Nechcete již nadále využívat Hulu+ a plánuje návrat ke kabelovému systému? Zrušení účtu na Hulu je jednoduché, rychlé a dokonce i trochu zábavné.

Metoda 1 ze 2:
Zrušení na Hulu

 1. 1
  Přihlaste se do svého účtu Hulu Plus. Přejděte na stránky Hulu http://www.hulu.com. Přihlaste se přes Facebook nebo pomocí e-mailu a hesla.
 2. 2
  Předěte k informacím o účtu. Klikněte na své jméno nebo obrázek v pravém horním rohu obrazovky a z rozbalovací nabídky vyberte položku "Účet".
 3. 3
  Klikněte na "Zrušit odběr". V pravé dolní části karty Účet najděte a klepněte na odkaz "Zrušit předplatné".
 4. 4
  Sledujte zábavnou kompilaci. Hulu vám přehraje 11 důvodů proč "neodcházet". Pokud vás to nepřesvědčí, můžete pokračovat se zrušením.
 5. 5
  Přečtěte si podmínky. Podmínky jsou dlouhé asi osm stran, avšak jde v nich spíše o registraci než odstoupení. Podmínky obsahují v podstatě jen to, že budete muset zaplatit za služby, které jste obdrželi. Doporučuje se tyto podmínky přečíst.
 6. 6
  Klikněte na zrušení. Jakmile přijmete podmínky a chcete účet uzavřít, klikněte na šedé tlačítko pro zrušení účtu.
  • Jakmile zrušíte váš účet, přijde vám potvrzení na e-mail. Pro jakýkoliv případ si toto potvrzení ponechejte.[1]
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Zrušení na iTunes

 1. 1
  Jděte do obchodu iTunes. Na domovské stránce klikněte na Apple ID a z nabídky zvolte "Účet". Přihlaste se pomocí svého Apple ID a hesla.
 2. 2
  Správa odběrů. Sjeďte do dolní části stránky vašeho účtu a v sekci Nastavení najděte "Odběry". Klikněte na odkaz "Správa>".
 3. 3
  Najděte Hulu Plus. Zobrazí se vám podrobnosti o odběru a stavu obnovy. Klikněte na odkaz "Upravit>".
 4. 4
  Vypněte automatické obnovení. Zrušíte tím odběr na konci zúčtovacího období.[2]
  Reklama

Tipy

 • Pokud máte v plánu službu během následujících tří měsíců obnovit, doporučujeme jednoduše pozastavit váš účet. Postupujte podle metody "Zrušení na Hulu", uvedené výše a místo kliknutí na tlačítko pro zrušení, klikněte na tlačítko "Pozastavit můj účet". Poznámka: Tuto akci nelze provést v iTunes.Reklama

Varování

 • Pokud zrušíte váš účet Hulu Plus ve zkušební době, bude vám přístup k účtu okamžitě zamezen.


Reklama

Související články

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.
Stránka byla zobrazena 604 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama