wikiHow odborníci

Naším posláním na wikiHow je poskytovat našim čtenářům nejužitečnější instrukce kdekoli, na jakékoli téma. Za tímto účelem spolupracujeme s předními odborníky z oboru, abychom zajistili, že náš obsah bude přesný, aktuální a bude podpořen současným výzkumem. Odborníci wikiHow, kteří úzce spolupracují s naším redakčním týmem, píší, upravují a recenzují články, odpovídají na otázky čtenářů a dokonce přidávají osobní rady. Staňte se odborníkem.

Významní recenzenti

B.J. Novak

B.J. Novak

Herec, spisovatel a podnikatel

B. J. Novak je spisovatel a herec, který se proslavil svou prací na Emmy oceněným komediálním seriálu stanice NBC "The Office", jako herec, spisovatel, režisér a výkonný producent. Je spoluzakladatelem aplikace The List (seznam).

Mark Cuban

Mark Cuban

Podnikatel a venture kapitalista

Mark Cuban je americký podnikatel a investor. Je majitelem NBA klubu Dallas Mavericks a primárním investorem TV stanice ABC Shark Tank , reality televizní show zaměřené na vynálezy a investice.

Peter Singer

Peter Singer

Filozof a aktivista za práva zvířat

Peter Singer je profesorem bioetiky Ira W. DeCamp na Princeton University. Je považován za jednoho ze zakladatelů moderního hnutí za práva zvířat a v roce 2006 byl zvolen jedním z deseti nejvlivnějších veřejných intelektuálů Austrálie.

David A. Payne, JD

David A. Payne, JD

Uvaděč podcastu "Somebody Somewhere," o skutečných kriminálních činech

David A. Payne je spolutvůrcem, autorem a hostitelem kritiky uznávaného podcastu "Somebody Somewhere," o skutečných kriminálních činech, který v roce 2018 získal na Spotify označení jako Editor´s Choice. Kromě podcastů pracoval David jako asistent na americkém státním zastupitelství, generální poradce a výkonný ředitel na úrovni C v řadě společností.

Bethany Hamilton

Bethany Hamilton

Profesionální surfařka

Bethany Hamilton je profesionální surfařka a autorka. V roce 2002 jí levou paži ukousl žralok, ale i přesto nadále surfuje. Od roku 2007 se učastní mnoha surfařských závodů a pracuje na dokumentárním filmu popisující její příběh.

Lékařská komise

Laura Marusinec, MD

Dr. Marusinec je atestovaný pediatr ve Wisconsinu. V roce 1995 získala lékařský titul na Medical College of Wisconsin School of Medicine.

Chris M. Matsko, MD

Chris M. Matsko, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Matko je lékař v důchodu v Pennsylvánii. Svůj lékařský titul získal na Tempe University School of Medicine v roce 2007.

Lacy Windham, MD

Lacy Windham, MD

Porodník a gynekolog

Dr. Windham je atestovaný porodník a gynekolog v Tennessee. V roce 2010 dokončila stáž na Eastern Virginia Medical School, kde získala ocenění Nejlepší rezident.

Luba Lee, FNP-BC, MS

Luba Lee, FNP-BC, MS

Lékařská revizní komise

Luba Lee je atestovaná sestra rodinného lékařství pracující v Tennessee. V roce 2006 získala titul MSN z University of Tennessee.

Erik Kramer, DO, MPH

Erik Kramer, DO, MPH

Lékař osteopatie

Dr. Kramer je lékař primární péče na University of Colorado, specializující se na kontrolu hmotnosti, diabetes a vnitřní lékařství. V roce 2012 obdržel titul DO na Touro University Nevada College of Osteopathic Medicine.

Anthony Stark, EMR

Anthony Stark, EMR

Záchranář

Anthony Stark je certifikovaný záchranář v Britské Kolumbii. V současnosti pracuje pro British Columbia Ambulance Service.

Shari Forschen, NP, MA

Shari Forschen, NP, MA

Zdravotní sestra

Shari Forschen je registrovaná zdravotní sestra v Sanford Health v Severní Dakotě. Magisterský titul v oboru zdravotní sestra domácího lékařství získala na University of North Dakota a zdravotní sestrou je od roku 2003.

Mohiba Tareen, MD

Mohiba Tareen, MD

FAAD Board Certified Dermatologist

Mohiba Tareen je certifikovaná dermatoložka a zakladatelka Tareen Dermatology se sídlem v Roseville, Maplewood a Faribault, v Minnesotě. Dr. Tareen dokončila lékařskou školu na University of Michigan v Ann Arbor, kde byla uvedena do prestižní čestné společnosti Alpha Omega Alpha. Během své rezidentury z dermatologie na Columbia University v New Yorku získala cenu Conrada Stritzlera od New York Dermatologic Society a byla uvedena v The New England Journal of Medicine. Dr. Tareen poté absolvovala procedurální stáž zaměřenou na dermatologickou chirurgii, laserovou a kosmetickou dermatologii.

Victor Catania, MD

Victor Catania, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Catania atestovaný lékař rodinného lékařství v Pensylvánii. V roce 2012 získal lékařský titul na Medical University of the Americas.

Sari Eitches, MBE, MD

Dr. Sari Eitches je internista a majitelka Tower Integrative Health and Wellness v Los Angeles v Kalifornii. Specializuje se na vegetariánskou výživu, hubnutí, zdraví žen, preventivní medicínu a depresi. Je diplomatem Americké rady pro vnitřní lékařství a Americké rady pro integrativní a holistické lékařství. Vystudovala Kalifornskou univerzitu v Berkeley. Absolvovala lékařský kurz na SUNY Upstate Medical University a jeho MBE z University of Pennsylvania. Vystudovala nemocnici Lenox Hill Hospital v New Yorku a pracovala jako internista na Univeristy of Pennsylvania.

Alex Dimitriu, MD

Alex Dimitriu, MD

Specialista na spánkovou medicínu a psychiatrii

Alex Dimitriu, MD je vlastníkem Menlo Park Psychiatry and Sleep Medicine, kliniky se sídlem v oblasti San Francisco Bay Area s odbornými znalostmi v oblasti psychiatrie, spánku a transformační terapie. Alex získal doktorát z medicíny na Stony Brook University v roce 2005 a v roce 2010 absolvoval program Sleep Medicine Residency Program of School of Medicine na Stanfordské univerzitě. Profesionálně má Alex dvě atestace v psychiatrii a medicíně spánku.

David Nazarian, MD

David Nazarian, MD

Diplomat, Americká rada pro vnitřní lékařství

Dr. David Nazarian je lékař a majitel na My Concierge MD, kliniky v Beverly Hills v Kalifornii, specializující se na výkonné zdraví, soukromou péči a integrovanou medicínu. Dr. Nazarian se specializuje na fyzikální vyšetření, intravenózní vitamínové terapie, náhradu hormonů, hubnutí a plazmatické terapie bohaté na krevní destičky. Má více než 16 let lékařské přípravy a je diplomatem Americké rady pro vnitřní lékařství. Vystudoval psychologii a biologii na University of California v Los Angeles. Vystudoval medicínu na Sackler School of Medicine a dokončil rezidenturu v Huntington Memorial Hospital, která je součástí University of Southern California.

Peter Gardner, MD

Peter Gardner, MD

Atestovaný Gastroenterolog

, který se již více než 30 let věnuje gastroenterologii a hepatologii. Specializuje se na nemoci trávicího systému a jater. Dr. Gardner získal bakalářský titul na University of North Carolina a navštěvoval Georgetown Medical School. Absolvoval stáž v interním lékařství a poté stipendium v gastroenterologii na University of Connecticut. Je předchozím šéfem gastroenterologie ve Stamfordské nemocnici a zůstává ve štábu. Je také členem personálu Greenwich Hospital a New York (Columbia) Presbyterian Hospital. Dr. Gardner je schváleným konzultantem pro interní lékařství a gastroenterologii v Americké radě interního lékařství.

Jonas DeMuro, MD

Jonas DeMuro, MD

Chirurg kritické péče

Dr. DeMuro je atestovaný chirurg kritické pediatrické péče v New Yorku. V roce 1996 získal titul lékaře na Stony Brook University School of Medicine.

Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS

Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS

Fyzioterapeut a podnikatel

Dr. Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS, je zakladatel a hlavní sportovní mechanik pro Clutch PT + Performance, soukromé kliniky fyzikální terapie se specializací na sport a ortopedii v New Yorku. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Grahlman specializuje na léčbu akutních a chronických bolestí a zranění, optimalizaci sportovního výkonu a pooperační rehabilitaci. Dr. Grahlman získal doktorát z fyzikální terapie (DPT) na Columbia University College of Physicians and Surgeons. Je jedním z mála odborníků v New Yorku, uznaných jako Fellow v aplikované funkční vědě prostřednictvím Gray Institute for Functional Transformation (GIFT). Je držitelem certifikátu Technika aktivního uvolnění a Spinální manipulace a je specialistou TRX Suspension Training. Dr. Grahlman strávil svou kariéru léčením sportovců všech úrovní, od šampionů Ironman a olympioniků až po maminky maratonky. Konzultuje s Triathlete, Men’s Health, My Fitness Pal a CBS News.

Ronn Callada, RN, MS

Ronn Callada, RN, MS

Zdravotní bratr

Ronn Callada, ANP, RN je zdravotní bratr v Memorial Sloan Kettering Cancer Center v New Yorku. Titul MS získal na Stony Brook University School of Nursing v roce 2013.

Amer Alnajar, MD

Amer Alnajar, MD

Vedoucí lékař, Vytaliz.com

Dr. Alnajar je zakládajícím partnerem, lékařem a vedoucím oddělení strategie ve Vytaliz v New Yorku, specializující se na vnitřní lékařství. Titul lékaře získal na Drexel University College of Medicine v roce 2011. Má licenci v Pensylvánii a New Yorku.

Annette Lee, MD

Annette Lee, MD

Reprodukční endokrinolog

Dr. Lee pracuje pro Pensylvania Reproductive Specialists. Získala dvě atestace z Porodnictví a Gynekologie a Reprodukční endokrinologie a neplodnost v roce 2002.

Joshua Batt, DO

Joshua Batt, DO

Lékař osteopatické medicíny

Dr. Batt je lékař urgentní medicíny v Riverside Community Hospital v Kalifornii. Svůj lékařský titul D.O. získal na Touro University Nevada College of Osteopathic Medicine v roce 2012.

Paul Ursell, MD

Paul Ursell, MD

Oční lékař

Dr. Ursell je oční lékař ve Spojeném království. Během své kariéry provedl více než 7000 operací šedého zákalu. Dr. Ursell se v roce 1995 stal členem Royal College of Ophthalmologists.

Tu Anh Vu, DMD

Tu Anh Vu, DMD

Atestovaný dentista

Dr. Tu Anh Vu je zubařka a má soukromou kliniku s názvem Tu's Dental v Brooklynu v New Yorku. Dr. Vu pomáhá dospělým a dětem všech věkových skupin překonat strach ze zubaře. Dr. Vu provádí výzkum, který se snaží najít řešení Kaposiho sarkomu a představí je na Hinmanově setkání v Memphisu. Vystudovala Bryn Mawr College a absolvovala kurz ortodoncie na University of Pennsylvania School of Dental Medicine.

Dale Prokupek, MD

Dale Prokupek, MD

Atestovaný Internista & Gastroenterolog

Dale Prokupek je internista a gastroenterolog, který má soukromou praxi v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Prokupek také působí ve zdravotnickém centru Cedars-Sinai a je docentem medicíny na Geffen School of Medicine na University of California v Los Angeles (UCLA). Dr. Prokupek má více než 25 let lékařských zkušeností a specializuje se na diagnostiku a léčbu onemocnění jater, žaludku a tlustého střeva, včetně chronické hepatitidy C, rakoviny tlustého střeva, hemoroidů, análního condylomu a nemocí trávicího ústrojí způsobených imunodeficiencí . Vystudoval zoologii na University of Wisconsin - Madisson a medicínu na Medical College of Wisconsin. Vystudoval interní medicínu v Cedars-Sinai Medical Center a v gastroenterologii na UCLA Geffen School of Medicine.

Margareth Pierre-Louis, MD

Margareth Pierre-Louis, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Margareth Pierre-Louis je atestovaný dermatolog a dermatopatolog, lékařka podnikatelka a zakladatelka Twin Cities Dermatology Center a Equation Skin Care v Minneapolis v Minnesotě. Twin Cities Dermatology Center je komplexní dermatologická klinika, která léčí pacienty všech věkových skupin prostřednictvím klinické dermatologie, kosmetické dermatologie a telemedicíny. Equation Skin Care byla vytvořena, aby poskytla nejlepší přírodní produkty péče o pokožku založené na důkazech. Dr. Pierre-Louis získala titul BS v biologii a titul MBA na Duke University, MD na University of North Carolina v Chapel Hill, dokončila rezidenturu v dermatologii na University of Minnesota a absolvovala dermatopatologickou stáž na Washington University v St Louis. Dr. Pierre-Louis je atestovaná Americkou radou pro dermatologii a patologii v dermatologii, kožní chirurgii a dermatopatologii.

Jonathan Frank, MD

Jonathan Frank, MD

Chirurg sportovní ortopedie & Kloubní specialista

Dr. Jonathan Frank je ortopedický chirurg se sídlem v Beverly Hills v Kalifornii, specializující se na sportovní medicínu a klouby. Praxe Dr. Franka se zaměřuje na minimálně invazivní, artroskopickou operaci kolena, ramene, kyčle a loktů. Dr. Frank je držitelem doktorského titulu na Lékařské fakultě University of California v Los Angeles. Absolvoval ortopedický pobyt na Rush University Medical Center v Chicagu a stipendium v oboru ortopedické sportovní medicíny a ochrany kyčle na klinice Steadman ve Vail v Coloradu. Je lékařem týmu zaměstnanců amerického lyžařského a snowboardového týmu. Dr. Frank je v současné době vědeckým recenzentem špičkových vědeckých časopisů a jeho výzkum byl prezentován na regionálních, národních a mezinárodních ortopedických konferencích a získal několik ocenění včetně prestižních cen Mark Coventry a William A Grana.

Amy Chow

Amy Chow

Registrovaný dietetik

Amy Chow je registrovaný dietetik a zakladatelka poradenské služby pro výživu rodiny a dětí v Chow Down Nutrition v Kanadě v Britské Kolumbii (BC). S více než devíti lety zkušeností má Amy zvláštní zájem o pediatrickou výživu, zvládání potravinové alergie a regeneraci poruch příjmu potravy. Amy je držitelkou bakalářského titulu v oboru výživy na McGill University. Před zahájením vlastního podnikání získala klinické zkušenosti v rezidenčních a ambulantních programech léčby poruch příjmu potravy v BC Children’s Hospital. Byla uvedena v časopisech Find BC Dietitians, Dietitians of Canada, Food Allergy Canada, Recovery Care Collective, Parentology, Save on Foods, National Eating Disorder Information Center (NEDIC) a Joytv.

Payam Daneshrad, MD

Payam Daneshrad, MD

Atestovaný otolaryngolog

Dr. Payam Daneshrad je atestovaný otolaryngolog, kvalifikovaný plastický chirurg obličejové chirurgie a majitel a ředitel společnosti DaneshradClinic v Los Angeles v Kalifornii. S více než 19 lety zkušeností se Dr. Daneshrad specializuje na dospělou a dětskou otolaryngologii - chirurgii hlavy a krku, nosní chirurgii, minimálně invazivní operace dutin a léčbu chrápání. Používá také nejnovější chirurgické techniky ORL pro tonzilektomii, adenoidektomii, tyroidektomii a paratyroidektomii. Dr. Daneshrad absolvoval BS a nejvyšší vyznamenání na University of California v Berkeley. Doktor medicíny (MD) získal na Lékařské fakultě Tulane University, kde byl přijat do AOA, společnosti lékařské cti a na Tulane University School of Public Health. Dr. Daneshrad získal lékařské vzdělání na University of Southern California, kde v současné době působí jako docent a klinický profesor. Dr. Daneshrad je otolaryngolog a plastický chirurg obličeje pro Los Angeles Sparks a atletické týmy univerzity Loyola Marymount University.

Ni-Cheng Liang, MD

Ni-Cheng Liang, MD

Atestovaná plicní lékařka

Dr. Ni-Cheng Liang je certifikovaný pulmonolog a ředitelka pulmonální integrativní medicíny ve společnosti Coastal Pulmonary Associates přidružené k síti Scripps Health Network v San Diegu v Kalifornii. Působí také jako dobrovolná asistentka medicíny na Lékařské fakultě University of California v San Diegu a dobrovolně pracuje na bezplatné klinice UCSD Medical Student-Run pro nepojištěné pacienty. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Liang specializuje na plicní a dýchací problémy, výuku všímavosti, wellness pro lékaře a integrativní medicínu. Dr. Liang získala titul (MD) na Lékařské fakultě University of Maryland. Dr. Liang byla v letech 2017 a 2019 zvolena za nejlepší lékařku v San Diegu. Získala také ocenění American Lung Association of San Diego Lung Health Provider of the Year 2019.

Rajesh Khanna, MD

Rajesh Khanna, MD

Atestovaný oční lékař

Dr. Rajesh Khanna je oftalmolog certifikovaný na palubě a zakladatel Khanna Vision Institute v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Khanna se specializuje na lasikové operace, kataraktu a refrakční oční chirurgii a také na léčbu presbyopie a keratokonusu. Dr. Khanna dokončil svou první stáž v oftalmologii v Bombaji a druhou stáž v oftalmologii na SUNY Downstate v New Yorku. Dále absolvoval stáž v oboru rohovky a refrakční chirurgie na University of Cincinnati v Ohiu a stáž na Neurophthalmology od Kingsbrook židovské nemocnice v New Yorku. Dr. Khanna je také dobrovolným členem fakulty UCLA a je mezinárodně uznávaným špičkovým odborníkem na presbyopické implantáty v oku (PIE) a specialistou na péči o refrakční vidění. Je atestován americkou oftalmologickou radou a je certifikovaným chirurgem na University of Bombay.

Carlotta Butler, RN, MPH

Carlotta Butler, RN, MPH

Registrovaná zdravotní sestra

Carlotta Butler je registrovanou zdravotní sestrou v Arizoně. Svůj magisterský titul MPH získala na Northern Illinois University v roce 2004 a titul Spolupracovník vědy ve zdravotnictví na Heartland Community College v roce 2010.

Allan Evangelista, MD

Allan Evangelista, MD

Chirurg pro nárt a kotník

Dr. Evangelista je chirurgem pro nárt a kotník v Mountaineer Orthopedic Specialists v Morgantownu v Západní Virginii. V roce 2002 promoval na Temple University School of Medicine a v roce 2006 absolvoval stáž v Sarasota Orthopedic Associates.

Lee-Hsin Fang, DPM

Dr. Fang je chirurgem pro nárt a kotník a má svou vlastní praxi v Mountain View, Kalifornii. Svou rezidenturu dokončil na univerzitě California College of Podiatric Medicine v roce 1999.

Brian Maloney, MD

Brian Maloney, MD

Otolaryngolog

Dr. Maloney je držitelem dvou atestací z plastické chirurgie v Georgii a také zakladatelem The Maloney Center for Facial Plastic Surgery. Svou rezidenturu v oboru otolaryngologie - obličejová a krční chirurgie získal na SUNY Health Science Cencer v roce 1991.

Carmen W. Landrau, MD

Dr. Landau pracuje jako kardiolog v Memorial Hermann Hospital v Texasu. Přísahu složila na University of Texas Medical Center v Houstonu v roce 2009.

Carrie Noriega, MD

Carrie Noriega, MD

Porodník a gynekolog

Dr. Noriega je atestovaný porodník a gynekolog v Coloradu. Svou rezidenturu dokončila na University of Missouri - Kansas City v roce 2005.

Jake Behrens, MD

Jake Behrens, MD

Psychiatr

Dr. Behrens je generálním ředitelem a ředitelem společnosti Envision ADHD v Milwaukee. Dr. Behrens je asistent klinického profesora na University of Wisconsin a praktický psychiatr. V roce 2013 dokončil rezidenturu v oboru Psychiatrie na University of Wisconsin Hospital and Clinics.

Julia Bowlin, MD

Julia Bowlin, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Bowlin se specializuje na rodinné lékařství v Ohiu. V roce 1993 získala svůj lékařský titul na Wright State University Boonshoft School of Medicine.

Ken Miyazato, DDS

Ken Miyazato, DDS

Lékař dentální chirurgie

Dr. Miyazato je zubař v Santa Clara Valley Medical Center v Kalifornii. V roce 2014 dokončil rezidenturu v Lutheran Medical Center.

Mandolin S. Ziadie, MD

Dr. Ziadie je atestovaným patologem na Jižní Floridě. V roce 2010 ukončila stáž z Dětské pediatrie v Children’s Medical Center.

Mitul Mehta, MD

Mitul Mehta, MD

Vitreoretinální chirurg

Dr. Mehta je atestovaný oftalmolog a vitreoretinální chirurg na UC Irvine v Kalifornii. Svůj lékařský titul získal na University of Southern California Keck School of Medicine v roce 2008, a poté dokončil rezidenturu v oboru oftalmologie na University of Cincinnati College of Medicine.

Ray Schilling, MD

Dr. Schilling je lékař v důchodu v Britské Kolumbii. Více než 16 let praktikoval rodinné lékařství v Kanadě.

Robert Borer, DC

Robert Borer, DC

Lékař chiropraktické medicíny

Dr. Borer je chiropraktik v Michiganu, kde spolu s manželkou Dr. Sherri Borer provozuje rodinnou chiropraxi . Doktorát v oboru Chiropraktické medicíny získal na Palmer College v Iowě v roce 1999.

Sarah Gehrke, RN, MS

Sarah Gehrke, RN, MS

Registrovaná zdravotní sestra

Sarah Gehrke je registrovaná zdravotní sestra v Texasu. Titul M.S. v Ošetřovatelství získala na University of Phoenix v roce 2013.

Tapan Abrol, MD

Tapan Abrol, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Abrol je absolventem oboru Pohybové poruchy na Icahn School of Medicine v New Yorku. Svou rezidenturu v oboru Neurologie dokončil na University of Louisville v roce 2017.

Theodore Leng, MD

Theodore Leng, MD

Vitreoretinální chirurg

Dr. Leng je atestovaný oftalmolog a vitreoretinální chirurga na Stanford University. Studijní stáž v oboru Vitreoretinální chirurgie dokončil v roce 2010 na Stanford University.

Thomas Wright, MD

Thomas Wright, MD

Internista a flebolog

Dr. Wright je atestovaný internista a flebolog v Missouri. Svou rezidenturu dokončil v roce 1995 na University of Alabama Birmingham

Troy A. Miles, MD

Troy A. Miles, MD

Ortopedický chirurg

Dr. Miles je ortopedický chirurg specializující se na rekonstrukci kloubů u dospělých v Kalifornii. Lékařský titul získal na Albert Einstein College of Medicine v roce 2010, následovaný rezidenturou na Oregon Health & Science University and fellowship at UC Davis.

Danielle Jacks, MD

Danielle Jacks, MD

Rezidentka chirurgie

Danielle Jacks, MD, je rezidentkou chirurgie v Ochsner Clinic Foundation v New Orleans. V roce 2016 získala doktorát na Oregon Health and Science University.

Michael Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN

Michael Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN

Atestovaný odborník na mozkové zdraví

Michael D. Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN, je odborníkem na nutriční zásahy do zdraví mozku, zejména na prevenci a rehabilitaci poranění mozku. V roce 2012 po odchodu do důchodu jako plukovník po 31 letech v americké armádě založil neziskový vzdělávací a výzkumný ústav mozkového zdraví. Má soukromou praxi v Potomacu v Marylandu a je autorem knihy „When Brains Collide: Co by měl každý sportovec a rodič vědět o prevenci a léčbě otřesů a poranění hlavy“. Je absolventem Americké vojenské akademie na West Point a Tulane University School of Medicine. Absolvoval postgraduální vzdělávání ve zdravotnickém centru Walter Reed Army Medical University, Johns Hopkins University a Walter Reed Army Institute of Research. Dr. Lewis je držitelem atestace a členem American College of Preventive Medicine a American College of Nutrition.

Corey Fish, MD

Corey Fish, MD

Pediatr a ředitel Brave Care

Dr. Corey Fish je pediatr. Je ředitelem Brave Care, dětské kliniky v Portlandu v Oregonu. Dr. Fish má více než 10 let zkušeností jako pediatr a je členem Americké akademie pediatrie. Dr. Fish má titul z biologie na Pacifické luteránské univerzitě. V roce 2009 ukončil medicínu na Lékařské fakultě University of Washington. V roce 2012 dokončil svoji rezidenturu v oboru pediatrie na University of Texas Southwestern Medical School.

Mark Co, DPM

Mark Co, DPM

Podiatr

Dr. Mark Co je podiatr, který má soukromou praxi v San Franciscu v Kalifornii. Dr. Co se specializuje na léčení zarostlých nehtů na nohou, plísní, bradavic, plantární fasciitidy a dalších příčin bolesti nohou. Nabízí také specializované ošetření problémů s nohou a kotníkem. Dr.Co dokončil MBA na New York University a má magisterský titul z elektrotechniky a počítačového inženýrství na Johns Hopkins University. Dr. Co absolvoval kurz podiatrie na Kalifornské škole podiatrického lékařství. Svoji stáž absolvoval v Kaiser Permanente Medical Center v Santa Claře v Kalifornii. Dr. Co byl v letech 2018, 2019 a 2020 v San Franciscu zvolen jedním ze 3 nejlepších podiatrů. Dr. Co je také členem CPMA (American Podiatric Medical Association).

Alina Lane, DDS

Alina Lane, DDS

Dentista

Alina Lane je zubařkou zodpovědnou za stomatologii All Smiles Dentistry, která se nachází v New Yorku. Po absolvování University of Maryland dokončila Dr. Lane jednoroční specializaci Implantologie na University of Maryland, kde se zaměřila na studium pokročilých technik opravování zubních implantátů. Ve svém vzdělávání pokračovala pobytem v General Practice ve Woodhull Medical Center, pobočce NYU School of Medicine. Získala cenu Rezident roku 2012 a 2013 od Medical Center Woodhull.

Catherine Cheung, DPM

Dr. Catherine Cheung je podiatristka pracující v oblasti San Francisco v Kalifornii. Cheung je odbornice v léčbě problémů s nohou a kotníkem a komplexních procesů rekonstrukce. Dr. Cheung je v týmu lékařů Brown & Toland Physicians a Sutter Medical Network. Vystudovala Kalifornskou vysokou školu podiatrického lékařství. Svůj pobyt dokončila v lékařském centru Encino Tarzana. Vystudovala lékařské centrum Kaiser Permanente San Francisco. Je certifikována americkou radou podiatrické chirurgie.

Miguel Cunha, DPM

Miguel Cunha, DPM

Atestovaný podiatr s certifikací

Dr. Miguel Cunha je zakladatelem společnosti Gotham Footcare a je pedikér se sídlem na Manhattanu v New Yorku. Dr. Cunha je chirurg chodidla a kotníku, který má zkušenosti s léčbou široké škály stavů nohou a kotníků, od drobných problémů až po komplexní rekonstrukční chirurgii nohou a kotníků. Dr. Cunha získal DPM na Temple University School of Podiatric Medicine a dokončil svůj pobyt jako hlavní rezident ve Washington Hospital Center a Georgetown University, kde se specializoval na trauma dolních končetin, záchranu diabetické končetiny a rekonstrukční chirurgii chodidla a kotníku . Dr. Cunha je členem American Podiatric Medical Association, New York Podiatric Medical Association, American College of Foot and Ankle Surgeons, a je držitelem certifikátu Podiatrická medicína.

Padam Bhatia, MD

Padam Bhatia, MD

Atestovaný psychiatr

Dr. Padam Bhatia je psychiatr a majitel Elevate Psychiatry v Miami na Floridě. Specializuje se na léčbu pacientů kombinací tradiční medicíny a spolehlivých holistických terapií. Specializuje se na elektrokonvulzivní terapii (TEC), transkraniální magnetickou stimulaci a doplňkovou a alternativní medicínu. Dr. Bhatia je diplomatem Americké rady psychiatrie a neurologie a je členem Americké psychiatrické asociace (FAPA). Vystudoval Sidney Kimmel Medical College a působil jako hlavní rezident na psychiatrickém oddělení pro dospělé v Zucker Hillside Hospital v New Yorku.

Andrea Rudominer, MD, MPH

Andrea Rudominer, MD, MPH

Pediat & lékařka integrativní medicíny

Dr. Andrea Rudominer je doktorkou pro pediatrii a integrativní medicínu se sídlem v San Francisco Bay Area. Dr. Rudominer má více než 15 let zkušeností s lékařskou péčí a specializuje se na preventivní zdravotní péči, obezitu, adolescentní péči, ADHD a kulturně kompetentní péči. Dr. Rudominer získala lékařský titul na University of California, Davis, a dokončila rezidenturu v dětské nemocnici Lucile Packard na Stanfordské univerzitě. Rudominer má také MPH v oboru Zdraví matek dětí z University of California, Berkeley. Je členkou Americké rady pro pediatrii, členkou Americké akademie pediatrie, členkou a delegátkou Kalifornské lékařské asociace a členkou lékařské asociace County Clara County Medical Association.

Pouya Shafipour, MD, MS

Pouya Shafipour, MD, MS

Atestovaný specialista rodinného lékařství

Dr. Pouya Shafipour je specialista na rodinné lékařství, lékař primární péče a specialista na hubnutí se sídlem v Santa Monice v Kalifornii. Dr. Shafipour se specializuje na dietní, výživové, behaviorální a cvičební poradenství pro zvládání obezity a zdravotních stavů souvisejících s nadměrným přírůstkem nebo úbytkem hmotnosti. Dr. Shafipour získal titul BS v molekulární a buněčné biologii na University of California, Berkeley, titul MS ve fyziologii a biofyzice na Georgetown University a titul MD na Loma Linda University School of Medicine. Absolvoval stáž v obecné chirurgii na UC Irvine a rezidenturu v oboru rodinného lékařství na University of California v Los Angeles a v roce 2008 atestaci v rodinném lékařství.

David Schechter, MD

David Schechter, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. David Schechter je lékař v Culver City v Kalifornii. S více než 25 lety zkušeností jako lékař rodinné a sportovní medicíny se Dr. Schechter specializuje na medicínu mysli a těla, preventivní medicínu a chronické bolesti. Dr. Schechter získal doktorát na New York University a je ošetřujícím lékařem v Cedars-Sinai Medical Center. Byl jmenován nejlepším lékařem v Los Angeles Magazine a Men's Health Magazine. Napsal také několik knih, včetně The MindBody Workbook.

Edward S. Kwak, MD

Edward S. Kwak, MD

Atestovaný plastický chirurg

Edward S. Kwak, MD je certifikovaný plastický chirurg se dvěma atestacemi a majitel společnosti ESKMD Facial Plastic Surgery se sídlem v New Yorku. Poté, co získal doktorát na Lékařské fakultě Indiana University, absolvoval doktor Kwak otolaryngologickou (chirurgie hlavy a krku) rezidenturu na The New York Eye and Ear Infirmary a získal stipendium na plastické a rekonstrukční chirurgii obličeje pod vedením Dr. Russella Kridela na univerzitě Texas Medical Center v Houstonu. Je členem Americké rady plastické a rekonstrukční chirurgie obličeje a diplomatem Americké rady otolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Dr. Kwak je dále certifikován Americkou radou plastické a rekonstrukční chirurgie obličeje a Americkou komisí otolaryngologie / chirurgie hlavy a krku. Dr. Kwak získal ocenění Castle Connolly Regional Top Doctor, Newbeauty Top Beauty Doctor, New York Super Doctor, NY Top Doc a ocenění Expert Injector.

Siddharth Tambar, MD

Siddharth Tambar, MD

Atestovaný revmatolog

Dr. Siddharth Tambar, MD, je atestovaný revmatolog v Chicago Arthritis and Regenerative Medicine v Chicagu, Illinois. S více než 19 lety zkušeností se Dr. Tambar specializuje na regenerativní medicínu a revmatologii se zaměřením na léčbu artritidy, tendinitidy, úrazů a bolesti zad s použitím kostní dřeně a plazmy bohaté na krevní destičky. Dr. Tambar je držitelem titulu BA v oboru ekonomie na State University v New Yorku v Buffalu. Získal doktorát na State University of New York v Syracuse. Absolvoval stáž, pobyt v interním lékařství a stipendium na revmatologii v Northwestern Memorial Hospital. Dr. Tambar má atestaci z revmatologie i interního lékařství. Je také držitelem certifikátů v muskuloskeletální ultrazvukové diagnostice a intervence od American College of Rheumatology a the American Institute of Ultrasound in Medicine.

Lydia Shedlofsky, DO

Lydia Shedlofsky, DO

Dermatoložka

Dr. Lydia Shedlofsky je rezidentní dermatoložka, která v Affiliated Dermatology pracuje od července 2019 po absolvování tradiční rotující stáže v komunitní nemocnici Larkin v Miami na Floridě. Získala bakalářský titul v biologii na Guilford College v Greensboro v Severní Karolíně. Po absolutoriu se přestěhovala do Beiry v Mosambiku a pracovala jako výzkumná asistentka a stážistka na bezplatné klinice. Absolvovala postbakalářský program a poté získala magisterský titul v oboru lékařského vzdělávání a doktorát z osteopatické medicíny (DO) na vysoké škole Osteopathic Medicine v Lake Erie.

Adrienne Youdim, MD

Adrienne Youdim, MD

Atestovaný internista

Dr. Adrienne Youdim je atestovaným internistou specializující se na zdravé hubnutí a výživu a zakladatelka a tvůrce Dehl Nutrition - řady funkčních výživových tyčinek a doplňků. S více než 10 lety zkušeností používá Dr. Youdim holistický přístup k výživě, který kombinuje změny životního stylu a medicínu založenou na důkazech. Dr. Youdim je držitelkou titulu BA z University of California v Los Angeles (UCLA) a doktorátu z University of California v San Diegu (UCSD). Absolvovala stáž na Cedars-Sinai. Dr. Youdim je držitelkou několika atestací udělených Americkou radou interního lékařství, Národní radou odborníků na výživu lékařů a Americkou radou obezitní medicíny. Je také členkou American College of Physicians. Dr. Youdim je docentkou medicíny na UCLA David Geffen School of Medicine a odbornou asistentkou medicíny v Cedars-Sinai Medical Center. Byla uvedena v CBS News, Fox News, Dr. Oz, National Public Radio, W Magazine a Los Angeles Times.

Damaris Vega, MD

Damaris Vega, MD

Atestovaná endokrinoložka

Dr. Damaris Vega je certifikovaný endokrinolog. Vystudovala Magna Cum Laude na Pontifical Catholic University of Puerto Rico s titulem BS ve všeobecných vědách a následně získala doktorát na Ponce School of Medicine v Ponce, PR. Během lékařské školy působila Dr. Vega jako prezidentka společnosti Alpha Omega Alpha Medical Honor Society a byla vybrána jako zástupce její školy pro Americkou asociaci lékařských vysokých škol. Poté absolvovala stáž na interním lékařství a stipendium na endokrinologii, cukrovce, minerálech a metabolismu na Southwestern Medical School na University of Texas. Dr. Vega byla několikrát oceněna za vynikající péči o pacienty Národním výborem pro zajišťování kvality a v letech 2008, 2009 a 2015 získala cenu Choice pacientů. Je členkou American College of Clinical Endocrinologists a je aktivním členem American Association of Clinical Endocrinologists, the American Diabetes Association, and the Endocrine Society. Dr. Vega je také zakladatelem a generálním ředitelem Houston Endocrinology Center a hlavním výzkumným pracovníkem pro více klinických studií v Juno Research, LLC.

Monica Kieu, DO, FACS

Monica Kieu, DO, FACS

Atestovaný otolaryngolog

Dr. Monica Kieu je certifikovaný otolaryngolog a specialistka na plastickou a rekonstrukční chirurgii obličeje v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Kieu získala titul BS v antropologii na Kalifornské univerzitě v Riverside a lékařský titul (DO) s vyznamenáním získala na Western University of Health Sciences v Pomoně. Poté absolvovala stáž v chirurgii hlavy a krku na otorinolaryngologii na Michigan State University / Detroit Medical Center, kde působila jako hlavní rezidentka. Dr. Kieu také absolvovala prestižní stáž v plastické a obličejové plastické chirurgii na University of Toronto. Je členkou Americké akademie otolaryngologie - chirurgie hlavy a krku, American Osteopathic Colleges of Ophthalmology and Otolaryngology - Head and Neck Surgery, American Academy of Cosmetic Surgery, American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery a American Rhinologic Society. Dr. Kieu byla v Los Angeles Magazine nedávno jmenována jednou z nejlepších lékařů v LA.

Find BC Dietitians

Find BC Dietitians

Skupina registrovaných dietologů

Find BC Dietitians je ústředním centrem kvalifikovaných odborníků na výživu v Britské Kolumbii v Kanadě s posláním spojit lidi s registrovaným dietetikem, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. BC Dietitians nabízí online konzultace a poskytuje péči založenou na důkazech o široké škále výživových záležitostí, jako je cukrovka, redukce hmotnosti, potravinové alergie, poruchy příjmu potravy a intuitivní stravování.

Roy Nattiv, MD

Roy Nattiv, MD

Atestovaný Gastroenterolog

Dr. Roy Nattiv je atestovaný pediatrický gastroenterolog v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Nattiv se specializuje na širokou škálu dětských gastrointestinálních a výživových onemocnění, jako je zácpa, průjem, reflux, potravinové alergie, špatný přírůstek hmotnosti, SIBO, IBD a IBS. Dr. Nattiv vystudoval Kalifornskou univerzitu v Berkeley a doktorát získal na Sackler School of Medicine v izraelském Tel Avivu. Poté absolvoval pediatrický pobyt v dětské nemocnici v Montefiore na Lékařské fakultě Alberta Einsteina. Dr. Nattiv pokračoval v absolvování stáže a školení v dětské gastroenterologii, hepatologii a výživě na Kalifornské univerzitě v San Francisku (UCSF). Byl stipendistem na Kalifornském institutu regenerativní medicíny (CIRM) a byl oceněn Severoamerickou společností pro pediatrickou gastroenterologii, hepatologii a výživu (NASPGHAN) Fellow to Faculty Award in Pediatric IBD Research.

Tara Coleman

Tara Coleman

Odbornice na klinickou výživu

Tara Coleman je klinická výživová poradkyně, která má soukromou praxi v San Diegu v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se Tara specializuje na sportovní výživu, důvěru těla a zdraví imunitního systému a nabízí osobní výživu, firemní wellness a online výukové kurzy. Získala BS v biologii na univerzitě Jamese Madisona a před založením své praxe strávila šest let ve farmaceutickém průmyslu jako analytická chemička. Tara byla uvedena na NBC, CBS, Fox, ESPN a Dr. Oz The Good Life, stejně jako ve Forbes, Cosmopolitan, Self a Runner’s World.

Janine Kelbach, RNC-OB, MA

Janine Kelbach, RNC-OB, MA

Certifikovaná registrovaná zdravotní sestra

Janine Kelbach je registrovaná zdravotní sestra v Lake Health West Medical Center v Ohiu. Kelbach je registrovaná zdravotní sestra ve státě Ohio od roku 2006.

Mark Ziats, MD, PhD

Dr. Ziats je interní lékař, výzkumník a podnikatel v biotechnologii. V roce 2014 získal titul PhD v oboru genetika na University of Cambridge a krátce poté dokončil svou doktorskou praxi na Baylor College of Medicine v roce 2015.

Joseph Krajekian, DMD

Joseph Krajekian, DMD

Orální a maxilofaciální chirurg

Dr. Krajekian je atestovaný orální a maxilofaciální chirurg na Cleveland Clinic v Ohiu. Titul DMD obdržel na Tufts University School of Dental Medicine v roce 2002. Po získání DMD Dr. Krajekian získal další lékařský titul na Drexel College of Medicine.

Aaron Broadwell, MD

Aaron Broadwell, MD

Revmatolog

Dr. Broadwell je revmatologem v Kalifornii, jeho zájmem a specializací je muskuloskeletální ultrazvuk. Titul lékaře obdržel na Univerzitě Texas Medical Branch v roce 2007.

Albert Chang, OD

Albert Chang, OD

Optometrista

Dr. Chang je optometrista v Family EyeCare Center v Campbell v Kalifornii. V roce 2015 promoval na Southern California College of Optometry. Zajímá se o diagnostiku a léčbu očních chorob, včetně diabetické sítnicové choroby, glaukom a makulární degenerace.

Angela Kerchner, MD

Angela Kerchner, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Kerchner je rada atestovaná lékařka pro rodinné lékařství v Des Moines, Iowa. Je současnou ředitelkou nemocnice Ringgold County Hospital. V roce 2010 získala lékařský titul na University of Iowa Carver College of Medicine. Je také diplomatkou v Americké Radě Integrativní Holistické Medicíny.

Ankush Bansal, MD

Ankush Bansal, MD

Lékař vnitřního lékařství

Dr. Bansal je lékařm interního lékařství na Floridě. Vystudoval lékařskou fakultu na Creighton University School of Medicine a v roce 2007 absolvoval stáž v oboru vnitřního lékařství na Christiana Care Health Services. Je licencován v 19 státech a je členem American College of Physicians a Society of Hospital Medicine.

Bobby Homayoon, MD

Bobby Homayoon, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Homayoon pracuje jako rezident v nemocnici ve Vancouveru. Promoval na University of British Columbia Faculty of Medicine v roce 2015

Brent Wong, DMD

Brent Wong, DMD

Lékař dentální medicíny

Dr. Wong je majitelem a hlavním dentistou v Shine Dental v Manitobě. Svou rezidenturu dokončil na University of Manitoba v roce 2000 a má více než 18 let zkušeností v oboru dentální medicíny.

Carolyn Messere, MD

Dr. Messere je lékařka na Floridě. Svůj lékařský titul získala na University of Massachusets Medical School v roce 1999.

Cristian Macau, DDS

Cristian Macau, DDS

Lékař dentální chirurgie

Dr. Macau je ústní chirurg, periodontista a estetik na Favero Dental Clinic v Londýně. V roce 2015 obdržel titul DDS na Carol Davila University of Medicine.

Dale K. Mueller, MD

Dale K. Mueller, MD

Kardiotorakální chirurg

Dr. Mueller je kardiotororakální chirurg v Cardiothoracic & Vascular Surgical Associates Associates na Floridě. Svou přísahu složil na Rush-Presbyterian-St. Luke's Medical Center v roce 1999.

Daniel Larson, MD

Daniel Larson, MD

Otolaryngolog

Dr. Larson je atestovaný otolaryngolog v Southwest Ohio ENT Specialists. Dr. Larson strávil 5 let v United States Air Force Medical Corp po své rezidentuře v oboru chirurgie hlavy a krku, kterou dokončil na Eastern Virginia Medical School v roce 2007.

Daniel Wozniczka, MD, MPH

Daniel Wozniczka, MD, MPH

Lékař pro vnitřní medicínu

Dr. Wozniczka je interní lékařk v Chicagu se zdravotnickými zkušenostmi ze subsaharské Afriky, východní Evropy a jihovýchodní Asie. V roce 2014 dokončil studium na Jagiellonian University a z University of Illinois v Chicagu je držitelem titulu MBA a magisterského titulu v oboru veřejného zdraví.

Diana Lee, MD

Diana Lee, MD

Lékařka rodinného lékařství

Dr. Lee je lékařkou rodinné medicíny v Kalifornii. V roce 2015 obdržela svůj lékařský titul na Georgetown University.

Eric Deutsch, MD

Eric Deutsch, MD

Anesteziolog kardiologie

Dr. Deutsch je atestovaný anesteziolog kardiologie v Idaho. V roce 2011 dokončil stáž na Cleveland Clinic Foundation.

James Larmer, MD

James Larmer, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Larmer je lékařem rodinného lékařství v Ontariu. V roce 2009 obdržel lékařský titul na McMaster University a v roce 2011 dokončil rezidenturu v oboru Rodinné lékařství.

Jennifer Boidy, RN

Jennifer Boidy, RN

Registrovaná zdravotní sestra

Jennifer Boidy je registrovaná zdravotní sestra v Marylandu. V roce 2012 získala titul Associate of Science v ošetřovatelství na Carroll Community College.

Jessica Ahmann, PhD

Jessica Ahmann, PhD

Doktor ošetřovatelské praxe

Dr. Ahmann je doktorkou ošetřovatelské praxe na Sanford Health v Severní Dakotě, kde se specializuje na léčbu dětských obětí zneužívání. Svůj titul Doktorka ošetřovatelské praxe získala na Univerzitě v Severní Dakotě v roce 2015.

Jody Leng, MD

Jody Leng, MD

Anesteziolog

Dr. Leng je atestovaná anestezioložka a asistentka klinického profesora na Stanford University. V roce 2014 dokončila stáž v regionální anesteziologii ve Stanford Medical Center.

Jurdy Dugdale, RN

Jurdy Dugdale, RN

Lékařská revizní komise

Jurdy Dugdale je registrovaná zdravotní sestra na Floridě. Ošetřovatelskou licenci získala od Florida Board of Nursing v roce 1989.

Kirsten Kind, MD

Kirsten Kind, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Kind je lékařka rodinného lékařství ve Skotsku. V roce 2009 obdržela lékařský titul na University of Edinburgh Medical School.

Marsha Durkin, RN

Marsha Durkin, RN

Registrovaná zdravotní sestra

Marsha Durkin je registrovaná zdravotní sestra ve Wisconsinu. V roce 1987 získala titul Associates Degree v oboru Ošetřovatelství na Olney Central College.

Michael Warner, MD

Michael Warner, MD

Internista

Dr. Warner je praktický lékař a zdravotnický ředitel v Torontu. V roce 2004 získal lékařský titul na Queen´s University of Medicine a MBA na University of Toronto Rotman School of Management v roce 2010.

Mitzi Scotten, MD

Dr. Scotten je atestovaný pediatr v Arizoně. V roce 1993 získala titul lékaře na University of Kansas.

Nicole Cushman, MPH

Nicole Cushman, MPH

Pedagog sexuální výchovy

Nicole Cushman je pedagog v oblasti sexuálního a reprodukčního zdraví, jejíž články se objevily v New York Times, CNN a v Huffington Post. Je výkonnou ředitelkou v Answer, národní organizace pro sexuální výchovu. V roce 2011 získala titul MPH na Columbia University Mailman School of Public Health.

Ricardo Correa, MD

Ricardo Correa, MD

Endokrinolog

Dr. Correa je atestovaným endokrinologem v Rhode Islandu. Od roku 2016 je asistentkou profesora medicíny na Brown University.

Robert Rice, DC

Robert Rice, DC

Lékař chiropraktické medicíny

Dr. Rice je chiropraktický lékař a majitel Shiloh Chiropractic v Illinois. Dr. Rice založil Shiloh Chiropractic v roce 2006. V roce 2006 získal titul DC na Logan University of Chiropractic.

Shaune Wallace, OD

Shaune Wallace, OD

Lékař optometrie

Dr. Wallace je optometrista v Nevadě. V roce 2012 získal lékařský titul OD na Southern California College of Optometry.

Stephen Chow, MD

Stephen Chow, MD

Lékař vnitřního lékařství

Dr. Chow je lékař vnitřního lékařství v Mississippi. V roce 2014 získal lékařský titul na Medical University of the Americas.

Timothy Sherman, RN

Timothy Sherman, RN

Registrovaný zdravotní bratr

Timothy Sherman je registrovaný zdravotní bratr v Texasu. Titul B.S. v ošetřovatelství získal na Wichita State University v roce 2012.

Venessa Peña-Robichaux, MD

Dr. Peña-Robichaux je atestovaný dermatolog a klinický profesor v Texasu. V roce 2010 dokončila rezidenturu na Harvard Medical School.

John Thoppil, MD

John Thoppil, MD

Porodník & gynekolog

Dr. Thoppil je atestovaným porodníkem a gynekologem žijícím v Austinu v Texasu. Vede River Place OB/GYN v Austinu a čtyři roky po sobě byl zvolen Top Porodníkem/gynekologem Austin Monthly . Dr. Thoppil získal titul BS na Texas A&M University a lékařský titul na Baylor College of Medicine.

Marc Kayem, MD

Marc Kayem, MD

Otorinolaryngolog a Plastický chirurg pro obličej

Dr. Marc Kayem je otorinolaryngolog a plastický chirurg pro obličej žijící v Beverly Hills v Kalifornii. Praktikuje a specializuje se na kosmetické služby a poruchy související se spánkem. Doktorát z lékařství získal na University of Ottawa, je členem rady American Board of Otolaryngology a je členem Royal College of Surgeons of Canada.

Inge Hansen, PsyD

Inge Hansen, PsyD

Klinická psycholožka

Inge Hansen, PsyD, je ředitelkou Well-Being na Stanfordské univerzitě a na Weiland Health Initiative. Hansen má profesionální zájmy v oblasti sociální spravedlnosti a genderové a sexuální rozmanitosti. Titul lékařky psychologie získala na California School of Professional Psychology specializovaným školením v oblasti genderové a sexuální identity. Je spoluautorkou časopisu The Ethical Sellout: Maintaining Your Integrity in the Age of Compromise.

Katie Marks-Cogan, MD

Katie Marks-Cogan, MD

Atestovaný alergolog pro děti a dospělé

Dr. Katie Marks-Cogan je atestovaná alergoložka pro děti a dospělé v Clear Allergy se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Je hlavní alergoložkou pro Ready, Set, Food!, kojenecký doplněk stravy určený ke snížení rizika potravinových alergií u dětí. Získala titul M.D. s vyznamenáním z University of Maryland. Poté absolvovala rezidenturu v oboru interní lékařství na Northwestern University a získala stipendium v oboru alergie/imunologie na University of Pennsylvania a CHOP.

Scott Mosser, MD

Scott Mosser, MD

Atestovaný plastický chirurg

Dr. Scott Mosser je atestovaný plastický chirurg se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Dr. Mosser je zakladatelem Gender Confirmation Center, kliniky věnované výhradně transgenderovým operacím. Svůj lékařský titul získal na Baylor University, svou rezidenturu v Plastické chirurgii dokončil na Case Western Reserve University, a stipendium v Estetické chirurgii u Dr. John Q. Owsley, MD. Je spoluzakladatelem American Society of Gender Surgeons, členem American Society of Plastic Surgeons (ASPS), je členem WPATH (Světové profesní asociace transgender zdraví) a United States Professional Association of Transgender Health (USPATH).

Jennifer Butt, MD

Jennifer Butt, MD

Certifikovaný porodník a gynekoložka

Jennifer Butt, MD, je atestovaný porodník a gynekoložka, která provozuje soukromou praxi, Upper East Side OB / GYN, v New Yorku ve státě New York. Spolupracuje s Lenox Hill Hospital. Získala titul BA v biologických studiích na Rutgers University a titul MD na Rutgers - Robert Wood Johnson Medical School. Poté absolvovala stáž z porodnictví a gynekologie ve Fakultní nemocnici Robert Wood Johnson University Hospital. Dr. Butt je certifikovaná Americkou porodnickou a gynekologickou radou. Je členkou Americké asociace porodníků a gynekologů a členkou Americké lékařské asociace.

Debra Minjarez, MS, MD

Debra Minjarez, MS, MD

Atestovaný reprodukční endokrinolog a specialista na neplodnost

Debra Minjarez je gynekolog a porodník, specialistka na plodnost a klinická ředitelka na Spring Fertility, klinice plodnosti v San Franciscu. Posledních 15 let strávila jako lékařská ředitelka Centra pro reprodukční medicínu v Coloradu (CCRM) a byla ředitelkou reprodukční endokrinologie a neplodnosti v Kaiser Oakland. Během svého profesního života získala ocenění, jako je cena ACOG Ortho-McNeil, Cecil H. a Ida Green Center for Reproductive Biology Sciences NIH Research Service Award a cenu od Společnosti pro ocenění přednášejícího prezidenta Gynekologického vyšetřování. Dr. Minjarez vystudovala univerzitu na Stanfordu a dokončila svou rezidenturu na University of Colorado. Byla členem University of Texas Southwestern.

Rebecca Levy-Gantt, MPT, DO

Rebecca Levy-Gantt, MPT, DO

Porodník & Gynekolog

Dr. Rebecca LevyGantt je porodník a gynekolog s atestací, která provozuje soukromou praxi se v kalifornské Napě. Dr. LevyGantt se specializuje na menopauzu, peri-menopauzu a hormonální léčbu, včetně léčby biologickou identitou a kombinovanou hormonální léčbou a alternativní léčby. Je také národní certifikační menopauze a je na celostátním seznamu lékařů, kteří se specializují na léčbu menopauzy. Získala magisterský titul z fyzikální terapie na Bostonské univerzitě a titul lékařky osteopatického lékařství (DO) na New York College of Osteopathic Medicine.

Paul Friedman, MD

Paul Friedman, MD

Atestovaný dermatolog, Americká Dermatologická Rada

Paul Friedman je oceněný dermatolog se specializací na dermatologickou a laserovou chirurgii a kosmetickou dermatologii. Dr. Friedman je ředitelem Dermatologického a laserového chirurgického centra v Houstonu v Texasu a působí v laserovém a kožním chirurgickém centru v New Yorku. Dr. Friedman je pomocným klinickým profesorem na katedře dermatologie na lékařské fakultě University of Texas a na Weill Cornell Medical College v Houstonské metodistické nemocnici. Dr. Friedman pracoval na oddělení dermatologie na Newyorské univerzitní lékařské fakultě, kde působil jako vedoucí stážistů a dvakrát získal uznanou Husikovu cenu za svůj výzkum dermatologické chirurgie. Dr. Friedman získal stipendium v Laser & Skin Surgery Center v New Yorku a získal cenu Young Society za psaní od Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii. Jako jeden z hlavních referencí v oboru dermatologie se Dr. Friedman zapojil do vývoje nových laserových léčebných systémů a terapeutických technik.

Joseph Whitehouse, MA, DDS

Joseph Whitehouse, MA, DDS

Atestovaný dentista

Dr. Joseph Whitehouse je zubař. Byl bývalým prezidentem World Congress of Minimally Invasive Dentistry (WCMID). Dr. Whitehouse pracuje v kalifornském Castro Valley a má více než 46 let zkušeností jako zubař. Byl členem Mezinárodního kongresu orální implantologie a WCMID. Publikoval více než 20 článků v lékařských časopisech. Výzkum Dr. Whitehouse zdůrazňuje strategie, jak omezit strach a úzkost pacientů v ortodoncii. Dr. Whitehouse promoval na University of Iowa v roce 1970. V roce 1988 také získal magisterský titul v oboru terapeutická psychologie na California State UNiversity Hayward.

Aimee Eyvazzadeh, MD, MA

Aimee Eyvazzadeh, MD, MA

Porodník/gynekolog & odbornice na plodnost

Aimee Eyvazzadeh je specialista na plodnost a zakladatelka The Egg Whisperer Show, což je program zaměřený na vzdělávání na téma plodnosti v San Franciscu. Její práce byla uvedena v časopisech jako People, Forbes a Marie Claire. Objevila se také na Today Show, Good Morning America a CNN. V roce 2001 absolvovala medicínu na Kalifornské univerzitě v Los Angeles, kde v roce 2005 dokončila stáž v Gynekologii a porodnictví na Harvardské lékařské fakultě. Vystudovala reprodukční endokrinologii a neplodnost na Michiganské univerzitě, kde také absolvovala magisterské studium veřejného zdraví .

Shaun Berger, MD

Shaun Berger, MD

Atestovaný Pediatr

Dr. Shaun Berger je pediatr, který pracuje v metropolitní oblasti v San Diegu v Kalifornii. Dr. Berger nabízí konzultace a léčbu novorozencům, dětem a dospívajícím, s důrazem na preventivní medicínu. Dr. Berger má titul v oboru pediatrie a sportovní medicína na American Board of Pediatrics. Dr. Berger je držitelem titulu BA z psychologie na Kalifornské univerzitě v San Diegu a doktorského titulu na University of Illinois. Dr. Berger dokončil pobyt v UCSF / Frescno Community Medical Center / Valley Children's Hospital, kde byl zvolen hlavním rezidentem. Získal cenu Nadace UCSF a je členem Americké akademie pediatrie.

Neal Blitz, DPM, FACFAS

Neal Blitz, DPM, FACFAS

Board Certified Podiatrist

Dr. Neal Blitz je podiatrista a chirurg nohou a kotníku, který provozuje soukromé praxe v New Yorku a v Beverly Hills v Kalifornii. Dr. Blitz je „Bunion King®“ a je tvůrcem procedury Bunionplasty® (plastická chirurgie mozolů, která způsobila revoluci v chirurgii mozolů. Má více než 17 let podiatrických zkušeností a specializuje se na minimálně invazivní chirurgii nohou a kotníku. Dr. Blitz získal titul DPM na New York College of Podiatric Medicine, poté dokončil rezidenci zaměřenou na volitelnou a rekonstrukční chirurgii nohou a kotníku ve Swedish Medical Center a získal stipendium AO Trauma v německých Drážďanech, zaměřené na trauma a rekonstrukční techniky. Je atestován v chirurgii nohou a rekonstrukční chirurgii paty a kotníku a je také diplomatem American Board of Foot & Ankle Surgery a členem American College of Foot & Ankle Surgeons (FACFAS).

Joshua Ellenhorn, MD

Joshua Ellenhorn, MD

Atestovaný všeobecný chirurg a chirurgický onkolog

Joshua Ellenhorn, MD, je certifikovaný chirurg s pokročilým výcvikem v oborech chirurgická onkologie, minimálně invazivní chirurgie a robotická chirurgie. Soukromou praxi provozuje v Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles v Kalifornii a je celonárodně uznávaným lídrem v chirurgii, výzkumu rakoviny a chirurgickém vzdělávání. Dr. Ellenhorn vyškolil více než 60 chirurgických onkologů a přes 18 let strávil v praxi v City of Hope National Medical Center, kde byl profesorem a vedoucím oddělení obecné a onkologické chirurgie. Ellenhorn provádí následující chirurgické zákroky: operace žlučníku, kýly, rakoviny tlustého střeva, rakoviny kůže a melanomu, rakoviny žaludku a rakoviny pankreatu. Získal doktorát na Boston University School of Medicine, absolvoval stáže na University of Chicago a Memorial Sloan-Kettering Cancer Center a dokončil svoji chirurgickou rezidenci na University of Cincinnati.

Lisa Grossman, RN, BSN, PHN, IBCLC, CLC, CLEC

Lisa Grossman, RN, BSN, PHN, IBCLC, CLC, CLEC

Mezinárodně atestovaná laktační poradkyně

Lisa Grossman je laktační poradkyní, registrovanou zdravotní sestrou a majitelkou South Bay Baby Care, firmy zaměřené na kurzy prenatální péče, kojení, laktace a kurzy kardiopulmonální resuscitace. Lisa na základě dlouholetých zkušeností s prací na jednotkách intenzivní péče (JIP) a v onkologii založila v roce 2018 South Bay Baby Care s cílem sdílet své znalosti a odborné znalosti s nastávajícími a novými rodiči v oblasti novorozenecké péče, kojení a laktace, rutiny spánku, poporodní péče a CPR + první pomoc. Lisa je držitelkou BSN na Mount St. Mary's University, je atestovanou a registrovanou zdravotní sestrou (BRN RN-BSN), Mezinárodně atestovanou laktační poradkyní (IBCLC), Certifikovanou laktační poradkyní (ALPP) a členkou Americké akademie pediatrie (AAP).

Sheilagh Maguiness, MD

Sheilagh Maguiness, MD

Atestovaná dětská dermatoložka

Dr. Sheilagh Maguiness je dětský dermatolog. Dr. Maguiness se věnuje vzdělávání pacientů a rodin o dětském dermatologickém zdraví. Mezi její klinické a akademické zájmy patří atopická dermatitida / ekzém, akné a diagnostika a léčba vaskulárních anomálií, včetně hemangiomů, kapilárních malformací a komplexních mateřských znamének. Maguiness vystudovala University of Western Ontario, dokončila pobyt v dermatologii na University of Alberta a byla členkou oboru Dětská dermatologie na University of California v San Franciscu.

Ran D. Anbar, MD, FAAP

Ran D. Anbar, MD, FAAP

Pediatrický pulmonolog a lékařský poradce

Dr. Ran D. Anbar je pediatrický lékařský poradce a je atestován v pediatrické pulmonologii a obecné pediatrii a nabízí klinickou hypnózu a poradenské služby v Center Point Medicine v La Jolla v Kalifornii a Syracuse v New Yorku. S více než 30 lety lékařského výcviku a praxe působil Dr. Anbar také jako profesor pediatrie a medicíny a ředitel pediatrické pulmonologie na SUNY Upstate Medical University. Dr. Anbar je držitelem titulu BS v oboru biologie a psychologie na University of California v San Diegu a MD na University of Chicago Pritzker School of Medicine. Dr. Anbar absolvoval rezidenturu z pediatrie a rezidenturu z plicní pediatrie na Massachusetts General Hospital a Harvard Medical School a je také bývalým prezidentem, kolegou a schváleným konzultantem Americké společnosti pro klinickou hypnózu.

Aanand Geria, MD

Aanand Geria, MD

Atestovaný dermatolog

Dr. Aanand Geria je atestovaný dermatolog, klinický instruktor na Mt. Sinaj a majitel Geria Dermatology se sídlem v Rutherfordu v New Jersey. Práce Dr. Geria byla uvedena v publikacích Allure, The Zoe Report, NewBeauty a Fashionista aje recenzentem pro Journal of Drugs in Dermatology, Cutis a Seminars in Cutaneous Medicine and Surgery. Je držitelem titulu BS na Penn State University a titulu MD na Rutgers New Jersey Medical School. Dr. Geria poté absolvoval stáž v Lehigh Valley Health Network a dermatologickou stáž na Howard University College of Medicine.

Vlad Gendelman, MD

Vlad Gendelman, MD

Atestovaný chirurg ortopedie

Dr. Vlad Gendelman, MD, je specialistou na ortopedickou chirurgii v Los Angeles v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se specializuje na obecnou ortopedickou chirurgii, včetně ortopedického traumatu, sportovních úrazů a náhrad kloubů. Dr. Gendelman je držitelem titulu BS v biologii na University of Southern California a získal doktorát na University of California v Irvine. Poté absolvoval pobyt v ortopedické chirurgii na SUNY Downstate. Dr. Gendelman je držitelem certifikátu American Board of Orthopedic Surgery a je členem Americké akademie ortopedické chirurgie. Je členem Lékařské asociace Los Angeles, Kalifornské lékařské asociace, Kalifornské ortopedické asociace a Americké akademie ortopedické chirurgie. Dr. Gendelman je publikovaným autorem několika článků v oblasti ortopedické chirurgie.

Shervin Eshaghian, MD

Shervin Eshaghian, MD

Atestovaný kardiolog

Dr. Shervin Eshaghian je atestovaný kardiolog a majitel Beverly Hills Cardiology se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Eshaghian má více než 13 let zkušeností s kardiologií, včetně služeb u zdravotnického personálu v Cedars-Sinai Medical Center. Je držitelem BS v psycho-biologii na University of California v Los Angeles (UCLA) a MD na Albert Einstein College of Medicine. Dr. Eshaghian dále absolvoval stáž, a členství v Cedars Sinai Medical Center, kde mu byla udělena cena Leo Riglera za vynikající akademické výsledky a cena Elliota Corday Fellow of the Year.

Daniel Barrett, MD

Daniel Barrett, MD

Atestovaný plastický chirurg

Dr. Daniel Barrett je atestovaný plastický chirurg a majitel Barrett Plastic Surgery se sídlem v Beverly Hills v Kalifornii. S více než šesti lety zkušeností s plastickou chirurgií se Dr. Barrett specializuje na estetickou a rekonstrukční chirurgii obličeje, nosu a těla. Pro snížení výskytu jizev u svých pacientů vyvinul podrobné protokoly a postupy šití jizev. Dr. Barrett získal titul BS na univerzitě Jamese Madisona a doktorát s titulem MS ve fyziologii a titul MHA (Masters of Health Administration) na lékařské fakultě ve Virginii v Richmondu.

Alan O. Khadavi, MD, FACAAI

Alan O. Khadavi, MD, FACAAI

Atestovaný alergolog

Dr. Alan O. Khadavi je autorizovaný alergolog a odborník na dětskou alergii se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Je držitelem BS v biochemii na State University of New York (SUNY) ve Stony Brook a MD na State University of New York Health Science Center v Brooklynu. Dr. Khadavi absolvoval pediatrický pobyt v dětské nemocnici Schneider v New Yorku a poté absolvoval stáž v oboru alergologie a imunologie a pediatrický pobyt v Long Island College Hospital. Je držitelem certifikátu alergie / imunologie pro dospělé a dětské. Dr. Khadavi je diplomatem Americké rady pro alergologii a imunologii, členem American College of Allergy, Asthma & Immunology (ACAAI) a členem Americké akademie alergií, astmatu a imunologie (AAAAI). Vyznamenání Dr. Khadaviho zahrnuje ocenění nejlepších lékařů Castle Connolly 2013–2020 a ceny Patient Choice Awards „Nejsoucitnější lékař“ v letech 2013 a 2014.

David Isaacs, MD

David Isaacs, MD

Atestovaný chirurg okulofaciální plastické a rekonstrukční chirurgie

Dr. David Isaacs je atestovaný plastický a rekonstrukční chirurg v Beverly Hills v Kalifornii. Dr. Isaacs léčí estetické a funkční problémy obličeje a očních víček, revizní chirurgii a estetickou rekonstrukci. Promoval s vyznamenáním na University of California, Los Angeles (UCLA) a na Chicago Medical School. Dr. Isaacs absolvoval stáž v oboru všeobecné chirurgie v Cedars-Sinai Medical Center a stáž v oftalmologii v New York Med, kde také působil jako hlavní rezident. Dr. Isaacs se vrátil na UCLA a získal stipendium v Okulofaciální Plastické and Rekonstrukční chirurgii & Orbitální chirurgii. Dr. Isaacs poté absolvoval druhé studium v kosmetické, plastické a rekonstrukční chirurgii obličeje prostřednictvím svého stipendia na UCLA. Dr. Isaacs je jedním z mála chirurgů ve Spojených státech, kteří absolvovali obě stáže, má dvě atestace, je členem Americké společnosti pro okulofaciální plastickou chirurgii (ASOPRS) a je členem Americké akademie obličejové plastické a rekonstrukční chirurgie (AAFPRS).

JoAnna Nguyen, MD

JoAnna Nguyen, MD

Atestovaný chirurg plastické a rekonstrukční chirurgie

Dr. Joanna Nguyen je atestovaným plastickým a rekonstrukčním chirurgem žijící v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Nguyen má dvojí diplom z psychologie a biologie se specializací na neurovědy z Bostonské univerzity a absolvovala lékařské vzdělání na Lékařské fakultě University of Miami Miller. Poté pokračovala v komplexním školení v plastické chirurgii na University of Southern California. Dr. Nguyen je praktický plastický chirurg v Los Angeles v Kalifornii a specializuje se na chirurgii očních víček, labiaplastiku a zvětšení prsou. Je diplomatkou Americké rady plastické chirurgie.

Mark Cannon, OD

Mark Cannon, OD

Atestovaný Optometrista

Dr. Mark Cannon je optometrista a vedoucí optometrie v Cannon Eyecare, rodinné optometrické praxi v Seattlu ve Washingtonu. S více než 10 lety zkušeností se Dr. Cannon specializuje na oční onemocnění, suché oči, glaukom, oční infekce, nasazování kontaktních čoček a pediatrii. Dr. Cannon je držitelem BS z biologie a psychologie na Indiana University. Získal doktorát z optometrie na Indiana University School of Optometry, kde získal děkanskou cenu Scholar a několik let se účastnil oftalmologického výzkumu. Dr. Cannon pracoval čtyři roky jako optometrista, než založil společnost Cannon Eyecare, která nabízí komplexní lékařské optometrické služby. Dr. Cannon je členem Americké optometrické asociace, King County Optometric Society a optometrických lékařů ve Washingtonu.

Karen Litzy, PT, DPT

Karen Litzy, PT, DPT

Fyzioterapeutka

Dr. Karen Litzy, PT, DPT je licencovaná fyzioterapeutka, mezinárodní přednášející, majitelka Karen Litzy Physical Therapy, PLLC a hostitelka podcastu Healthy Wealthy & Smart. S více než 20 lety zkušeností se specializuje na komplexní přístup k procvičování fyzikální terapie s využitím terapeutických cvičení, manuální terapie, výuky bolesti a programů domácího cvičení. Karen je držitelkou titulu Master of Science in Physical Therapy a Doctor of Physical Therapy z Misericordia University. Karen je členkou Americké asociace fyzikální terapie (APTA) a je oficiálním mluvčím APTA jako členka jejich mediálního sboru. Žije a pracuje v New Yorku.

Susannah Kerwin, ANP-BC, HNP

Susannah Kerwin, ANP-BC, HNP

Zdravotní sestra

Susannah Kerwin je členkou správní rady pro zdravotní sestry pro dospělé v New Yorku. S více než 10 lety zkušeností se Susannah specializuje na primární péči o dospělé, holistickou medicínu a zdravotní péči o ženy. Susannah je držitelkou bakalářského titulu na University of San Francisco. Titul MSN získala z jedinečného duálního studijního programu na New York University (NYU), který kombinuje integrační a alopatické disciplíny. Předtím, než se Susannah stala zdravotní sestrou s vyšším pověřením, pracovala více než deset let jako registrovaná sestra v psychiatrických a chirurgických zařízeních. Susannah také pracuje jako doplňkový člen fakulty pro NYU.

Kerry Assil, MD

Kerry Assil, MD

Atestovaný oftalmolog

Dr. Kerry Assil je oftalmolog, lékařský ředitel a generální ředitel Assil Eye Institute (AEI), oftalmologické ordinace v Los Angeles, Kalifornie. S více než 25 lety zkušeností a jako jeden z předních světových odborníků na oční chirurgii, Dr. Assil vyškolil více než 14 000 lékařů v refrakční a kataraktové chirurgii, provedl více než 70 000 očních operací a je autorem více než 100 učebnic, kapitol a článků o refrakci a operace katarakty. Působil mimo jiné jako Distinguished Professor na Harvardu, Johns Hopkins, Duke, Baylor, Tokio a UCLA. Působil v poradních sborech více než 20 oftalmologických, farmaceutických a vědeckých společností a v médiích působil jako autorita v oblasti pokroků v operacích obnovujících zrak a refrakční chirurgii. Dr. Assil pokračuje ve významném pokroku ve svém oboru díky mnoha vynálezům a zavádění nejmodernějších technologií.

Joel Giffin, PT, DPT, CHT

Dr. Joel Giffin je doktor fyzikální terapie a zakladatel Flex Physical Therapy v New Yorku. S více než 15 lety zkušeností jako certifikovaný terapeut rukou (CHT), Dr. Giffin léčí celé tělo a specializuje se na rehabilitaci ruky a horních končetin. V divadelních představeních na Broadwayi pracoval s herci podílejících se na divadelních představeních jako The Lion King, Sleep No More, Tarzan a Sister Act. Flex Physical Therapy se také specializuje na pánevní dno. Dr. Giffin získal magisterský titul v oboru fyzikální terapie s vyznamenáním na Quinnipiac University a získal titul doktor fyzikální terapie (DPT) s vyznamenáním na Simmons College. Je členem American Physical Therapy Association a the American Society of Hand Therapists.

Robert Dhir, MD

Robert Dhir, MD

Atestovaný urolog & Urologický chirurg

Dr. Robert Dhir je atestovaný urolog, urologický chirurg a zakladatel HTX Urology v Houstonu v Texasu. S více než 10 lety zkušeností zahrnuje odbornost Dr. Dhira minimálně invazivní léčbu zvětšené prostaty (UroLift), onemocnění ledvinových kamenů, chirurgickou léčbu urologických nádorů a zdraví mužů (erektilní dysfunkce, nízký testosteron a neplodnost). Jeho praxe byla jmenována Centrem excelence pro proceduru UroLift a je průkopníkem nechirurgických procedur pro ED pomocí jeho patentované Wave Therapy. Vysokoškolské a lékařské tituly získal na univerzitě v Georgetownu a získal vyznamenání za předlékařská studia, urologii, ortopedii a oftalmologii. Dr. Dhir působil jako hlavní rezident během svého urologického chirurgického pobytu na University of Texas v Houstonu / MD Anderson Cancer Center a kromě absolvování stáže v obecné chirurgii. Dr. Dhir byl zvolen nejlepším doktorem v urologii pro roky 2018 až 2019, jedním ze tří nejlepších nejlépe hodnocených urologů v letech 2019 a 2020 pro Houston Texas a společnost Texas Monthly ho jmenovala do seznamu Texas Super Doctors Rising Stars 2019 & 2020.

Pradeep Adatrow, DDS, MS

Pradeep Adatrow, DDS, MS

Atestovaný Dentista & Ústní chirurg

Dr. Pradeep Adatrow je jediný zubař, parodontista a prosthodontista s atestací v jižních Spojených státech. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Adatrow specializuje na zubní implantáty, ošetření TMJ, periodontální plastickou chirurgii, chirurgickou a nechirurgickou periodontitidu, regeneraci kostí, laserové ošetření a léčbu měkkých tkání a dásní. Získal titul BS v oboru epidemiologie a biostatistiky na univerzitě v Alabamě a titul doktor zubní chirurgie (DDS) na univerzitě zubního lékařství na univerzitě v Tennessee. Dr. Adatrow poté dokončil tříletý postgraduální program v parodontologii a implantologii na Indiana University a dále absolvoval tříletý postgraduální program v pokročilé protetice z University of Tennessee. Působí také jako profesor na plný úvazek a ředitel chirurgické protetiky na University of Tennessee. Dr. Adatrow získal Cenu děkana pro juniory a Cenu Johna Diggse a byl uveden do Odontologické společnosti děkanů. Je držitelem certifikátu American Board of Periodontology a je členem prestižní International College of Dentistry - výkon, který si může nárokovat pouze 10 000 dalších lidí na celém světě.

Adarsh Vijay Mudgil, MD

Adarsh Vijay Mudgil, MD

Certifikovaný dermatolog a dermatopatolog

Dr. Adarsh ​​Vijay Mudgil je dermatolog, dermatolog, dermatolog a majitel Mudgil Dermatology, nejmodernější dermatologické praxe se sídlem v New Yorku. Jako jeden z mála dermatologů v této oblasti, kteří dosáhli atestace v dermatologii i dermatopatologii, se Dr. Mudgil specializuje na všechny aspekty lékařské, chirurgické a kosmetické dermatologie. Získal bakalářský titul s vyznamenáním Phi Beta Kappa na Emory University a doktor medicíny (MD) s vyznamenáním Alpha Omega Alpha na Lékařské fakultě Stony Brook University. Na lékařské fakultě byl Dr. Mudgil mezi hrstkou studentů na celostátní úrovni, kde získal prestižní stipendium a stipendium na Howard Hughes Medical Institute. Poté absolvoval stáž v dermatologii v lékařském středisku Mount Sinai na Manhattanu, kde působil jako hlavní rezident. Dr. Mudgil dále dokončil stipendium na prestižní Ackerman Academy of Dermatopathology. Je členem Americké dermatologické akademie, Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii a Americké dermatopatologické společnosti. Dr. Mudgil je také členem fakulty lékařské fakulty Mount Sinai.

Lisa Sanders, MD, FACP

Lisa Sanders, MD, FACP

Atestovaná lékařka a spisovatelka

Dr. Lisa Sanders, MD, FACP je americká lékařka, lékařská autorka, novinářka a docentka interního lékařství na Lékařské fakultě Yale University. Dr. Sanders také píše populární sloupec Diagnostika pro New York Times Magazine a sloupek Mysli jako doktor, který je uveden v blogu The Well v New York Times. V roce 2010 publikovala Dr. Sanders „Každý pacient vypráví příběh: Lékařské záhady a umění diagnostiky“. Dr. Sanders získala titul BA na College of William and Mary a absolvovala MD a pobyt na Yale University. Je držitelkou atestace pro interní medicínu od Přidružené rady interního lékařství.

Mindy Lu, LMHC, CN

Mindy Lu, LMHC, CN

Certifikovaná výživová poradkyně a licencovaná poradkyně

Mindy Lu je certifikovaná výživová poradkyně (CN), licencovaná poradkyně pro duševní zdraví (LMHC) a klinická ředitelka Sunrise Nutrition, praxe v oblasti výživy a terapie v Seattlu ve Washingtonu. Mindy se specializuje na poruchy příjmu potravy, obavy o image těla a chronické diety. Je držitelkou titulu MS v oboru výživa a psychologie klinického zdraví na Bastyr University. Mindy je licencovaná poradkyně a odbornice na výživu a je známá svým vřelým terapeutickým stylem a kulturně inkluzivním objektivem v uzdravování. Je členkou multikulturních poradců státu Washington a Asociace pro rozmanitost velikostí a zdraví.

Raj Vuppalanchi, MD

Raj Vuppalanchi, MD

Akademický hepatolog

Dr. Raj Vuppalanchi je akademický hepatolog, profesor medicíny na lékařské fakultě Indiana University a ředitel klinické hepatologie na IU Health. S více než deseti lety zkušeností vede Dr. Vuppalanchi klinickou praxi a poskytuje péči pacientům s různými poruchami jater ve Fakultní nemocnici v Indianapolis. Na lékařské fakultě Indiana University absolvoval dvojí stipendia v oboru klinické farmakologie a gastroenterologie-hepatologie. Dr. Raj Vuppalanchi je deska certifikovaná pro interní medicínu a gastroenterologii americkou radou interního lékařství a je členem Americké asociace pro studium onemocnění jater a American College of Gastroenterology. Jeho výzkum zaměřený na pacienta se věnuje hledání nových způsobů léčby různých jaterních poruch a také použití diagnostických testů pro neinvazivní stanovení jaterní fibrózy (přechodná elastografie) a portální hypertenze (ztuhlost sleziny).

Heather Richmond, MD

Heather Richmond, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Heather Richmond, MD, je atestovanou dermatoložkou v Dermatology and Laser Surgery Center v Houstonu v Texasu. S více než devíti lety zkušeností se Dr. Richmond specializuje na komplexní dermatologii včetně lékařských, chirurgických a kosmetických procedur. Vystudovala s vyznamenáním na Yale University s BA v oboru molekulární, buněčná a vývojová biologie. Magisterský titul získala na University of California, Irvine School of Medicine, kde byla uvedena do lékařské společnosti Alpha Omega Alpha Honor. Absolvovala interní stáž v Cedars-Sinai Medical Center a stáž na dermatologii na University of Texas MD Anderson Cancer Center v Houstonu. Dr. Richmond je členkou Americké dermatologické akademie a je členkou Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii, Americké společnosti pro laserovou medicínu a chirurgii a Dermatologických společností v Texasu a Houstonu.

Janice Litza, MD

Janice Litza, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Litza je atestovaná lékařka rodinného lékařství ve Wisconsinu. Pracuje jako lékařka a 13 let učila jako klinický profesor, poté, co získala lékařský titul na University of Wisconsin-Madison School of Medicine and Public Health v roce 1998.

Zvířata & Veterinární péče

Pippa Elliott, MRCVS

Pippa Elliott, MRCVS

Veterinář, Royal College of Veterinary Surgeons

Dr. Elliott je veterinářka s více než třiceti lety zkušeností. V roce 1987 vystudovala University of Glasgow a 7 let pracovala jako veterinární chirurg. Dr. Elliott pak pracovala více než deset let jako veterinární lékař na zvířecí klinice.

Brian Bourquin, DVM

Brian Bourquin, DVM

Veterinář a majitel Boston Veterinary Clinic

Brian Bourquin, pro své klienty spíše známý jako „Dr. B ”, je veterinář a majitel Boston Veterinary Clinic, zdravotní péče pro domácí mazlíčky a veterinární kliniky se dvěma sídly, South End / Bay Village a Brookline, Massachusetts. Boston Veterinary Clinic se specializuje na primární veterinární péči, včetně wellness a preventivní péče, nemocné a pohotovostní péče, chirurgie měkkých tkání, stomatologie. Klinika také poskytuje speciální služby v oblasti chování, výživy a alternativních terapií bolesti pomocí akupunktury a terapeutických laserových ošetření. Boston Veterinary Clinic je akreditovanou nemocnicí AAHA (American Animal Hospital Association) a v Bostonu první a jedinou klinikou s certifikací Fear Free Certified Clinic. Brian má více než 19 let veterinárních zkušeností a získal titul MVDr. na Cornell University.

David Levin

David Levin

Profesionální venčitel psů & trenér

David Levin je majitelem Citizen Hound, profesionální služby pro venčení psů, se sídlem v San Francisco Bay Area. Díky více než 9 letům profesionálních procházek a výcviků psů si Davidův podnik v roce 2019, 2018 a 2017 vysloužil ocenění „Best Dog Walker SF“ od společnosti Beast of the Bay. Citizen Hound byl také SF Examiner ohodnocen jako Venčitel psů #1 a A-List v roce 2017, 2016, 2015. V Citizen Hound jsou hrdí na své služby zákazníkům, péči, dovednosti a pověst.

Beverly Ulbrich

Beverly Ulbrich

Trenér a specialista na chování psů

Beverly Ulbrich je trenérka a specialista na chování psů a zakladatelka Pooch Coach, podniku pro soukromý výcvik psů se sídlem v San Francisco Bay Area. Je držitelkou certifikátu CGC (Canine Good Citizen) Hodnotitelem American Kennel Club a působila v představenstvu American Humane Association a Rocket Dog Rescue. Byla čtyřikrát zvolena nejlepším soukromým trenérem psů v San Francisco Bay Area SF SF Chronicle a Bay Woof a získala 4 ocenění „Top Dog Blog“. Byla také uvedena v televizi jako expertka na chování psů. Beverly má více než 17 let zkušeností s výcvikem chování psů a specializuje se na zvládání agresivity psů a léčbu úzkosti. Má titul MBA na Santa Clara University a BS na Rutgers University.

Lancy Woo

Lancy Woo

Certifikovaná pečovatelka o mazlíčky

Lancy Woo je certifikovaná pečovatelka o mazlíčky a majitelka VIP Grooming, což je salon péče o domácí mazlíčky se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. VIP Grooming slouží San Franciscu více než 35 let. Lancy získala certifikaci péče o domácí mazlíčky od WWPSA (Western Word Pet Supply Association). VIP Grooming byl v roce 2007, 2010, 2011, 2014, 2017, 2017, 2018 a 2019 zvolen za „Best in the Bay“ a v roce 2014 získal „Beast of Bay“ Bay Woof. V roce 2018 přispěla práce Lancy k zařazení VIP Grooming do žebříčku významných obchodních společností v San Franciscu.

Marie Lin

Marie Lin

Licencovaná kadeřnice pro zvířata

Marie Lin je pečovatelka a majitelka Marie's Pet Grooming, salonu péče v New Yorku. Marie má v oboru více než 10 let zkušeností s důrazem na práci se psy a kočkami. V roce 2009 získala certifikaci péče od American Academy Pet Grooming v New Yorku. Je členkou National Association Groomers Association of America. V roce 2007 získal titul MBA na Hawaii Pacific University.

Ty Brown

Ty Brown

Trenér psů

Ty Brown je chovatel a trenér psů a majitel společnosti Ty the Dog Guy, která poskytuje výcvik psů prostřednictvím digitálních zdrojů (podcasty, webové série a online kurzy) spolu s výcvikem psů osobně. Ty má více než 17 let zkušeností s výcvikem psů a specializuje se jak na zmírnění neukázněného chování zvířat, tak na výcvik služebních psů. Ty získal desetkrát ocenění „Best of State Award“ za výcvik psů v Utahu a jeho práce byla uvedena v časopisech ABC, NBC, CBS, Spike TV a Entrepreneur Magazine.

Elisabeth Weiss

Elisabeth Weiss

Profesionální trenérka psů

Elisabeth Weiss je profesionální trenérka a majitelka Dog Relations NYC, výcvikové služby pro psy v New Yorku. Elisabeth spoléhá na vědecké techniky, nenásilné metody a odměny. Elisabeth nabízí behaviorální trénink, štěněcí návyky, prevenci povědomí o těle a prevenci úrazů, stravování, cvičení a výživu psů. Její práce byla uvedena v New York Magazine a v podcastu Dog Save the People. Vycvičila také všechny psy ve filmu "Heart of a Dog" od Laurie Andersonové, který představuje Elisabethinu cestu se psem Laurie Andersonové a Lou Reedovou Lolabelle a jak její vášeň pro hraní na klávesy hrála významnou roli při zlepšování kvality života poté, co jí byla diagnostikována rakovina pankreatu.

Indigo Will

Indigo Will

Profesionální odborník na psy

Indigo Will je odborník na psy, trenér a zakladatel a majitel společnosti K9-INDIGO® Holistic Dog Training LLC™, výcvikové služby pro psy v Los Angeles v Kalifornii. Indigo se specializuje na porozumění psímu temperamentu a dispozicím, aby umožnil psům plně využít jejich potenciál. Studoval různé tréninkové metody a filozofie, aby vyvinul jedinečnou, inovativní a na výsledky zaměřenou metodu tréninku psího chování.

Osama Maghawri

Osama Maghawri

Profesionální trenér psů

Osama Maghawri je trenér a zakladatel výcvikové služby OneStopK9 v Miami na Floridě. Osama využívá vyvážené tréninkové metody k výuce komunikace mezi majiteli a psy. Specializuje se na základní otázky poslušnosti a chování, jako je hlídání zdrojů, agresivita založená na strachu a reaktivita na vodítko. Osama také pomáhá majitelům porozumět chování jejich plemene a tomu, jak v budoucnu samostatně trénovat.

Toni Woods

Toni Woods

Profesionální trenérka psů

Toni Woods je profesionální trenérka psů a majitelka výcviku Spot on Dog ve Washingtonu DC. S více než 15 lety zkušeností se Toni specializuje na zlepšování vztahů mezi psy a jejich rodinami a na zmírnění utrpení psů zažívajících separační úzkost. Toni je držitelkou titulu BS v biologii na Wittenberg University a devět let vyučuje biologii. Nyní věnuje svůj život pomoci psům s úzkostí z odloučení.

Melissa Nelson, DVM, PhD

Melissa Nelson, DVM, PhD

Lékař veterinární medicíny

Dr. Nelson je veterinářka, která se specializuje na druhovou medicínu a medicínul velkých zvířat v Minnesotě, kde má více než 18 let zkušeností jako veterinář na venkovské klinice. V roce 1998 získala titul lékaře veterinárního lékařství na University of Minnesota.

Lauren Baker, DVM, PhD

Lauren Baker, DVM, PhD

Veterinářka

Dr. Baker je veterinářka a doktorandka v oboru srovnávacích biomedicínských věd. Dr. Baker získala v roce 2016 titul doktora veterinárního lékařství na University of Wisconsin a pokračovala ve studiu PhD prostřednictvím své práce ve Výzkumné laboratoři srovnávací ortopedie.

Deanne Pawlisch, CVT, MA

Deanne Pawlisch, CVT, MA

Certifikovaný veterinární technik

Deanne Pawlisch je certifikovaný veterinární technik, která v Illinois pořádá školení pro veterinární praxi. Od roku 2011 je členkou představenstva Veterinary Emergency and Critical Care Foundation.

Ryan Corrigan, LVT, VTS-EVN

Ryan Corrigan, LVT, VTS-EVN

Licencovaný veterinární technik

Ryan Corrigan je licencovaný veterinární technik v Kalifornii. V roce 2010 získala titul bakaláře vědy ve veterinární technice na Purdue University.

Doug Ludemann

Doug Ludemann

Profesionální akvarista

Doug Ludemann je vlastníkem a provozovatelem společnosti Fish Geeks, LLC, profesionální akvarijní služby se sídlem v Minneapolis. Více než 20 let pracoval v akvaristice a rybářském průmyslu a získal titul BS v oboru ekologie, evoluce a chování na University of Minnesota. Doug dříve pracoval s Minnesota Zoo a Shedd Aquarium v Chicagu jako profesionální akvarista.

Jaime Nalezny, DVM

Jaime Nalezny, DVM

Veterinářka exotických zvířat

Dr. Nalezny je veterinářka exotických zvířat se zaměřením na péči o ptáky, plazy, obojživelníky a exotické malé savce. V roce 2005 vystudovala University of Minnesota College of Veterinary Medicine a praktikuje více než 15 let.

Emily Fleisher, CTBC

Emily Fleisher, CTBC

Poradkyně pro trénování a chování psů

Emily Fleisher je certifikovaná cvičitelka psů a behaviorální konzultantka (CTBC) a zakladatelka společnosti Mindful Paw, která se specializuje na výcvik psů se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Má bakalářský titul v oboru veřejného zdraví na Floridské univerzitě, absolvovala stáž v San Franciscu SPCA (Společnost pro prevenci týrání zvířat) a dále se vzdělává na Fenzi Dog Sports Academy a Jean Donaldson's Academy for Dog Trainers . Je držitelkou certifikátu Kardiopulmonální resuscitace a první pomoci u psů, je držitelem certifikátu výcviku psů na Dog Training Internship Academy a je držitelem certifikátu excelence prostřednictvím programu Dr. Susan Friedmanové „Život a učení se zvířaty“.

Terryl Daluz

Terryl Daluz

Majitel, služba pro mazlíčky Wash My Dog

Terryl Daluz je spolumajitelka Wash My Dog LLC služby pro koukání a stříhání domácích mazlíčků se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Terryl má spolu se spolumajitelkou Andrea Carterovou více než tři roky zkušeností s péčí o domácí mazlíčky. Wash My Dog a její certifikovaní pracovníci se specializují na poskytování bezpečného a vstřícného prostředí pro všechna zvířata, která obsluhují.

Sheri Williams

Sheri Williams

Certifikovaná trenérka psů

Sheri Williams je certifikovaná trenérka psů se specializací na behaviorismus a majitelka sheriwilliams.com, firmy, která se specializuje na výuku veteránů, jak vycvičit své psy na služební psy nebo emocionální podporu zvířat, aby pomáhali s posttraumatickým syndromem. Sheri sídlí v metropolitní oblasti v Kalifornii v Los Angeles a má více než 20 let zkušeností s výcvikem psů a také provádí obecnou praxi výcviku psů se specializací na rehabilitaci psů pomocí technik pozitivního posilování. Je držitelkou certifikátu The Animal Behavior and Training Association.

Jaimie Scott

Jaimie Scott

Majitel psů a trenér

Jaimie Scott trénuje majitele psů jako majitel Jaimie Scott Dog Training v Sacramentu v Kalifornii posledních 15 let. Jaimie se setkává s klienty pro školení 1 na 1, skupinové kurzy (pouze majitelé, bez psů) a také živé video kurzy. Jaimie publikuje videa, články na blogu a elektronické knihy, aby sdílel tipy pro výcvik a jeho osobní pohled na chování psů. Se zaměřením na výcvik majitelů se Jaimie domnívá, že psi musí vědět, kdo má kontrolu v daném okamžiku, aby se cítili bezpečně a byli šťastní. Jaimie je držitelem bakalářského titulu z matematiky a informatiky na Pacific University.

Audra Barrios

Audra Barrios

Mořská bioložka & Odbornice na reptýlie

Audra Barrios je mořská bioložka a majitelka firmy Lick Your Eyeballs, která nabízí plazy, potřeby pro plazy a rostliny. S více než 15 lety zkušeností se Audra specializuje na plazy a exotická zvířata, ekologickou výchovu, mořskou biologii, ochranu přírody a chov zvířat. Audra získala titul BASc v mořské biologii na University of California v Santa Cruz a studoval přírodní vědy na College of Marin. Je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou organizace Things That Creep, neziskové organizace zaměřené na ochranu plazů prostřednictvím vzdělávání. Posledních šest let strávila prací jako bioložka na California Academy of Sciences.

Francine Miller

Francine Miller

Certifikovaná poradkyně pro zvířecí chování

Francine Miller je poradkyně pro aplikované chování zvířat a zakladatelka Call Ms Behaving, poradenské služby pro chování psů a koček v San Diegu v Kalifornii. S více než 16 lety zkušeností se Francine specializuje na léčbu problémů s chováním, jako je agresivita, separační úzkost, fobie, reakce na strach, destruktivita, značení moči a kompulzivní chování. Používá plán řízení a modifikace chování, který je pouze pozitivním posílením. Je držitelkou diplomu v oboru Psí chování na American College of Applied Science (ACAS). Francine dokončila všechny kurzy a získala titul MS v oboru Aplikované zvířecí chování a Rodinné poradenství pro doprovodná zvířata na American College of Applied Science (ACAS). Je certifikovanou spolupracovnicí Mezinárodní asociace poradců pro chování zvířat (IAABC) a členkou Pet Professional Guild.

Dee Hoult

Dee Hoult

Certifikovaná poradkyně pro chování u psů

Dee Hoult je generální ředitelkou společnosti Applause Your Paws, Inc., největší soukromé společnosti pro výcvik psů na jižní Floridě. S více než 15 lety zkušeností se Dee specializuje na nápravu problémů s chováním psa poskytováním poutavého, pozitivního vzdělávání a nezastrašujícího výcviku. Dee je držitelkou BS v námořní vědě a biologii a MBA na University of Miami. Je certifikovaná Profesionální trenérka psů prostřednictvím Certifikační rady pro profesionální trenéry psů a Certifikovaná poradkyně pro chování u psů (CDBC) prostřednictvím International Association of Applied Behavior Consultants (IAABC). V roce 2018 byla Dee finalistkou soutěže Women in the Pet Industry Awards.

Christina Shusterich

Christina Shusterich

Odbornice na psí chování

Christina Shusterich je expertka na chování psů, citovaná špičkovým trenérem psů APDT a majitelkou společnosti NY Clever K9 Inc. S více než 20 lety zkušeností vytvořila Christina svůj systém Total Harmony Dog Transformation® System pro úspěšné řešení problémů s chováním psů. Specializuje se na poskytování odborného poradenství na národní i mezinárodní úrovni ohledně poslušnosti psů, zdraví, problémů s chováním, agresivity, úzkosti z odloučení a deprese. Certifikaci Canine Behavior Counselor, Dog Trainer and Canine Behavior Specialist získala prostřednictvím Animal Behavior Center v New Yorku. Je registrovanou hodnotitelkou American Kennel Club (AKC) Canine Good Citizen.

Jessica Rude

Jessica Rude

Specialista na koně

Jessica Rude je expertka na koně, která v současné době pracuje na koňském ranči ve Valley View v Texasu a také v jezdeckém centru v Princetonu v Texasu. Dříve působila jako Trail Guide a Wrangler v kempu a středisku v texaském Dallasu a manažerka chovu koní na ranči v texaské Tioze. Jessica je držitelkou bakalářského titulu v oboru Animal Science s důrazem na Equine Science na Tarleton State University. Vystudovala výživu, reprodukci a management koní. Jessica se specializuje na chov koní, stejně jako na výuku jízdy na koni, rozpoznávání nemocí koní a podávání léčby.

Duševní zdraví & Poradenství

Trudi Griffin, LPC, MS

Trudi Griffin, LPC, MS

Licencovaná profesionální poradkyně

Trudi Griffin je licencovaný profesionální poradce ve Wisconsinu. V roce 2011 získala titul MS v Klinickém poradenství pro duševní zdraví na Marquette University.

Paul Chernyak, LPC

Licencovaný profesionální poradce

Paul Chernyak je licencovaný profesionální poradce v Chicagu. V roce 2011 vystudoval American School of Professional Psychology.

Tasha Rube, LMSW

Tasha Rube, LMSW

Licencovaný magisterský sociální pracovník

Tasha Rube je magistra a licencovaný sociální pracovník v Missouri. V roce 2014 získala titul MSW na University of Missouri.

Liana Georgoulis, PsyD

Liana Georgoulis, PsyD

Psycholožka

Dr. Liana Georgoulis je licencovaná klinická psycholožka s více než 10 lety zkušeností, nyní klinickou ředitelkou Coast Psychological Services v Los Angeles. V roce 2009 získala doktorát z psychologie na Pepperdine University. Její praxe poskytuje kognitivně behaviorální terapii a další terapie založené na důkazech pro adolescenty, dospělé a páry.

Kelli Miller, LCSW, MSW

Kelli Miller, LCSW, MSW

Psychoterapeutka

Kelli Miller je psychoterapeutka, autorka a televizní / rozhlasová moderátorka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Kelli je v současné době v soukromé praxi a specializuje se na rodinné a párové vztahy, depresi, úzkost, sexualitu, rodičovství a další. Kelli také pomáhá skupinám v The Villa Treatment Center, a jedincům, kteří bojují se závislostí na alkoholu a drogách. Jako autorka obdržela cenu Indie Book Next Generation za knihu "Thriving with ADHD: A Workbook for Kids" a také napsala "Professor Kelli's Guide to Finding a Husband". Kelli byla také moderátorkou "The Dr. Debra and Therapist Kelli Show" v LA Talk Radio. Její práci můžete také vidět na Instagramu @ kellimillerterapii. Získala titul MSW (Masters of Social Work) na University of Pennsylvania a BA v oboru Sociologie / Zdraví na University of Florida.

Chloe Carmichael, PhD

Chloe Carmichael, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Chloe Carmichael, PhD je licencovaná klinická psycholožka, která provozuje úspěšnou soukromou praxi v New Yorku, se zaměřením na problematiku vztahů, zvládání stresu a kariérní koučování. Získala doktorát z klinické psychologie na Long Island University a na Amazonu je autorkou bestselleru Dr. Chloe’s 10 Commandments of Dating.

Adam Dorsay, PsyD

Adam Dorsay, PsyD

Licencovaný Psycholog & mluvčí TEDx

Dr. Adam Dorsay je licencovaný psycholog pracující v soukromé praxi v San Jose v Kalifornii. Specializuje se na pomoc dospělým v otázkách vztahů, snižování stresu, úzkosti a dosažení většího štěstí v jejich životě. V roce 2016 přednesl promyšlený rozhovor na TEDx o mužích a emocích. Je spolutvůrcem mezinárodního programu Project Reciprocity v centrále Facebooku a v současné době konzultuje s Digital Ocean a pomáhá jejich bezpečnostnímu týmu. V roce 2008 získal doktorát v oboru klinická psychologie.

Tiffany Douglass, MA

Tiffany Douglass, MA

Zakladatelka Wellness Retreat Recovery Center

Tiffany Douglass je zakladatelka Wellness Retirement Recovery Centre, akreditovaného programu JCAHO (Společná komise pro akreditaci zdravotnických organizací) pro odvykací léčbu od drog a alkoholu se sídlem v San Jose v Kalifornii. Má více než desetileté zkušenosti s léčbou zneužívání návykových látek a v roce 2019 byla jmenována Ambasadorkou dobré vůle za své úsilí v léčbě závislostí. Tiffany získala bakalářský titul v oboru psychologie na Emory University v roce 2004 a magisterský titul v oboru psychologie s důrazem na organizační chování a hodnocení programů na Claremont Graduate University v roce 2006.

Lauren Urban, LCSW

Lauren Urban, LCSW

Psychoterapeutka

Lauren Urban je psychoterapeutka v Brooklynu v New Yorku s více než 13 lety zkušeností s léčbou s dětí, rodin, párů a jednotlivců. V roce 2006 získala magisterský titul v oboru sociální práce na Hunter College a spolupracuje s klienty, aby jim umožnila změnit jejich situaci a životy.

Julia Lyubchenko, MS, MA

Julia Lyubchenko, MS, MA

Poradkyně pro dospělé & Hypnoterapeutka

Julia Lyubchenko je poradkyně pro dospělé a hypnoterapeutka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Julia provozuje praxi zvanou Therapy Under Hypnosis a má více než osm let zkušeností s poradenstvím a terapií se specializací na řešení emočních a behaviorálních problémů. Je držitelkou certifikátu klinické hypnózy ze školy Bosurgi Method School a je držitelem certifikátu Psychodynamická psychoterapie a hypnoterapie. Získala magisterský titul z poradenské psychologie a manželské a rodinné terapie na Alliant International University a MSc v oboru vývojová a dětská psychologie na Moskevské státní univerzitě.

Rebecca Ward, LMFT, SEP, PCC, MA

Rebecca Ward, LMFT, SEP, PCC, MA

Licencovaná terapeutka

Rebecca A. Ward, LMFT, SEP, PCC je zakladatelkou Iris Institute v San Franciscu v Kalifornii a zaměřuje se na využití somatických znalostí k výuce jednotlivců a skupin dovedností k řešení dilemat pomocí intervencí, včetně jejího vlastní metody Original Blueprint®. R. Wardová se specializuje na léčbu stresu, úzkosti, deprese a traumatu. Je licencovaným manželským a rodinným terapeutem (LMFT), praktickým lékařem Somatic Experiencing® (SEP) a profesionálním certifikovaným koučem (PCC), je akreditovaná Mezinárodní federací koučů (ICF). Rebecca je držitelka magisterského titulu v oboru poradenství v oblasti duševního zdraví na Marymount University a magisterského titulu v organizačním vedení na The George Washington University.

William Gardner, PsyD

William Gardner, PsyD

Klinický psycholog

Dr. William Gardner, Psy.D. je klinický psycholog, který studoval na Stanfordu a působí ve finanční čtvrti v San Franciscu. Poskytuje individuálně přizpůsobenou psychoterapii pro dospělé pomocí kognitivních behaviorálních technik, aby zmírnil příznaky a zlepšil celkové fungování. Má více než 10 let klinických zkušeností.

Jin S. Kim, MA

Jin S. Kim, MA

Licencovaný terapeut pro manželství & rodinu

Jin Kim je licencovaný terapeut pro manželství a rodinu se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Jin se specializuje na práci s jednotlivci LGBTQ, lidmi z různých etnik a těmi, kteří mohou mít problémy s identitou. Jin získal v roce 2015 magisterský titul v oboru klinické psychologie na Antioch University Los Angeles se specializací na psychologii LGBT.

Masha Kouzmenko

Masha Kouzmenko

Kouč meditace

Masha Kouzmenko je meditační kouč a spoluzakladatelka Silicon Valley Wellness, společnosti se sídlem v San Francisco Bay Area, která poskytuje holistické zdravotnické vzdělávací služby, jako je mindfulness meditace a výuka jógy pro firmy. Má více než pět let zkušeností s meditací a jógou a specializuje se na meditaci s průvodcem. Vystudovala ekonomii na University of California v Berkeley.

Michelle Joy, MA, MFT

Michelle Joy, MA, MFT

Licencovaná terapeutka pro manželství a rodinu

Michelle Joy je terapeutkou pro manželství a rodinu a členkou představenstva Couples Institute Counseling Services v San Francisku. S téměř 20letými zkušenostmi jako terapeutka nabízí Michelle párům intenzivní terapeutická sezení, komunikační workshopy a kurzy svatební přípravy. Michelle je také certifikovanou učitelkou Enneagramu, představenou na 25° International Enneagram Conference a je absolventkou The Developmental Model of Couples Therapy — Advanced Level. Vystudovala terapeutickou psychologii na Santa Clara University.

Karissa Brennan, LMHC, MA

Karissa Brennan, LMHC, MA

Poradce pro duševní zdraví

Karissa Brennanová je licencovaná poradkyně pro duševní zdraví v New Yorku. V roce 2011 získala magisterský titul na City University v New Yorku.

Klare Heston, LCSW

Klare Heston, LCSW

Klinická sociální pracovnice

Klare Heston je licencovaná nezávislá klinická sociální pracovnice v Ohiu. V roce 1983 získala titul Master of Social Work na Virginia Commonwealth University.

Salina Shelton, LPC, MA

Salina Shelton, LPC, MA

Licencovaný profesionální poradce

Salina Shelton je licencovaná profesionální poradkyně, specializující se na arteterapii v Texasu. V roce 2013 získala magisterský titul v oboru Poradenství na University of Texas v San Antoniu.

Kryss Shane, LMSW

Kryss Shane, LMSW

Licencovaná magisterská sociální pracovnice

Kryss Shane je sociální pracovnice s dvojí licencí, mluvčí, expert na LGBT a poradce v oblasti inkluzivity v New Yorku, státě New Yorku. V roce 2010 získala titul MSW na Barry University.

Natalia S. David, PsyD

Dr. David je odborným asistentem v psychologii na University of Texas Southwestern Medical Center. V roce 2017 získala titul PsyD na Alliant International University.

Alicia Hyatte, LMSW

Alicia Hyatte je licencovaným zdravotním koučem a poradcem ve společnosti Family Family Living v Orlandu na Floridě. V roce 2002 obdržela magisterský titul ze Sociální práce na Florida International University.

Tamara L. Hartl, PhD

Tamara L. Hartl, PhD

Psycholožka

Dr. Hartl je licencovaným klinickým psychologem v Kalifornii. Absolvovala postdoktorandské stáže v programu VA Palo Alto Health Care System a Stanford v roce 2004.

John A. Lundin, PsyD

John A. Lundin, PsyD

Klinický psycholog

John Lundin, Psy. D. je klinický psycholog s 20 lety zkušeností s léčbou duševního zdraví. Dr. Lundin se specializuje na léčbu úzkosti a nálady u lidí všech věkových skupin. Získal doktorát z klinické psychologie od Wright Institute a praxi vykonává v San Franciscu a Oaklandu v oblasti Kalifornského zálivu.

Dr. Niall Geoghegan, PsyD

Dr. Niall Geoghegan, PsyD

Klinický psycholog

Dr. Niall Geoghegan je klinický psycholog v Berkeley v Kalifornii. Specializuje se na koherenční terapii a pracuje s klienty mimo jiné na úzkosti, depresi, zvládání hněvu a hubnutí. Získal doktorát z klinické psychologie na Wright Institute v Berkeley v Kalifornii.

Eric A. Samuels, PsyD

Eric A. Samuels, PsyD

Klinický psycholog

Eric A. Samuels, Psy.D. je licencovaný klinický psycholog v soukromé praxi v San Franciscu a Oaklandu v Kalifornii. Titul Psy.D. v klinické psychologii získal na Wright Institute v roce 2016 a je členem Americké asociace psychologů a asociace Gaylesta, Psychoterapeutické asociace pro genderovou a sexuální rozmanitost. Eric se specializuje na práci s muži, mladými dospělými a lidmi s různou sexuální orientací a pohlavními identitami.

Elizabeth Weiss, PsyD

Elizabeth Weiss, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Elizabeth Weiss je licencovaná klinická psycholožka v Palo Alto v Kalifornii. Svůj titul Psy.D. získala v roce 2009 na PGSP-Stanford PsyD Consortium University Palo Alto University. Specializuje se na témata jako trauma, smutek a odolnost a pomáhá lidem znovu se spojit se svým vlastním já po obtížných a traumatických zážitcích.

Laurel Schwartz, MSW

Laurel Schwartz, MSW

Krizová poradkyně, Crisis Text Line

Laurel Schwartz je krizovým poradcem pro Crisis Text Line, neziskové organizace, která si vyměnila přes 100 milionů zpráv s lidmi v krizi po celém území USA. Crisis Text Line poskytuje bezplatnou 24/7 krizovou podporu prostřednictvím zpráv a lidé v krizi se mohou pomocí textové zprávy na čísle 741741 spojit s vyškoleným krizovým poradcem. Laurel získala magisterský titul ze sociální práce na Columbia University v roce 2019.

Kamal Ravikant

Kamal Ravikant

Autor, Love Yourself Like Your Life Depends On It

Kamal Ravikant je autorem nejprodávanější knihy, Love Yourself Like Your Life Depends On It. Meditoval s mnichy v Himalájích, sloužil jako voják pěchoty americké armády a spoluzakládal několik společností a firmu rizikového kapitálu v Silicon Valley. Ale zásadní věcí je pro něj to, že se naučil milovat sám sebe.

Ashley Womble, MPH

Ashley Womble, MPH

Magisterský titul v oboru Veřejné zdraví, City University of New York

Ashley Womble, MPH, je spisovatelka a obhájkyně duševního zdraví. Je vedoucí krizové linky Crisis Text Line, která poskytuje bezplatnou podporu duševního zdraví 24/7. Ashley je autorka knihy „Everything Is Going to Be OK: A Real Talk Guide to Living Well with Mental Illness.(Všechno bude v pořádku: Průvodce skutečnými rozhovory, jak dobře žít s duševní nemocí“). Magisterské studium v oboru veřejného zdraví získala na CUNY Graduate School of Public Health and Health Policy.

Soken Graf

Soken Graf

Certifikovaný kouč meditace

Soken Graf je meditační kouč, buddhistický kněz, certifikovaný pokročilý Rolfer a publikovaný autor, který provozuje Bodhi Heart Rolfing and Meditation, společnost koučování duchovního života se sídlem v New York City. Soken má více než 25 let zkušeností s buddhistickým výcvikem a radí podnikatelům, majitelům firem, designérům a profesionálům. Spolupracoval s organizacemi, jako je American Management Association, jako konzultant pro školení o tématech jako Mindful Leadership, Pěstování povědomí a Porozumění moudrosti: Zásady rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Kromě své práce jako kněz má Soken osvědčení v pokročilém Rolfingu od Rolfova institutu strukturální integrace, viscerální manipulace, kraniosakrální terapie, SourcePoint Therapy® a studené laserové terapie.

Ken Breniman, LCSW, C-IAYT

Ken Breniman, LCSW, C-IAYT

Licencovaný klinický sociální pracovník & certifikovaný terapeut jógy

Ken Breniman je sociální pracovník, jóga terapeut a thanatolog v San Franciscu. Ken má více než patnáctileté zkušenosti s klinickou prací a vedením komunitních workshopů s využitím dynamické kombinace tradiční psychoterapie a jógové terapie. Specializuje se na nedenominační vedení jógy, kontrolu smutku, zotavení se ze složitých traumat a rozvoj sebepoznání. Vystudoval Washington University v St. Louis a magisterský titul v oboru Thanatologie na Marian University of Fond du Lac. Po 500 hodinách výcviku v Yoga Tree v San Franciscu a misi Ananda Seva v Santa Rosa v Kalifornii získal certifikaci Mezinárodní asociace jógových terapeutů.

Stephanie Riseley, MFA

Stephanie Riseley, MFA

Certifikovaná Hypnoterapeutka

Stephanie Riseley je hypnoterapeutka, životní a spirituální kouč se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Stephanie spojuje neurovědu se spiritualitou, aby pomohla lidem objevit jejich vlastní sílu a účel duše. Psychiatrem Brianem Weissem, MD a the Brian Weiss Institute byla certifikována v minulých životních regresních terapiích a také pomáhá k uzdravení lidí pomocí modifikace kognitivního chování a uvědomění. S více než 30 lety zkušeností provedla Stephanie výzkum v DSM III (R), manuálu psychiatrických poruch, v UCLA's Neuropsychiatric Institute. Získala BA z University of California, Berkeley a MFA z University of California, Los Angeles.

Jay Reid, LPCC

Jay Reid, LPCC

Licencovaný profesionální klinický poradce

Jay Reid je licencovaný profesionální klinický poradce (LPCC) v soukromé praxi v San Francisku v Kalifornii. Specializuje se na pomoc klientům, kteří přežili narcistického rodiče nebo partnera. Léčba se zaměřuje na pomoc klientům identifikovat a zpochybnit sebevědomé přesvědčení v důsledku narcistického zneužívání. Jay je držitelem titulu BA v oboru psychologie z University of Pennsylvania a titulu MS v oboru klinické psychologie z Penn State University.

Rebecca Tenzer, MAT, MA, LCSW, CCTP, CGCS, CCATP, CCFP

Rebecca Tenzer, MAT, MA, LCSW, CCTP, CGCS, CCATP, CCFP

Klinická terapeutka & pomocná profesorka

Rebecca Tenzer je majitelkou a vedoucí kliniky Astute Counseling Services, soukromé poradenské praxe v Chicagu, Illinois. S více než 18 lety klinických a vzdělávacích zkušeností v oblasti duševního zdraví se Rebecca specializuje na léčbu deprese, úzkosti, paniky, traumatu, zármutku, mezilidských vztahů pomocí kombinace kognitivně behaviorální terapie, psychodynamické terapie, praktik založených na důkazech. Rebecca je držitelkou bakalářského titulu (BA) v oboru sociologie a antropologie na DePauw University, magisterského studia ve výuce (MAT) na Dominikánské univerzitě a magisterského studia v sociální práci (MSW) na University of Chicago. Rebecca působila jako členka AmeriCorps a je také profesorkou psychologie na vysokoškolské úrovni. Rebecca je vycvičena jako kognitivně behaviorální terapeutka (CBT), certifikovaná odbornice na klinické trauma (CCTP) a certifikovaná specialistka na poradenství v oblasti smutku (CGCS). Rebecca je členem Americké společnosti pro kognitivní behaviorální terapii a Národní asociace sociálních pracovníků.

Iddo DeVries, MA-SLP

Iddo DeVries, MA-SLP

Řečový a jazykový patolog

Iddo DeVries je patolog v logopedii a majitel a klinický ředitel logopedie společnosti DV Therapy, Inc. se sídlem v Los Angeles v Kalifornii od roku 2014. Iddo se zaměřuje na dynamickou terapii pro jednotlivce a jejich rodiny. Specializuje se na rodinné školení a logopedii pro postižení a zpoždění, včetně autismu, pozdních mluvčích, PDD, specifických jazykových poruch, artikulačních a fonologických poruch, zpoždění sluchového zpracování, koktání, pragmatických a sociálních zpoždění, verbální apraxie řeči. Iddo je držitelem BS v oboru Speech Communication Sciences z Brooklyn College a magisterského studia v Speech-Language Pathology z Adelphi University. V roce 2011 získal Iddo od odboru školství v New Yorku ocenění za vynikající výsledky v oblasti logopedie. Od roku 2006 je aktivním členem národně akreditovaného řečového výboru ASHA.

George Sachs, PsyD

George Sachs, PsyD

Licencovaný Psycholog

George Sachs je licencovaný psycholog a majitel Sachs Center se sídlem v New Yorku. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Sachs specializuje na léčbu poruch ADD / ADHD a autistického spektra u dětí, dospívajících a dospělých. Je držitelem BS v oboru psychologie na Emory University. Dr. Sachs získal doktorát psychologie (PsyD) na Illinois School of Professional Psychology v Chicagu. Absolvoval klinické školení v Chicagu v Cook County Hospital, Mt. Sinai Hospital a Child Study Center. Dr. Sachs absolvoval stáž a postdoktorandskou práci na Dětském institutu v Los Angeles, kde dohlížel a školil terapeuty v kognitivně behaviorální terapii zaměřené na trauma (TFCBT). Byl vyškolen jako Gestalt Therapist a certifikován výcvikovým programem Gestalt Associates v Los Angeles. Dr. Sachs je autorem knihy ADD pro dospělé, Pomoc traumatizovanému dítěti a Pomozte svému manželovi s ADD pro dospělé. Objevil se v Huffington Post, NBC Nightly News, CBS a WPIX, kde diskutoval o jeho holistickém přístupu k léčbě ADD / ADHD.

Obchod & Osobní finance

Michael R. Lewis

Michael R. Lewis

Podnikatel a finanční poradce

Michael R. Lewis je bývalý jednatel, podnikatel a investiční poradce v Texasu. Má více než 40 let zkušeností v oblasti Business & Finance.

Sandra Possing

Sandra Possing

Životní kouč

Sandra Possing je životní kouč, řečník a podnikatelka žijící v San Francisco Bay Area. Sandra se specializuje na individuální koučování se zaměřením na myšlení a transformaci vedení. Sandra prošla tréninkem koučování v The Coaches Training Institute a má sedmileté zkušenosti s životním koučinkem. Je držitelkou titulu BA v antropologii na University of California v Los Angeles.

Arda Ozdemir, MA

Arda Ozdemir, MA

Výkonný kouč & zakladatel, Rise 2 Realize

Arda Ozdemir je výkonným koučem a zakladatelem Rise 2 Realize, neziskové organizace v Palo Alto v Kalifornii, která se věnuje poskytování praktického plánu pro plné využití potenciálu života a kariéry. Arda je mistrem Reiki, praktikuje techniky emoční svobody a je certifikovaným trenérem HeartMath a mentorem.

Neal Gorenflo, MA

Neal Gorenflo, MA

Zakladatel, Shareable

Neal Gorenflo je expert na sdílení a spoluzakladatel Shareable. Má více než 10 let zkušeností jako podnikatel a vůdce myšlení.

Jerry Becerra

Jerry Becerra

Licencovaný pojišťovací makléř

Jerry Becerra je prezidentem Barbary Insurance Brokerage v San Franciscu. Becerra je agentem s licencí na majetkové a úrazové pojištění s více než 30 lety zkušeností v pojišťovnictví.

Scott Maderer, MBA

Scott Maderer, MBA

Certifikovaný finanční poradce

Scott Maderer je certifikovaný finanční poradce v Texasu. V roce 2013 získal titul MBA na Texas A & M University-Commerce.

Kendra Kinnison, CPA, MBA

Kendra Kinnison, CPA, MBA

Certifikovaný účetní

Kendra Kinnison je certifikovaná účetní v Texasu. V letech 1999 a 2000 získala titul BBA a MBA na Texas A&M University-Corpus Christi.

Jill Newman, CPA

Jill Newman, CPA

Certifikovaný účetní

Jill Newman je certifikovaná veřejná účetní v Ohiu, s více než 20 lety zkušeností s účetnictvím. Svůj titul CPA získala od Accountancy Board of Ohio v roce 1994.

Carla Toebe

Carla Toebe

Realitní makléř

Carla Toebe je realitní makléřka z Washingtonu. Jako realitní makléřka pracuje již od roku 2005 a založila realitní kancelář CT Realty LCC v roce 2013.

Natacha Ciezki

Natacha Ciezki

Realitní makléř

Natacha Ciezki je realitní makléř v Texasu. V roce 2006 se stala členkou Texaské realitní komise.

Chris McTigrit, MBA

Chris McTigrit působí v oblasti obchodu, účetnictví a výroby od roku 1997. V roce 2007 získal titul MBA na University of Arkansas na Little Rock.

Ryan Baril

Ryan Baril

Viceprezident, CAPITALPlus Mortgage

Ryan Baril je viceprezidentem společnosti CAPITALPlus Mortgage. V roce 2012 vystudoval University of Central Florida s titulem B.S.B.A. v marketingu.

Nick O'Neill

Nick O'Neill

Zakladatel, 5 Calls

Nick O'Neill je vlastníkem 5 Calls, což je aplikace, která usnadňuje kontaktování politiků. 5 Calls zkoumá politické otázky, určuje, kteří zástupci jsou pro dané téma nejvlivnější , shromažďuje telefonní čísla pro tyto kanceláře a píše skripty, které vyjadřují perspektivní názor.

Vinny Lingam

Vinny Lingam

Generální ředitel, Civic Technologies

Vinny Lingam je generálním ředitelem společnosti Civic Technologies, což je řešení pro ověřování pomocí bloků, které usnadňuje kontrolu a ochranu vaší identity.

Darron Kendrick, CPA, MA

Darron Kendrick, CPA, MA

Certifikovaný účetní

Darron Kendrick je profesorem účetnictví a práva na University of North Georgia. Svůj magisterský titul v oboru daňové právo získal na od Thomas Jefferson School of Law v roce 2012, titul CPA na Alabama State Board of Public Accountancy v roce 1984.

Erin A. Hadley, CFP®

Erin A. Hadley, CFP®

Certifikovaný finanční poradce®

Erin A. Hadley je hlavním partnerem ve společnosti Occidental Asset Management, LLC v Kalifornii. Je certifikovaným finančním poradcem® s více než 10letou zkušeností v oblasti řízení investic a finančního plánování.

Elizabeth Douglas

Elizabeth Douglas

CEO of wikiHow

Elizabeth Douglas je generální ředitelkou wikiHow. Titul BS v informatice a titul MBA získala na Stanford University. Elizabeth pracuje v technologickém průmyslu více než 15 let.

Jack Herrick

Jack Herrick

Zakladatel wikiHow

Jack Herrick je americký podnikatel a nadšenec wiki. Jeho podnikatelské projekty zahrnují wikiHow, eHow, Luminescent Technologies a BigTray.

Cassandra Lenfert, CPA, CFP®

Cassandra Lenfert, CPA, CFP®

Certifikovaná účetní.

Cassandra Lenfert je certifikovaná účetní a finanční poradce v Coloradu. Má více než 13 let zkušeností v oblasti daní, účetnictví a osobních financí. V roce 2006 získala titul BA na University of Southern Indiana.

Eric Wester

Eric Wester

Profesionální pekař

Eric Wester pracuje na Oddělení vkladů v bance v Iowa City v Iowě. V bankovnictví působí již 11 let, specializuje se na retailové bankovnictví a operace. Bakalářský titul v oboru Business Administration získal na Univeristy of Wisconsin - Stout v roce 2012 a je akreditovaným ACH Professional (AAP).

Helena Ronis

Helena Ronis

Generální ředitelka & spoluzakladatelka, VoxSnap

Helena Ronis je spoluzakladatelkou a generální ředitelkou VoxSnap, platformy pro tvorbu vzdělávacích hlasových a zvukových materiálů. Více než 8 let pracovala v produktovém a technologickém průmyslu a v roce 2010 získala titul BA na Sapir Academic College v Izraeli.

Britt'ni Fields, MBA

Britt'ni Fields, MBA

MBA, Marketing

Britt'ni Fields, zakladatelka firmy BrandedByBrittni, je kouč marketingu malých firem a konzultant s více než 10 lety zkušeností. Má bakalářský titul a MBA s marketingovým zaměřením. Má zkušenosti jak s marketingem pro velké korporátní společnosti, tak s poradenstvím pro malé podniky, aby jim pomohla definovat marketingové strategie a zaměřit se na více zákazníků.

Nathan Miller

Nathan Miller

Zakladatel, Rentec Direct

Nathan Miller je podnikatel, pronajímatel a investor v oblasti nemovitostí. V roce 2009 založil Rentec Direct, společnost zabývající se správou nemovitostí. Společnost Rentec Direct dnes spolupracuje s více než 14 000 majiteli a správci nemovitostí v USA - pomáhá jim efektivně spravovat jejich nájemné.

Gene Linetsky, MS

Gene Linetsky, MS

Zakladatel Startupů & ředitel inženýrství

Gene Linetsky je zakladatelem startupů a softwarovým inženýrem v San Francisco Bay Area. Pracuje v technologickém průmyslu více než 30 let a v současné době je ředitelem pro inženýrství v Poynt, technologické společnosti, která buduje inteligentní terminály Point-of-Sale pro podniky.

Emily Hickey, MS

Emily Hickey, MS

Zakladatelka, Chief Detective

Emily Hickey je zakladatelkou Chief Detective, agentury pro růst sociálních médií, která pomáhá některým z nejlepších světových maloobchodních prodejců a začínajících firem rozšiřovat svou reklamu na Facebooku a Instagramu. Více než 20 let pracuje jako odbornice na růst a v roce 2006 získala magisterský titul na Stanford Graduate School of Business.

Archana Ramamoorthy, MS

Archana Ramamoorthy, MS

Ředitelka produktového managementu

Archana Ramamoorthy je ředitelkou technologického produktového managementu ve Workday. Je specialistkou na výrobu, obhájce v oblasti bezpečnosti a na cestě za cílem umožnit větší začlenění do technologického průmyslu. Archana získala titul BS z SRM University a MS z Duke University a již více než 8 let pracuje v produktovém managementu.

Jackson Johnson, CPA

Jackson Johnson, CPA

PCAOB Odborník a bývalý inspektor

Jackson Johnson je CPA(certifikovaný veřejný účetní) se 16 lety zkušeností ve Výboru pro dozor nad veřejnými účetními společnostmi („PCAOB“). Má 8 let zkušeností s auditem veřejných společností prováděných podle standardů PCAOB a 6 let zkušeností jako inspektor v oddělení registrace a inspekcí na PCAOB. Provedl přibližně 100 inspekcí společností registrovaných v PCAOB ve více než 10 zemích po celém světě. Je také zakladatelem a prezidentem Johnson Global Accountancy, veřejné účetní a poradenské firmy, která poskytuje poradenství společnostem registrovaným v PCAOB v oblasti kontroly, nápravy a vymáhání.

Lucy Yeh

Lucy Yeh

Kariérní & životní kouč

Lucy Yeh je ředitelkou HR, náborářkou a certifikovaným životním koučem (CLC) s více než 20 lety zkušeností. V rámci školení zaměřeného na koučování pro život a snižování stresu (MBSR) na InsightLA spolupracovala Lucy s profesionály na všech úrovních s cílem zlepšit kvalitu jejich kariéry, osobních / profesních vztahů, self marketingu a rovnováhy života.

Rob Wu

Rob Wu

Odborník na digitální fundraising a crowdfunding

Rob Wu je generálním ředitelem CauseVox, digitální fundraisingové platformy určené pro neziskové organizace. CauseVox se snaží pomáhat těm, kteří hledají dobré věci, získat více peněz za méně úsilí. Rob získal přes 200 000 dolarů za své vlastní neziskové projekty crowdfundingu a jeho práci ocenili CNN, Christian Science Monitor a Wall Street Journal.

Small Giants

Small Giants

Globální obchodní komunita

Small Giants je obchodní komunita pro vedoucí pracovníky, jejichž úkolem je sdílet příběhy neuvěřitelných podniků a učit se nové postupy a systémy, které mohou implementovat ve svých vlastních organizacích. Každý rok se Forbes spojí s Small Giants Community a označí 25 nejlepších malých společností v Americe.

Lily Zheng, MA

Lily Zheng, MA

Poradce v oblasti rozmanitosti, ekvity a inkluze

Lily Zheng je konzultantem a výkonným koučem v oblasti rozmanitosti, ekvity a inkluze, který spolupracuje s organizacemi po celém světě s cílem vybudovat inkluzivnější a inovativnější pracoviště pro všechny. Lily je autorem Genderové dvojznačnosti na pracovišti: Transgender a genderově rozmanitá diskriminace (2018) a The Ethical Sellout: Udržení vaší integrity ve věku kompromisu (2019). Lily získala magisterský titul ze sociologie na Stanfordské univerzitě.

John Gillingham, CPA, MA

John Gillingham, CPA, MA

Certifikovaný veřejný účetní & zakladatel Accounting Play

John Gillingham je certifikovaný veřejný účetní, majitel společnosti Gillingham CPA, PC a zakladatel Accounting Play, aplikací pro výuku v oboru obchodu a podnikání. John žije v kalifornském San Franciscu a má více než 14 let zkušeností s účetnictvím a specializuje se na pomoc konzultantům, začínajícím podnikům, podnikům a zaměstnancům s kompenzací akciových opcí. V roce 2011 získal magisterský titul z účetnictví na California State University - Sacramento.

Ara Oghoorian, CPA

Ara Oghoorian, CPA

Certifikovaný finanční poradce a účetní

Ara Oghoorian je certifikovaným finančním účetním, certifikovaným finančním plánovačem (CFP), certifikovaným veřejným účetním a je zakladatelem společnosti ACap Advisors & Accountants, butikové společnosti poskytující komplexní služby a správu majetku se sídlem v Kalifornii v Los Angeles. S více než 26 lety zkušeností ve finančním odvětví založil Ara v roce 2009 ACap Asset Management. Dříve pracoval v San Francisco Federal Reserve Bank, Ministerstvu financí Spojených států a Ministerstvu financí a hospodářství v Arménské republice. Ara je držitelem titulu BA v oboru účetnictví a financí ze San Francisco State University, je provizorním bankovním vyšetřovatelem prostřednictvím Federální rezervní rady guvernérů, má označení finanční analytik, je certifikovaný finanční poradce, je držitelem licence veřejného účetního, je registrovaným agentem a je držitelem licence Series 65.

Benjamin Packard

Benjamin Packard

Finanční poradce

Benjamin Packard je finanční poradce a zakladatel Lula Financial se sídlem v Oaklandu v Kalifornii. Benjamin provádí finanční plánování pro lidi, kteří nenávidí finanční plánování. Pomáhá klientům plánovat jejich odchod do důchodu, splácet dluhy a koupit si dům. Bakalářský titul v oboru právní studia získal na University of California v Santa Cruz v roce 2005 a magisterský titul v oboru Business Administration na Northridge College of Business na Kalifornské státní univerzitě v roce 2010.

Priya Malani

Priya Malani

Finanční poradkyně & Zakládající partnerka, Stash Wealth

Priya Malani je finanční poradkyně a zakládající partnerka společnosti Stash Wealth, firmy pro finanční plánování a správu investic s označením HENRYs ™ (High Earners, Not Rich Yet). Má více než 15 let zkušeností v oblasti správy majetku a finančního poradenství. Práce Priyi se společností Stash Wealth byla uvedena v časopisech Fortune, Wall Street Journal a CNBC a také v zábavních a lifestylových magazínech, jako jsou NYPost, Bustle, SiriusXM a Refinery29. V roce 2004 získala titul BA v oboru ekonomie na Agnes Scott College.

Derick Vogel

Derick Vogel

Úverový poradce & majitel Credit Absolute

Derick Vogel je kreditním expert a výkonným ředitelem společnosti Credit Absolute, úvěrové poradenské a vzdělávací společnosti se sídlem v Scottsdale v Arizoně. Derick má více než 10 let finančních zkušeností a specializuje se na poradenství v oblasti hypoték, půjček a dále na obchodní úvěry, vymáhání pohledávek, finanční rozpočtování a odpouštění studentských půjček. Je členem Národní asociace organizací pro úvěrové služby (NASCO) a je společníkem Arizonské asociace hypotečních specialistů. Je držitelem kreditních certifikátů od společnosti Dispute Suite v oblasti osvědčených postupů při úpravě úvěrů a v kompetenci CROA (Credit Repair Organisation Act).

Samantha Gorelick, CFP®

Samantha Gorelick, CFP®

Finanční poradkyně

Samantha Gorelick je vedoucí finanční plánovač v Brunch & Budget, organizaci pro finanční plánování a koučování. Samantha má více než 6 let zkušeností v oboru finančních služeb a od roku 2017 je držitelkou certifikátu Certified Financial Planner™. Samantha se specializuje na osobní finance, pracuje s klienty, aby pochopila jejich osobnost s penězi a zároveň je naučila, jak si vybudovat úspory, spravovat hotovost a dosáhnout jejich cílů.

Dmitriy Fomichenko

Dmitriy Fomichenko

Finanční poradce

Dmitriy Fomichenko je prezidentem Sense Financial Services LLC, butikové finanční firmy specializující se na důchodové účty s vlastním řízením s kontrolou šekové knížky se sídlem v Orange County v Kalifornii. S více než 19 lety zkušeností v oblasti finančního plánování a poradenství, Dmitry pomáhá a vzdělává tisíce jednotlivců v tom, jak používat samořízené IRA a Solo 401k k investování do alternativních aktiv. Je autorem knihy „IRA Makeover“ a je kalifornským realitním makléřem s licencí.

Alan Mehdiani, CPA

Alan Mehdiani, CPA

Certifikovaný veřejný účetní

Alan Mehdiani je certifikovaný veřejný účetní a generální ředitel společnosti Mehdiani Financial Management se sídlem v kalifornské metropolitní oblasti Los Angeles. S více než 15 lety zkušeností v oblasti financí a správy majetku má Alan zkušenosti v oblasti účetnictví a daní, zakládání podniků, finančního plánování a investic a prodeje nemovitostí a podnikání. Alan je držitelem titulu BA v podnikové ekonomice a účetnictví na University of California v Los Angeles.

Brian Stormont, CFP®

Brian Stormont, CFP®

Certifikovaný finanční poradce

Brian Stormont je partnerem a certifikovaným finančním plánovačem (CFP®) s Insight Wealth Strategies. S více než deseti lety zkušeností se Brian specializuje na plánování odchodu do důchodu, investiční plánování, plánování nemovitostí a daně z příjmu. Je držitelem titulu BS v oboru finance a marketing na University of Denver. Brian je také držitelem licencí Certified Fund Specialist (CFS), Series 7, Series 66 a Certified Financial Planner (CFP®).

Trent Larsen, CFP®

Trent Larsen, CFP®

Certifikovaný finanční plánovač

Trent Larsen je certifikovaný finanční plánovač ™ (CFP®) pro strategie Insight Wealth v Bay Area v Kalifornii. S více než pěti lety zkušeností se Trent specializuje na finanční plánování a správu majetku, stejně jako na osobní důchodové, daňové a investiční plánování. Trent je držitelem BS v oboru ekonomie na California State University, Chico. Úspěšně prošel registracemi Series 7 a 66 a je držitelem licence CA Life and Health Insurance a certifikace CFP®.

Keila Hill-Trawick, CPA

Keila Hill-Trawick, CPA

Certifikovaná veřejná účetní

Keila Hill-Trawick je certifikovaná veřejná účetní (CPA) a majitelka společnosti Little Fish Accounting, firmy CPA pro malé podniky ve Washingtonu, DC. S více než 15 lety zkušeností v oblasti účetnictví se Keila specializuje na poradenství nezávislým pracovníkům, podnikatelům a malým podnikům při dosahování jejich finančních cílů prostřednictvím přípravy daní, finančního účetnictví, účetnictví, daně z podnikání, finančního poradenství a služeb plánování daně z příjmů fyzických osob. Než založila Little Fish Accounting, strávila Keila více než deset let ve vládním a soukromém sektoru. Je držitelkou titulu BS v účetnictví na Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business a MBA na Mercer University - Stetson School of Business and Economics.

Chad Seegers, CRPC®

Chad Seegers, CRPC®

Certifikovaný poradce pro plánování odchodu do důchodu

Chad Seegers je certifikovaným poradcem pro plánování odchodu do důchodu (CRPC®) ve společnosti Insight Wealth Strategies, LLC v Houstonu v Texasu. Před tím pracoval Chad více než deset let jako poradce pro soukromé bohatství ve společnosti Sagemark Consulting, kde se stal vybraným členem jejich soukromých bohatých služeb. S více než 15 lety zkušeností se Chad specializuje na plánování odchodu do důchodu pro zaměstnance a vedoucí pracovníky nafty a zemního plynu, jakož i na realitní a investiční strategie. Chad je podpůrným členem Rady pro světové záležitosti a začínajícím lídrem v Centru pro globální nezávislost (GIC).

Stacy Chretien, CFP®

Stacy Chretien, CFP®

Certifikovaný finanční plánovač

Stacy Chretien je Certifikovaný finanční plánovač (CFP®) pro Insight Wealth Strategies v Bay Area v Kalifornii. S více než 25 lety zkušeností se specializuje na vývoj přizpůsobených plánů odchodu do důchodu a realit a na rozvoj strategií minimalizace daní. Stacy pracovala jako Certifikovaná veřejná účetní a finanční konzultantka. Pracovala také s různými finančními službami, nemovitostmi a neziskovými společnostmi. Je držitelkou BS v oboru podnikání a účetnictví na Kalifornské státní univerzitě v Haywardu. Stacy získala vzdělání v oboru Certifikovaná veřejná účetní (CPA), úspěšně složila zkoušku Series 66 a získala certifikaci Certified CFP®.

Christine Michel Carter

Christine Michel Carter

Odbornice na globální marketing

Christine Michel Carter je globální marketingová expertka, nejprodávanější autorka a strategická konzultantka pro Minority Woman Marketing, LLC. S více než 13 lety zkušeností se Christine specializuje na strategické obchodní a marketingové poradenské služby včetně analýzy trhu, organizačního sladění, kontroly portfolia, kulturní přesnosti a kontroly značky a marketingu. Je také mluvčí pro millenial mothers a spotřebitele tmavé pleti. Christine je držitelkou BS v oboru Business Administration a dějin umění na Stevenson University. Je lídrem v multikulturní marketingové strategii a napsala přes 100 článků do několika publikací, včetně TIME a Forbes Women. Christine spolupracovala s klienty Fortune 500, jako jsou Google, Walmart a McDonald’s. Byla uvedena v The New York Times, BBC News, NBC, ABC, Fox, The Washington Post, Business Insider a Today.

Jonathan DeYoe, CPWA®, AIF®

Jonathan DeYoe, CPWA®, AIF®

Autor, řečník, & Výkonný ředitel Mindful Money

Jonathan DeYoe je finanční poradce a generální ředitel společnosti Mindful Money, komplexní služby finančního plánování a plánování důchodů se sídlem v Berkeley v Kalifornii. S více než 25 lety zkušeností v oblasti finančního poradenství je Jonathan přednášejícím a nejprodávanějším autorem knihy "Mindful Money: Simple Practices for Reaching Your Financial Goals and Increasing Your Happiness Dividend.“ Jonathan je držitelem titulu BA v oboru filozofie a religionistiky na Montana State University-Bozeman. Vystudoval finanční analýzu na CFA Institute a získal titul Certified Private Wealth Advisor (CPWA®) od The Investments & Wealth Institute. Rovněž získal pověřovací listinu AIF® (Accredited Investment Fiduciary) od společnosti Fi360. Jonathan byl mimo jiné uveden v New York Times, Wall Street Journal, Money Tips, Mindful Magazine a Business Insider.

Better Business Bureau

Better Business Bureau

Nezisková obchodní organizace

The Better Business Bureau, také známá jako BBB, je soukromá nezisková organizace zaměřená na prohlubování důvěry na trhu. Společnost BBB, která byla založena v roce 1912, je sbírkou 106 nezávisle začleněných místních organizací BBB ve Spojených státech a Kanadě koordinovaných v rámci Mezinárodní asociace lepších obchodních kanceláří (IABBB) v Arlingtonu ve Virginii. BBB poskytuje přímé služby, jako jsou informace o společnosti, než s ní začnete obchodovat, a pomáhá řešit stížnosti, které byste mohli mít na společnost. BBB také poskytuje nepřímé služby, jako je sledování prodejních praktik a upozorňování spotřebitelů na špatné obchodní a reklamní praktiky. BBB také poskytuje akreditaci podnikům, zvyšuje jejich viditelnost a standardy integrity a excelence.

Vzdělání & Výuka

Megan Morgan, PhD

Megan Morgan, PhD

PhD, Angličtina

Megan Morgan je absolventem programu Akademický poradce na School of Public & International Affairs na University of Georgia. V roce 2015 získala titul PhD v angličtině na University of Georgia.

Christopher Taylor, PhD

Christopher Taylor, PhD

Pomocný asistent profesora angličtiny

Christopher Taylor je asistent profesora angličtiny na Austin Community College v Texasu. V roce 2014 získal doktorát z anglické literatury a středověkých studií na University of Texas v Austinu.

Jake Adams

Jake Adams

Akademický učitel & Specialista pro přípravu na testy

Jake Adams je akademický lektor a majitel PCH Tutors, služby, která nabízí lektory a učební zdroje k různým tématům, od předškolního vzdělávání po univerzitu. Kromě přijímacích zkoušek také pořádá kurzy přípravy studentů na testy SAT & ACT. S více než 11 lety zkušeností v oboru je Jake také generálním ředitelem Simplifi EDU, online doučovací služby zaměřené na nabízení kontaktů svých klientů s některými z nejlepších lektorů v Kalifornii. Jake je držitelem titulu International Administration and Marketing na Pepperdine University.

Carlee Rasmussen, MA

Carlee Rasmussen, MA

Magistr v oboru Životopis a instrukce

Carlee Rasmussen je Specialistka na vzdělávání a Koordinátorka profesního rozvoje na Peninsula Alternative High School v San Franciscu. Svůj magisterský titul v oboru Životopis a instrukce získala na University of Colorado-Denver v roce 2014.

Emily Listmann, MA

Emily Listmann, MA

Magistr, Vzdělávání

Emily Listmann je soukromá učitelka v San Carlos, Kalifornii. Pracovala jako učitelka sociálních studií, koordinátorka kurikula a učitelka SAT Prep. V roce 2014 získala magisterský titul ve vzdělání na Stanford Graduate School of Education.

Diana Con Webber

Učitelka

Diana Con Webber je učitelkou v Arizoně. V roce 2017 obdržela certifikát Standard Elementary Education, K-8 Certificate.

Alexander Peterman, MA

Alexander Peterman, MA

Mgr., Vzdělávání

Alexander Peterman je Soukromý školitel na Floridě. Titul magistra získal na University of Florida roku 2017

Andree Baham Johnson

Andree Baham Johnson

Certifikovaná učitelka v jeslích

Andree Baham Johnson je Certifikovaná učitelka v jeslích v Luisianě. Svůj certifikát jako Učitelka nejmladších dětí získala v roce 1993.

Cara Barker, MA

Cara Barker, MA

Knihovnice pro výzkum a instrukce

Cara Baker získala svůj magisterský titul v oboru knihovnictví a informační věda na Univesity of Washington v roce 2014. Je výzkumnicí a instruovanou knihovnicí na Western Carolina University.

Carrie Adkins, PhD

Carrie Adkins, PhD

PhD z Americké historie, University of Oregon

Carrie Adkins v roce 2013 dokončila doktorát z americké historie na University of Oregon a od roku 2014 spravuje obsah na wikiHow. Během studií na University of Oregon získala řadu grantů za konkurenční výzkum, stipendií a ocenění za psaní. Na wikiHow Carrie koordinuje týmy spisovatelů, redaktorů, recenzentů článků a projektových manažerů. Jejím cílem je vytvářet obsah, který je důkladně prozkoumán, jasně vysvětlen a co nejvíce užitečný pro čtenáře wikiHow.

Kim Gillingham, MA

Kim Gillingham, MA

Knihovnice a informační specialistka

Kim Gillingham je bývalou knihovnicí a informační specialistkou s více než 30 lety zkušeností. Má magisterský titul v oboru knihovnictví na Kurtzown University v Pensylvánii a 12 let řídila audiovizuální oddělení okresního knihovního centra v okrese Montgomery v Pensylvánii. I nadále pokračuje v dobrovolnické práci pro různé knihovny a půjčování knihovních projektů ve své místní komunitě.

High Mountain Institute

High Mountain Institute

Nezisková organizace outdoorové vzdělání

High Mountain Institute je vzdělávací organizace, která se zaměřuje na pomoc studentům spojit se s přírodou, rozvíjet se jako vůdci a objevovat vzdělávání v nejlepším slova smyslu. Již více než 25 let bere HMI studenty do divočiny Colorado a Patagonia a podporuje společenství sdílené odpovědnosti, čímž vytvořila základ pro intelektuální zkušenosti.

Grant Faulkner, MA

Grant Faulkner, MA

Výkonný ředitel, National Novel Writing Month

Grant Faulkner je výkonným ředitelem National Novel Writing Month (NaNoWriMo) a spoluzakladatelem literárního časopisu 100 Word Story. Grant vydal dvě knihy o psaní a byl uveden v The New York Times a Writer's Digest. Je spolumoderátorem Write-minded, týdenního podcastu o psaní a publikování, a má titul M.A. v Creative Writing ze San Francisco State University.

Nathan Fox, JD

Nathan Fox, JD

LSAT Učitel, LSATdemon a FoxLSAT

Nathan Fox je učitelem LSAT, společným hostitelem Podcastu Thinking LSAT a spoluzakladatelem LSATdemon. Nathan je autorem šesti knih LSAT, včetně The Fox LSAT Encyklopedie logického uvažování. V únoru 2007 získal LSAT pozici179 a stal se držitelem titulu JD z University of California, Hastings College of the Law.

Ashley Pritchard, MA

Ashley Pritchard, MA

Akademická poradkyně

Ashley Pritchard je akademická a školní poradkyně na regionální škole Delaware Valley ve Frenchtown v New Jersey. Ashley má více než 3 roky zkušeností na střední škole, vysoké škole a v kariérním poradenství. Má magisterské studium v oboru poradenství v oboru duševního zdraví na Caldwell University a je certifikována jako nezávislý poradce pro vzdělávání prostřednictvím University of California v Irvine.

Grace Imson, MA

Grace Imson, MA

Lektorka matematiky, City College of San Francisco

Grace Imson je učitelka matematiky s více než 40letou učitelskou praxí. Grace je v současné době lektorkou matematiky na City College v San Franciscu a předtím působila na katedře matematiky na univerzitě v Saint Louis. Vyučovala matematiku na úrovni základní, střední a vysoké školy. Má magisterské studium v oboru vzdělávání se specializací na správu a dohled na univerzitě v Saint Louis.

Bryce Warwick, JD

Bryce Warwick, JD

Lektor přípravy na testy, Warwick Strategies

Bryce Warwick je v současné době prezidentem Warwick Strategies, organizace se sídlem v San Francisco Bay Area, která nabízí prémiové, osobní soukromé doučování pro GMAT, LSAT a GRE. Bryce má titul JD z právnické fakulty George Washington University.

Ted Dorsey, MA

Ted Dorsey, MA

Lektor přípravy na testy

Ted Dorsey je lektor přípravy na testy, autor a zakladatel Tutor Ted, SAT a ACT, doučovací služby se sídlem v jižní Kalifornii. Ted získal dokonalé skóre na SAT (1600) a PSAT (240) na střední škole. Od té doby získal dokonalé skóre na ACT (36), SAT Předmětový test v literatuře (800) a SAT Předmětový test na matematické úrovni 2 (800). Má AB v angličtině na Princetonské univerzitě a MA v oboru vzdělávání na University of California v Los Angeles.

Arash Fayz

Arash Fayz

Spoluzakladatel, LA Tutors 123

Arash Fayz je spoluzakladatelem a výkonným ředitelem LA Tutor 123, akademické poradenské a soukromé doučovací společnosti se sídlem v Kalifornii v Los Angeles. Arash má více než 10 let zkušeností s poradenstvím v oblasti vzdělávání, řídí doučování studentů všech věkových skupin, schopností a prostředí, aby dosáhli vyššího skóre ve standardizovaných testech a dostali se na svou cílovou školu. Má bakalářský titul z aplikované matematiky a informatiky na Kalifornské univerzitě v Los Angeles.

Jennifer Kaifesh

Jennifer Kaifesh

Zakladatelka, Great Expectations College Prep

Jennifer Kaifesh je zakladatelka přípravky Great Expectations College Prep, doučovací a poradenské služby se sídlem v jižní Kalifornii. Jennifer má více než 15 let zkušeností s řízením a usnadňováním akademického doučování a standardizovanou přípravou, jak se týká procesu přihlášky na vysokou školu. Je absolventkou Northwestern University.

Josh Jones

Josh Jones

Generální ředitel, Test Prep Unlimited

Josh Jones je generálním ředitelem a zakladatelem Test Prep Unlimited, přípravnou doučovací službou GMAT. Josh vytvořil první a jediný program záruky na skóre pro soukromé doučování GMAT na světě. Představil jej na QS World MBA Tour a navrhl matematické učební osnovy pro veřejné školy v Chicagu. Má více než 15 let zkušeností soukromého doučování a výuky ve třídě a získal titul BA v matematice na University of Chicago.

Paige Bowen, MA, EdM

Paige Bowen, MA, EdM

Učitelka tělesné výchovy

Paige Bowen je učitelkou tělesné výchovy na Oconee County Primary School v Watkinsville v Georgii. Paige má více než 20 let zkušeností s výukou tělesné výchovy. V letech 2002-2003 získala ocenění Učitelka roku základní školy v okresu Oconee. Obdržela titul B.S.Ed. ve zdraví a tělesné výchově na University of Georgia v roce 1996 a M.Ed. ve vzdělávání v raném dětství v roce 2003 ze stejné instituce.

Matthew Snipp, PhD

Matthew Snipp, PhD

Pozvaný výzkumný pracovník při U.S. Bureau of the Census

C. Matthew Snipp je profesorem humanitních a věd na Katedře sociologie na Stanfordské univerzitě. Je také ředitelem Institutu pro výzkum v Centru bezpečných dat sociálních věd. Je hostujícím vědcem v americkém sčítání lidu a členem Centra pro pokročilé studium behaviorálních věd. Publikoval 3 knihy a více než 70 článků a kapitol o demografii, ekonomickém rozvoji, chudobě a nezaměstnanosti. V současné době pracuje v podvýboru pro populační vědu Národního ústavu pro zdraví a vývoj dětí. Je držitelem doktorského titulu v oboru sociologie na University of Wisconsin - Madison.

Stacy Blackman

Stacy Blackman

Poradce pro přijímací řízení MBA

Stacy Blackman je Poradce pro přijímací řízení a zakladatelka Stacy Blackman Consulting (SBC), společnosti specializující se na poradenství jednotlivcům, kteří chtějí získat titul MBA. SBC nabízí videa, virtuální a osobní workshopy a má redakční křídlo odpovědné za více než 25 elektronických průvodců, které se zabývají různými aspekty procesu přijímání ke studiu MBA. Stacy má profesionální zkušenosti v Prudential Capital Group. Založila Stryke Club a v idealab vyhodnotil podnikání jako rezidentní podnikatel! Vystudovala ekonomii na Wharton School na University of Pennsylvania a MBA na Kellogg Graduate School of Management na Northwestern University.

Laura Reber, SSP

Laura Reber, SSP

Školní psycholožka

Laura Reber je školní psycholožkou a zakladatelkou Chicago Home Tutor, firmy, která se zaměřuje na práci se studenty s akademickými potřebami, ADHD, poruchami učení, autismem a sociálně-emocionálními problémy v jejich domovském a komunitním prostředí. Laura spolupracuje s týmem školních psychologů a specializovaných učitelů na vytváření personalizovaných přístupů k podpoře domácích úkolů, akademické intervence, domácím školám, metodě unschoolingu atd. Laura je držitelkou BS v psychologii na Truman State University a specialistou na školní psychologii (SSP) na Illinois State University.

Sean Alexander, MS

Sean Alexander, MS

Akademický učitel

Sean Alexander je akademický učitel specializující se na výuku matematiky a fyziky. Sean je majitelem Alexander Tutoring, akademického doučování, který poskytuje personalizované studijní kurzy zaměřené na matematiku a fyziku. Sean má více než 15 let zkušeností jako učitel a učitel fyziky a matematiky na Stanford University, San Francisco State University a Stanbridge Academy. Je držitelem bakalářského titulu z fyziky na University of California, Santa Barbara a magisterského titulu z teoretické fyziky na San Francisco State University.

California Science Center

California Science Center

Vzdělávací nezisková organizace

The California Science Center (Kalifornské vědecké centrum) představuje výuku vědy pro všechny věkové kategorie prostřednictvím interaktivních výstav, live demonstrací a vzrušujících filmů na obřích plátnech. Integrovaný přístup centra zahrnuje základní školu a centrum vzdělávacích zdrojů, vše na jednom místě. Letošní Virtuální praktická věda Astroland a Adventureland Camp je pořádána ve spolupráci s wikiHow.

Jai Flicker

Jai Flicker

Akademický učitel

Jai Flicker je akademický učitel, generální ředitel a zakladatel Lifeworks Learning Center, podnik v San Franciscu zaměřený na poskytování akademického doučování, podporu rodičů, přípravu na vysokou školu, psaní a psychologicko-pedagogická hodnocení za účelem transformace postojů studentů k učení. Jai má více než 20 let zkušeností v oboru. Je držitelem titulu BA z filozofie na University of California v San Diegu.

Ronitte Libedinsky, MS

Ronitte Libedinsky, MS

Akademická učitelka

Ronitte Libedinsky je akademická učitelka a zakladatelka Brighter Minds SF, společnost se sídlem v San Franciscu v Kalifornii, která poskytuje doučování jeden na jednoho a pro malé skupiny. Ronitte se specializuje na výuku matematiky (pre-algebra, algebra I / II, geometrie, pre-calculus, počítání) a vědy (chemie, biologie) a má více než 10 let zkušeností s doučováním studentů středních a vysokých škol. Vyučuje také v testech SSAT, Terra Nova, HSPT, SAT a ACT. Ronitte je držitelem titulu BS v chemii na University of California v Berkeley a MS v chemii na Tel Aviv University.

Daron Cam

Daron Cam

Akademický učitel

Daron Cam je akademický učitel a zakladatel Bay Area Tutors, Inc., doučovací služby v oblasti San Francisco Bay Area, která poskytuje doučování v matematice, vědě a celkové budování akademické důvěry. Daron má více než osm let výuky matematiky ve třídách a více než devět let výuky jeden na jednoho. Učí všechny úrovně matematiky včetně počtu, pre-algebry, algebry I, geometrie a SAT / ACT matematických příprav. Daron je držitelem titulu BA z University of California, Berkeley a vzdělávání z St. Mary's College.

Alexander Ruiz, M.Ed.

Alexander Ruiz, M.Ed.

Poradce pro vzdělávání

Alexander Ruiz je konzultantem pro vzdělávání a vzdělávacím ředitelem Link Educational Institute, společnosti pro doučování se sídlem v Claremont v Kalifornii, která poskytuje přizpůsobitelné vzdělávací plány, doučování předmětů, konzultace a přípravy k testům na univerzity. Alexander má více než patnáct let zkušeností v oblasti vzdělávání a školí studenty, aby si zvýšili sebevědomí a emoční inteligenci a zároveň dosáhli vysokoškolského vzdělávání. Je držitelem titulu BA v oboru psychologie na Florida International University a MA v oboru vzdělávání na Georgia Southern University.

Ted Coopersmith, MBA

Ted Coopersmith, MBA

Akademický učitel

Ted Coopersmith je akademický lektor pro Manhattan Elite Prep, společnost pro přípravu na zkoušky a akademické doučování se sídlem v New Yorku. Kromě obecného akademického poradenství má Ted odborné znalosti v přípravě na testy ACT, SAT, SSAT a ASVAB. Má také více než 30 let zkušeností v oblasti poradenství a konzultací s finančními kontrolory. Je držitelem titulu BA z City University of New York (CUNY) a titulu MBA z Pace University.

Tracy Yun, MBA

Tracy Yun, MBA

Academická pracovnice & Specialista přípravy na testy

Tracy Yun je zakladatelkou a generální ředitelkou společnosti Manhattan Elite Prep v New Yorku. S více než 14 let zkušeností v oblasti přípravy na zkoušky a přijímacího řízení se Tracy specializuje na řízení společností poskytujících vzdělávací služby, které nabízejí kurzy přípravy na zkoušky a doučovací kurzy pro SAT, ACT, TOEFL, IELTS, LSAT, MCAT, GRE a GMAT. Nabízejí také služby domácího vzdělávání K-12, stejně jako poradenství při přijímání na vysoké školy a postgraduální školy a jazykové, počítačové a kariérní školení. Tracy získala titul BA s vyznamenáním v oboru ekonomie na California Lutheran University a získala titul MBA na Columbia University Business School.

Shannon Bennett, PhD

Shannon Bennett, PhD

Mikrobioložka

Dr. Shannon Bennett je mikrobioložka a vedoucí vědy a děkanka výzkumu a sbírek Harry a Diana Hind na Kalifornské akademii věd v San Francisku v Kalifornii. Jako vůbec první přidružená kurátorka mikrobiologie Akademie se Dr. Bennett zaměřuje na výzkum virů a bakterií. Dříve působila jako docentka na Asijsko-pacifickém institutu tropické medicíny a infekčních nemocí a na lékařské fakultě University of Hawaii. Titul BSc získala na McGill University a doktorát v oboru zoologie na University of British Columbia.

Alicia Oglesby

Alicia Oglesby

Profesionální školní poradkyně

Alicia Oglesby je profesionální školní poradkyně a ředitelka školního a vysokoškolského poradenství na střední škole Bishop McNamara mimo Washington DC. S více než deseti lety zkušeností v poradenství se Alicia specializuje na akademické poradenství, sociálně emoční dovednosti a kariérní poradenství. Alicia je držitelkou BS v oboru psychologie na Howardově univerzitě a magisterského studia v oboru klinického poradenství a aplikované psychologie na Chestnut Hill College. Studovala také rasu a duševní zdraví na Virginia Tech. Alicia je držitelkou certifikátu Professional School Counseling Certification ve Washingtonu DC a v Pensylvánii. Vytvořila celý vysokoškolský poradenský program a vyvinula pět programů zaměřených na aplikační workshopy, workshopy pro rodiče, spolupráci při psaní esejů, recenzované aplikační aktivity a akce gramotnosti v oblasti finanční pomoci.

Katie Styzek

Katie Styzek

Profesionální školní poradkyně

Katie Styzek je profesionální školní poradkyně pro veřejné školy v Chicagu. Katie získala titul BS v základním vzdělávání se zaměřením na matematiku na University of Illinois v Urbana-Champaign. Předtím, než se stala poradkyní, působila tři roky jako učitelka matematiky, přírodních věd a společenských věd na střední škole. Je držitelkou titulu Master of Education (M.Ed.) ve školním poradenství z univerzity DePaul University a magisterského titulu v oblasti pedagogického vedení z Northeastern Illinois University. Katie je držitelkou průkazu způsobilosti školského poradce v Illinois (servisní pracovník typu 73), hlavní licence v Illinois (dříve typ 75) a průkazu pro výuku základního vzdělávání v Illinois (typ 03, K - 9). Má také Národní certifikaci z Profesionálních učitelských standardů.

Neziskové organizace

World Health Organization

World Health Organization

Globální veřejná zdravotnická agentura

Světová zdravotnická organizace (WHO) je specializovaná agentura Organizace spojených národů odpovědná za mezinárodní veřejné zdraví. Světová zdravotnická organizace, založená v roce 1948, sleduje rizika pro veřejné zdraví, podporuje zdraví a pohodu a koordinuje mezinárodní spolupráci v oblasti veřejného zdraví a reakci na mimořádné situace. WHO v současné době vede a koordinuje země podporující globální úsilí o prevenci, detekci a reakci na pandemii COVID-19.

Mental Health America

Mental Health America

Nezisková organizace

Mental Health America je přední národní komunitní nezisková organizace zaměřená na řešení potřeb těch, kteří žijí s duševním onemocněním a na podporu celkového duševního zdraví všech Američanů. Jejich práce je řízena filozofií Before Stage 4 - tzn. že podmínky duševního zdraví by měly být léčeny dlouho předtím, než dosáhnou nejkritičtějších bodů v onemocnění.

Crisis Text Line

Crisis Text Line

24/7 bezplatná krizová podpora prostřednictvím zpráv

Crisis Text Line poskytuje bezplatnou 24/7 krizovou podporu prostřednictvím zpráv. Lidé v krizové situaci mohou poslat zprávu na číslo 741741 a spojit se s vyškoleným krizovým poradcem. Ti si vyměnili již přes 100 milionů zpráv s lidmi v krizi v USA a služba se rychle rozšiřuje.

United Nations Foundation

United Nations Foundation

Mazinárodní humanitární organizace

Nadace Organizace spojených národů spojuje myšlenky, lidi a zdroje, které OSN potřebuje k tomu, aby dosáhla globálního pokroku a vyřešila naléhavé problémy. Charakteristickým znakem Nadace OSN je spolupráce při trvalých změnách a inovace při řešení největších výzev lidstva. Nadace OSN se zaměřuje na otázky s transformačním potenciálem, včetně klimatu, energie a životního prostředí; Dívky a ženy; Globální zdraví; a data a technologie.

Direct Relief

Direct Relief

Organizace pro Lidská práva

Direct Relief je oceněná organizace humanitární pomoci, která působí ve všech 50 státech USA a ve více než 80 zemích na světě. Zaměřují se na pomoc lidem postiženým mimořádnými událostmi a přírodními katastrofami. Direct Relief byl vysoce hodnocen Charity Navigator, GuideStar a Centrem pro filantropii vysokého dopadu na University of Pennsylvania pro jejich efektivitu, dostatečnost a transparentnost.

Water.org

Water.org

Organizace humanitární pomoci

Water.org je nezisková developerská organizace, která se zaměřuje na zavedení pitné vody do oblastí s její nedostupností po celém světě. Společnost Water.org, kterou založil Matt Damon a Gary White, pomáhá již více než 17 miliónům lidí po celém světě a Charity Navigator ji ohodnotila jako čtyřhvězdičkovou charitu.

AdoptAClassroom.org

AdoptAClassroom.org

Vzdělávací nezisková organizace

AdoptAClassroom.org je oceněná nezisková organizace, která poskytuje finanční prostředky pro učitele programu K-12 a školy v USA. Prostřednictvím tohoto financování přispěli více než 4,5 milionu studentům. V současné době drží špičkové 4-hvězdičkové hodnocení od Charity Navigator.

Action Against Hunger

Action Against Hunger

Světová organizace proti hladu

Akce proti hladu je globální humanitární organizace usilující o vytvoření lepšího způsobu, jak se vypořádat s hladem. Již více než 40 let vede Action Against Hunger celosvětové hnutí s 7 500 terénními zaměstnanci ve více než 50 zemích, aby zajistil všem přístup k čisté vodě, jídlu, školení a zdravotní péči. 13 let po sobě získali ocenění Charity Navigator nejvyšší čtyřhvězdičkový rating, který CharityWatch uvedl, a od Nezávislé charity Ameriky získaly pečeť „Nejlepší v Americe“.

Palo Alto Humane Society

Palo Alto Humane Society

Nezisková organizace pro blaho zvířat

Palo Alto Humane Society je nezisková, charitativní organizace podporující dobrovolníky se sídlem v Palo Alto v Kalifornii, s celostátními vzdělávacími iniciativami. PAHS se již více než 100 let snaží umístit zvířata mimo útulky, a to prostřednictvím humánních programů jako je intervence, advokacie a vzdělávání. Jejich posláním je zmírnit utrpení zvířat, zvýšit povědomí veřejnosti o problémech, kterými zvířata trpí a zvýšit status zvířat v naší společnosti.

Vote.org

Vote.org

Nezávislá organizace pro volební účast

Vote.org je nezisková organizace 501(c)(3), která využívá technologii ke zjednodušení politické angažovanosti, zvýšení volební účasti a posílení americké demokracie.

Disaster Distress Helpline

Disaster Distress Helpline

24/7 Krizové poradenství

Disaster Distress Helpline, 1-800-985-5990, je 24/7, 365 dní v roce, národní horká linka v USA určená k poskytování okamžitého krizového poradenství pro lidi, kteří zažívají emocionální potíže spojené s jakoukoli přírodní nebo lidskou katastrofou. Tato bezplatná, vícejazyčná a důvěrná krizová služba je dostupná všem obyvatelům Spojených států a jejích území. Stres, úzkost a další příznaky podobné depresi jsou častými reakcemi po katastrofě. Volejte 1-800-985-5990 nebo odešlete SMS ve tvaru TalkWithUs na 66746 a spojte se s vyškoleným krizovým poradcem.

The Verified Initiative of the United Nations

The Verified Initiative of the United Nations

COVID-19 Informační zdroj

Verified je iniciativa Organizace spojených národů, která poskytuje obsah a informace o záchraně života, rady založené na faktech a příběhy od nejlepších lidí. Iniciativa vedená oddělením OSN pro globální komunikaci také vyzývá veřejnost, aby pomohla čelit šíření dezinformací COVID-19 sdílením vědecky ověřeného obsahu OSN se svými komunitami prostřednictvím článků, videí a souvisejících médií. Iniciativa je spolupráce s Purpose, jednou z předních světových organizací pro sociální mobilizaci, a je podporována IKEA Foundation a Luminate.

Právní záležitosti

Srabone Monir, JD

Srabone Monir, Esq., je advokátem pro 32BJ Service Employee International Union. V roce 2013 získala právnickýtitul na St. John's University School of Law.

Barzin Barry Sabahat, JD

Barzin Barry Sabahat, JD

Právní zástupce

Barry Sabahat, Esq. vykonává svou práci právního zástupce v Kalifornii od roku 1993. Titul v oboru práva získal na univerzitě Western State University College of Law v roce 1992.

Matthew Driggs, JD

Matt Driggs, Esq. od roku 1992 praktikuje úrazové právo v Utahu, kde v roce 1996 založil svou vlastní advokátní kancelář Advocates Law Firm. Svůj právnický titul získal v roce 1991 na S.J. Quinney College of Law

Lahaina Araneta, JD

Lahaina Araneta, Esq. od roku 2013 působí v Kalifornii. V roce 2012 získala svůj právnický titul na Loyola Law School a specializuje se na imigrační právo.

Clinton M. Sandvick, JD, PhD

Clinton M. Sandvick, JD, PhD

Bývalý soudce občanské právo

Clinton M. Sandvick pracoval více než 7 let jako civilní soudce v Kalifornii. Titul soudce získal na University of Wisconsin-Madison v roce 1998 a v roce 2013 získal titul PhD v oboru Americké dějiny na University of Oregon.

Jennifer Mueller, JD

Jennifer Mueller je interní právní expert na wikiHow. V roce 2006 získala právní titul na Indiana University Maurer School of Law.

Staci A. Lane, JD

Staci A. Lane, JD

Státní zastupitel

Staci A. Lane je státní zástupce ve Wayne County, Indiana. V roce 1998 získala právnický titul na Indiana University Maurer School of Law.

Hovanes Margarian

Hovanes Margarian je zakladatelem a vedoucím advokátem v The Margarian Law Firm, butikové advokátní kanceláři pro automobilové spory v Los Angeles v Kalifornii. Hovanes se specializuje na podvody s prodejci automobilů, defekty automobilů (aka Lemon Law) a případy hromadné žaloby pro spotřebitele. Je držitelem titulu BS v biologii na University of Southern California (USC). Hovanes získal titul Juris Doctor na USC Gould School of Law, kde se soustředil na obchodní a korporátní právo, právo nemovitostí, právo nemovitostí a občanské soudní řízení v Kalifornii. Současně s navštěvováním právnické fakulty založil Hovanes celostátní zprostředkování prodeje a leasingu automobilů, které mu poskytlo informace o automobilovém průmyslu. Právní úspěchy Hovanes Margarian zahrnují úspěšné vymáhání téměř u všech výrobců automobilů, hlavních prodejců a dalších firemních gigantů.