Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Netflix je služba internetových filmů a TV pořadů, ke které lze získat neomezený přístup v podobě paušální měsíční sazby. Tato služba je v současné době k dispozici prostřednictvím celé řady zařízení, včetně Mac a PC, jako jsou televize, Blu-ray přehrávače, herní konzole a mobilní zařízení, to vše však s připojením k internetu. Pokud již Netflix využíváte a chcete se dozvědět, jak zrušit váš účet, postupujte podle tohoto návodu.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se ke svému účtu Netflix. Stačí jít na domovskou stránku Netflix a přihlásit se pomocí e-mailové adresy a hesla. Poté klikněte na "Pokračovat".[1]
 2. 2
  Klikněte na záložku "Váš účet". Stačí kliknout na šipku v pravém horním rohu stránky a vybrat možnost z nabídky, která se objeví.
 3. 3
  Vyberte "Zrušit členství". Toto tlačítko naleznete na levé horní části stránky, těsně pod položkou "Členství a fakturace".
 4. 4
  Zaškrtněte políčko, kterým přijmete podmínky odstoupení a klikněte na "Úplné zrušení". Tím dokončíte proces. Zrušení účtu proběhne okamžitě.
 5. 5
  Obdržíte potvrzující e-mail ohledně zrušení účtu. Tuto zprávu najdete ve vaší e-mailové schránce, spojené s vaším účtem Netflix. E-mail si ponechte jako důkaz o zrušení pro případ, že by vám byla tato služba i nadále účtována. Pokud zrušíte svůj účet začátkem měsíce, budete moci Netflix stále využívat, dokud se účet nezruší (avšak budete muset tento měsíc zaplatit).
  • Netflix si vás bude pamatovat po dobu až jednoho roku. Pokud se tedy rozhodnete vrátit k této službě, budete mít vše připravené.
  Reklama

Tipy

 • Zrušte svůj účet nejméně týden před koncem aktuálního fakturačního cyklu, aby se zabránilo pokračování do následujícího měsíce.
Reklama

Varování

 • Pokud jste si přes Netflix vypůjčili nějaké DVD, musíte je vrátit před zrušením účtu, abyste se vyhnuli případným poplatkům.

 • Netflix je v současné době k dispozici pouze pro obyvatele USA, Kanady, Velké Británie, Irska a Brazílie.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 17 502 krát
Kategorie: Filmy
Stránka byla zobrazena 17 502 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama