Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Každý by chtěl vyhrát v loterii, ale většina z nás nikdy ani neviděla výherní los. Jak tedy zvýšit své šance na výhru? Jde to jen pomocí náhody. Čím více losů si koupíte, tím větší šanci na výhru budete mít. Existují ale i lidé, kteří si myslí, že lze výhru ovlivnit i více.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Zapojte strategie

 1. 1
  Kupte si více losů. Čím více losů si koupíte, tím větší šanci na výhru budete mít.
  • Průměrná státní loterie má jackpot s šancí asi 100.000.000 ku 1, a často je to i mnohem horší. Sportka mívá šanci na výhru jackpotu asi 185.000.000 ku 1. Když si koupíte 50 losů, zvednete své šance na 100.000.000:50.
 2. 2
  Najděte si skupinu. Utvořte si v práci, ve škole, v kostele nebo mezi přáteli skupinu lidí, se kterými byste byli ochotni sdílet svoji výhru.
  • Konečná výhra by po rozdělení nebyla tak vysoká, ale rozhodně byste měli mnohem vyšší šance na výhru.
 3. 3
  Ve většině loterií ostatní losy neovlivňují vaše losy.
  • Mnoho lidí si myslí, že když loterii hraje méně lidí, budou mít větší šanci na výhru. Není to ale pravda (pokud tedy nehrajete hru, při které se vítěz losuje ze všech vložených losů).
  • Šance na výhru se stíracími losy nejsou ovlivněny tím, kolik lidí si los koupí – berte to takhle: kdyby si los koupil jediný člověk, měl by snad jistotu výhry? Ne!
  • Čím méně lidí ale hraje, tím větší je šance, že někteří vyhrají víckrát.
 4. 4
  Hrajte méně často, ale kupujte si více losů. Tím zvýšíte svoji šanci na výhru.
  • Tato strategie neovlivní vaše šance na výhru během celého života, ale může ovlivnit výši jackpotu, který se vám povede vyhrát.
  • Místo abyste si každý týden kupovali jeden los, si peníze ušetřete a nakupte více losů ve chvíli, kdy bude jackpot vysoký. Tím zvýšíte svoji šanci na maximalizaci zisků a minimalizaci finančních ztrát.
  • Hrajte co nejčastěji a pokaždé s těmi stejnými čísly. Nejde o to, která čísla si vyberete – jde o to sázet vždy na stejná. Trpělivost se vám vyplatí.
 5. 5
  Přestaňte, dokud budete vyhrávat. Když přestanete kupovat losy po výhře, vyplatí se vám to.
 6. 6
  Určete si přesný rozpočet na loterii a držte se ho. Pokud možno používejte jen peníze, které jste vyhráli s minulými losy, aby vám loterie nezasahovala do běžného rozpočtu.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Rychlé volby vs. vlastní volby

 1. 1
  Zvažte své šance. Stále se přesně neví, jak to s loteriemi je. Mnoho lidí vyhrává například ve Sportce, ale mnoho lidí se Sportky také účastní. Statisticky je pro každou číselnou kombinaci stejná šance na výhru. Nezáleží tedy na tom, zda si vyberete čísla sami, nebo se spolehnete na stroj. [1]
  • Zní to možná nelogicky, ale sekvence 1-2-3-4-5-6 má stejnou šanci na výhru, jako jakákoli jiná kombinace šesti čísel.
  • Jedinou nevýhodou je to, že lidé jsou často naprogramovaní stejně, takže vaše šťastná čísla mohou být šťastnými čísly i jiných lidí. Pokud tedy vyhrajete s kombinací 7-14-21-28-35-42, je dost možné, že se o výhru budete muset s někým podělit.
  • Richard Lustig, který 7x vyhrál v loterii, doporučuje rychlou volbu. [2] Tvrdí, že když si vyberete svá čísla sami, vyhnete se kombinacím nedávných výherců (pokud si je tedy zjistíte) a budete mít větší šanci. [3] .
   • Pokud chcete hrát ve státní loterii, nemusíte si kontrolovat starší výherní kombinace. Jen proto, že nějaké číslo nedávno táhli to neznamená, že by nemohlo být taženo znovu. Dnešní náhodný výběr není ovlivněn žádným jiným náhodným výběrem.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Kupujte stírací losy

 1. 1
  Investujte do menších výplat. Čím menší výhra, tím větší šance? Možná. Moran Srivastava, statistik z Toronta, tvrdí, že tuto záhadu rozluštil. Jeho rady vás ovšem budou stát hodně času a vyděláte relativně málo peněz. [4]
  • Většinou mají stírací losy šanci na výhru mezi 1:5 a 1:2,5. Při nákupu losů na to myslete.
  • Zeptejte se v trafice, které losy lidé nakupují nejčastěji a se kterými si nejčastěji chodí zpět pro výhru. Vyberte si losy, které v poslední době nejvíce prohrávaly – budete mít větší šanci vyhrát. Když si koupíte pět losů s šancí na výhru 1:5, budete mít šanci, že alespoň jeden z nich bude výherní.
  Reklama

Tipy

 • Uložte si losy na bezpečné místo a chraňte je před vlhkostí, hlodavci a vysokými teplotami.
 • Rozhodněte se, co pro vás znamená „vyhrát“. Pokud chcete vyhrát jen jackpot, máte takovou šanci, jakou jsme uvedli výše – každý další zakoupený los vám zvedne šanci na výhru. Pokud ale hrajete i o menší výhry, například o tři stejná čísla ze šesti, můžete si koupit deset losů a dát si pozor, aby se na nich žádná tři čísla neopakovala. Budete mít potom mnohem větší šanci na výhru, přestože šance na výhru jackpotu je stále stejná.
 • Pokud jste vyhráli vysoký jackpot, kontaktujte právníka, aby vám pomohl vyřídit formality ohledně převzetí peněz.
 • Pokud založíte nějakou skupinu, okopírujte si všechny zakoupené losy a ujistěte se, že jsou všichni členové důvěryhodní. Potom si zkontrolujte své kopie s výslednými taženými čísly.
 • S výherním losem zajděte do sázkové kanceláře co nejdříve. Pokud chcete svůj los poslat poštou, pošlete ho doporučeně. Nejlepší je ale zajít si pro výhru osobně.
Reklama

Varování

 • Nikdy neutrácejte za losy více, než kolik si můžete dovolit!
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 9 068 krát
Kategorie: Kasino
Stránka byla zobrazena 9 068 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama