microsoft navrátil již smazaný účet a s ním související údaje, společnosti jsou v tomto ohledu většinou neochotné.

Věci, které budete potřebovat

 • Počítač
 • Webový prohlížeč
 • Internetové připojení

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Close a Hotmail Account, Español: cerrar una cuenta de Hotmail, Português: Encerrar uma Conta do Hotmail, Русский: закрыть учетную запись Hotmail, 中文: 关闭Hotmail账号, Bahasa Indonesia: Menutup Akun Hotmail, ไทย: ปิดบัญชี Hotmail, Tiếng Việt: Đóng tài khoản Hotmail, العربية: إغلاق حساب هوتميل, 日本語: Hotmailのアカウントを削除する, Türkçe: Hotmail Hesabı Nasıl Kapatılır, 한국어: 핫메일 계정 닫는 방법

Stránka byla zobrazena 1 752 krát.
Byl tento článek přesný?