wikiHow odborníci

Naším posláním na wikiHow je poskytovat našim čtenářům nejužitečnější instrukce kdekoli, na jakékoli téma. Za tímto účelem spolupracujeme s předními odborníky z oboru, abychom zajistili, že náš obsah bude přesný, aktuální a bude podpořen současným výzkumem. Odborníci wikiHow, kteří úzce spolupracují s naším redakčním týmem, píší, upravují a recenzují články, odpovídají na otázky čtenářů a dokonce přidávají osobní rady. Staňte se odborníkem.

Významní recenzenti

B.J. Novak

B.J. Novak

Herec, spisovatel a podnikatel

B. J. Novak je spisovatel a herec, který se proslavil svou prací na Emmy oceněným komediálním seriálu stanice NBC "The Office", jako herec, spisovatel, režisér a výkonný producent. Je spoluzakladatelem aplikace The List (seznam).

Mark Cuban

Mark Cuban

Podnikatel a venture kapitalista

Mark Cuban je americký podnikatel a investor. Je majitelem NBA klubu Dallas Mavericks a primárním investorem TV stanice ABC Shark Tank , reality televizní show zaměřené na vynálezy a investice.

Peter Singer

Peter Singer

Filozof a aktivista za práva zvířat

Peter Singer je profesorem bioetiky Ira W. DeCamp na Princeton University. Je považován za jednoho ze zakladatelů moderního hnutí za práva zvířat a v roce 2006 byl zvolen jedním z deseti nejvlivnějších veřejných intelektuálů Austrálie.

David A. Payne, JD

David A. Payne, JD

Uvaděč podcastu "Somebody Somewhere," o skutečných kriminálních činech

David A. Payne je spolutvůrcem, autorem a hostitelem kritiky uznávaného podcastu "Somebody Somewhere," o skutečných kriminálních činech, který v roce 2018 získal na Spotify označení jako Editor´s Choice. Kromě podcastů pracoval David jako asistent na americkém státním zastupitelství, generální poradce a výkonný ředitel na úrovni C v řadě společností.

Bethany Hamilton

Bethany Hamilton

Profesionální surfařka

Bethany Hamilton je profesionální surfařka a autorka. V roce 2002 jí levou paži ukousl žralok, ale i přesto nadále surfuje. Od roku 2007 se učastní mnoha surfařských závodů a pracuje na dokumentárním filmu popisující její příběh.

Lékařská komise

Laura Marusinec, MD

Dr. Marusinec je atestovaný pediatr ve Wisconsinu. V roce 1995 získala lékařský titul na Medical College of Wisconsin School of Medicine.

Chris M. Matsko, MD

Chris M. Matsko, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Matko je lékař v důchodu v Pennsylvánii. Svůj lékařský titul získal na Tempe University School of Medicine v roce 2007.

Luba Lee, FNP-BC, MS

Luba Lee, FNP-BC, MS

Lékařská revizní komise

Luba Lee je atestovaná sestra rodinného lékařství pracující v Tennessee. V roce 2006 získala titul MSN z University of Tennessee.

Lacy Windham, MD

Lacy Windham, MD

Porodník a gynekolog

Dr. Windham je atestovaný porodník a gynekolog v Tennessee. V roce 2010 dokončila stáž na Eastern Virginia Medical School, kde získala ocenění Nejlepší rezident.

Erik Kramer, DO, MPH

Erik Kramer, DO, MPH

Lékař osteopatie

Dr. Kramer je lékař primární péče na University of Colorado, specializující se na kontrolu hmotnosti, diabetes a vnitřní lékařství. V roce 2012 obdržel titul DO na Touro University Nevada College of Osteopathic Medicine.

Alex Dimitriu, MD

Alex Dimitriu, MD

Specialista na spánkovou medicínu a psychiatrii

Alex Dimitriu, MD je vlastníkem Menlo Park Psychiatry and Sleep Medicine, kliniky se sídlem v oblasti San Francisco Bay Area s odbornými znalostmi v oblasti psychiatrie, spánku a transformační terapie. Alex získal doktorát z medicíny na Stony Brook University v roce 2005 a v roce 2010 absolvoval program Sleep Medicine Residency Program of School of Medicine na Stanfordské univerzitě. Profesionálně má Alex dvě atestace v psychiatrii a medicíně spánku.

Anthony Stark, EMR

Anthony Stark, EMR

Záchranář

Anthony Stark je certifikovaný záchranář v Britské Kolumbii. V současnosti pracuje pro British Columbia Ambulance Service.

Sarah Gehrke, RN, MS

Sarah Gehrke, RN, MS

Registrovaná zdravotní sestra

Sarah Gehrke je registrovaná zdravotní sestra v Texasu. Titul M.S. v Ošetřovatelství získala na University of Phoenix v roce 2013.

Mohiba Tareen, MD

Mohiba Tareen, MD

FAAD Board Certified Dermatologist

Mohiba Tareen je certifikovaná dermatoložka a zakladatelka Tareen Dermatology se sídlem v Roseville, Maplewood a Faribault, v Minnesotě. Dr. Tareen dokončila lékařskou školu na University of Michigan v Ann Arbor, kde byla uvedena do prestižní čestné společnosti Alpha Omega Alpha. Během své rezidentury z dermatologie na Columbia University v New Yorku získala cenu Conrada Stritzlera od New York Dermatologic Society a byla uvedena v The New England Journal of Medicine. Dr. Tareen poté absolvovala procedurální stáž zaměřenou na dermatologickou chirurgii, laserovou a kosmetickou dermatologii.

David Nazarian, MD

David Nazarian, MD

Diplomat, Americká rada pro vnitřní lékařství

Dr. David Nazarian je lékař a majitel na My Concierge MD, kliniky v Beverly Hills v Kalifornii, specializující se na výkonné zdraví, soukromou péči a integrovanou medicínu. Dr. Nazarian se specializuje na fyzikální vyšetření, intravenózní vitamínové terapie, náhradu hormonů, hubnutí a plazmatické terapie bohaté na krevní destičky. Má více než 16 let lékařské přípravy a je diplomatem Americké rady pro vnitřní lékařství. Vystudoval psychologii a biologii na University of California v Los Angeles. Vystudoval medicínu na Sackler School of Medicine a dokončil rezidenturu v Huntington Memorial Hospital, která je součástí University of Southern California.

Shari Forschen, NP, MA

Shari Forschen, NP, MA

Zdravotní sestra

Shari Forschen je registrovaná zdravotní sestra v Sanford Health v Severní Dakotě. Magisterský titul v oboru zdravotní sestra domácího lékařství získala na University of North Dakota a zdravotní sestrou je od roku 2003.

Victor Catania, MD

Victor Catania, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Catania atestovaný lékař rodinného lékařství v Pensylvánii. V roce 2012 získal lékařský titul na Medical University of the Americas.

Jonas DeMuro, MD

Jonas DeMuro, MD

Chirurg kritické péče

Dr. DeMuro je atestovaný chirurg kritické pediatrické péče v New Yorku. V roce 1996 získal titul lékaře na Stony Brook University School of Medicine.

Rebecca Levy-Gantt, MPT, DO

Rebecca Levy-Gantt, MPT, DO

Porodník & Gynekolog

Dr. Rebecca LevyGantt je porodník a gynekolog s atestací, která provozuje soukromou praxi se v kalifornské Napě. Dr. LevyGantt se specializuje na menopauzu, peri-menopauzu a hormonální léčbu, včetně léčby biologickou identitou a kombinovanou hormonální léčbou a alternativní léčby. Je také národní certifikační menopauze a je na celostátním seznamu lékařů, kteří se specializují na léčbu menopauzy. Získala magisterský titul z fyzikální terapie na Bostonské univerzitě a titul lékařky osteopatického lékařství (DO) na New York College of Osteopathic Medicine.

Sari Eitches, MBE, MD

Dr. Sari Eitches je internista a majitelka Tower Integrative Health and Wellness v Los Angeles v Kalifornii. Specializuje se na vegetariánskou výživu, hubnutí, zdraví žen, preventivní medicínu a depresi. Je diplomatem Americké rady pro vnitřní lékařství a Americké rady pro integrativní a holistické lékařství. Vystudovala Kalifornskou univerzitu v Berkeley. Absolvovala lékařský kurz na SUNY Upstate Medical University a jeho MBE z University of Pennsylvania. Vystudovala nemocnici Lenox Hill Hospital v New Yorku a pracovala jako internista na Univeristy of Pennsylvania.

Paul Friedman, MD

Paul Friedman, MD

Atestovaný dermatolog, Americká Dermatologická Rada

Paul Friedman je oceněný dermatolog se specializací na dermatologickou a laserovou chirurgii a kosmetickou dermatologii. Dr. Friedman je ředitelem Dermatologického a laserového chirurgického centra v Houstonu v Texasu a působí v laserovém a kožním chirurgickém centru v New Yorku. Dr. Friedman je pomocným klinickým profesorem na katedře dermatologie na lékařské fakultě University of Texas a na Weill Cornell Medical College v Houstonské metodistické nemocnici. Dr. Friedman pracoval na oddělení dermatologie na Newyorské univerzitní lékařské fakultě, kde působil jako vedoucí stážistů a dvakrát získal uznanou Husikovu cenu za svůj výzkum dermatologické chirurgie. Dr. Friedman získal stipendium v Laser & Skin Surgery Center v New Yorku a získal cenu Young Society za psaní od Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii. Jako jeden z hlavních referencí v oboru dermatologie se Dr. Friedman zapojil do vývoje nových laserových léčebných systémů a terapeutických technik.

Lydia Shedlofsky, DO

Lydia Shedlofsky, DO

Dermatoložka

Dr. Lydia Shedlofsky je rezidentní dermatoložka, která v Affiliated Dermatology pracuje od července 2019 po absolvování tradiční rotující stáže v komunitní nemocnici Larkin v Miami na Floridě. Získala bakalářský titul v biologii na Guilford College v Greensboro v Severní Karolíně. Po absolutoriu se přestěhovala do Beiry v Mosambiku a pracovala jako výzkumná asistentka a stážistka na bezplatné klinice. Absolvovala postbakalářský program a poté získala magisterský titul v oboru lékařského vzdělávání a doktorát z osteopatické medicíny (DO) na vysoké škole Osteopathic Medicine v Lake Erie.

R. Sonia Batra, MD, MSc, MPH

R. Sonia Batra, MD, MSc, MPH

Atestovaná dermatoložka

Dr. R. Sonia Batra je atestovaná dermatoložka a zakladatelka Batra Dermatology se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Batra specializuje na lasery, zdravotnická zařízení, vzdělávání pacientů a veřejnosti v oblasti medicíny a výzkum rakoviny kůže. Bakalářský, magisterský titul z veřejného zdraví a doktorát z MD získala na Harvardově univerzitě. Jako Rhodes Scholar získala magisterský titul v oboru molekulární genetiky na univerzitě v Oxfordu. Absolvovala stáž v dermatologii na Stanfordské univerzitě. Dr. Batra přispěla a recenzovala pro Journal of Dermatologic Surgery, Journal of the American Academy of Dermatology a JAMA Dermatology. Je také spolupořadatelkou oceněné televizní show CBS Emmy, The Doctors.

Paul Ursell, MD

Paul Ursell, MD

Oční lékař

Dr. Ursell je oční lékař ve Spojeném království. Během své kariéry provedl více než 7000 operací šedého zákalu. Dr. Ursell se v roce 1995 stal členem Royal College of Ophthalmologists.

Tu Anh Vu, DMD

Tu Anh Vu, DMD

Atestovaný dentista

Dr. Tu Anh Vu je zubařka a má soukromou kliniku s názvem Tu's Dental v Brooklynu v New Yorku. Dr. Vu pomáhá dospělým a dětem všech věkových skupin překonat strach ze zubaře. Dr. Vu provádí výzkum, který se snaží najít řešení Kaposiho sarkomu a představí je na Hinmanově setkání v Memphisu. Vystudovala Bryn Mawr College a absolvovala kurz ortodoncie na University of Pennsylvania School of Dental Medicine.

Dale Prokupek, MD

Dale Prokupek, MD

Atestovaný Internista & Gastroenterolog

Dale Prokupek je internista a gastroenterolog, který má soukromou praxi v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Prokupek také působí ve zdravotnickém centru Cedars-Sinai a je docentem medicíny na Geffen School of Medicine na University of California v Los Angeles (UCLA). Dr. Prokupek má více než 25 let lékařských zkušeností a specializuje se na diagnostiku a léčbu onemocnění jater, žaludku a tlustého střeva, včetně chronické hepatitidy C, rakoviny tlustého střeva, hemoroidů, análního condylomu a nemocí trávicího ústrojí způsobených imunodeficiencí . Vystudoval zoologii na University of Wisconsin - Madisson a medicínu na Medical College of Wisconsin. Vystudoval interní medicínu v Cedars-Sinai Medical Center a v gastroenterologii na UCLA Geffen School of Medicine.

Alina Lane, DDS

Alina Lane, DDS

Dentista

Alina Lane je zubařkou zodpovědnou za stomatologii All Smiles Dentistry, která se nachází v New Yorku. Po absolvování University of Maryland dokončila Dr. Lane jednoroční specializaci Implantologie na University of Maryland, kde se zaměřila na studium pokročilých technik opravování zubních implantátů. Ve svém vzdělávání pokračovala pobytem v General Practice ve Woodhull Medical Center, pobočce NYU School of Medicine. Získala cenu Rezident roku 2012 a 2013 od Medical Center Woodhull.

Andrea Rudominer, MD, MPH

Andrea Rudominer, MD, MPH

Pediat & lékařka integrativní medicíny

Dr. Andrea Rudominer je doktorkou pro pediatrii a integrativní medicínu se sídlem v San Francisco Bay Area. Dr. Rudominer má více než 15 let zkušeností s lékařskou péčí a specializuje se na preventivní zdravotní péči, obezitu, adolescentní péči, ADHD a kulturně kompetentní péči. Dr. Rudominer získala lékařský titul na University of California, Davis, a dokončila rezidenturu v dětské nemocnici Lucile Packard na Stanfordské univerzitě. Rudominer má také MPH v oboru Zdraví matek dětí z University of California, Berkeley. Je členkou Americké rady pro pediatrii, členkou Americké akademie pediatrie, členkou a delegátkou Kalifornské lékařské asociace a členkou lékařské asociace County Clara County Medical Association.

Jonathan Frank, MD

Jonathan Frank, MD

Chirurg sportovní ortopedie & Kloubní specialista

Dr. Jonathan Frank je ortopedický chirurg se sídlem v Beverly Hills v Kalifornii, specializující se na sportovní medicínu a klouby. Praxe Dr. Franka se zaměřuje na minimálně invazivní, artroskopickou operaci kolena, ramene, kyčle a loktů. Dr. Frank je držitelem doktorského titulu na Lékařské fakultě University of California v Los Angeles. Absolvoval ortopedický pobyt na Rush University Medical Center v Chicagu a stipendium v oboru ortopedické sportovní medicíny a ochrany kyčle na klinice Steadman ve Vail v Coloradu. Je lékařem týmu zaměstnanců amerického lyžařského a snowboardového týmu. Dr. Frank je v současné době vědeckým recenzentem špičkových vědeckých časopisů a jeho výzkum byl prezentován na regionálních, národních a mezinárodních ortopedických konferencích a získal několik ocenění včetně prestižních cen Mark Coventry a William A Grana.

Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS

Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS

Fyzioterapeut a podnikatel

Dr. Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS, je zakladatel a hlavní sportovní mechanik pro Clutch PT + Performance, soukromé kliniky fyzikální terapie se specializací na sport a ortopedii v New Yorku. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Grahlman specializuje na léčbu akutních a chronických bolestí a zranění, optimalizaci sportovního výkonu a pooperační rehabilitaci. Dr. Grahlman získal doktorát z fyzikální terapie (DPT) na Columbia University College of Physicians and Surgeons. Je jedním z mála odborníků v New Yorku, uznaných jako Fellow v aplikované funkční vědě prostřednictvím Gray Institute for Functional Transformation (GIFT). Je držitelem certifikátu Technika aktivního uvolnění a Spinální manipulace a je specialistou TRX Suspension Training. Dr. Grahlman strávil svou kariéru léčením sportovců všech úrovní, od šampionů Ironman a olympioniků až po maminky maratonky. Konzultuje s Triathlete, Men’s Health, My Fitness Pal a CBS News.

Joel Giffin, PT, DPT, CHT

Dr. Joel Giffin je doktor fyzikální terapie a zakladatel Flex Physical Therapy v New Yorku. S více než 15 lety zkušeností jako certifikovaný terapeut rukou (CHT), Dr. Giffin léčí celé tělo a specializuje se na rehabilitaci ruky a horních končetin. V divadelních představeních na Broadwayi pracoval s herci podílejících se na divadelních představeních jako The Lion King, Sleep No More, Tarzan a Sister Act. Flex Physical Therapy se také specializuje na pánevní dno. Dr. Giffin získal magisterský titul v oboru fyzikální terapie s vyznamenáním na Quinnipiac University a získal titul doktor fyzikální terapie (DPT) s vyznamenáním na Simmons College. Je členem American Physical Therapy Association a the American Society of Hand Therapists.

Ni-Cheng Liang, MD

Ni-Cheng Liang, MD

Atestovaná plicní lékařka

Dr. Ni-Cheng Liang je certifikovaný pulmonolog a ředitelka pulmonální integrativní medicíny ve společnosti Coastal Pulmonary Associates přidružené k síti Scripps Health Network v San Diegu v Kalifornii. Působí také jako dobrovolná asistentka medicíny na Lékařské fakultě University of California v San Diegu a dobrovolně pracuje na bezplatné klinice UCSD Medical Student-Run pro nepojištěné pacienty. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Liang specializuje na plicní a dýchací problémy, výuku všímavosti, wellness pro lékaře a integrativní medicínu. Dr. Liang získala titul (MD) na Lékařské fakultě University of Maryland. Dr. Liang byla v letech 2017 a 2019 zvolena za nejlepší lékařku v San Diegu. Získala také ocenění American Lung Association of San Diego Lung Health Provider of the Year 2019.

Roy Nattiv, MD

Roy Nattiv, MD

Atestovaný Gastroenterolog

Dr. Roy Nattiv je atestovaný pediatrický gastroenterolog v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Nattiv se specializuje na širokou škálu dětských gastrointestinálních a výživových onemocnění, jako je zácpa, průjem, reflux, potravinové alergie, špatný přírůstek hmotnosti, SIBO, IBD a IBS. Dr. Nattiv vystudoval Kalifornskou univerzitu v Berkeley a doktorát získal na Sackler School of Medicine v izraelském Tel Avivu. Poté absolvoval pediatrický pobyt v dětské nemocnici v Montefiore na Lékařské fakultě Alberta Einsteina. Dr. Nattiv pokračoval v absolvování stáže a školení v dětské gastroenterologii, hepatologii a výživě na Kalifornské univerzitě v San Francisku (UCSF). Byl stipendistem na Kalifornském institutu regenerativní medicíny (CIRM) a byl oceněn Severoamerickou společností pro pediatrickou gastroenterologii, hepatologii a výživu (NASPGHAN) Fellow to Faculty Award in Pediatric IBD Research.

Jacqueline Hellyer

Jacqueline Hellyer

Licencovaná terapeutka psychosexuologie

Jacqueline Hellyer je licencovaná psychosexuální terapeutka a zakladatelka blogu The Love Life Blog a kliniky LoveLife Clinic. S více než 20 lety zkušeností se Jacqueline specializuje na sexuální poradenství, sexuální tipy a vztahové poradenství. Kromě toho, že je akreditovanou psychosexuální terapeutkou ve Společnosti australských sexuologů (SAS), je Jacqueline také profesionální certifikovanou koučkou v Mezinárodní koučovací federaci (ICF). Jacqueline je držitelkou titulu BSc v oboru biochemie a humanitních věd na Australian National University, postgraduálního diplomu v oboru aplikované vědy na University of Canberra, titulu BA v jazycích a literatuře na University of New England (AU), titulu MSc v oboru sexuálního zdraví na The University of Sydney, and MSc in Consciousness, Spirituality & Transpersonal Psychology from The Alef Trust. Její práce a odborné znalosti byly představeny v časopisech Australian Men’s Health, Cosmopolitan, Australian Women’s Health, Marie Claire a 60 Minutes.

Muhammad Khan, MD, MPH

Muhammad Khan, MD, MPH

Atestovaný gastroenterolog

Dr. Muhammad Khan je gastroenterolog s více než 10 lety zkušeností. Dr. Khan se specializuje na dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu a má zvláštní zaměření na terapeutickou endoskopii. Bakalářský, magisterský a doktorský titul získal na University of Utah. Dr. Khan dokončil svůj pobytový výcvik na Eastern Virginia Medical School, kde byl uveden do prestižní společnosti Alpha Omega Alpha honor. Poté dokončil své stipendijní školení v dětské nemocnici Lucile Packard na Stanfordské univerzitě. Je členem Americké společnosti pro gastrointestinální endoskopii (ASGE) a Severoamerické společnosti pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu (NASPGHAN).

Ronn Callada, RN, MS

Ronn Callada, RN, MS

Zdravotní bratr

Ronn Callada, ANP, RN je zdravotní bratr v Memorial Sloan Kettering Cancer Center v New Yorku. Titul MS získal na Stony Brook University School of Nursing v roce 2013.

Carlotta Butler, RN, MPH

Carlotta Butler, RN, MPH

Registrovaná zdravotní sestra

Carlotta Butler je registrovanou zdravotní sestrou v Arizoně. Svůj magisterský titul MPH získala na Northern Illinois University v roce 2004 a titul Spolupracovník vědy ve zdravotnictví na Heartland Community College v roce 2010.

Amer Alnajar, MD

Amer Alnajar, MD

Vedoucí lékař, Vytaliz.com

Dr. Alnajar je zakládajícím partnerem, lékařem a vedoucím oddělení strategie ve Vytaliz v New Yorku, specializující se na vnitřní lékařství. Titul lékaře získal na Drexel University College of Medicine v roce 2011. Má licenci v Pensylvánii a New Yorku.

Annette Lee, MD

Annette Lee, MD

Reprodukční endokrinolog

Dr. Lee pracuje pro Pensylvania Reproductive Specialists. Získala dvě atestace z Porodnictví a Gynekologie a Reprodukční endokrinologie a neplodnost v roce 2002.

Joshua Batt, DO

Joshua Batt, DO

Lékař osteopatické medicíny

Dr. Batt je lékař urgentní medicíny v Riverside Community Hospital v Kalifornii. Svůj lékařský titul D.O. získal na Touro University Nevada College of Osteopathic Medicine v roce 2012.

Robert Borer, DC

Robert Borer, DC

Lékař chiropraktické medicíny

Dr. Borer je chiropraktik v Michiganu, kde spolu s manželkou Dr. Sherri Borer provozuje rodinnou chiropraxi . Doktorát v oboru Chiropraktické medicíny získal na Palmer College v Iowě v roce 1999.

Troy A. Miles, MD

Troy A. Miles, MD

Ortopedický chirurg

Dr. Miles je ortopedický chirurg specializující se na rekonstrukci kloubů u dospělých v Kalifornii. Lékařský titul získal na Albert Einstein College of Medicine v roce 2010, následovaný rezidenturou na Oregon Health & Science University and fellowship at UC Davis.

Margareth Pierre-Louis, MD

Margareth Pierre-Louis, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Margareth Pierre-Louis je atestovaný dermatolog a dermatopatolog, lékařka podnikatelka a zakladatelka Twin Cities Dermatology Center a Equation Skin Care v Minneapolis v Minnesotě. Twin Cities Dermatology Center je komplexní dermatologická klinika, která léčí pacienty všech věkových skupin prostřednictvím klinické dermatologie, kosmetické dermatologie a telemedicíny. Equation Skin Care byla vytvořena, aby poskytla nejlepší přírodní produkty péče o pokožku založené na důkazech. Dr. Pierre-Louis získala titul BS v biologii a titul MBA na Duke University, MD na University of North Carolina v Chapel Hill, dokončila rezidenturu v dermatologii na University of Minnesota a absolvovala dermatopatologickou stáž na Washington University v St Louis. Dr. Pierre-Louis je atestovaná Americkou radou pro dermatologii a patologii v dermatologii, kožní chirurgii a dermatopatologii.

Pouya Shafipour, MD, MS

Pouya Shafipour, MD, MS

Atestovaný specialista rodinného lékařství

Dr. Pouya Shafipour je specialista na rodinné lékařství, lékař primární péče a specialista na hubnutí se sídlem v Santa Monice v Kalifornii. Dr. Shafipour se specializuje na dietní, výživové, behaviorální a cvičební poradenství pro zvládání obezity a zdravotních stavů souvisejících s nadměrným přírůstkem nebo úbytkem hmotnosti. Dr. Shafipour získal titul BS v molekulární a buněčné biologii na University of California, Berkeley, titul MS ve fyziologii a biofyzice na Georgetown University a titul MD na Loma Linda University School of Medicine. Absolvoval stáž v obecné chirurgii na UC Irvine a rezidenturu v oboru rodinného lékařství na University of California v Los Angeles a v roce 2008 atestaci v rodinném lékařství.

Amy Chow

Amy Chow

Registrovaný dietetik

Amy Chow je registrovaný dietetik a zakladatelka poradenské služby pro výživu rodiny a dětí v Chow Down Nutrition v Kanadě v Britské Kolumbii (BC). S více než devíti lety zkušeností má Amy zvláštní zájem o pediatrickou výživu, zvládání potravinové alergie a regeneraci poruch příjmu potravy. Amy je držitelkou bakalářského titulu v oboru výživy na McGill University. Před zahájením vlastního podnikání získala klinické zkušenosti v rezidenčních a ambulantních programech léčby poruch příjmu potravy v BC Children’s Hospital. Byla uvedena v časopisech Find BC Dietitians, Dietitians of Canada, Food Allergy Canada, Recovery Care Collective, Parentology, Save on Foods, National Eating Disorder Information Center (NEDIC) a Joytv.

Payam Daneshrad, MD

Payam Daneshrad, MD

Atestovaný otolaryngolog

Dr. Payam Daneshrad je atestovaný otolaryngolog, kvalifikovaný plastický chirurg obličejové chirurgie a majitel a ředitel společnosti DaneshradClinic v Los Angeles v Kalifornii. S více než 19 lety zkušeností se Dr. Daneshrad specializuje na dospělou a dětskou otolaryngologii - chirurgii hlavy a krku, nosní chirurgii, minimálně invazivní operace dutin a léčbu chrápání. Používá také nejnovější chirurgické techniky ORL pro tonzilektomii, adenoidektomii, tyroidektomii a paratyroidektomii. Dr. Daneshrad absolvoval BS a nejvyšší vyznamenání na University of California v Berkeley. Doktor medicíny (MD) získal na Lékařské fakultě Tulane University, kde byl přijat do AOA, společnosti lékařské cti a na Tulane University School of Public Health. Dr. Daneshrad získal lékařské vzdělání na University of Southern California, kde v současné době působí jako docent a klinický profesor. Dr. Daneshrad je otolaryngolog a plastický chirurg obličeje pro Los Angeles Sparks a atletické týmy univerzity Loyola Marymount University.

Heather Richmond, MD

Heather Richmond, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Heather Richmond, MD, je atestovanou dermatoložkou v Dermatology and Laser Surgery Center v Houstonu v Texasu. S více než devíti lety zkušeností se Dr. Richmond specializuje na komplexní dermatologii včetně lékařských, chirurgických a kosmetických procedur. Vystudovala s vyznamenáním na Yale University s BA v oboru molekulární, buněčná a vývojová biologie. Magisterský titul získala na University of California, Irvine School of Medicine, kde byla uvedena do lékařské společnosti Alpha Omega Alpha Honor. Absolvovala interní stáž v Cedars-Sinai Medical Center a stáž na dermatologii na University of Texas MD Anderson Cancer Center v Houstonu. Dr. Richmond je členkou Americké dermatologické akademie a je členkou Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii, Americké společnosti pro laserovou medicínu a chirurgii a Dermatologických společností v Texasu a Houstonu.

Tara Coleman

Tara Coleman

Odbornice na klinickou výživu

Tara Coleman je klinická výživová poradkyně, která má soukromou praxi v San Diegu v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se Tara specializuje na sportovní výživu, důvěru těla a zdraví imunitního systému a nabízí osobní výživu, firemní wellness a online výukové kurzy. Získala BS v biologii na univerzitě Jamese Madisona a před založením své praxe strávila šest let ve farmaceutickém průmyslu jako analytická chemička. Tara byla uvedena na NBC, CBS, Fox, ESPN a Dr. Oz The Good Life, stejně jako ve Forbes, Cosmopolitan, Self a Runner’s World.

Rajesh Khanna, MD

Rajesh Khanna, MD

Atestovaný oční lékař

Dr. Rajesh Khanna je oftalmolog certifikovaný na palubě a zakladatel Khanna Vision Institute v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Khanna se specializuje na lasikové operace, kataraktu a refrakční oční chirurgii a také na léčbu presbyopie a keratokonusu. Dr. Khanna dokončil svou první stáž v oftalmologii v Bombaji a druhou stáž v oftalmologii na SUNY Downstate v New Yorku. Dále absolvoval stáž v oboru rohovky a refrakční chirurgie na University of Cincinnati v Ohiu a stáž na Neurophthalmology od Kingsbrook židovské nemocnice v New Yorku. Dr. Khanna je také dobrovolným členem fakulty UCLA a je mezinárodně uznávaným špičkovým odborníkem na presbyopické implantáty v oku (PIE) a specialistou na péči o refrakční vidění. Je atestován americkou oftalmologickou radou a je certifikovaným chirurgem na University of Bombay.

Eric Christensen, DPT

Eric Christensen, DPT

Fyzioterapeut

Eric Christensen je fyzioterapeut se sídlem v Chandleru v Arizoně. S více než deseti lety zkušeností Eric pracuje v ortopedických i neurologických oborech a specializuje se na obvyklé ortotické předepisování a odlévání, vestibulární přeprogramování a manuální terapii. Je držitelem bakalářského titulu v oboru cvičení, se zaměřením na sportovní medicínu z Colorado State University a doktora fyzikální terapie z Regis University. V praxi Eric zaujímá vývojový přístup k rehabilitaci s využitím hodnocení selektivního funkčního pohybu. Používá funkční pohybové vzorce a manuální terapii k návratu pacientů na předchozí úrovně funkcí.

Mark Ziats, MD, PhD

Dr. Ziats je interní lékař, výzkumník a podnikatel v biotechnologii. V roce 2014 získal titul PhD v oboru genetika na University of Cambridge a krátce poté dokončil svou doktorskou praxi na Baylor College of Medicine v roce 2015.

Albert Chang, OD

Albert Chang, OD

Optometrista

Dr. Chang je optometrista v Family EyeCare Center v Campbell v Kalifornii. V roce 2015 promoval na Southern California College of Optometry. Zajímá se o diagnostiku a léčbu očních chorob, včetně diabetické sítnicové choroby, glaukom a makulární degenerace.

Allan Evangelista, MD

Allan Evangelista, MD

Chirurg pro nárt a kotník

Dr. Evangelista je chirurgem pro nárt a kotník v Mountaineer Orthopedic Specialists v Morgantownu v Západní Virginii. V roce 2002 promoval na Temple University School of Medicine a v roce 2006 absolvoval stáž v Sarasota Orthopedic Associates.

Lee-Hsin Fang, DPM

Dr. Fang je chirurgem pro nárt a kotník a má svou vlastní praxi v Mountain View, Kalifornii. Svou rezidenturu dokončil na univerzitě California College of Podiatric Medicine v roce 1999.

Brian Maloney, MD

Brian Maloney, MD

Otolaryngolog

Dr. Maloney je držitelem dvou atestací z plastické chirurgie v Georgii a také zakladatelem The Maloney Center for Facial Plastic Surgery. Svou rezidenturu v oboru otolaryngologie - obličejová a krční chirurgie získal na SUNY Health Science Cencer v roce 1991.

Carmen W. Landrau, MD

Dr. Landau pracuje jako kardiolog v Memorial Hermann Hospital v Texasu. Přísahu složila na University of Texas Medical Center v Houstonu v roce 2009.

Carrie Noriega, MD

Carrie Noriega, MD

Porodník a gynekolog

Dr. Noriega je atestovaný porodník a gynekolog v Coloradu. Svou rezidenturu dokončila na University of Missouri - Kansas City v roce 2005.

Cristian Macau, DDS

Cristian Macau, DDS

Lékař dentální chirurgie

Dr. Macau je ústní chirurg, periodontista a estetik na Favero Dental Clinic v Londýně. V roce 2015 obdržel titul DDS na Carol Davila University of Medicine.

Jake Behrens, MD

Jake Behrens, MD

Psychiatr

Dr. Behrens je generálním ředitelem a ředitelem společnosti Envision ADHD v Milwaukee. Dr. Behrens je asistent klinického profesora na University of Wisconsin a praktický psychiatr. V roce 2013 dokončil rezidenturu v oboru Psychiatrie na University of Wisconsin Hospital and Clinics.

Jennifer Boidy, RN

Jennifer Boidy, RN

Registrovaná zdravotní sestra

Jennifer Boidy je registrovaná zdravotní sestra v Marylandu. V roce 2012 získala titul Associate of Science v ošetřovatelství na Carroll Community College.

Julia Bowlin, MD

Julia Bowlin, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Bowlin se specializuje na rodinné lékařství v Ohiu. V roce 1993 získala svůj lékařský titul na Wright State University Boonshoft School of Medicine.

Mandolin S. Ziadie, MD

Dr. Ziadie je atestovaným patologem na Jižní Floridě. V roce 2010 ukončila stáž z Dětské pediatrie v Children’s Medical Center.

Mitul Mehta, MD

Mitul Mehta, MD

Vitreoretinální chirurg

Dr. Mehta je atestovaný oftalmolog a vitreoretinální chirurg na UC Irvine v Kalifornii. Svůj lékařský titul získal na University of Southern California Keck School of Medicine v roce 2008, a poté dokončil rezidenturu v oboru oftalmologie na University of Cincinnati College of Medicine.

Ray Schilling, MD

Dr. Schilling je lékař v důchodu v Britské Kolumbii. Více než 16 let praktikoval rodinné lékařství v Kanadě.

Robert Rice, DC

Robert Rice, DC

Lékař chiropraktické medicíny

Dr. Rice je chiropraktický lékař a majitel Shiloh Chiropractic v Illinois. Dr. Rice založil Shiloh Chiropractic v roce 2006. V roce 2006 získal titul DC na Logan University of Chiropractic.

Tapan Abrol, MD

Tapan Abrol, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Abrol je absolventem oboru Pohybové poruchy na Icahn School of Medicine v New Yorku. Svou rezidenturu v oboru Neurologie dokončil na University of Louisville v roce 2017.

Theodore Leng, MD

Theodore Leng, MD

Vitreoretinální chirurg

Dr. Leng je atestovaný oftalmolog a vitreoretinální chirurga na Stanford University. Studijní stáž v oboru Vitreoretinální chirurgie dokončil v roce 2010 na Stanford University.

Thomas Wright, MD

Thomas Wright, MD

Internista a flebolog

Dr. Wright je atestovaný internista a flebolog v Missouri. Svou rezidenturu dokončil v roce 1995 na University of Alabama Birmingham

Danielle Jacks, MD

Danielle Jacks, MD

Rezidentka chirurgie

Danielle Jacks, MD, je rezidentkou chirurgie v Ochsner Clinic Foundation v New Orleans. V roce 2016 získala doktorát na Oregon Health and Science University.

Michael Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN

Michael Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN

Atestovaný odborník na mozkové zdraví

Michael D. Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN, je odborníkem na nutriční zásahy do zdraví mozku, zejména na prevenci a rehabilitaci poranění mozku. V roce 2012 po odchodu do důchodu jako plukovník po 31 letech v americké armádě založil neziskový vzdělávací a výzkumný ústav mozkového zdraví. Má soukromou praxi v Potomacu v Marylandu a je autorem knihy „When Brains Collide: Co by měl každý sportovec a rodič vědět o prevenci a léčbě otřesů a poranění hlavy“. Je absolventem Americké vojenské akademie na West Point a Tulane University School of Medicine. Absolvoval postgraduální vzdělávání ve zdravotnickém centru Walter Reed Army Medical University, Johns Hopkins University a Walter Reed Army Institute of Research. Dr. Lewis je držitelem atestace a členem American College of Preventive Medicine a American College of Nutrition.

Jennifer Butt, MD

Jennifer Butt, MD

Certifikovaný porodník a gynekoložka

Jennifer Butt, MD, je atestovaný porodník a gynekoložka, která provozuje soukromou praxi, Upper East Side OB / GYN, v New Yorku ve státě New York. Spolupracuje s Lenox Hill Hospital. Získala titul BA v biologických studiích na Rutgers University a titul MD na Rutgers - Robert Wood Johnson Medical School. Poté absolvovala stáž z porodnictví a gynekologie ve Fakultní nemocnici Robert Wood Johnson University Hospital. Dr. Butt je certifikovaná Americkou porodnickou a gynekologickou radou. Je členkou Americké asociace porodníků a gynekologů a členkou Americké lékařské asociace.

Corey Fish, MD

Corey Fish, MD

Pediatr a ředitel Brave Care

Dr. Corey Fish je pediatr. Je ředitelem Brave Care, dětské kliniky v Portlandu v Oregonu. Dr. Fish má více než 10 let zkušeností jako pediatr a je členem Americké akademie pediatrie. Dr. Fish má titul z biologie na Pacifické luteránské univerzitě. V roce 2009 ukončil medicínu na Lékařské fakultě University of Washington. V roce 2012 dokončil svoji rezidenturu v oboru pediatrie na University of Texas Southwestern Medical School.

Mark Co, DPM

Mark Co, DPM

Podiatr

Dr. Mark Co je podiatr, který má soukromou praxi v San Franciscu v Kalifornii. Dr. Co se specializuje na léčení zarostlých nehtů na nohou, plísní, bradavic, plantární fasciitidy a dalších příčin bolesti nohou. Nabízí také specializované ošetření problémů s nohou a kotníkem. Dr.Co dokončil MBA na New York University a má magisterský titul z elektrotechniky a počítačového inženýrství na Johns Hopkins University. Dr. Co absolvoval kurz podiatrie na Kalifornské škole podiatrického lékařství. Svoji stáž absolvoval v Kaiser Permanente Medical Center v Santa Claře v Kalifornii. Dr. Co byl v letech 2018, 2019 a 2020 v San Franciscu zvolen jedním ze 3 nejlepších podiatrů. Dr. Co je také členem CPMA (American Podiatric Medical Association).

Catherine Cheung, DPM

Dr. Catherine Cheung je podiatristka pracující v oblasti San Francisco v Kalifornii. Cheung je odbornice v léčbě problémů s nohou a kotníkem a komplexních procesů rekonstrukce. Dr. Cheung je v týmu lékařů Brown & Toland Physicians a Sutter Medical Network. Vystudovala Kalifornskou vysokou školu podiatrického lékařství. Svůj pobyt dokončila v lékařském centru Encino Tarzana. Vystudovala lékařské centrum Kaiser Permanente San Francisco. Je certifikována americkou radou podiatrické chirurgie.

Miguel Cunha, DPM

Miguel Cunha, DPM

Atestovaný podiatr s certifikací

Dr. Miguel Cunha je zakladatelem společnosti Gotham Footcare a je pedikér se sídlem na Manhattanu v New Yorku. Dr. Cunha je chirurg chodidla a kotníku, který má zkušenosti s léčbou široké škály stavů nohou a kotníků, od drobných problémů až po komplexní rekonstrukční chirurgii nohou a kotníků. Dr. Cunha získal DPM na Temple University School of Podiatric Medicine a dokončil svůj pobyt jako hlavní rezident ve Washington Hospital Center a Georgetown University, kde se specializoval na trauma dolních končetin, záchranu diabetické končetiny a rekonstrukční chirurgii chodidla a kotníku . Dr. Cunha je členem American Podiatric Medical Association, New York Podiatric Medical Association, American College of Foot and Ankle Surgeons, a je držitelem certifikátu Podiatrická medicína.

Padam Bhatia, MD

Padam Bhatia, MD

Atestovaný psychiatr

Dr. Padam Bhatia je psychiatr a majitel Elevate Psychiatry v Miami na Floridě. Specializuje se na léčbu pacientů kombinací tradiční medicíny a spolehlivých holistických terapií. Specializuje se na elektrokonvulzivní terapii (TEC), transkraniální magnetickou stimulaci a doplňkovou a alternativní medicínu. Dr. Bhatia je diplomatem Americké rady psychiatrie a neurologie a je členem Americké psychiatrické asociace (FAPA). Vystudoval Sidney Kimmel Medical College a působil jako hlavní rezident na psychiatrickém oddělení pro dospělé v Zucker Hillside Hospital v New Yorku.

David Schechter, MD

David Schechter, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. David Schechter je lékař v Culver City v Kalifornii. S více než 25 lety zkušeností jako lékař rodinné a sportovní medicíny se Dr. Schechter specializuje na medicínu mysli a těla, preventivní medicínu a chronické bolesti. Dr. Schechter získal doktorát na New York University a je ošetřujícím lékařem v Cedars-Sinai Medical Center. Byl jmenován nejlepším lékařem v Los Angeles Magazine a Men's Health Magazine. Napsal také několik knih, včetně The MindBody Workbook.

Edward S. Kwak, MD

Edward S. Kwak, MD

Atestovaný plastický chirurg

Edward S. Kwak, MD je certifikovaný plastický chirurg se dvěma atestacemi a majitel společnosti ESKMD Facial Plastic Surgery se sídlem v New Yorku. Poté, co získal doktorát na Lékařské fakultě Indiana University, absolvoval doktor Kwak otolaryngologickou (chirurgie hlavy a krku) rezidenturu na The New York Eye and Ear Infirmary a získal stipendium na plastické a rekonstrukční chirurgii obličeje pod vedením Dr. Russella Kridela na univerzitě Texas Medical Center v Houstonu. Je členem Americké rady plastické a rekonstrukční chirurgie obličeje a diplomatem Americké rady otolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Dr. Kwak je dále certifikován Americkou radou plastické a rekonstrukční chirurgie obličeje a Americkou komisí otolaryngologie / chirurgie hlavy a krku. Dr. Kwak získal ocenění Castle Connolly Regional Top Doctor, Newbeauty Top Beauty Doctor, New York Super Doctor, NY Top Doc a ocenění Expert Injector.

Peter Gardner, MD

Peter Gardner, MD

Atestovaný Gastroenterolog

, který se již více než 30 let věnuje gastroenterologii a hepatologii. Specializuje se na nemoci trávicího systému a jater. Dr. Gardner získal bakalářský titul na University of North Carolina a navštěvoval Georgetown Medical School. Absolvoval stáž v interním lékařství a poté stipendium v gastroenterologii na University of Connecticut. Je předchozím šéfem gastroenterologie ve Stamfordské nemocnici a zůstává ve štábu. Je také členem personálu Greenwich Hospital a New York (Columbia) Presbyterian Hospital. Dr. Gardner je schváleným konzultantem pro interní lékařství a gastroenterologii v Americké radě interního lékařství.

Karen Litzy, PT, DPT

Karen Litzy, PT, DPT

Fyzioterapeutka

Dr. Karen Litzy, PT, DPT je licencovaná fyzioterapeutka, mezinárodní přednášející, majitelka Karen Litzy Physical Therapy, PLLC a hostitelka podcastu Healthy Wealthy & Smart. S více než 20 lety zkušeností se specializuje na komplexní přístup k procvičování fyzikální terapie s využitím terapeutických cvičení, manuální terapie, výuky bolesti a programů domácího cvičení. Karen je držitelkou titulu Master of Science in Physical Therapy a Doctor of Physical Therapy z Misericordia University. Karen je členkou Americké asociace fyzikální terapie (APTA) a je oficiálním mluvčím APTA jako členka jejich mediálního sboru. Žije a pracuje v New Yorku.

Kerry Assil, MD

Kerry Assil, MD

Atestovaný oftalmolog

Dr. Kerry Assil je oftalmolog, lékařský ředitel a generální ředitel Assil Eye Institute (AEI), oftalmologické ordinace v Los Angeles, Kalifornie. S více než 25 lety zkušeností a jako jeden z předních světových odborníků na oční chirurgii, Dr. Assil vyškolil více než 14 000 lékařů v refrakční a kataraktové chirurgii, provedl více než 70 000 očních operací a je autorem více než 100 učebnic, kapitol a článků o refrakci a operace katarakty. Působil mimo jiné jako Distinguished Professor na Harvardu, Johns Hopkins, Duke, Baylor, Tokio a UCLA. Působil v poradních sborech více než 20 oftalmologických, farmaceutických a vědeckých společností a v médiích působil jako autorita v oblasti pokroků v operacích obnovujících zrak a refrakční chirurgii. Dr. Assil pokračuje ve významném pokroku ve svém oboru díky mnoha vynálezům a zavádění nejmodernějších technologií.

Siddharth Tambar, MD

Siddharth Tambar, MD

Atestovaný revmatolog

Dr. Siddharth Tambar, MD, je atestovaný revmatolog v Chicago Arthritis and Regenerative Medicine v Chicagu, Illinois. S více než 19 lety zkušeností se Dr. Tambar specializuje na regenerativní medicínu a revmatologii se zaměřením na léčbu artritidy, tendinitidy, úrazů a bolesti zad s použitím kostní dřeně a plazmy bohaté na krevní destičky. Dr. Tambar je držitelem titulu BA v oboru ekonomie na State University v New Yorku v Buffalu. Získal doktorát na State University of New York v Syracuse. Absolvoval stáž, pobyt v interním lékařství a stipendium na revmatologii v Northwestern Memorial Hospital. Dr. Tambar má atestaci z revmatologie i interního lékařství. Je také držitelem certifikátů v muskuloskeletální ultrazvukové diagnostice a intervence od American College of Rheumatology a the American Institute of Ultrasound in Medicine.

Robert Dhir, MD

Robert Dhir, MD

Atestovaný urolog & Urologický chirurg

Dr. Robert Dhir je atestovaný urolog, urologický chirurg a zakladatel HTX Urology v Houstonu v Texasu. S více než 10 lety zkušeností zahrnuje odbornost Dr. Dhira minimálně invazivní léčbu zvětšené prostaty (UroLift), onemocnění ledvinových kamenů, chirurgickou léčbu urologických nádorů a zdraví mužů (erektilní dysfunkce, nízký testosteron a neplodnost). Jeho praxe byla jmenována Centrem excelence pro proceduru UroLift a je průkopníkem nechirurgických procedur pro ED pomocí jeho patentované Wave Therapy. Vysokoškolské a lékařské tituly získal na univerzitě v Georgetownu a získal vyznamenání za předlékařská studia, urologii, ortopedii a oftalmologii. Dr. Dhir působil jako hlavní rezident během svého urologického chirurgického pobytu na University of Texas v Houstonu / MD Anderson Cancer Center a kromě absolvování stáže v obecné chirurgii. Dr. Dhir byl zvolen nejlepším doktorem v urologii pro roky 2018 až 2019, jedním ze tří nejlepších nejlépe hodnocených urologů v letech 2019 a 2020 pro Houston Texas a společnost Texas Monthly ho jmenovala do seznamu Texas Super Doctors Rising Stars 2019 & 2020.

Adrienne Youdim, MD

Adrienne Youdim, MD

Atestovaný internista

Dr. Adrienne Youdim je atestovaným internistou specializující se na zdravé hubnutí a výživu a zakladatelka a tvůrce Dehl Nutrition - řady funkčních výživových tyčinek a doplňků. S více než 10 lety zkušeností používá Dr. Youdim holistický přístup k výživě, který kombinuje změny životního stylu a medicínu založenou na důkazech. Dr. Youdim je držitelkou titulu BA z University of California v Los Angeles (UCLA) a doktorátu z University of California v San Diegu (UCSD). Absolvovala stáž na Cedars-Sinai. Dr. Youdim je držitelkou několika atestací udělených Americkou radou interního lékařství, Národní radou odborníků na výživu lékařů a Americkou radou obezitní medicíny. Je také členkou American College of Physicians. Dr. Youdim je docentkou medicíny na UCLA David Geffen School of Medicine a odbornou asistentkou medicíny v Cedars-Sinai Medical Center. Byla uvedena v CBS News, Fox News, Dr. Oz, National Public Radio, W Magazine a Los Angeles Times.

Adarsh Vijay Mudgil, MD

Adarsh Vijay Mudgil, MD

Certifikovaný dermatolog a dermatopatolog

Dr. Adarsh ​​Vijay Mudgil je dermatolog, dermatolog, dermatolog a majitel Mudgil Dermatology, nejmodernější dermatologické praxe se sídlem v New Yorku. Jako jeden z mála dermatologů v této oblasti, kteří dosáhli atestace v dermatologii i dermatopatologii, se Dr. Mudgil specializuje na všechny aspekty lékařské, chirurgické a kosmetické dermatologie. Získal bakalářský titul s vyznamenáním Phi Beta Kappa na Emory University a doktor medicíny (MD) s vyznamenáním Alpha Omega Alpha na Lékařské fakultě Stony Brook University. Na lékařské fakultě byl Dr. Mudgil mezi hrstkou studentů na celostátní úrovni, kde získal prestižní stipendium a stipendium na Howard Hughes Medical Institute. Poté absolvoval stáž v dermatologii v lékařském středisku Mount Sinai na Manhattanu, kde působil jako hlavní rezident. Dr. Mudgil dále dokončil stipendium na prestižní Ackerman Academy of Dermatopathology. Je členem Americké dermatologické akademie, Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii a Americké dermatopatologické společnosti. Dr. Mudgil je také členem fakulty lékařské fakulty Mount Sinai.

Damaris Vega, MD

Damaris Vega, MD

Atestovaná endokrinoložka

Dr. Damaris Vega je certifikovaný endokrinolog. Vystudovala Magna Cum Laude na Pontifical Catholic University of Puerto Rico s titulem BS ve všeobecných vědách a následně získala doktorát na Ponce School of Medicine v Ponce, PR. Během lékařské školy působila Dr. Vega jako prezidentka společnosti Alpha Omega Alpha Medical Honor Society a byla vybrána jako zástupce její školy pro Americkou asociaci lékařských vysokých škol. Poté absolvovala stáž na interním lékařství a stipendium na endokrinologii, cukrovce, minerálech a metabolismu na Southwestern Medical School na University of Texas. Dr. Vega byla několikrát oceněna za vynikající péči o pacienty Národním výborem pro zajišťování kvality a v letech 2008, 2009 a 2015 získala cenu Choice pacientů. Je členkou American College of Clinical Endocrinologists a je aktivním členem American Association of Clinical Endocrinologists, the American Diabetes Association, and the Endocrine Society. Dr. Vega je také zakladatelem a generálním ředitelem Houston Endocrinology Center a hlavním výzkumným pracovníkem pro více klinických studií v Juno Research, LLC.

Monica Kieu, DO, FACS

Monica Kieu, DO, FACS

Atestovaný otolaryngolog

Dr. Monica Kieu je certifikovaný otolaryngolog a specialistka na plastickou a rekonstrukční chirurgii obličeje v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Kieu získala titul BS v antropologii na Kalifornské univerzitě v Riverside a lékařský titul (DO) s vyznamenáním získala na Western University of Health Sciences v Pomoně. Poté absolvovala stáž v chirurgii hlavy a krku na otorinolaryngologii na Michigan State University / Detroit Medical Center, kde působila jako hlavní rezidentka. Dr. Kieu také absolvovala prestižní stáž v plastické a obličejové plastické chirurgii na University of Toronto. Je členkou Americké akademie otolaryngologie - chirurgie hlavy a krku, American Osteopathic Colleges of Ophthalmology and Otolaryngology - Head and Neck Surgery, American Academy of Cosmetic Surgery, American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery a American Rhinologic Society. Dr. Kieu byla v Los Angeles Magazine nedávno jmenována jednou z nejlepších lékařů v LA.

Find BC Dietitians

Find BC Dietitians

Skupina registrovaných dietologů

Find BC Dietitians je ústředním centrem kvalifikovaných odborníků na výživu v Britské Kolumbii v Kanadě s posláním spojit lidi s registrovaným dietetikem, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. BC Dietitians nabízí online konzultace a poskytuje péči založenou na důkazech o široké škále výživových záležitostí, jako je cukrovka, redukce hmotnosti, potravinové alergie, poruchy příjmu potravy a intuitivní stravování.

Raj Vuppalanchi, MD

Raj Vuppalanchi, MD

Akademický hepatolog

Dr. Raj Vuppalanchi je akademický hepatolog, profesor medicíny na lékařské fakultě Indiana University a ředitel klinické hepatologie na IU Health. S více než deseti lety zkušeností vede Dr. Vuppalanchi klinickou praxi a poskytuje péči pacientům s různými poruchami jater ve Fakultní nemocnici v Indianapolis. Na lékařské fakultě Indiana University absolvoval dvojí stipendia v oboru klinické farmakologie a gastroenterologie-hepatologie. Dr. Raj Vuppalanchi je deska certifikovaná pro interní medicínu a gastroenterologii americkou radou interního lékařství a je členem Americké asociace pro studium onemocnění jater a American College of Gastroenterology. Jeho výzkum zaměřený na pacienta se věnuje hledání nových způsobů léčby různých jaterních poruch a také použití diagnostických testů pro neinvazivní stanovení jaterní fibrózy (přechodná elastografie) a portální hypertenze (ztuhlost sleziny).

Kevin Stone, MD

Kevin Stone, MD

Atestovaný ortopedický chirurg

Dr. Kevin Stone je ortopedický chirurg a zakladatel The Stone Clinic, přední ortopedické chirurgie, sportovní medicíny a rehabilitační kliniky v San Francisco Bay Area. S více než 30 lety zkušeností se Dr. Stone specializuje na opravy kolen, ramen a kotníků pomocí biologické rekonstrukce a náhrady kloubů. Je držitelem titulu BS v biologii na Harvardově univerzitě a lékaře na University of North Carolina v Chapel Hill. Dr. Stone absolvoval stáž v interním lékařství a ortopedické chirurgii na Harvardově univerzitě a v obecné chirurgii na Stanfordské univerzitě. Poté absolvoval stáž v oboru ortopedického výzkumu a chirurgie v nemocnici speciální chirurgie a tahoe ortopedie. Přednáší po celém světě jako odborník na růst, výměnu a opravy chrupavek a menisků a je držitelem více než 40 amerických patentů na nové vynálezy ke zlepšení zdravotní péče. Dr. Stone je lékařem pro Smuin Ballet a působil jako lékař pro americký lyžařský tým, US Pro Ski Tour, USA Olympic Training Center a World Pro Ski Tour.

Tiffany Jumaily, MD

Tiffany Jumaily, MD

Atestovaná pediatrička

Dr. Tiffany Jumaily je pediatrická lékařka a členka Americké pediatrické akademie (FAAP) se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než desetiletou zkušeností v lékařské oblasti se Dr. Jumaily specializuje na identifikaci hlavní příčiny symptomů a prezentaci projevů onemocnění. Je držitelkou bakalářského titulu z biologie na Bostonské univerzitě a MD na Lékařské fakultě Bostonské univerzity. Její odhodlání kombinovat alopatickou medicínu založenou na důkazech s komplementární a alternativní terapií vedlo k tomu, že byla uváděna a citována na různých platformách, včetně US News & World Report, Forbes a CBS Los Angeles.

Patricia Ladis PT, CBBA

Patricia Ladis PT, CBBA

Licencovaná fyzioterapeutka

Patricia Ladis PT, CBBA je licencovaná fyzioterapeutka a zakladatelka WiseBody Physical Therapy z New Yorku, NY. S více než 22 lety zkušeností se Patricia specializuje na poskytování kolaborativního a holistického přístupu k bolesti, včetně nervové a chronické bolesti, prevence úrazů a prenatálního/poporodního wellness. Je držitelkou titulu BS ve fyzioterapii na Newyorské univerzitě. Patricia je certifikovaná analytička behaviorálního dýchání (CBBA) a je držitelkou certifikace na obrazovce Kinetic Control Performance Matrix Assessment Screen a modelu integrativních systémů. Spoluzaložila First 1000 Days of Wellness, vzdělávací platformu pro praktiky a veřejnost s cílem zlepšit perinatální wellness. Patricia byla vystupována v časopisech Forbes, Vogue a Men’s Health a má za sebou televizní vystoupení na NBC a CBS.

Christy Irvine, PhD

Christy Irvine, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Christy Irvine je licencovaná klinická psycholožka a majitelka soukromé praxe z Portlandu v Oregonu. S více než 10 lety zkušeností se specializuje na individuální a párovou terapii pomocí různých technik, včetně emocionálně zaměřené terapie (EFT), akceptační a angažované terapie (ACT), interpersonální procesní terapie a kognitivní zpracování terapie (CPT). Dr. Irvine je držitelem titulu B.A. v oboru psychologie z Whitman College a Ph.D. v klinické psychologii z University of Connecticut.

Chad Denman

Chad Denman

Specialista na spánkovou medicínu

Dr. Chad Denman je specialista na spánkovou medicínu a je vlastníkem Sleep Cycle v Austinu, TX. S více než desetiletými zkušenostmi a více než 500 hodinami kontinuálního vzdělávání ve spánku se specializuje na identifikaci a nabízení různých možností léčby pacientům trpícím problémy se spánkem. Kromě toho dříve více než deset let léčil pacienty jako praktický zubař! Dr. Denman dokončil svůj doktorát zubní chirurgie na Marquette University a získal bakalářský titul v oboru fyziologie cvičení na Floridské státní univerzitě. Je také členem Americké akademie spánkové medicíny (AASM), Americké zubní asociace a Akademie všeobecného zubního lékařství. Kromě toho je Dr. Chad ředitelem Doctor Success pro Mezinárodní akademii spánku (IAOS). Tam trénuje další zubaře o tom, jak se mohou stát podnikateli ve zdravotnictví, a přednáší po celé zemi o důležitosti léčby spánkové apnoe.

Janine Kelbach, RNC-OB, MA

Janine Kelbach, RNC-OB, MA

Certifikovaná registrovaná zdravotní sestra

Janine Kelbach je registrovaná zdravotní sestra v Lake Health West Medical Center v Ohiu. Kelbach je registrovaná zdravotní sestra ve státě Ohio od roku 2006.

Joseph Krajekian, DMD

Joseph Krajekian, DMD

Orální a maxilofaciální chirurg

Dr. Krajekian je atestovaný orální a maxilofaciální chirurg na Cleveland Clinic v Ohiu. Titul DMD obdržel na Tufts University School of Dental Medicine v roce 2002. Po získání DMD Dr. Krajekian získal další lékařský titul na Drexel College of Medicine.

Aaron Broadwell, MD

Aaron Broadwell, MD

Revmatolog

Dr. Broadwell je revmatologem v Kalifornii, jeho zájmem a specializací je muskuloskeletální ultrazvuk. Titul lékaře obdržel na Univerzitě Texas Medical Branch v roce 2007.

Angela Kerchner, MD

Angela Kerchner, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Kerchner je rada atestovaná lékařka pro rodinné lékařství v Des Moines, Iowa. Je současnou ředitelkou nemocnice Ringgold County Hospital. V roce 2010 získala lékařský titul na University of Iowa Carver College of Medicine. Je také diplomatkou v Americké Radě Integrativní Holistické Medicíny.

Ankush Bansal, MD

Ankush Bansal, MD

Lékař vnitřního lékařství

Dr. Bansal je lékařm interního lékařství na Floridě. Vystudoval lékařskou fakultu na Creighton University School of Medicine a v roce 2007 absolvoval stáž v oboru vnitřního lékařství na Christiana Care Health Services. Je licencován v 19 státech a je členem American College of Physicians a Society of Hospital Medicine.

Bobby Homayoon, MD

Bobby Homayoon, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Homayoon pracuje jako rezident v nemocnici ve Vancouveru. Promoval na University of British Columbia Faculty of Medicine v roce 2015

Brent Wong, DMD

Brent Wong, DMD

Lékař dentální medicíny

Dr. Wong je majitelem a hlavním dentistou v Shine Dental v Manitobě. Svou rezidenturu dokončil na University of Manitoba v roce 2000 a má více než 18 let zkušeností v oboru dentální medicíny.

Carolyn Messere, MD

Dr. Messere je lékařka na Floridě. Svůj lékařský titul získala na University of Massachusets Medical School v roce 1999.

Dale K. Mueller, MD

Dale K. Mueller, MD

Kardiotorakální chirurg

Dr. Mueller je kardiotororakální chirurg v Cardiothoracic & Vascular Surgical Associates Associates na Floridě. Svou přísahu složil na Rush-Presbyterian-St. Luke's Medical Center v roce 1999.

Daniel Larson, MD

Daniel Larson, MD

Otolaryngolog

Dr. Larson je atestovaný otolaryngolog v Southwest Ohio ENT Specialists. Dr. Larson strávil 5 let v United States Air Force Medical Corp po své rezidentuře v oboru chirurgie hlavy a krku, kterou dokončil na Eastern Virginia Medical School v roce 2007.

Daniel Wozniczka, MD, MPH

Daniel Wozniczka, MD, MPH

Lékař pro vnitřní medicínu

Dr. Wozniczka je interní lékařk v Chicagu se zdravotnickými zkušenostmi ze subsaharské Afriky, východní Evropy a jihovýchodní Asie. V roce 2014 dokončil studium na Jagiellonian University a z University of Illinois v Chicagu je držitelem titulu MBA a magisterského titulu v oboru veřejného zdraví.

Diana Lee, MD

Diana Lee, MD

Lékařka rodinného lékařství

Dr. Lee je lékařkou rodinné medicíny v Kalifornii. V roce 2015 obdržela svůj lékařský titul na Georgetown University.

Eric Deutsch, MD

Eric Deutsch, MD

Anesteziolog kardiologie

Dr. Deutsch je atestovaný anesteziolog kardiologie v Idaho. V roce 2011 dokončil stáž na Cleveland Clinic Foundation.

James Larmer, MD

James Larmer, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Larmer je lékařem rodinného lékařství v Ontariu. V roce 2009 obdržel lékařský titul na McMaster University a v roce 2011 dokončil rezidenturu v oboru Rodinné lékařství.

Jessica Ahmann, PhD

Jessica Ahmann, PhD

Doktor ošetřovatelské praxe

Dr. Ahmann je doktorkou ošetřovatelské praxe na Sanford Health v Severní Dakotě, kde se specializuje na léčbu dětských obětí zneužívání. Svůj titul Doktorka ošetřovatelské praxe získala na Univerzitě v Severní Dakotě v roce 2015.

Jody Leng, MD

Jody Leng, MD

Anesteziolog

Dr. Leng je atestovaná anestezioložka a asistentka klinického profesora na Stanford University. V roce 2014 dokončila stáž v regionální anesteziologii ve Stanford Medical Center.

Jurdy Dugdale, RN

Jurdy Dugdale, RN

Lékařská revizní komise

Jurdy Dugdale je registrovaná zdravotní sestra na Floridě. Ošetřovatelskou licenci získala od Florida Board of Nursing v roce 1989.

Ken Miyazato, DDS

Ken Miyazato, DDS

Lékař dentální chirurgie

Dr. Miyazato je zubař v Santa Clara Valley Medical Center v Kalifornii. V roce 2014 dokončil rezidenturu v Lutheran Medical Center.

Kirsten Kind, MD

Kirsten Kind, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Kind je lékařka rodinného lékařství ve Skotsku. V roce 2009 obdržela lékařský titul na University of Edinburgh Medical School.

Marsha Durkin, RN

Marsha Durkin, RN

Registrovaná zdravotní sestra

Marsha Durkin je registrovaná zdravotní sestra ve Wisconsinu. V roce 1987 získala titul Associates Degree v oboru Ošetřovatelství na Olney Central College.

Michael Warner, MD

Michael Warner, MD

Internista

Dr. Warner je praktický lékař a zdravotnický ředitel v Torontu. V roce 2004 získal lékařský titul na Queen´s University of Medicine a MBA na University of Toronto Rotman School of Management v roce 2010.

Mitzi Scotten, MD

Dr. Scotten je atestovaný pediatr v Arizoně. V roce 1993 získala titul lékaře na University of Kansas.

Nicole Cushman, MPH

Nicole Cushman, MPH

Pedagog sexuální výchovy

Nicole Cushman je pedagog v oblasti sexuálního a reprodukčního zdraví, jejíž články se objevily v New York Times, CNN a v Huffington Post. Je výkonnou ředitelkou v Answer, národní organizace pro sexuální výchovu. V roce 2011 získala titul MPH na Columbia University Mailman School of Public Health.

Ricardo Correa, MD

Ricardo Correa, MD

Endokrinolog

Dr. Correa je atestovaným endokrinologem v Rhode Islandu. Od roku 2016 je asistentkou profesora medicíny na Brown University.

Shaune Wallace, OD

Shaune Wallace, OD

Lékař optometrie

Dr. Wallace je optometrista v Nevadě. V roce 2012 získal lékařský titul OD na Southern California College of Optometry.

Stephen Chow, MD

Stephen Chow, MD

Lékař vnitřního lékařství

Dr. Chow je lékař vnitřního lékařství v Mississippi. V roce 2014 získal lékařský titul na Medical University of the Americas.

Timothy Sherman, RN

Timothy Sherman, RN

Registrovaný zdravotní bratr

Timothy Sherman je registrovaný zdravotní bratr v Texasu. Titul B.S. v ošetřovatelství získal na Wichita State University v roce 2012.

Venessa Peña-Robichaux, MD

Dr. Peña-Robichaux je atestovaný dermatolog a klinický profesor v Texasu. V roce 2010 dokončila rezidenturu na Harvard Medical School.

John Thoppil, MD

John Thoppil, MD

Porodník & gynekolog

Dr. Thoppil je atestovaným porodníkem a gynekologem žijícím v Austinu v Texasu. Vede River Place OB/GYN v Austinu a čtyři roky po sobě byl zvolen Top Porodníkem/gynekologem Austin Monthly . Dr. Thoppil získal titul BS na Texas A&M University a lékařský titul na Baylor College of Medicine.

Marc Kayem, MD

Marc Kayem, MD

Otorinolaryngolog a Plastický chirurg pro obličej

Dr. Marc Kayem je otorinolaryngolog a plastický chirurg pro obličej žijící v Beverly Hills v Kalifornii. Praktikuje a specializuje se na kosmetické služby a poruchy související se spánkem. Doktorát z lékařství získal na University of Ottawa, je členem rady American Board of Otolaryngology a je členem Royal College of Surgeons of Canada.

Inge Hansen, PsyD

Inge Hansen, PsyD

Klinická psycholožka

Inge Hansen, PsyD, je ředitelkou Well-Being na Stanfordské univerzitě a na Weiland Health Initiative. Hansen má profesionální zájmy v oblasti sociální spravedlnosti a genderové a sexuální rozmanitosti. Titul lékařky psychologie získala na California School of Professional Psychology specializovaným školením v oblasti genderové a sexuální identity. Je spoluautorkou časopisu The Ethical Sellout: Maintaining Your Integrity in the Age of Compromise.

Katie Marks-Cogan, MD

Katie Marks-Cogan, MD

Atestovaný alergolog pro děti a dospělé

Dr. Katie Marks-Cogan je atestovaná alergoložka pro děti a dospělé v Clear Allergy se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Je hlavní alergoložkou pro Ready, Set, Food!, kojenecký doplněk stravy určený ke snížení rizika potravinových alergií u dětí. Získala titul M.D. s vyznamenáním z University of Maryland. Poté absolvovala rezidenturu v oboru interní lékařství na Northwestern University a získala stipendium v oboru alergie/imunologie na University of Pennsylvania a CHOP.

Scott Mosser, MD

Scott Mosser, MD

Atestovaný plastický chirurg

Dr. Scott Mosser je atestovaný plastický chirurg se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Dr. Mosser je zakladatelem Gender Confirmation Center, kliniky věnované výhradně transgenderovým operacím. Svůj lékařský titul získal na Baylor University, svou rezidenturu v Plastické chirurgii dokončil na Case Western Reserve University, a stipendium v Estetické chirurgii u Dr. John Q. Owsley, MD. Je spoluzakladatelem American Society of Gender Surgeons, členem American Society of Plastic Surgeons (ASPS), je členem WPATH (Světové profesní asociace transgender zdraví) a United States Professional Association of Transgender Health (USPATH).

Debra Minjarez, MS, MD

Debra Minjarez, MS, MD

Atestovaný reprodukční endokrinolog a specialista na neplodnost

Debra Minjarez je gynekolog a porodník, specialistka na plodnost a klinická ředitelka na Spring Fertility, klinice plodnosti v San Franciscu. Posledních 15 let strávila jako lékařská ředitelka Centra pro reprodukční medicínu v Coloradu (CCRM) a byla ředitelkou reprodukční endokrinologie a neplodnosti v Kaiser Oakland. Během svého profesního života získala ocenění, jako je cena ACOG Ortho-McNeil, Cecil H. a Ida Green Center for Reproductive Biology Sciences NIH Research Service Award a cenu od Společnosti pro ocenění přednášejícího prezidenta Gynekologického vyšetřování. Dr. Minjarez vystudovala univerzitu na Stanfordu a dokončila svou rezidenturu na University of Colorado. Byla členem University of Texas Southwestern.

Joseph Whitehouse, MA, DDS

Joseph Whitehouse, MA, DDS

Atestovaný dentista

Dr. Joseph Whitehouse je zubař. Byl bývalým prezidentem World Congress of Minimally Invasive Dentistry (WCMID). Dr. Whitehouse pracuje v kalifornském Castro Valley a má více než 46 let zkušeností jako zubař. Byl členem Mezinárodního kongresu orální implantologie a WCMID. Publikoval více než 20 článků v lékařských časopisech. Výzkum Dr. Whitehouse zdůrazňuje strategie, jak omezit strach a úzkost pacientů v ortodoncii. Dr. Whitehouse promoval na University of Iowa v roce 1970. V roce 1988 také získal magisterský titul v oboru terapeutická psychologie na California State UNiversity Hayward.

Aimee Eyvazzadeh, MD, MA

Aimee Eyvazzadeh, MD, MA

Porodník/gynekolog & odbornice na plodnost

Aimee Eyvazzadeh je specialista na plodnost a zakladatelka The Egg Whisperer Show, což je program zaměřený na vzdělávání na téma plodnosti v San Franciscu. Její práce byla uvedena v časopisech jako People, Forbes a Marie Claire. Objevila se také na Today Show, Good Morning America a CNN. V roce 2001 absolvovala medicínu na Kalifornské univerzitě v Los Angeles, kde v roce 2005 dokončila stáž v Gynekologii a porodnictví na Harvardské lékařské fakultě. Vystudovala reprodukční endokrinologii a neplodnost na Michiganské univerzitě, kde také absolvovala magisterské studium veřejného zdraví .

Shaun Berger, MD

Shaun Berger, MD

Atestovaný Pediatr

Dr. Shaun Berger je pediatr, který pracuje v metropolitní oblasti v San Diegu v Kalifornii. Dr. Berger nabízí konzultace a léčbu novorozencům, dětem a dospívajícím, s důrazem na preventivní medicínu. Dr. Berger má titul v oboru pediatrie a sportovní medicína na American Board of Pediatrics. Dr. Berger je držitelem titulu BA z psychologie na Kalifornské univerzitě v San Diegu a doktorského titulu na University of Illinois. Dr. Berger dokončil pobyt v UCSF / Frescno Community Medical Center / Valley Children's Hospital, kde byl zvolen hlavním rezidentem. Získal cenu Nadace UCSF a je členem Americké akademie pediatrie.

Neal Blitz, DPM, FACFAS

Neal Blitz, DPM, FACFAS

Board Certified Podiatrist

Dr. Neal Blitz je podiatrista a chirurg nohou a kotníku, který provozuje soukromé praxe v New Yorku a v Beverly Hills v Kalifornii. Dr. Blitz je „Bunion King®“ a je tvůrcem procedury Bunionplasty® (plastická chirurgie mozolů, která způsobila revoluci v chirurgii mozolů. Má více než 17 let podiatrických zkušeností a specializuje se na minimálně invazivní chirurgii nohou a kotníku. Dr. Blitz získal titul DPM na New York College of Podiatric Medicine, poté dokončil rezidenci zaměřenou na volitelnou a rekonstrukční chirurgii nohou a kotníku ve Swedish Medical Center a získal stipendium AO Trauma v německých Drážďanech, zaměřené na trauma a rekonstrukční techniky. Je atestován v chirurgii nohou a rekonstrukční chirurgii paty a kotníku a je také diplomatem American Board of Foot & Ankle Surgery a členem American College of Foot & Ankle Surgeons (FACFAS).

Joshua Ellenhorn, MD

Joshua Ellenhorn, MD

Atestovaný všeobecný chirurg a chirurgický onkolog

Joshua Ellenhorn, MD, je certifikovaný chirurg s pokročilým výcvikem v oborech chirurgická onkologie, minimálně invazivní chirurgie a robotická chirurgie. Soukromou praxi provozuje v Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles v Kalifornii a je celonárodně uznávaným lídrem v chirurgii, výzkumu rakoviny a chirurgickém vzdělávání. Dr. Ellenhorn vyškolil více než 60 chirurgických onkologů a přes 18 let strávil v praxi v City of Hope National Medical Center, kde byl profesorem a vedoucím oddělení obecné a onkologické chirurgie. Ellenhorn provádí následující chirurgické zákroky: operace žlučníku, kýly, rakoviny tlustého střeva, rakoviny kůže a melanomu, rakoviny žaludku a rakoviny pankreatu. Získal doktorát na Boston University School of Medicine, absolvoval stáže na University of Chicago a Memorial Sloan-Kettering Cancer Center a dokončil svoji chirurgickou rezidenci na University of Cincinnati.

Lisa Grossman, RN, BSN, PHN, IBCLC, CLC, CLEC

Lisa Grossman, RN, BSN, PHN, IBCLC, CLC, CLEC

Mezinárodně atestovaná laktační poradkyně

Lisa Grossman je laktační poradkyní, registrovanou zdravotní sestrou a majitelkou South Bay Baby Care, firmy zaměřené na kurzy prenatální péče, kojení, laktace a kurzy kardiopulmonální resuscitace. Lisa na základě dlouholetých zkušeností s prací na jednotkách intenzivní péče (JIP) a v onkologii založila v roce 2018 South Bay Baby Care s cílem sdílet své znalosti a odborné znalosti s nastávajícími a novými rodiči v oblasti novorozenecké péče, kojení a laktace, rutiny spánku, poporodní péče a CPR + první pomoc. Lisa je držitelkou BSN na Mount St. Mary's University, je atestovanou a registrovanou zdravotní sestrou (BRN RN-BSN), Mezinárodně atestovanou laktační poradkyní (IBCLC), Certifikovanou laktační poradkyní (ALPP) a členkou Americké akademie pediatrie (AAP).

Sheilagh Maguiness, MD

Sheilagh Maguiness, MD

Atestovaná dětská dermatoložka

Dr. Sheilagh Maguiness je dětský dermatolog. Dr. Maguiness se věnuje vzdělávání pacientů a rodin o dětském dermatologickém zdraví. Mezi její klinické a akademické zájmy patří atopická dermatitida / ekzém, akné a diagnostika a léčba vaskulárních anomálií, včetně hemangiomů, kapilárních malformací a komplexních mateřských znamének. Maguiness vystudovala University of Western Ontario, dokončila pobyt v dermatologii na University of Alberta a byla členkou oboru Dětská dermatologie na University of California v San Franciscu.

Ran D. Anbar, MD, FAAP

Ran D. Anbar, MD, FAAP

Pediatrický pulmonolog a lékařský poradce

Dr. Ran D. Anbar je pediatrický lékařský poradce a je atestován v pediatrické pulmonologii a obecné pediatrii a nabízí klinickou hypnózu a poradenské služby v Center Point Medicine v La Jolla v Kalifornii a Syracuse v New Yorku. S více než 30 lety lékařského výcviku a praxe působil Dr. Anbar také jako profesor pediatrie a medicíny a ředitel pediatrické pulmonologie na SUNY Upstate Medical University. Dr. Anbar je držitelem titulu BS v oboru biologie a psychologie na University of California v San Diegu a MD na University of Chicago Pritzker School of Medicine. Dr. Anbar absolvoval rezidenturu z pediatrie a rezidenturu z plicní pediatrie na Massachusetts General Hospital a Harvard Medical School a je také bývalým prezidentem, kolegou a schváleným konzultantem Americké společnosti pro klinickou hypnózu.

Aanand Geria, MD

Aanand Geria, MD

Atestovaný dermatolog

Dr. Aanand Geria je atestovaný dermatolog, klinický instruktor na Mt. Sinaj a majitel Geria Dermatology se sídlem v Rutherfordu v New Jersey. Práce Dr. Geria byla uvedena v publikacích Allure, The Zoe Report, NewBeauty a Fashionista aje recenzentem pro Journal of Drugs in Dermatology, Cutis a Seminars in Cutaneous Medicine and Surgery. Je držitelem titulu BS na Penn State University a titulu MD na Rutgers New Jersey Medical School. Dr. Geria poté absolvoval stáž v Lehigh Valley Health Network a dermatologickou stáž na Howard University College of Medicine.

Vlad Gendelman, MD

Vlad Gendelman, MD

Atestovaný chirurg ortopedie

Dr. Vlad Gendelman, MD, je specialistou na ortopedickou chirurgii v Los Angeles v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se specializuje na obecnou ortopedickou chirurgii, včetně ortopedického traumatu, sportovních úrazů a náhrad kloubů. Dr. Gendelman je držitelem titulu BS v biologii na University of Southern California a získal doktorát na University of California v Irvine. Poté absolvoval pobyt v ortopedické chirurgii na SUNY Downstate. Dr. Gendelman je držitelem certifikátu American Board of Orthopedic Surgery a je členem Americké akademie ortopedické chirurgie. Je členem Lékařské asociace Los Angeles, Kalifornské lékařské asociace, Kalifornské ortopedické asociace a Americké akademie ortopedické chirurgie. Dr. Gendelman je publikovaným autorem několika článků v oblasti ortopedické chirurgie.

Shervin Eshaghian, MD

Shervin Eshaghian, MD

Atestovaný kardiolog

Dr. Shervin Eshaghian je atestovaný kardiolog a majitel Beverly Hills Cardiology se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Eshaghian má více než 13 let zkušeností s kardiologií, včetně služeb u zdravotnického personálu v Cedars-Sinai Medical Center. Je držitelem BS v psycho-biologii na University of California v Los Angeles (UCLA) a MD na Albert Einstein College of Medicine. Dr. Eshaghian dále absolvoval stáž, a členství v Cedars Sinai Medical Center, kde mu byla udělena cena Leo Riglera za vynikající akademické výsledky a cena Elliota Corday Fellow of the Year.

Daniel Barrett, MD

Daniel Barrett, MD

Atestovaný plastický chirurg

Dr. Daniel Barrett je atestovaný plastický chirurg a majitel Barrett Plastic Surgery se sídlem v Beverly Hills v Kalifornii. S více než šesti lety zkušeností s plastickou chirurgií se Dr. Barrett specializuje na estetickou a rekonstrukční chirurgii obličeje, nosu a těla. Pro snížení výskytu jizev u svých pacientů vyvinul podrobné protokoly a postupy šití jizev. Dr. Barrett získal titul BS na univerzitě Jamese Madisona a doktorát s titulem MS ve fyziologii a titul MHA (Masters of Health Administration) na lékařské fakultě ve Virginii v Richmondu.

Alan O. Khadavi, MD, FACAAI

Alan O. Khadavi, MD, FACAAI

Atestovaný alergolog

Dr. Alan O. Khadavi je autorizovaný alergolog a odborník na dětskou alergii se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Je držitelem BS v biochemii na State University of New York (SUNY) ve Stony Brook a MD na State University of New York Health Science Center v Brooklynu. Dr. Khadavi absolvoval pediatrický pobyt v dětské nemocnici Schneider v New Yorku a poté absolvoval stáž v oboru alergologie a imunologie a pediatrický pobyt v Long Island College Hospital. Je držitelem certifikátu alergie / imunologie pro dospělé a dětské. Dr. Khadavi je diplomatem Americké rady pro alergologii a imunologii, členem American College of Allergy, Asthma & Immunology (ACAAI) a členem Americké akademie alergií, astmatu a imunologie (AAAAI). Vyznamenání Dr. Khadaviho zahrnuje ocenění nejlepších lékařů Castle Connolly 2013–2020 a ceny Patient Choice Awards „Nejsoucitnější lékař“ v letech 2013 a 2014.

David Isaacs, MD

David Isaacs, MD

Atestovaný chirurg okulofaciální plastické a rekonstrukční chirurgie

Dr. David Isaacs je atestovaný plastický a rekonstrukční chirurg v Beverly Hills v Kalifornii. Dr. Isaacs léčí estetické a funkční problémy obličeje a očních víček, revizní chirurgii a estetickou rekonstrukci. Promoval s vyznamenáním na University of California, Los Angeles (UCLA) a na Chicago Medical School. Dr. Isaacs absolvoval stáž v oboru všeobecné chirurgie v Cedars-Sinai Medical Center a stáž v oftalmologii v New York Med, kde také působil jako hlavní rezident. Dr. Isaacs se vrátil na UCLA a získal stipendium v Okulofaciální Plastické and Rekonstrukční chirurgii & Orbitální chirurgii. Dr. Isaacs poté absolvoval druhé studium v kosmetické, plastické a rekonstrukční chirurgii obličeje prostřednictvím svého stipendia na UCLA. Dr. Isaacs je jedním z mála chirurgů ve Spojených státech, kteří absolvovali obě stáže, má dvě atestace, je členem Americké společnosti pro okulofaciální plastickou chirurgii (ASOPRS) a je členem Americké akademie obličejové plastické a rekonstrukční chirurgie (AAFPRS).

JoAnna Nguyen, MD

JoAnna Nguyen, MD

Atestovaný chirurg plastické a rekonstrukční chirurgie

Dr. Joanna Nguyen je atestovaným plastickým a rekonstrukčním chirurgem žijící v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Nguyen má dvojí diplom z psychologie a biologie se specializací na neurovědy z Bostonské univerzity a absolvovala lékařské vzdělání na Lékařské fakultě University of Miami Miller. Poté pokračovala v komplexním školení v plastické chirurgii na University of Southern California. Dr. Nguyen je praktický plastický chirurg v Los Angeles v Kalifornii a specializuje se na chirurgii očních víček, labiaplastiku a zvětšení prsou. Je diplomatkou Americké rady plastické chirurgie.

Mark Cannon, OD

Mark Cannon, OD

Atestovaný Optometrista

Dr. Mark Cannon je optometrista a vedoucí optometrie v Cannon Eyecare, rodinné optometrické praxi v Seattlu ve Washingtonu. S více než 10 lety zkušeností se Dr. Cannon specializuje na oční onemocnění, suché oči, glaukom, oční infekce, nasazování kontaktních čoček a pediatrii. Dr. Cannon je držitelem BS z biologie a psychologie na Indiana University. Získal doktorát z optometrie na Indiana University School of Optometry, kde získal děkanskou cenu Scholar a několik let se účastnil oftalmologického výzkumu. Dr. Cannon pracoval čtyři roky jako optometrista, než založil společnost Cannon Eyecare, která nabízí komplexní lékařské optometrické služby. Dr. Cannon je členem Americké optometrické asociace, King County Optometric Society a optometrických lékařů ve Washingtonu.

Susannah Kerwin, ANP-BC, HNP

Susannah Kerwin, ANP-BC, HNP

Zdravotní sestra

Susannah Kerwin je členkou správní rady pro zdravotní sestry pro dospělé v New Yorku. S více než 10 lety zkušeností se Susannah specializuje na primární péči o dospělé, holistickou medicínu a zdravotní péči o ženy. Susannah je držitelkou bakalářského titulu na University of San Francisco. Titul MSN získala z jedinečného duálního studijního programu na New York University (NYU), který kombinuje integrační a alopatické disciplíny. Předtím, než se Susannah stala zdravotní sestrou s vyšším pověřením, pracovala více než deset let jako registrovaná sestra v psychiatrických a chirurgických zařízeních. Susannah také pracuje jako doplňkový člen fakulty pro NYU.

Pradeep Adatrow, DDS, MS

Pradeep Adatrow, DDS, MS

Atestovaný Dentista & Ústní chirurg

Dr. Pradeep Adatrow je jediný zubař, parodontista a prosthodontista s atestací v jižních Spojených státech. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Adatrow specializuje na zubní implantáty, ošetření TMJ, periodontální plastickou chirurgii, chirurgickou a nechirurgickou periodontitidu, regeneraci kostí, laserové ošetření a léčbu měkkých tkání a dásní. Získal titul BS v oboru epidemiologie a biostatistiky na univerzitě v Alabamě a titul doktor zubní chirurgie (DDS) na univerzitě zubního lékařství na univerzitě v Tennessee. Dr. Adatrow poté dokončil tříletý postgraduální program v parodontologii a implantologii na Indiana University a dále absolvoval tříletý postgraduální program v pokročilé protetice z University of Tennessee. Působí také jako profesor na plný úvazek a ředitel chirurgické protetiky na University of Tennessee. Dr. Adatrow získal Cenu děkana pro juniory a Cenu Johna Diggse a byl uveden do Odontologické společnosti děkanů. Je držitelem certifikátu American Board of Periodontology a je členem prestižní International College of Dentistry - výkon, který si může nárokovat pouze 10 000 dalších lidí na celém světě.

Lisa Sanders, MD, FACP

Lisa Sanders, MD, FACP

Atestovaná lékařka a spisovatelka

Dr. Lisa Sanders, MD, FACP je americká lékařka, lékařská autorka, novinářka a docentka interního lékařství na Lékařské fakultě Yale University. Dr. Sanders také píše populární sloupec Diagnostika pro New York Times Magazine a sloupek Mysli jako doktor, který je uveden v blogu The Well v New York Times. V roce 2010 publikovala Dr. Sanders „Každý pacient vypráví příběh: Lékařské záhady a umění diagnostiky“. Dr. Sanders získala titul BA na College of William and Mary a absolvovala MD a pobyt na Yale University. Je držitelkou atestace pro interní medicínu od Přidružené rady interního lékařství.

Mindy Lu, LMHC, CN

Mindy Lu, LMHC, CN

Certifikovaná výživová poradkyně a licencovaná poradkyně

Mindy Lu je certifikovaná výživová poradkyně (CN), licencovaná poradkyně pro duševní zdraví (LMHC) a klinická ředitelka Sunrise Nutrition, praxe v oblasti výživy a terapie v Seattlu ve Washingtonu. Mindy se specializuje na poruchy příjmu potravy, obavy o image těla a chronické diety. Je držitelkou titulu MS v oboru výživa a psychologie klinického zdraví na Bastyr University. Mindy je licencovaná poradkyně a odbornice na výživu a je známá svým vřelým terapeutickým stylem a kulturně inkluzivním objektivem v uzdravování. Je členkou multikulturních poradců státu Washington a Asociace pro rozmanitost velikostí a zdraví.

Allison Romero, PT, DPT

Allison Romero, PT, DPT

Specialistka na pánevní zdraví

Dr. Allison Romero je specialistkou na zdraví pánve, fyzioterapeutkou a majitelkou společnosti Reclaim Pelvic Therapy v San Francisco Bay Area. S více než deseti lety zkušeností se Allison specializuje na komplexní fyzikální terapii pánevního dna pro dysfunkci pánevního dna. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru kineziologie a cvičení na Sonoma State University a Lékař fyzikální terapie na University of Southern California. Allison je atestovanou fyzioterapeutkou v Kalifornii a je členem Americké fyzikální terapeutické asociace - sekce pro zdraví žen a Mezinárodní společnosti pro pánevní bolest.

Gary Hoffman, MD

Gary Hoffman, MD

Kolorektální chirurg

Dr. Gary Hoffman je lékařem, certifikovaným kolorektálním chirurgem a klinickým vedoucím divize chirurgie tlustého střeva a konečníku v Cedars Sinai Medical Center. S více než 35 lety zkušeností pomohl Dr. Hoffman rozvíjet laparoskopickou a robotickou chirurgii pro léčbu rakoviny tlustého střeva a konečníku. Dr. Hoffman je držitelem BS z University of California, Irvine a doktora medicíny (MD) z Vanderbilt University. Absolvoval chirurgickou stáž v Los Angeles County-USC Medical Center a chirurgický pobyt v Louisiana State University-Charity Hospital v New Orleans Medical Center. Dr. Hoffman je ošetřujícím chirurgem v divizi všeobecné chirurgie a chirurgie tlustého střeva a konečníku v Cedars Sinai Medical Center. Je také docentem klinického profesora chirurgie na Lékařské fakultě Davida Geffena na Kalifornské univerzitě v Los Angeles. Dr. Hoffman je členem The American Society of Colon and Rectal Surgeons, The Southern California Society of Colon and Rectal Surgeons, The American College of Surgeons a The American Medical Association.

Kaveri Karhade, MD

Kaveri Karhade, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Kaveri Karhade je atestovanou lékařkou a kosmetickou dermatoložkou San Francisco Bay Area. Specializuje se na akné a vypadávání vlasů. Absolvovala pokročilé školení v oblasti injekčních aplikací, laserů, chirurgie a dalších kosmetických ošetření a publikovala rozsáhlý výzkum v lékařských časopisech. Je držitelkou titulu BS z Michiganské státní univerzity a doktorky medicíny (MD) na lékařské fakultě University of Michigan. Absolvovala stáž v oboru interní medicíny na Lékařské fakultě New York University a pobyt v dermatologii na Lékařské fakultě Brown University. Dr. Karhade je členkou Americké dermatologické akademie a členkou Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii.

Devin Fisher, CCC-SLP

Devin Fisher, CCC-SLP

Patolog řeči

Devin Fisher je patolog řeči v řeči se sídlem v Las Vegas v Nevadě. Devin se specializuje na logopedickou a jazykovou terapii u jedinců s afázií, polykáním, hlasem, artikulací, fonologickými sociálně-pragmatickými, motorickými projevy a poruchami plynulosti. Dále Devin léčí poruchy kognitivní komunikace, jazykové zpoždění a Parkinsonovu chorobu. Je držitelem BS a MS v patologii řeči a jazyka na Fontbonne University. Devin také provozuje související web a blog, který nabízí zdroje a informace pro logopedickou terapii a informace pro lékaře a klienty.

Mayami Oyanagi

Mayami Oyanagi

Fyzioterapeutka

Mayami Oyanagi je fyzioterapeutka a majitelka společnosti PT STOP Physical Therapy & Wellness, individualizované fyzikální terapie v Los Angeles v Kalifornii. S více než 14 lety zkušeností se Mayami specializuje na ortopedická poranění, manuální terapii a sportovní medicínu. Je držitelkou titulu MS ve fyzioterapii na univerzitě v Hartfordu. Mayami je také ortopedickou klinickou specialistkou. Léčí základní příčinu problémů svého klienta pomocí biomechanických hodnocení.

Joel Warsh, MD

Joel Warsh, MD

Atestovaný pediatr

Dr. Joel Warsh je atestovaný pediatr a majitel a zakladatel společnosti Integrative Pediatrics and Medicine v Los Angeles v Kalifornii. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Warsh specializuje na celostní a integrativní medicínu. Získal bakalářský titul v kineziologii a zdravotnických vědách, magisterský titul v oboru epidemiologie a komunitního zdraví a doktor medicíny na Lékařské fakultě Thomase Jeffersona, kde byl zvolen prezidentem Jeffersonovy dětské společnosti. Dr. Warsh poté dokončil pediatrickou rezidenturu v Children’s Hospital of Los Angeles (CHLA), kde získal ocenění vědeckého pracovníka společnosti George Donnell Society.

Zheni Stavre, MD

Zheni Stavre, MD

Atestovaná revmatoložka

Dr. Zheni Stavre je atestovaná revmatoložka žijící ve Worcesteru v Massachusetts. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Stavre specializuje na revmatoidní artritidu, spondyloartritidu / psoriatickou artritidu, osteoartritidu a dnu. Je držitelkou BS v chemii na Yale University a MD v oboru interní medicíny a revmatologie na University of Massachusetts Medical School. Dr. Stavre je také odbornou asistentkou na lékařské fakultě University of Massachusetts.

Meera Subash, MD

Meera Subash, MD

Atestovaná revmatoložka

Dr. Meera Subash je atestovaná revmatoložka. Specializuje se na rozšiřování řešení zdravotnických technologií pro léčbu revmatických a chronických onemocnění. Dr. Subash je držitelkou titulu BA v oboru biologie člověka ze Stanford University a lékaře (MD) z Texas Tech University Health Sciences Center. Absolvovala interní lékařství na Kalifornské univerzitě v San Diegu, kde působila jako hlavní rezidentka v oblasti kvality a bezpečnosti pacientů ve zdravotnickém systému VA VA Diego. Dr. Subash také absolvovala stáž v oboru revmatologie na Kalifornské univerzitě v San Francisku - Lékařská fakulta. V současné době pokračuje v dalším studiu v oboru Klinická informatika na Lékařské fakulně Kalifornské univerzity v San Francisku.

Deb Schneider, LCSW, PPSC

Deb Schneider, LCSW, PPSC

Licencovaná klinická sociální pracovnice

Deb Schneider je licencovaná klinická sociální pracovnice v soukromé praxi v Oaklandu v Kalifornii a programová manažerka pro iniciativu Weiland Health Initiative na Stanford University. S více než 15 lety zkušeností se specializuje na vytváření bezpečných prostor, respektujících marginalizované identity, na střední a vysoké škole. Deb je držitelkou bakalářského titulu v oboru sociologie a ženských studií na Clarkové univerzitě a magisterského oboru sociální práce (MSW) s koncentrací zdraví na Kalifornské univerzitě v Berkeley School of Social Welfare.

Lewis Chen, DDS, FICOI, FIADFE

Lewis Chen, DDS, FICOI, FIADFE

Licencovaný dentista

Dr. Lewis Chen je zubař s licencí v New Yorku a New Jersey se specializací na poskytování vysoce kvalitní péče o ústní dutinu ve formě preventivní péče. Vystudoval ekonomii na New York University. Dr. Chen získal doktorát na Columbia University College of Dental Medicine. Vystudoval špičku ve své třídě s nejvyššími vyznamenáními a vyznamenáním a byl nominován a uveden do jediné renomované národní zubařské společnosti, Omicron Kappa Upsilon (OKU). Poté absolvoval komplexní vzdělávací program v Bronx VA Medical Center a krátce poté se rozhodl věnovat se několika praxím a managementu. Dr. Chen v průběhu let získal řadu ocenění, včetně Ceny New York Academy of Dentistry Exemplary Professional Conduct Award, Award of General Dentistry Outstanding General Practitioner Award, American Academy of Implant Dentistry Award a Pierre Fauchard Foundation Award.

Kara Hartl, MD, FACS

Kara Hartl, MD, FACS

Certifikovaný opthalmolog

Dr. Kara Hartl je oční lékařkou s certifikací a zakladatelkou a generální ředitelkou očního centra Mountain View ve Fairbanks na Aljašce. Dr. Hartl je odbornicí na modré světlo a specializuje se na studium účinků přirozeného a umělého světla na oči a těla lidí. Získala titul BA v oboru biologie na Harvard University a doktorát z The University of California-San Diego Medical School. Dr. Hartl se také vzdělávala na světově proslulém institutu Bascom Palmer Eye. Je nadšená začleňováním technologie do budoucnosti péče o oči a zahájila veřejnou vzdělávací iniciativu, která má každodenní uživatele LED obrazovek informovat o účincích a snadných způsobech jejich ochrany při dalším používání jejich zařízení. Dr. Hartl také založila mezinárodní neziskovou organizaci Gift of Sight, která se věnuje léčbě slepoty po celém světě.

David Felsted, DO

David Felsted, DO

Komplexní oftalmolog

Dr. David Felsted je komplexní oftalmolog se sídlem ve Flagstaffu v Arizoně. Specializuje se na kataraktu a refrakční chirurgii, mikroinvazivní glaukomovou chirurgii, oční lasery, onemocnění suchého oka, diabetickou retinopatii a oční traumata. Dr. Felsted je držitelem titulu BS v účetnictví na Univerzitě Brighama Younga a doktora osteopatického lékařství na Středozápadní univerzitě. Absolvoval oftalmickou stáž na The Medical College of Georgia.

Asmi Sanghvi, DO

Asmi Sanghvi, DO

Atestovaná dermatoložka

Dr. Asmi Sanghvi je atestovaná dermatoložka se sídlem v New Yorku, New York. Specializuje se na obecnou a kosmetickou dermatologii a má vášeň pro vzdělávání ostatních. Dr. Sanghvi byla publikována v několika recenzovaných časopisech, včetně Journal of the American Academy of Dermatology and Cutis. Je držitelkou titulu BS v oblasti komunikačních věd na Northwestern University a DO na Lake Erie College of Osteopathic Medicine.

Alina Goldenberg MD, MAS, FAAD

Alina Goldenberg MD, MAS, FAAD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Alina Goldenberg je atestovaná dermatoložka. Specializuje se na alergickou kontaktní a atopickou dermatitidu, testování pomocí náplastí, screening a léčbu rakoviny kůže a lékařskou a kosmetickou dermatologii. Dr. Goldenberg vydala řadu recenzovaných publikací, kapitol učebnic a obdržel granty a ocenění od organizací, jako jsou National Institutes of Health a American Skin Association. Je držitelkou titulu BA ve veřejném zdraví na Kalifornské univerzitě v Berkeley, MAS v klinickém výzkumu a MD na Kalifornské univerzitě v San Diegu.

Joshua U. Klein, MD, FACOG

Joshua U. Klein, MD, FACOG

Atestovaný reprodukční endokrynolog

Dr. Joshua U. Klein je certifikovaný reprodukční endokrinolog, asistující klinický profesor na Icahn School of Medicine na Mount Sinai a spoluzakladatel Extend Fertility. Specializuje se na IVF, zmrazování vajíček, neplodnost, zachování plodnosti, umělé oplodnění a léčbu syndromu polycystických vaječníků (PCOS). Dr. Klein byl publikován v mnoha recenzovaných akademických časopisech, jako jsou Science, Fertility and Sterility, a Obstetrics and Gynecology. Je držitelem bakalářského titulu v angličtině na univerzitě Yeshiva a doktorátu na Harvardské lékařské škole.

Kirsten Thompson, MD

Kirsten Thompson, MD

Atestovaný psychiatr

Dr. Kirsten Thompson je certifikovaný psychiatr, klinická instruktorka UCLA a zakladatelka Remedy Psychiatry. Specializuje se na pomoc pacientům s duševními chorobami, jako je velká depresivní porucha, úzkost, ADHD, bipolární porucha, OCD, PTSD a poporodní deprese. Dr. Thompson je držitelkou titulu BS v oboru průmyslového výzkumu průmyslového inženýrství na Cornell University a doktorátu ze State University of New York, Downstate College of Medicine.

Stuart Rammell, DO

Stuart Rammell, DO

Atestovaný specialista na intervenční léčbu bolesti

Dr. Stuart Rammell je atestovaný odborník na intervenční léčbu bolesti. Specializuje se na pomoc pacientům snižovat bolest a zlepšovat tělesné funkce pomocí injekcí do oblasti páteře a periferních nervů, radiofrekvenční ablace a stimulace míchy. Dr. Rammell je držitelem titulu BS Exercise Science na Brigham Young University a DO na Midwestern University. Absolvoval stáž a pobyt v intervenční medicíně bolesti a anesteziologii na univerzitě Loma Linda.

Scott Tobis, MD

Scott Tobis, MD

Atestovaný urolog

Dr. Scott Tobis je atestovaným urologem. S více než sedmiletou zkušeností se specializuje na léčbu pacientů s urologickými stavy, jako jsou urologické rakoviny, zvětšení prostaty, vasektomie, ledvinové kameny, časté/naléhavé močení, erektilní dysfunkce, inkontinence a krev v moči. Dr. Tobis je držitelem titulu BS v buněčné a vývojové biologii na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře a MD na Dartmouth Medical School. Absolvoval stáž ve Všeobecné chirurgii a rezidenci v Urologické chirurgii na Lékařské a zubní fakultě University of Rochester a své stáže v Urologické onkologii a robotické chirurgii v The City of Hope National Medical Center. Dr. Tobis je diplomatem Americké urologické rady.

Eric Baron, DO

Eric Baron, DO

Atestovaný neurolog

Dr. Eric P. Baron je zaměstnanci rady ABPN (American Board of Psychiatry and Neurology) certifikovaný neurolog a UCNS (United Council for Neurologic Subspecialties). Diplomatická rada certifikovaná v medicíně bolesti hlavy na Cleveland Clinic Neurological Institute, Centre for Neurological Restoration - Headache and Chronic Pain Medicine, v Clevelandu, Ohio. S více než 15 lety praxe v medicíně se specializuje na pomoc pacientům s bolestmi hlavy, migrénami a bolestmi obličeje. Dr. Baron je držitelem bakalářského titulu z biologie na univerzitě v Toledu a titulu DO na Ohio University Heritage College of Osteopathic Medicine. Po svém lékařském vzdělání dokončil svůj pobyt v neurologii a stáž v medicíně bolesti hlavy na Clevelandské klinice. Dr. Baron je autorem publikací v časopisech, jako je The Journal of Headache and Pain, a byl jmenován jedním z „nejlepších amerických lékařů“.

Luxme Hariharan, MD, MPH

Luxme Hariharan, MD, MPH

Atestovaná oční lékařka

Dr. Luxme Hariharan je atestovaná dětská oftalmoložka. V současné době je dětským oftalmologem v dětské nemocnici Nicklaus v Miami na Floridě. Specializuje se na dětskou oftalmologii a prevenci dětské slepoty. Dr. Hariharan spolupracovala s globálními institucemi, včetně Světové zdravotnické organizace, Americké oftalmologické akademie, Orbis a Sightlife. Je držitelkou bakalářského titulu z biologie a latinskoamerických, karibských a iberských studií na University of Wisconsin-Madison, magisterského oboru veřejného zdraví (MPH) v oblasti mezinárodního zdraví, dětského zdraví, epidemiologie a biostatistiky na univerzitě Johnse Hopkinse a doktorátu z univerzity The University of Wisconsin-Madison. Je členkou a působí v několika výborech Americké akademie oftalmologie, Americké akademie dětské oftalmologie a strabismu; a sedí ve správní radě Combat Blindness International.

Mohammad Dar, MD

Mohammad Dar, MD

Certifikovaný internista a ředitel pro zdravotní politiku

Dr. Mohammad Dar (MoDar) je certifikovaný internista se sídlem v Bostonu, Massachusetts. S více než sedmiletými zkušenostmi v lékařské oblasti má zkušenosti v epidemiologii, zdravotnictví a zdravotní politice. Dr. Dar má nesčetné množství zkušeností ve zdravotnictví, včetně práce na implementaci zákona o cenově dostupné péči v Úřadu pro reformu zdravotnictví v Bílém domě, dobrovolnictví na venkově v Ugandě s iniciativami v oblasti veřejného zdraví a vedení politiky a praxe COVID -19 operací během pandemie. Pracoval také na řadě inovativních iniciativ reformy veřejného zdraví a pojištění v Massachusetts. Dr. Dar získal titul BS v oboru buněčné a molekulární biologie a historie na University of Michigan a MD na lékařské fakultě University of Michigan. Absolvoval stáž na Harvard Medical School a Brigham and Women’s Hospital, odkud obdržel cenu Zlatý stetoskop.

Farah Khan, MD

Farah Khan, MD

Atestovaná alergoložka a imunoložka

Dr. Farah Khan je certifikovanou alergoložkou a imunoložkou, která absolvovala stáž v roce 2020. Specializuje se na astma, potravinové alergie, kožní onemocnění a péči o rinosinusitidu a léčí dospělé i dětské pacienty. Dr. Khan je držitelem titulu MD z lékařské fakulty Ross University. Absolvovala kurz Pediatric Residency v INOVA Children's Hospital a stáž na Virginia Commonwealth University. Dr. Khan je aktivním členem Americké akademie alergie, astmatu a imunologie a také Společnosti klinické imunologie.

Indy Chabra, MD, PhD

Indy Chabra, MD, PhD

Atestovaný dermatolog

Dr. Indy Chabra je certifikovaný dermatolog a Mohsův mikrografický chirurg s certifikací Board Certified. Je zakládajícím členem DMC Dermatology & Mohs se sídlem v Tucsonu v Arizoně. S více než 15 lety zkušeností poskytuje lékařskou, chirurgickou a kosmetickou dermatologickou péči pro dospělé a dětské pacienty. Dr. Chabra získal titul BS v oboru chemie a biologických věd a titul AB v oboru ekonomie na Stanfordské univerzitě. Získal také doktorát a doktorát z mikrobiologie a genetiky na Stony Brook University. Absolvoval svůj dermatologický pobyt na University of Pittsburgh Medical Center (UPMC), Pittsburgh. Zatímco na UPMC, Dr. Chabra absolvoval rozsáhlé školení v komplexní lékařské dermatologii, stavech vlasů a nehtů, dětské dermatologii, kosmetické dermatologii a Mohsově chirurgii rakoviny kůže. Dr. Chabra je členem Americké společnosti pro Mohs Surgery, členem Americké akademie dermatologie a členem Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii. Dr. Chabra také poskytuje lůžkové dermatologické konzultace v Tucson Medical Center.

Adebola Dele-Michael, MD, FAAD

Adebola Dele-Michael, MD, FAAD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Adebola Dele-Michael je certifikovanou dermatoložkou a majitelkou Radiant Skin Dermatology and Laser, PLLC na Manhattanu v New Yorku. S více než 12letými zkušenostmi se specializuje na všeobecnou a kosmetickou dermatologii, konkrétně na použití laserů a energetických zařízení při ošetřování barevné pleti. Je odbornou asistentkou dermatologie na The Icahn School of Medicine na Mount Sinai na Manhattanu, NYC. Dr. Dele-Michael je držitelem titulu BS v oboru biochemie na Stony Brook University a MD na Fakultě medicíny a zubního lékařství University of Rochester. Absolvovala dermatologickou rezidenci na lékařské fakultě Wayne State University, kde byla také hlavní rezidentkou.

Jeremy Silverman, DMD

Jeremy Silverman je zubař a zakladatel Peace of Mind Dental Studio v Chandleru v Arizoně. S desetiletou profesionální stomatologickou praxí zaměřuje svou praxi na začlenění duševní pohody do jádra ústní péče. Podílí se také na dalším vzdělávání a zůstává v kontaktu s nejnovějšími technikami, technologiemi a produkty. Dr. Silverman má titul BA v oboru psychobiologie na Kalifornské univerzitě v Los Angeles a DMD na Středozápadní univerzitě. Je členem American Dental Association, Arizona Dental Association a Central Arizona Dental Society. Dr. Silverman je také certifikován pro laser Světovým klinickým laserovým institutem.

Peter Stahl, MD

Peter Stahl, MD

Atestovaný urolog

Dr. Peter Stahl je certifikovaný urolog s více než 18 lety zkušeností. Specializuje se na mužskou reprodukční medicínu, chirurgii mužské neplodnosti, nedostatek testosteronu a mužskou sexuální dysfunkci. Dr. Stahl je celonárodně uznávaný za svou práci a je autorem více než 50 článků v časopisech a kapitol v učebnicích. Je držitelem titulu BS a MD z Cornell University.

Kate Holcomb, MD

Kate Holcomb, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Kate Zibilich Holcomb je certifikovanou dermatoložkou a zakladatelkou Pure Dermatology. Má více než 15 let zkušeností v oboru a specializuje se na kosmetickou dermatologii. Dr. Holcomb získal MS v oboru veřejného zdraví a parazitologie na Tulane University School of Public Health and Tropical Medicine a MD na Tulane University School of Medicine. Absolvovala také svůj pobyt v dermatologii jako hlavní rezident v nemocnici Saint Luke’s-Roosevelt na Mount Sinai. Dr. Holcomb je členem Americké akademie dermatologie, Americké společnosti dermatologických chirurgů, Americké společnosti pro akné a růžovku, Skin of Color Society, North American Contact Dermatitis Society, Louisianské dermatologické společnosti a Dámské dermatologické společnosti.

Shayne Guffey, DMD

Dr. Shayne Guffey, DMD je zubař a majitel Mountain View Family Dental v Mesa, Arizona. S více než 20 lety zkušeností se Dr. Guffey specializuje na rodinnou stomatologii a kosmetickou stomatologii. Získal doktorát zubního lékařství (DDM) na Oregon Health & Science University. Kromě toho je profesionálním členem Akademie všeobecného zubního lékařství a Stomatologické organizace pro vědomou sedaci.

Alexander Knezevic, MD

Alexander Knezevic, MD

Oční lékař

Dr. Alexander Knezevic je oftalmolog v Macy Eye Center v Los Angeles, Kalifornie. Je také lékařem v Cedars-Sinai Medical Center a je klinickým instruktorem oftalmologie na UCLA. Získal lékařský titul na University of Nebraska Medical Center a rezidenturu dokončil v McGaw Medical Center na Northwestern University. Dr. Knezevic absolvoval stipendium na University of California-Irvine a je certifikován Americkou radou oftalmologie. Healthgrades mu navíc udělil čestné uznání.

Janice Litza, MD

Janice Litza, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Litza je atestovaná lékařka rodinného lékařství ve Wisconsinu. Pracuje jako lékařka a 13 let učila jako klinický profesor, poté, co získala lékařský titul na University of Wisconsin-Madison School of Medicine and Public Health v roce 1998.

Duševní zdraví & Poradenství

Trudi Griffin, LPC, MS

Trudi Griffin, LPC, MS

Licencovaná profesionální poradkyně

Trudi Griffin je licencovaný profesionální poradce ve Wisconsinu. V roce 2011 získala titul MS v Klinickém poradenství pro duševní zdraví na Marquette University.

Chloe Carmichael, PhD

Chloe Carmichael, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Chloe Carmichael, PhD je licencovaná klinická psycholožka, která provozuje úspěšnou soukromou praxi v New Yorku, se zaměřením na problematiku vztahů, zvládání stresu a kariérní koučování. Získala doktorát z klinické psychologie na Long Island University a na Amazonu je autorkou bestselleru Dr. Chloe’s 10 Commandments of Dating.

Liana Georgoulis, PsyD

Liana Georgoulis, PsyD

Psycholožka

Dr. Liana Georgoulis je licencovaná klinická psycholožka s více než 10 lety zkušeností, nyní klinickou ředitelkou Coast Psychological Services v Los Angeles. V roce 2009 získala doktorát z psychologie na Pepperdine University. Její praxe poskytuje kognitivně behaviorální terapii a další terapie založené na důkazech pro adolescenty, dospělé a páry.

Kelli Miller, LCSW, MSW

Kelli Miller, LCSW, MSW

Psychoterapeutka

Kelli Miller je psychoterapeutka, autorka a televizní / rozhlasová moderátorka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Kelli je v současné době v soukromé praxi a specializuje se na rodinné a párové vztahy, depresi, úzkost, sexualitu, rodičovství a další. Kelli také pomáhá skupinám v The Villa Treatment Center, a jedincům, kteří bojují se závislostí na alkoholu a drogách. Jako autorka obdržela cenu Indie Book Next Generation za knihu "Thriving with ADHD: A Workbook for Kids" a také napsala "Professor Kelli's Guide to Finding a Husband". Kelli byla také moderátorkou "The Dr. Debra and Therapist Kelli Show" v LA Talk Radio. Její práci můžete také vidět na Instagramu @ kellimillerterapii. Získala titul MSW (Masters of Social Work) na University of Pennsylvania a BA v oboru Sociologie / Zdraví na University of Florida.

Catherine Boswell, PhD

Catherine Boswell, PhD

Licencovaná psycholožka

Dr. Catherine Boswell je licencovaná psycholožka a spoluzakladatelka společnosti Psynergy Psychological Associates, soukromé terapeutické praxe se sídlem v Houstonu v Texasu. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Boswell specializuje na léčbu jednotlivců, skupin, párů a rodin bojujících s traumatem, vztahy, zármutkem a chronickou bolestí. Je držitelkou titulu Ph.D. v poradenské psychologii z University of Houston. Dr. Bowell vede kurzy pro studenty magisterského studia na University of Houston. Je také autorkou, mluvčí a koučkou.

Julia Lyubchenko, MS, MA

Julia Lyubchenko, MS, MA

Poradkyně pro dospělé & Hypnoterapeutka

Julia Lyubchenko je poradkyně pro dospělé a hypnoterapeutka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Julia provozuje praxi zvanou Therapy Under Hypnosis a má více než osm let zkušeností s poradenstvím a terapií se specializací na řešení emočních a behaviorálních problémů. Je držitelkou certifikátu klinické hypnózy ze školy Bosurgi Method School a je držitelem certifikátu Psychodynamická psychoterapie a hypnoterapie. Získala magisterský titul z poradenské psychologie a manželské a rodinné terapie na Alliant International University a MSc v oboru vývojová a dětská psychologie na Moskevské státní univerzitě.

Lauren Urban, LCSW

Lauren Urban, LCSW

Psychoterapeutka

Lauren Urban je psychoterapeutka v Brooklynu v New Yorku s více než 13 lety zkušeností s léčbou s dětí, rodin, párů a jednotlivců. V roce 2006 získala magisterský titul v oboru sociální práce na Hunter College a spolupracuje s klienty, aby jim umožnila změnit jejich situaci a životy.

Adam Dorsay, PsyD

Adam Dorsay, PsyD

Licencovaný Psycholog & mluvčí TEDx

Dr. Adam Dorsay je licencovaný psycholog pracující v soukromé praxi v San Jose v Kalifornii. Specializuje se na pomoc dospělým v otázkách vztahů, snižování stresu, úzkosti a dosažení většího štěstí v jejich životě. V roce 2016 přednesl promyšlený rozhovor na TEDx o mužích a emocích. Je spolutvůrcem mezinárodního programu Project Reciprocity v centrále Facebooku a v současné době konzultuje s Digital Ocean a pomáhá jejich bezpečnostnímu týmu. V roce 2008 získal doktorát v oboru klinická psychologie.

Tiffany Douglass, MA

Tiffany Douglass, MA

Zakladatelka Wellness Retreat Recovery Center

Tiffany Douglass je zakladatelka Wellness Retirement Recovery Centre, akreditovaného programu JCAHO (Společná komise pro akreditaci zdravotnických organizací) pro odvykací léčbu od drog a alkoholu se sídlem v San Jose v Kalifornii. Má více než desetileté zkušenosti s léčbou zneužívání návykových látek a v roce 2019 byla jmenována Ambasadorkou dobré vůle za své úsilí v léčbě závislostí. Tiffany získala bakalářský titul v oboru psychologie na Emory University v roce 2004 a magisterský titul v oboru psychologie s důrazem na organizační chování a hodnocení programů na Claremont Graduate University v roce 2006.

Masha Kouzmenko

Masha Kouzmenko

Kouč meditace

Masha Kouzmenko je meditační kouč a spoluzakladatelka Silicon Valley Wellness, společnosti se sídlem v San Francisco Bay Area, která poskytuje holistické zdravotnické vzdělávací služby, jako je mindfulness meditace a výuka jógy pro firmy. Má více než pět let zkušeností s meditací a jógou a specializuje se na meditaci s průvodcem. Vystudovala ekonomii na University of California v Berkeley.

Tracy Carver, PhD

Tracy Carver, PhD

Licencovaná psycholožka

Dr. Tracy Carver je oceněná licencovaná psycholožka se sídlem v Austinu v Texasu. Dr. Carver se specializuje na poradenství v otázkách souvisejících se sebeúctou, úzkostí, depresí a psychedelickou integrací. Je držitelkou titulu BS v psychologii z Virginie Commonwealth University, magisterského titulu v pedagogické psychologii a titulu Ph.D. v poradenské psychologii z University of Texas v Austinu. Dr. Carver také absolvovala stáž v klinické psychologii prostřednictvím lékařské fakulty Harvardské univerzity. Podle časopisu Austin Fit Magazine byla čtyři roky po sobě zvolena jednou z nejlepších profesionálů v oboru duševního zdraví v Austinu. Dr. Carver byla uvedena v Austin Monthly, Austin Woman Magazine, Life in Travis Heights a KVUE (austinská pobočka pro ABC News).

Samantha Fox, MS, LMFT

Samantha Fox, MS, LMFT

Manželská a rodinná terapeutka

Samantha Fox je manželská a rodinná terapeutka v soukromé praxi v New Yorku. S více než desetiletou zkušeností se Samantha specializuje na vztahy, sexualitu, identitu a rodinné konflikty. Rovněž poskytuje poradenství v oblasti životních změn pro jednotlivce, páry a rodiny. Je držitelkou magisterského titulu i licence pro manželskou a rodinnou terapii. Samantha je vyškolena v oblasti interních rodinných systémů (IFS), akcelerované zážitkové dynamické psychoterapie (AEDP), terapie zaměřené na emoce párů (EFT) a narativní terapie.

Ira Israel

Ira Israel

Licencovaný poradce a psychoterapeut

Ira Israel je licencovaný poradce a psychoterapeut, který má soukromou praxi více než 14 let. Specializuje se na výuku ostatních o štěstí a autenticitě. Ira vyučuje vyprodané workshopy Štěstí a autenticity v Esalen Institute a Kripalu Center a napsal více než 400 článků o psychologii, filozofii, buddhismu, józe, filmu, umění, hudbě a literatuře pro The Huffington Post, Good Men Project, Mind Body Green, Thrive Global a Medium. Ira je také autorem knihy How to Survive Your Childhood Now That You’re Adult: A Path to Authenticity and Awakening. Navštěvoval The University of Pennsylvania a vystudoval psychologii, filozofii a religionistiku.

Paul Chernyak, LPC

Paul Chernyak, LPC

Licencovaný profesionální poradce

Paul Chernyak je licencovaný profesionální poradce v Chicagu. V roce 2011 vystudoval American School of Professional Psychology.

Stephanie Riseley, MFA

Stephanie Riseley, MFA

Certifikovaná Hypnoterapeutka

Stephanie Riseley je hypnoterapeutka, životní a spirituální kouč se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Stephanie spojuje neurovědu se spiritualitou, aby pomohla lidem objevit jejich vlastní sílu a účel duše. Psychiatrem Brianem Weissem, MD a the Brian Weiss Institute byla certifikována v minulých životních regresních terapiích a také pomáhá k uzdravení lidí pomocí modifikace kognitivního chování a uvědomění. S více než 30 lety zkušeností provedla Stephanie výzkum v DSM III (R), manuálu psychiatrických poruch, v UCLA's Neuropsychiatric Institute. Získala BA z University of California, Berkeley a MFA z University of California, Los Angeles.

Rebecca Tenzer, MAT, MA, LCSW, CCTP, CGCS, CCATP, CCFP

Rebecca Tenzer, MAT, MA, LCSW, CCTP, CGCS, CCATP, CCFP

Klinická terapeutka & pomocná profesorka

Rebecca Tenzer je majitelkou a vedoucí kliniky Astute Counseling Services, soukromé poradenské praxe v Chicagu, Illinois. S více než 18 lety klinických a vzdělávacích zkušeností v oblasti duševního zdraví se Rebecca specializuje na léčbu deprese, úzkosti, paniky, traumatu, zármutku, mezilidských vztahů pomocí kombinace kognitivně behaviorální terapie, psychodynamické terapie, praktik založených na důkazech. Rebecca je držitelkou bakalářského titulu (BA) v oboru sociologie a antropologie na DePauw University, magisterského studia ve výuce (MAT) na Dominikánské univerzitě a magisterského studia v sociální práci (MSW) na University of Chicago. Rebecca působila jako členka AmeriCorps a je také profesorkou psychologie na vysokoškolské úrovni. Rebecca je vycvičena jako kognitivně behaviorální terapeutka (CBT), certifikovaná odbornice na klinické trauma (CCTP) a certifikovaná specialistka na poradenství v oblasti smutku (CGCS). Rebecca je členem Americké společnosti pro kognitivní behaviorální terapii a Národní asociace sociálních pracovníků.

Allison Broennimann, PhD

Allison Broennimann, PhD

Klinická psycholožka

Dr. Allison Broennimann je licencovaná klinická psycholožka se soukromou praxí se sídlem v San Francisco Bay Area poskytující psychoterapeutické a neuropsychologické služby. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Broennimann specializuje na hloubkovou psychoterapii, která poskytuje léčbu zaměřenou na řešení úzkosti, deprese, problémů ve vztazích, zármutku, problémů s přizpůsobením, traumatického stresu a přechodů mezi fázemi života. A jako součást své neuropsychologické praxe integruje hloubkovou psychoterapii a kognitivní rehabilitaci pro ty, kteří se zotavují po traumatickém poranění mozku. Dr. Broennimann je držitelem titulu BA v oboru psychologie z University of California v Santa Cruz a titul MS a Ph.D. v klinické psychologii z Palo Alto University. Má licenci Kalifornské rady psychologie a je členkou Americké psychologické asociace.

Lena Dicken, Psy.D

Lena Dicken, Psy.D

Klinická psycholožka

Dr. Lena Dicken je klinická psycholožka se sídlem v Santa Monice v Kalifornii. S více než osmi lety zkušeností se Dr. Dicken specializuje na terapii úzkosti, deprese, změn života a vztahových obtíží. Využívá integrační přístup kombinující psychodynamické, kognitivně behaviorální a terapie založené na všímavosti. Dr. Dicken je držitelkou BS v oboru Integrativní medicína na Havajské univerzitě v Manoa, magisterského studia v poradenské psychologii na Argosy University v Los Angeles a doktora psychologie (Psy.D) v klinické psychologii na Chicagské škole profesionální psychologie ve Westwoodu . Práce Dr. Dicken byla uvedena v GOOP, The Chalkboard Magazine a v mnoha dalších článcích a podcastech. Je licencovanou psycholožkou ve státě Kalifornie.

Peggy Rios, PhD

Peggy Rios, PhD

Psychologická poradkyně (Florida)

Dr. Peggy Rios je psychologická poradkyně žijící na Floridě. Dr. Rios, která má více než 24 let zkušeností, pracuje s lidmi, kteří bojují s psychologickými příznaky, jako je úzkost a deprese. Specializuje se na lékařskou psychologii a spojuje programy behaviorálního zdraví založené na teorii zmocnění a léčbě traumatu. Dr. Rios používá integrované modely založené na důkazech k poskytování podpory a terapie lidem se zdravotními potížemi měnícími život. Je držitelkou titulu MS a Ph.D. v poradenské psychologii z University of Maryland. Dr. Rios je licencovaný psycholog ve státě Florida.

Nicole Moshfegh, PsyD

Nicole Moshfegh, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Nicole Moshfegh je licencovaná klinická psycholožka a autorka se sídlem v Los Angeles, Kalifornii. Dr. Moshfegh se specializuje na multikulturní kompetence a léčbu pacientů s poruchami nálady a úzkosti a nespavostí. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie a sociálního chování na Kalifornské univerzitě v Irvine (UCI) a magisterského a doktorského oboru psychologie (PsyD) na Pepperdine University. Doktorka Moshfeghová absolvovala svou predoctorální stáž a postdoktorandskou stáž na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA). Kromě toho je členkou Americké psychologické asociace, Národního registru psychologů zdravotnických služeb, Psychologické asociace okresu Los Angeles a Asociace zdravotní spolupráce pro rodinu. Dr. Moshfegh je také autorkou nejprodávanější knihy „The Book of Sleep: 75 Strategies to Relieve Insomnia“.

Tasha Rube, LMSW

Tasha Rube, LMSW

Licencovaný magisterský sociální pracovník

Tasha Rube je magistra a licencovaný sociální pracovník v Missouri. V roce 2014 získala titul MSW na University of Missouri.

William Gardner, PsyD

William Gardner, PsyD

Klinický psycholog

Dr. William Gardner, Psy.D. je klinický psycholog, který studoval na Stanfordu a působí ve finanční čtvrti v San Franciscu. Poskytuje individuálně přizpůsobenou psychoterapii pro dospělé pomocí kognitivních behaviorálních technik, aby zmírnil příznaky a zlepšil celkové fungování. Má více než 10 let klinických zkušeností.

Jin S. Kim, MA

Jin S. Kim, MA

Licencovaný terapeut pro manželství & rodinu

Jin Kim je licencovaný terapeut pro manželství a rodinu se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Jin se specializuje na práci s jednotlivci LGBTQ, lidmi z různých etnik a těmi, kteří mohou mít problémy s identitou. Jin získal v roce 2015 magisterský titul v oboru klinické psychologie na Antioch University Los Angeles se specializací na psychologii LGBT.

Kamal Ravikant

Kamal Ravikant

Autor, Love Yourself Like Your Life Depends On It

Kamal Ravikant je autorem nejprodávanější knihy, Love Yourself Like Your Life Depends On It. Meditoval s mnichy v Himalájích, sloužil jako voják pěchoty americké armády a spoluzakládal několik společností a firmu rizikového kapitálu v Silicon Valley. Ale zásadní věcí je pro něj to, že se naučil milovat sám sebe.

Ken Breniman, LCSW, C-IAYT

Ken Breniman, LCSW, C-IAYT

Licencovaný klinický sociální pracovník & certifikovaný terapeut jógy

Ken Breniman je sociální pracovník, jóga terapeut a thanatolog v San Franciscu. Ken má více než patnáctileté zkušenosti s klinickou prací a vedením komunitních workshopů s využitím dynamické kombinace tradiční psychoterapie a jógové terapie. Specializuje se na nedenominační vedení jógy, kontrolu smutku, zotavení se ze složitých traumat a rozvoj sebepoznání. Vystudoval Washington University v St. Louis a magisterský titul v oboru Thanatologie na Marian University of Fond du Lac. Po 500 hodinách výcviku v Yoga Tree v San Franciscu a misi Ananda Seva v Santa Rosa v Kalifornii získal certifikaci Mezinárodní asociace jógových terapeutů.

Rebecca Ward, LMFT, SEP, PCC, MA

Rebecca Ward, LMFT, SEP, PCC, MA

Licencovaná terapeutka

Rebecca A. Ward, LMFT, SEP, PCC je zakladatelkou Iris Institute v San Franciscu v Kalifornii a zaměřuje se na využití somatických znalostí k výuce jednotlivců a skupin dovedností k řešení dilemat pomocí intervencí, včetně jejího vlastní metody Original Blueprint®. R. Wardová se specializuje na léčbu stresu, úzkosti, deprese a traumatu. Je licencovaným manželským a rodinným terapeutem (LMFT), praktickým lékařem Somatic Experiencing® (SEP) a profesionálním certifikovaným koučem (PCC), je akreditovaná Mezinárodní federací koučů (ICF). Rebecca je držitelka magisterského titulu v oboru poradenství v oblasti duševního zdraví na Marymount University a magisterského titulu v organizačním vedení na The George Washington University.

Michelle Joy, MA, MFT

Michelle Joy, MA, MFT

Licencovaná terapeutka pro manželství a rodinu

Michelle Joy je terapeutkou pro manželství a rodinu a členkou představenstva Couples Institute Counseling Services v San Francisku. S téměř 20letými zkušenostmi jako terapeutka nabízí Michelle párům intenzivní terapeutická sezení, komunikační workshopy a kurzy svatební přípravy. Michelle je také certifikovanou učitelkou Enneagramu, představenou na 25° International Enneagram Conference a je absolventkou The Developmental Model of Couples Therapy — Advanced Level. Vystudovala terapeutickou psychologii na Santa Clara University.

Iddo DeVries, MA-SLP

Iddo DeVries, MA-SLP

Řečový a jazykový patolog

Iddo DeVries je patolog v logopedii a majitel a klinický ředitel logopedie společnosti DV Therapy, Inc. se sídlem v Los Angeles v Kalifornii od roku 2014. Iddo se zaměřuje na dynamickou terapii pro jednotlivce a jejich rodiny. Specializuje se na rodinné školení a logopedii pro postižení a zpoždění, včetně autismu, pozdních mluvčích, PDD, specifických jazykových poruch, artikulačních a fonologických poruch, zpoždění sluchového zpracování, koktání, pragmatických a sociálních zpoždění, verbální apraxie řeči. Iddo je držitelem BS v oboru Speech Communication Sciences z Brooklyn College a magisterského studia v Speech-Language Pathology z Adelphi University. V roce 2011 získal Iddo od odboru školství v New Yorku ocenění za vynikající výsledky v oblasti logopedie. Od roku 2006 je aktivním členem národně akreditovaného řečového výboru ASHA.

George Sachs, PsyD

George Sachs, PsyD

Licencovaný Psycholog

George Sachs je licencovaný psycholog a majitel Sachs Center se sídlem v New Yorku. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Sachs specializuje na léčbu poruch ADD / ADHD a autistického spektra u dětí, dospívajících a dospělých. Je držitelem BS v oboru psychologie na Emory University. Dr. Sachs získal doktorát psychologie (PsyD) na Illinois School of Professional Psychology v Chicagu. Absolvoval klinické školení v Chicagu v Cook County Hospital, Mt. Sinai Hospital a Child Study Center. Dr. Sachs absolvoval stáž a postdoktorandskou práci na Dětském institutu v Los Angeles, kde dohlížel a školil terapeuty v kognitivně behaviorální terapii zaměřené na trauma (TFCBT). Byl vyškolen jako Gestalt Therapist a certifikován výcvikovým programem Gestalt Associates v Los Angeles. Dr. Sachs je autorem knihy ADD pro dospělé, Pomoc traumatizovanému dítěti a Pomozte svému manželovi s ADD pro dospělé. Objevil se v Huffington Post, NBC Nightly News, CBS a WPIX, kde diskutoval o jeho holistickém přístupu k léčbě ADD / ADHD.

Donna Novak, Psy.D

Donna Novak, Psy.D

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Donna Novak je licencovaná klinická psycholožka se sídlem v Simi Valley v Kalifornii. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Novak specializuje na léčbu úzkosti a vztahů a sexuálních obav. Je držitelkou titulu BA v oboru psychologie z University of California v Los Angeles (UCLA) a doktorského titulu (Psy.D) v oboru klinické psychologie z Alliant International University - Los Angeles. Dr. Novak používá v léčbě diferenciační model zaměřený na osobní růst zvyšováním sebeuvědomění, osobní motivace a sebevědomí.

Nancy Lin, PhD

Nancy Lin, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Nancy Lin je licencovaná klinická psycholožka a majitelka Go to Sleep San Diego, soukromé praxe poskytující terapii lidem trpícím nespavostí, traumaty, depresemi a souvisejícími problémy. Je také vyškolena v otázkách souvisejících s kulturní rozmanitostí duševního zdraví. Dr. Lin je držitelem bakalářského titulu v oboru psychologie na University of California, Berkeley a magisterského titulu v oboru lékařské antropologie na University of London, SOAS. Získala titul Ph.D. v klinické psychologii z University of Massachusetts Boston a absolvovala stáž a postdoktorandské školení akreditované APA ve zdravotnickém systému VA San Diego (VASDHS).

Sirvart Mesrobian, PsyD

Sirvart Mesrobian, PsyD

Klinický psycholog

Dr. Sirvart Mesrobian je klinická psycholožka se sídlem ve West Los Angeles a Glendale v Kalifornii. Specializace na individuální, rodinnou a párovou léčbu mladých dospělých a dospělých. Dr. Mesrobian poskytuje kognitivní behaviorální terapii, motivační rozhovory, ošetření zaměřené na traumata a další služby. Získala magisterský titul v oboru psychologie a doktorát z klinické psychologie na Alliant International University.

Hyungbum Kang, MA, MSW, LCSW, MAC

Hyungbum Kang, MA, MSW, LCSW, MAC

Licencovaný klinický sociální pracovník

Hyungbum Kang je licencovaný klinický sociální pracovník se sídlem v Honolulu na Havaji. S více než desetiletou zkušeností se Hyungbum specializuje na použití integrovaného terapeutického přístupu k léčbě ADHD, zvládání hněvu, deprese a dalších bojů s duševním zdravím a sociální prací. Získal bakalářský titul z angličtiny a magisterský titul ze sociologie a sociální práce. Hyungbum získal titul MBA na Hawaii Pacific University (HPU) a pracuje na doktorovi psychologie z HPU. Je členem Americké psychologické asociace, International Honor Society in Psychology, National Association of Social Workers a California Consortium of Addiction Programs and Professionals.

Natalie Feinblatt, PsyD

Natalie Feinblatt, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Natalie Feinblatt je klinická psycholožka se soukromou praxí se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Feinblatt specializuje na pomoc lidem se závislostí, traumaty a jinými problémy duševního zdraví. Je držitelkou titulu BA v oboru psychologie na Kalifornské univerzitě v San Diegu a magisterského titulu a doktora psychologie (PsyD) na Pepperdine University. Dr. Feinblatt je držitelem licence ve státě Kalifornie.

Rebecca Kason, PsyD

Rebecca Kason, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Rebecca Kason je licencovaná klinická psycholožka s licencí v New Yorku a New Jersey. Specializuje se na duševní zdraví adolescentů, dialektickou behaviorální terapii a kognitivně-behaviorální terapii. Dr. Kason léčí klienty bojující s emoční dysregulací, poruchami chování, mezilidskými obtížemi, rodinnými konflikty, úzkostí, depresí a fobiemi. Je držitelkou bakalářského titulu z psychologie na University of Delaware a magisterského titulu z aplikované psychologie a doktora psychologie (PsyD) z klinické psychologie z Long Island University. Dr. Kason absolvoval stáž akreditovanou APA ve společnosti Mount Sinai Services. Je členkou Americké psychologické asociace a asociace pro chování a kognitivní terapii.

Alysha Jeney, MA, LMFT

Alysha Jeney, MA, LMFT

Licencovaná terapeutka pro vztahy

Alysha Jeney je licencovaná vztahová terapeutka, majitelka Modern Love Counseling a spoluzakladatelka společnosti The Modern Love Box. Specializuje se na vztahovou terapii, budování intimity a existenciální průzkum. Alysha získala bakalářský titul v oboru psychologie na Metropolitan State University of Denver a magisterský titul v oboru manželské a rodinné terapie/poradenství na Regis University. Byla uvedena v publikacích jako The Washington Post a The Huffington Post.

William Schroeder, MA, LPC, NCC

William Schroeder, MA, LPC, NCC

Licencovaný profesionální poradce

William Schroeder je licencovaný profesionální poradce a spoluvlastník Just Mind, poradny v Austinu v Texasu, jejímž cílem je odstranit stigma z terapie. S více než 14 lety zkušeností se specializuje na kognitivní poradenství s dospělými v otázkách, jako je ztráta, přechod do života, štěstí, vztahy a průzkum kariéry. Absolvoval také pokročilá školení a pracuje s klienty s ADHD a Aspergers (ASD). William a Just Mind byli uvedeni v publikacích jako The New York Times, Business Insider a Readers Digest. William je držitelem titulu BBA v oboru marketingu na Loyola University v New Orleans a magisterského titulu v psychologii poradenství na St. Mary’s University.

Supatra Tovar, PsyD, RD

Supatra Tovar, PsyD, RD

Licencovaná klinická psycholožka (PSY #31949), Registrovaná dietoložka a odbornice na fitness

Dr. Supatra Tovar je licencovaná klinická psycholožka (PSY #31949), registrovaná dietoložka, odbornice na fitness a majitelka společnosti Dr. Supatra Tovar and Associates. Dr. Tovar pracuje v oblasti výchovy ke zdraví, klinické dietetiky a psychologie. S více než 25 lety holistických wellness zkušeností se věnuje celostní zdravotní psychoterapii. Spojuje své znalosti z oblasti psychologie, diety a fitness, aby pomohla těm, kteří bojují s depresí, přírůstkem hmotnosti, poruchami příjmu potravy, životními přechody a vztahy. Dr. Tovar je držitelkou bakalářského titulu z biologie životního prostředí na University of Colorado Boulder, titulu MS v oboru výživy na Kalifornské státní univerzitě v Los Angeles a titulu PsyD v psychologii klinického zdraví na Alliant International University v Los Angeles.

Evan Parks, PsyD

Evan Parks, PsyD

Licencovaný klinický psycholog

Dr. Evan Parks je licencovaným klinickým psychologem a odborným asistentem na Michigan State University College of Human Medicine. S více než 25letými zkušenostmi se specializuje na pomoc lidem zvládat chronickou bolest prostřednictvím přístupu Acceptance and Commitment Therapy (ACT) v Mary Free Bed Rehabilitation Hospital. Má také zkušenosti s prací s ostatními na tématech od zvládání stresu po mentální flexibilitu. Dr. Parks je také autorem knihy Rehabilitace chronické bolesti: Aktivní léčba bolesti, která vám pomůže vrátit se do života, který milujete. Dr. Parks má titul BA v oboru teologie na Cedarville University, magisterský titul v oboru poradenská psychologie na univerzitě Western Michigan University a titul PsyD v oboru klinická psychologie z The Forest Institute of Professional Psychology.

Tara Vossenkemper, PhD, LPC

Tara Vossenkemper, PhD, LPC

Licencovaná profesionální poradkyně

Dr. Tara Vossenkemper je licencovaná profesionální poradkyně a zakladatelka a výkonná ředitelka The Counseling Hub, LLC, skupinové poradenské praxe se sídlem v Columbii, Missouri. Je také zakladatelkou a obchodní konzultantkou Tara Vossenkemper Consulting, LLC, poradenské služby pro majitele terapeutických praxí. S více než devítiletou praxí se specializuje na používání Gottmanovy metody vztahové terapie s páry na pokraji rozvodu, které mají konflikty nebo se cítí jeden od druhého odpojeny. Dr. Vossenkemper má titul BA v oboru psychologie na University of Missouri, Saint Louis, magisterský titul v oboru poradenství na Baptistické univerzitě Missouri a doktorát v oboru vzdělávání a supervize poradců na University of Missouri, Saint Louis. Absolvovala také školení úrovně 3 v přístupu párové terapie Gottmanovou metodou a byla formálně vyškolena jak v předmanželském poradenství pro páry (Preparital-Enrich), tak v poradenství pro páry PREP.

Susan Pazak, PhD

Susan Pazak, PhD

Licencovaná klinická psycholožka a profesionální životní kouč

Dr. Susan Pazak je licencovaná klinická psycholožka a profesionální životní koučka. S více než 21letými zkušenostmi se specializuje na léčbu dospívajících a dospělých s psychologickými problémy pomocí kognitivně behaviorální terapie, dovedností ke snižování symptomů a technik modifikace chování. Objevila se v mnoha médiích a pořadech, včetně „My Strange Addiction". Dr. Pazak má titul BA v oboru psychologie s vedlejší specializací na komunikaci na University of Pittsburgh, magisterský titul z klinické psychologie z Pepperdine University a doktorát v oboru Klinická psychologie z Alliant International University.

Karissa Brennan, LMHC, MA

Karissa Brennan, LMHC, MA

Poradce pro duševní zdraví

Karissa Brennanová je licencovaná poradkyně pro duševní zdraví v New Yorku. V roce 2011 získala magisterský titul na City University v New Yorku.

Klare Heston, LCSW

Klare Heston, LCSW

Klinická sociální pracovnice

Klare Heston je licencovaná nezávislá klinická sociální pracovnice v Ohiu. V roce 1983 získala titul Master of Social Work na Virginia Commonwealth University.

Salina Shelton, LPC, MA

Salina Shelton, LPC, MA

Licencovaný profesionální poradce

Salina Shelton je licencovaná profesionální poradkyně, specializující se na arteterapii v Texasu. V roce 2013 získala magisterský titul v oboru Poradenství na University of Texas v San Antoniu.

Kryss Shane, LMSW

Kryss Shane, LMSW

Licencovaná magisterská sociální pracovnice

Kryss Shane je sociální pracovnice s dvojí licencí, mluvčí, expert na LGBT a poradce v oblasti inkluzivity v New Yorku, státě New Yorku. V roce 2010 získala titul MSW na Barry University.

Natalia S. David, PsyD

Dr. David je odborným asistentem v psychologii na University of Texas Southwestern Medical Center. V roce 2017 získala titul PsyD na Alliant International University.

Alicia Hyatte, LMSW

Alicia Hyatte je licencovaným zdravotním koučem a poradcem ve společnosti Family Family Living v Orlandu na Floridě. V roce 2002 obdržela magisterský titul ze Sociální práce na Florida International University.

Tamara L. Hartl, PhD

Tamara L. Hartl, PhD

Psycholožka

Dr. Hartl je licencovaným klinickým psychologem v Kalifornii. Absolvovala postdoktorandské stáže v programu VA Palo Alto Health Care System a Stanford v roce 2004.

John A. Lundin, PsyD

John A. Lundin, PsyD

Klinický psycholog

John Lundin, Psy. D. je klinický psycholog s 20 lety zkušeností s léčbou duševního zdraví. Dr. Lundin se specializuje na léčbu úzkosti a nálady u lidí všech věkových skupin. Získal doktorát z klinické psychologie od Wright Institute a praxi vykonává v San Franciscu a Oaklandu v oblasti Kalifornského zálivu.

Dr. Niall Geoghegan, PsyD

Dr. Niall Geoghegan, PsyD

Klinický psycholog

Dr. Niall Geoghegan je klinický psycholog v Berkeley v Kalifornii. Specializuje se na koherenční terapii a pracuje s klienty mimo jiné na úzkosti, depresi, zvládání hněvu a hubnutí. Získal doktorát z klinické psychologie na Wright Institute v Berkeley v Kalifornii.

Eric A. Samuels, PsyD

Eric A. Samuels, PsyD

Klinický psycholog

Eric A. Samuels, Psy.D. je licencovaný klinický psycholog v soukromé praxi v San Franciscu a Oaklandu v Kalifornii. Titul Psy.D. v klinické psychologii získal na Wright Institute v roce 2016 a je členem Americké asociace psychologů a asociace Gaylesta, Psychoterapeutické asociace pro genderovou a sexuální rozmanitost. Eric se specializuje na práci s muži, mladými dospělými a lidmi s různou sexuální orientací a pohlavními identitami.

Elizabeth Weiss, PsyD

Elizabeth Weiss, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Elizabeth Weiss je licencovaná klinická psycholožka v Palo Alto v Kalifornii. Svůj titul Psy.D. získala v roce 2009 na PGSP-Stanford PsyD Consortium University Palo Alto University. Specializuje se na témata jako trauma, smutek a odolnost a pomáhá lidem znovu se spojit se svým vlastním já po obtížných a traumatických zážitcích.

Laurel Schwartz, MSW

Laurel Schwartz, MSW

Krizová poradkyně, Crisis Text Line

Laurel Schwartz je krizovým poradcem pro Crisis Text Line, neziskové organizace, která si vyměnila přes 100 milionů zpráv s lidmi v krizi po celém území USA. Crisis Text Line poskytuje bezplatnou 24/7 krizovou podporu prostřednictvím zpráv a lidé v krizi se mohou pomocí textové zprávy na čísle 741741 spojit s vyškoleným krizovým poradcem. Laurel získala magisterský titul ze sociální práce na Columbia University v roce 2019.

Ashley Womble, MPH

Ashley Womble, MPH

Magisterský titul v oboru Veřejné zdraví, City University of New York

Ashley Womble, MPH, je spisovatelka a obhájkyně duševního zdraví. Je vedoucí krizové linky Crisis Text Line, která poskytuje bezplatnou podporu duševního zdraví 24/7. Ashley je autorka knihy „Everything Is Going to Be OK: A Real Talk Guide to Living Well with Mental Illness.(Všechno bude v pořádku: Průvodce skutečnými rozhovory, jak dobře žít s duševní nemocí“). Magisterské studium v oboru veřejného zdraví získala na CUNY Graduate School of Public Health and Health Policy.

