Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud chcete mít větší penis, existuje několik bylin, které vám pomohou zlepšit krevní oběh v dané oblasti a dočasně zajistit plnou erekci. Dlouhodobější přírodní řešení pro celkové zvětšení penisu zahrnují změny stravování, cvičení a hubnutí v pase, což je mnohem bezpečnější a jednodušší, než složité chirurgické zákroky. V tomto článku se dozvíte, jak si zvětšit penis bez léků a operací.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Byliny, které podporují krevní oběh

 1. 1
  Korejský červený ginseng údajně posiluje nervový systém díky ginsenosidům, což jsou přírodní sloučeniny, které tato rostlina obsahuje. Neexistují sice žádné důkazy o tom, že ginseng zvětšuje penis, ale muži, kteří brali tablety s extraktem z této rostliny během studie v Jižní Koreji podávali lepší sexuální výkony již po několika týdnech užívání. [1]
  • Ginseng není možné užívat s několika léky a může mít negativní dopad na lidi, kteří trpí některými druhy rakoviny, srdečními onemocněními, nespavostí a dalšími zdravotními problémy. Než začnete ginseng brát pravidelně, poraďte se se svým lékařem. [2]
  • Pokud chcete brát ginseng ve formě potravinových doplňků. kupte si tablety s kořenem korejského ginsengu a berte 500 mg denně.
  • Protože bylinné přípravky nejsou regulovány stejně jako běžné léky, vždy představují určité riziko. Nakupujte pouze u společností s dobrou reputací a nikdy neberte více tablet, než kolik se doporučuje.
 2. 2
  Vyzkoušejte ginkgo bilobu. Tato rostlina podporuje paměť, ale pomáhá také zlepšovat krevní oběh a může posílit tok krve do penisu. Podle studie provedené na univerzitě v Kalifornii je ginkgo nejúčinnější u mužů, kteří trpí erektilní dysfunkcí kvůli antidepresivům. Při jiné studii se ovšem zjistilo, že ginkgo nemá žádné účinky. Vědci zatím nemají dostatek přesných dat, ale protože ginkgo podporuje paměť a má jen velmi málo vedlejších účinků, stojí za to ho vyzkoušet. [3]
  • Ginkgo se konzumuje ve formě čajů, nebo kapslí. Oba tyto přípravky seženete v obchodech se zdravou výživou.
  • Pokud berete léky na ředění krve, nebo pokud jste někdy v minulosti trpěli záchvaty, neměli byste ginkgo brát. Poraďte se s lékařem a vyberte si jiný bylinný přípravek.
 3. 3
  Vyzkoušejte tablety s práškem z rostliny maca. Tento prášek má afrodisiakální účinky. Obsahuje fotochemikálie macamidy a macaeny, které dodávají mužům energii a podporují erekci. Protože neexistují žádné studie, které by potvrzovaly účinnost této látky, je dobré postupovat opatrně. Než prášek maca začnete brát, poraďte se se svým lékařem.
 4. 4
  Začněte brát L-arginin. L-arginin je aminokyselina, která podporuje krevní oběh, takže pomáhá zajistit lepší a dlouhotrvající erekci. Studie provedená na univerzitě v Tel Avivu prokázala, že u některých mužů se zlepšení dostavilo již po 6 týdnech užívání. L-arginin seženete v obchodech se zdravou výživou. Doporučená dávka je 1 g třikrát denně. [4]
  • Tento přípravek byste neměli brát v případě, že berete nitroglycerín na srdce, protože může způsobit prudký pokles krevního tlaku. Zeptejte se svého lékaře, zda je pro vás L-arginin vhodný. [5]
 5. 5
  Jezte vodní meloun. Vodní meloun sice není bylina, ale má vlastnosti, které vám mohou pomoci udržet erekci déle, podobně jako v případě argininu. Vodní meloun obsahuje aminokyselinu citrulin, která se v těle mění na arginin a způsobuje roztažení cév. [6] Fakt, že meloun obsahuje citrulin, je znám teprve krátkou dobu, takže zatím nebyly provedené žádné studie, které by potvrdily, kolik melounu je nutné sníst, aby se dostavily jeho účinky. Protože se ale meloun považuje za superpotravinu z hlediska mužského zdraví, v žádném případě vám neuškodí, když ho budete jíst co nejčastěji. [7]
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Přírodní tipy pro zvětšení penisu

 1. 1
  Přestaňte kouřit. Velikost penisu, ať už v klidovém stavu, nebo během erekce, závisí vždy na tom, kolik krve se v něm nachází. Když budete kouřit, cévy se vám postupně zúží, takže se vám do penisu nedostane dostatek krve. Pokud kouříte, možná je to důvod, proč nemáte dostatečně velký penis. [8]
 2. 2
  Pravidelně cvičte. Když se budete věnovat tělesné aktivitě, posílíte krevní oběh a cévy, které přivádějí krev do penisu. Pokud vůbec necvičíte, váš penis pravděpodobně nenaplňuje svůj potenciál. Snažte se cvičit alespoň hodinu denně – můžete chodit běhat, plavat, nebo třeba jezdit na kole. Jakékoli cvičení vám pomůže podpořit krevní oběh.
  • Neexistuje ovšem žádné cvičení, které by posílilo a zvětšilo penis sám o sobě. V penisu se nachází hladké svalstvo, které se cvičením posílit nedá. [9]
 3. 3
  Posilujte pánevní dno. Možná se vám nepodaří zvětšit penis pomocí cvičení, ale když budete posilovat pánevní dno, budete schopni udržet v něm více krve. Pánevní dno tlačí na žílu, která během erekce zajišťuje, že krev zůstane v penisu. Můžete své pánevní dno posilovat pomocí Kegelových cviků. Při pokusu provedeném ve Velké Británii se zjistilo, že muži, kteří dělají Kegelovy cviky, podávali lepší sexuální výkony než muži, kteří zavedli jiné změny životního stylu, ale cviky neprováděli. [10]
  • Zatněte svaly, které používáte při přerušení proudu moči – tyto svaly jsou pánevním dnem.
  • Zatněte svaly a opět je uvolněte 8x za sebou. Potom si chvíli odpočiňte a udělejte dalších 8 cviků. Celkem udělejte 3-4 série.
  • Kegelovy cviky provádějte alespoň jednou denně.
 4. 4
  Zhubněte na břiše. Možná váš penis vypadá menší, než ve skutečnosti je, protože vám ho schovává tuk, který máte na břiše. Zhubnout není snadné, ale když se vám to podaří, váš penis bude rázem vypadat mnohem větší. Začněte zdravě hubnout a brzy zaznamenáte zlepšení i v jiných oblastech. Podle zprávy z univerzity v Harvardu mají muži, kteří mají v pase více než 100 cm, o 50% vyšší riziko erektilní dysfunkce, než muži, kteří mají v pase 80 cm. [11]
  • Pravidelné cvičení vám pomůže zhubnout. Věnujte se jak aerobnímu cvičení, tak posilování.
  • Jezte zdravě – libové maso, ryby, celozrnné obiloviny, fazole, luštěniny, zelenina, ovoce a zdravé oleje.
  • Vyhýbejte se zpracovaným potravinám, cukru a škrobu a nasyceným tukům.
 5. 5
  Vyzkoušejte nějaké zařízení na zvětšení penisu. Existuje několik jednoduchých a neinvazivních zařízení, které vám pomohou zvětšit penis na dost dlouhou dobu, abyste mohli mít sex. Pokud chcete mít větší a pevnější erekci bez použití léků, zkuste některé z následujících zařízení:
  • Kroužek na penis. Tento kroužek v penisu udrží krev po nastoupení erekce. Budete mít dočasně větší a tvrdší penis.
  • Pumpa na penis. Pumpa je podtlakové zařízení, které se připojí na penis. Tato pumpa do penisu dostane krev a dočasně ji tam udrží.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Čemu se vyhnout

 1. 1
  Nekupujte si žádné produkty, které slibují zvětšení penisu. Protože mnoho mužů touží po větším penisu, existuje spousta podvodníků, kteří lidem slibují nesplnitelné. Neexistuje žádný kouzelný lektvar, díky kterému vám penis vyroste. Velikost penisu je dána geneticky. Neutrácejte peníze a nekažte si zdraví těmito přípravky.
 2. 2
  Dávejte si pozor na tzv. „bylinnou Viagru.“ Jde o koktejly všech možných bylin, které podporují krevní oběh, ale protože nejsou regulovány stejně jako běžné léky, nikdy nebudete vědět, jaké vedlejší účinky můžete očekávat. Je lepší zkoušet byliny jednu po druhé a dodržovat správné dávkování.
  • Neobjednávejte si žádné produkty přes internet, ani v případě, že jde o společnost s dobrou reputací.
  • Pokud si takový produkt chcete koupit, dávejte si pozor. Nezkoušejte žádné přípravky bez předchozí konzultace s lékařem.
 3. 3
  Neobtěžujte se zbytečným protahováním, nebo používáním závaží. Tyto dvě metody by měly údajně prodloužit penis a v některých případech skutečně fungují. Musíte si ovšem uvědomit, že čím více penis protáhnete, tím tenčí ho budete mít a kromě toho také častým natahováním ztratí pružnost. Pouze po operaci penisu, kdy je nutné předejít tvorbě zjizvené tkáně, je vhodné ho natahovat pomocí speciálního přístroje.
 4. 4
  Pokud chcete podstoupit operaci, dobře si to rozmyslete. Chirurgické zvětšení penisu, neboli faloplastika, má mnoho vedlejších účinků. Penis je sice delší, ale na úkor funkčnosti. Po zvětšení penisu již penis nikdy nebude stát směrem od těla – navždy bude viset mezi nohama. V některých případech dokonce pacienti nejsou po operaci již schopni dosáhnout erekce. [12] Přírodní metody zvětšení penisu jsou tedy mnohem lepší.
  • Faloplastika se používá v případě extrémně malých penisů. V těchto případech je zákrok prospěšný, ale když se provádí na průměrně velkých penisech, může vést k erektilní dysfunkci, jizvám a různým deformitám.

Pomohl vám tento článek?