Soken Graf

Soken Graf

Certifikovaný kouč meditace

Soken Graf je meditační kouč, buddhistický kněz, certifikovaný pokročilý Rolfer a publikovaný autor, který provozuje Bodhi Heart Rolfing and Meditation, společnost koučování duchovního života se sídlem v New York City. Soken má více než 25 let zkušeností s buddhistickým výcvikem a radí podnikatelům, majitelům firem, designérům a profesionálům. Spolupracoval s organizacemi, jako je American Management Association, jako konzultant pro školení o tématech jako Mindful Leadership, Pěstování povědomí a Porozumění moudrosti: Zásady rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Kromě své práce jako kněz má Soken osvědčení v pokročilém Rolfingu od Rolfova institutu strukturální integrace, viscerální manipulace, kraniosakrální terapie, SourcePoint Therapy® a studené laserové terapie.

Jay Reid, LPCC

Jay Reid, LPCC

Licencovaný profesionální klinický poradce

Jay Reid je licencovaný profesionální klinický poradce (LPCC) v soukromé praxi v San Francisku v Kalifornii. Specializuje se na pomoc klientům, kteří přežili narcistického rodiče nebo partnera. Léčba se zaměřuje na pomoc klientům identifikovat a zpochybnit sebevědomé přesvědčení v důsledku narcistického zneužívání. Jay je držitelem titulu BA v oboru psychologie z University of Pennsylvania a titulu MS v oboru klinické psychologie z Penn State University.

Jade Giffin, MA, LCAT, ATR-BC

Jade Giffin, MA, LCAT, ATR-BC

Umělecká psychoterapeutka

Jade Giffin je umělecká psychoterapeutka se sídlem v New Yorku ve státě New York. Přináší více než deset let zkušeností se specializací na léčbu traumat a zármutků, předporodních a poporodních a rodičovských výzev, zvládání úzkosti a stresu, péče o sebe a sociální, emocionální a učební obtíže pro dospělé, teenagery a děti. Jade je držitelkou titulu BA v oboru psychologie a výtvarného umění na Barnard College a magisterského titulu v oboru Arteterapie na univerzitě v New Yorku. Je držitelkou Hughes Fellow a Lehman Award za poskytování vynikající klinické práce. Role Jade také zahrnují klinickou supervizi, vývoj terapeutického programu, publikování výzkumníka a moderátora.

Noel Hunter, Psy.D

Noel Hunter, Psy.D

Klinická psycholožka

Dr. Noel Hunter je klinická psycholožka se sídlem v New Yorku. Je ředitelkou a zakladatelkou integrované psychoterapie MindClear. Specializuje se na používání traumatického, humanistického přístupu k léčbě a obhajobě lidí s diagnostikovanými duševními poruchami. Dr. Hunter získala bakalářský titul v oboru psychologie na University of South Florida, magisterský titul v oboru psychologie na Newyorské univerzitě a doktorát z psychologie (Psy.D) na Long Island University. Účinkovala v časopisech National Geographic, BBC News, CNN, TalkSpace a Parents. Je také autorkou knihy Trauma and Madness in Mental Health Services.

Jeremy Bartz, PhD

Jeremy Bartz, PhD

Klinický psycholog

Dr. Jeremy Bartz je klinický psycholog se soukromou praxí se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Bartz se specializuje na léčbu deprese, úzkosti, OCD, syndromů mysli a těla, chronické bolesti, nespavosti, vztahových obtíží, traumatu z připoutání a řešení účinků narcistického traumatu. Získal titul Ph.D. v poradenské psychologii na Brigham Young University a absolvoval studium Psychologie bolesti na přední klinice managementu bolesti na Stanfordu.

Cameron Gibson, R.C.C.

Cameron Gibson, R.C.C.

Registrovaný klinický poradce a programový ředitel

Cameron Gibson je registrovaný klinický poradce ve Vancouveru v Britské Kolumbii. Cameron se specializuje na práci s muži na podporu jejich boje s úzkostí, depresí, traumatem, OCD a vývojovými poruchami. Je držitelem titulu BA v oboru psychologie z Carleton University a magisterského studia v oboru psychologie poradenství z City University of Seattle. Cameron je také programovým ředitelem pro Manifest Wellness, kliniku pro duševní zdraví mužů, kde pracuje na destigmatizaci podpory duševního zdraví pro muže a zlepšení přístupu k poradenství.

Marissa Floro, PhD

Marissa Floro, PhD

Poradenská psycholožka

Dr. Marissa Floro, Ph.D. je psycholožka a instruktorka na Weiland Health Initiative na Stanfordské univerzitě a pomocná vyučující na University of San Francisco. Dr. Floro získala titul Ph.D. v poradenské psychologii z Loyola University Chicago se zaměřením na protínání ras, přitažlivosti a pohlaví. Pokračující klinická, pedagogická a advokační činnost doktorky Floro se zaměřuje na sexuální a genderovou rozmanitost, rasovou identitu a příslušnost a osvobození od represivních systémů a struktur.

Stefanie Barthmare, M.Ed., LPC

Stefanie Barthmare je licencovaná profesionální poradkyně (LPC) se soukromou praxí v Houstonu v Texasu. Se dvěma desetiletími zkušeností se Stefanie specializuje na léčbu traumat na těle a poradenství pro vztahové problémy, rodičovské a rodinné boje, deprese, úzkost a smutek. Je držitelkou bakalářského titulu z angličtiny na University of Texas v Austinu a magisterského titulu z poradenské psychologie z University of Houston. Stefanie je také supervizorkou LPC a konzultuje jako facilitátor pro skupiny ve vzdělávací, duchovní a obchodní komunitě.

Tala Johartchi, PsyD

Tala Johartchi, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Tala Johartchi je klinická psycholožka se sídlem v metropolitní oblasti v Los Angeles v Kalifornii. Díky odborným znalostem a pokročilému školení v oblasti postupů založených na důkazech a terapeutických/behaviorálních rámců se Dr. Johartchi specializuje na práci s jednotlivci, páry a rodinami, které zažívají poruchy návykové látky, závislost na lásce a spoluzávislost, posttraumatickou stresovou poruchu a běžné společné poruchy, jako je deprese, úzkost a potíže se vztahem/připoutáním. Získala titul MA a PsyD v klinické psychologii na Americké škole profesionální psychologie na Argosy University v San Francisku.

Julia Yacoob, PhD

Julia Yacoob, PhD

Klinická psycholožka

Dr. Julia Yacoob je licencovanou klinickou psycholožkou v New Yorku. Specializuje se na kognitivní behaviorální terapii (CBT) pro dospělé, kteří se vyrovnávají s řadou symptomů a životních stresů. Dr. Yacoob získal titul MS a doktorát z klinické psychologie na Rutgers University a absolvoval specializované školení na Weill Cornell Medical College, New York Presbyterian Hospital, Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, Institute for Behavior Therapy a Bellevue Hospital Cancer Centrum. Dr. Yacoob je členem Americké psychologické asociace, konsorcia pro duševní zdraví žen, asociace NYC Cognitive Behavioral Therapy Association a Association for Cognitive and Behavioral Therapies.

Jennifer Guttman, PsyD

Jennifer Guttman, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Jennifer Guttman je kognitivně behaviorální terapeutka, klinická psycholožka a zakladatelka platformy Sustainable Life Satisfaction®, motivační platformy a platformy životního stylu. S více než 30 lety zkušeností a praxe v New Yorku a Westportu se Dr. Guttman specializuje na léčbu lidí, kteří se potýkají s poruchami chování vyplývajícími z úzkosti, deprese, stresu, nedostatku pozornosti a fobií. Je držitelkou bakalářského titulu z psychologie na Drew University a doktora psychologie na Long Island University. Dr. Guttman je autorem sešitu „A Path To Life Satisfaction Workbook (2018)“, měsíčního přispěvatele blogu do Psychology Today a Thrive Global a přispívá do článků ve velkých publikacích, mediálních webech a podcastech, včetně The Washington Post, Reader's Digest, Redbook, Teen Vogue, Health, mindbodygreen.com, Harvesting Happiness, a Unshakable Self-Confidence.

Mary Church, PhD

Mary Church, PhD

Výzkumná a klinická psycholožka

Dr. Mary Church je licencovaná klinická psycholožka se sídlem v Honolulu na Havaji. S více než desetiletou klinickou zkušeností si klade za cíl integrovat evoluci, genetiku a neurovědu do praxe psychoterapie. Dr. Church je držitelem titulu BS v psychologii na Eckerd College a titulu MS a PhD v experimentální psychologii na University of Memphis. Vystudovala postdoktorát z klinické psychologie na University of Hawaii v Manoa. Dr. Church je navíc členem American Evaluation Association a Hawaii-Pacific Evaluation Association.

Kim Chronister, PsyD

Kim Chronister, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Kim Chronister je licencovaná klinická psycholožka. Specializuje se na pomoc lidem, kteří bojují se zneužíváním návykových látek, problémy ve vztazích, poruchami příjmu potravy a poruchami osobnosti. Dr. Chronister přispěla a objevila se v Access Hollywood, Investigation Discovery a NBC News. Je autorkou knih „Peak Mindset“ a „FitMentality“. Je držitelkou titulu MA z klinické psychologie a doktora psychologie (PsyD) z Alliant International University.

Michael Dickerson, PsyD

Michael Dickerson, PsyD

Licencovaný klinický psycholog

Michael Dickerson je klinický psycholog s více než 6letou praxí v práci vysokoškolského poradenství. Specializuje se na úzkost, OCD a duševní zdraví mužů. Michael je držitelem titulu BA v psychologii na Kalifornské státní univerzitě v Sacramentu a doktora psychologie (PsyD) z The Wright Institute v Berkeley, CA.

Jessica January Behr, PsyD

Jessica January Behr, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Jessica January Behr je licencovanou klinickou psycholožkou a zakladatelkou a ředitelkou Behr Psychology. Specializuje se na páry a sexuální terapii. Dr. Behr navíc zachází s těmi, kteří prožívají úzkost, stres, vztahové problémy a deprese. Je držitelkou titulu BA v psychologii na Hunter College. Dr. Behr je také držitelem titulu Masters of Science of Education (MsED) ve školní psychologii a doktora psychologie (PsyD) v klinické psychologii na Pace University.

Philip Glickman, PsyD

Philip Glickman, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Nicole Moshfegh je licencovaná klinická psycholožka a autorka se sídlem v Los Angeles, Kalifornii. Dr. Moshfegh se specializuje na multikulturní kompetence a léčbu pacientů s poruchami nálady a úzkosti a nespavostí. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie a sociálního chování na Kalifornské univerzitě v Irvine (UCI) a magisterského a doktorského oboru psychologie (PsyD) na Pepperdine University. Doktorka Moshfeghová absolvovala svou predoctorální stáž a postdoktorandskou stáž na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA). Kromě toho je členkou Americké psychologické asociace, Národního registru psychologů zdravotnických služeb, Psychologické asociace okresu Los Angeles a Asociace zdravotní spolupráce pro rodinu. Dr. Moshfegh je také autorkou nejprodávanější knihy „The Book of Sleep: 75 Strategies to Relieve Insomnia“.

Nicole Barile, PhD, NTP

Nicole Barile, PhD, NTP

Licencovaná klinická psycholožka a nutriční terapeutka

Dr. Nicole Lippman-Barile je licencovanou klinickou psycholožkou a odbornicí na nutriční terapii (NTP), která působí v New Yorku. Jako psycholožka se specializuje na léčbu úzkostných a náladových poruch, obsedantně-kompulzivní poruchy (OCD) a souvisejících kompulzivních poruch. Dr. Lippman-Barile se jako nutriční terapeut specializuje na léčbu dysregulace krevního cukru, trávicího zdraví a poruch nálady souvisejících s jídlem. Je držitelkou titulu PhD z klinické psychologie na univerzitě Hofstra a certifikace odborníka na nutriční terapii od asociace nutriční terapie.

Ashlyne Mullen, PsyD

Ashlyne Mullen, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Ashlyne Mullen je licencovaná klinická psycholožka se sídlem v New Yorku. Specializuje se na pomoc lidem při chronických onemocněních, úzkostech, depresích, smutku, nespavosti, osobním růstu a vztazích. Dr. Mullen je držitelem titulu PsyD v klinické psychologii, MS v aplikované psychologii a titulu MA ve pedagogické psychologii. Má rozsáhlé školení v oblasti akceptační a závazkové terapie (ACT), kognitivní behaviorální terapie (CBT), radikálně otevřené dialektické behaviorální terapie (RO-DBT), funkčně analytické psychoterapie (FAP) a dalších intervencí založených na všímavosti.

Hilya Tehrani, PsyD

Hilya Tehrani, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Hilya Tehrani je licencovanou klinickou psycholožkou s více než dvacetiletou praxí. Specializuje se na práci s dětmi a mladistvými. Dr. Tehrani má také odborné znalosti v podpoře jedinců s autismem, ADHD, úzkostí, problémy s chováním a rozdíly v učení a zpracování. Je držitelkou titulu BA v oboru psychologie na Kalifornské univerzitě v Los Angeles, magisterského titulu v oboru klinická psychologie na Kalifornské státní univerzitě v Northridge a PsyD v klinické psychologii na Pepperdine University.

Jeremiah Kaplan

Jeremiah Kaplan

Specialista na výzkum a školení

Jeremiah Kaplan je specialista na výzkum a školení v Centru pro aplikovanou politiku v oblasti chování na Arizonské státní univerzitě. Má rozsáhlé znalosti a zkušenosti s motivačním rozhovorem. Jeremiah navíc pracoval v oblasti duševního zdraví, zapojení mládeže a péče informované o traumatech. Díky své odbornosti Jeremiah dohlíží na State University’s Motivational Interviewing Coding Lab. Jeremiah byl také mezinárodně vybrán, aby se zúčastnil akce Motivational Interviewing International Network of Trainers sponzorované Train the Trainer. Jeremiah je držitelem titulu BS v oblasti lidských služeb se zaměřením na rodinu a děti z University of Phoenix.

Meredith Brinster, PhD

Meredith Brinster, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Meredith Brinster působí jako dětská vývojová psycholožka v Dell Children’s Developmental and Behavioral Pediatrics Program a jako klinická odborná asistentka na katedře psychiatrie a behaviorálních věd na lékařské fakultě Dell na University of Texas v Austinu. S více než pětiletou praxí se Dr. Brinster specializuje na hodnocení dětí a mladistvých s vývojovými, behaviorálními a akademickými problémy, včetně poruchy autistického spektra, zpoždění ve vývoji, mentálního postižení, úzkosti, problémů s pozorností a poruch učení. Její současný výzkum se zaměřuje na rané biomarkery poruchy autistického spektra a také na zlepšení přístupu k péči. Dr. Brinster získala bakalářský titul z psychologických a mozkových věd na Univerzitě Johna Hopkinse a doktorát z pedagogické psychologie na University of Texas v Austinu. Absolvovala klinickou stáž v dětské a dětské psychologii na Lékařské fakultě University of Miami a Mailman Center for Child Development. Je členkou Společnosti pro výzkum vývoje dítěte (SRCD) a Americké psychologické asociace (APA).

Kateri Berasi, PsyD

Kateri Berasi, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Kateri Berasi je licencovanou klinickou psycholožkou se sídlem v Brooklynu v New Yorku. S více než desetiletými zkušenostmi v oblasti duševního zdraví se Dr. Berasi specializuje na práci s dospělými z komunity LGBTQIA+ a kreativního průmyslu prostřednictvím individuální terapie, párového poradenství, skupinové terapie a kostýmní terapie. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie, dějin umění a francouzského jazyka a literatury na Univerzitě George Washingtona a magisterského a magisterského studijního programu v oblasti poradenství v oblasti duševního zdraví na Kolumbijské univerzitě. Dr. Berasi je také držitelem titulu PsyD v klinické psychologii na Long Island University.

Carolyn Rubenstein, PhD

Carolyn Rubenstein, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Carolyn Rubenstein je licencovaná klinická psycholožka se sídlem na Floridě. Specializuje se na práci s dospělými na úzkosti, perfekcionismu a vyhoření. Je také hlavní wellness poradkyní globální organizace pro esporty Misfits Gaming Group. Dr. Rubenstein je držitelem titulu BA v psychologii na Duke University, magisterského titulu v oboru psychologie na Harvardově univerzitě a titulu PhD v psychologii poradenství na univerzitě v Miami. Je také držitelkou certifikace desenzibilizace a přepracování očních pohybů prostřednictvím mezinárodní asociace EMDRIA (Eye Movement Desensitization and Reprocessing International Association).

Steven Hesky, PhD

Steven Hesky, PhD

Licencovaný klinický psycholog

Dr. Steven Hesky je licencovaný klinický psycholog s více než 37 lety zkušeností. Specializuje se na dlouhodobou psychoterapii s dospělými a mladistvými. Jeho školení zahrnuje freudovské, jungiánské a existenciální přístupy k psychoterapii, hypnóze, rodinné terapii, manželskému poradenství a biofeedbacku. Dr. Hesky získal bakalářský titul z filozofie na Lake Forest College a magisterský a doktorský titul z existenciální klinické psychologie na Duquesne University.

Raffi Bilek, LCSW-C

Raffi Bilek, LCSW-C

Licencovaný a certifikovaný klinický sociální pracovník

Raffi Bilek je párový poradce a rodinný terapeut a ředitel The Baltimore Therapy Center, LLC. S více než desetiletými zkušenostmi se specializuje na pomoc jednotlivcům, párům a rodinám zachraňovat a zlepšovat jejich vztahy. Rád školí další terapeuty pro práci s páry v těch nejtěžších situacích, včetně nevěry, rozvodu a dalších. Raffi má bakalářský titul v oboru informatiky na Brown University a magisterský titul v oboru sociální práce na Wurzweiler School of Social Work.

Hilary Jacobs Hendel, LCSW

Hilary Jacobs Hendel, LCSW

Certifikovaná AEDP psychoterapeutka a pedagožka emocí

Hilary Jacobs Hendel je certifikovaná psychoterapeutka v akcelerované zážitkové dynamické psychoterapii (AEDP) a pedagožka emocí (zrychlená zážitková dynamická psychoterapie) se sídlem v New Yorku. S téměř 20 lety zkušeností se specializuje na pomoc lidem porozumět emocím a tomu, jak ovlivňují mysl prostřednictvím nástroje The Change Triangle. Hilary je také autorkou knihy It's not Always Depression: Working the Change Triangle to Listen to Body, Discover Core Emotions, and Connect to Your Authentic Self, která byla vítězem ceny za nejlepší knihu roku 2018 v kategorii duševní zdraví/psychologie a 2018 Silver Nautilus Award za osobní růst (velký vydavatel). Hilary publikovala články v The New York Times, časopis TIME, Oprah.com, NBC Think, Salon.com a Fox News. Byla také psychologickou poradkyní na AMC's Mad Men. Hilary je také spolutvůrcem vzdělávacího programu Emotions Education 101Turnkey Curriculum. Získala titul BA v oboru biochemie na Wesleyan University a magisterský titul v oboru sociální práce na Fordham University.

Laura Richer

Laura Richer

Licencovaná poradkyně pro duševní zdraví

Laura Richer je licencovaná poradkyně pro duševní zdraví a zakladatelka Anchor Light Therapy Collective, multidisciplinární poradenské kliniky pro duševní zdraví v Seattlu, Washington. S více než desetiletými zkušenostmi v sektoru duševního zdraví se specializuje na práci s páry a jednotlivci a na jejich podporu při získávání pravomocí řídit svůj osud. Laura má bakalářský titul v angličtině na Western Washington University a magisterský titul v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví. Získala také výcvik hypnoterapie na Bastyr University, certifikaci Couples Counselling od The Gottman Institute a certifikaci Master Life Coach od Seattle Life Coach Training. Je také hostitelkou podcastu Holding Ground, který zkoumá cokoli a všechno ve světě duševního zdraví a pozitivní psychologie.

Ashley Smith, PhD

Ashley Smith, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Ashley Smith je licencovaná klinická psycholožka a spoluzakladatelka Peak Mind: The Center for Psychological Strength. S více než desetiletými zkušenostmi se specializuje na léčbu úzkosti a obsedantně kompulzivních poruch spektra pomocí kognitivně-behaviorální terapie (CBT). Dr. Smith byla uvedena v několika mediálních publikacích, jako jsou The Washington Post a Thrive Global. Byla také publikována v několika recenzovaných časopisech, včetně Journal of Anxiety Disorders a The Behavior Therapist. Dr. Smith má titul BA v oboru psychologie na University of Central Arkansas a magisterský a doktorský titul z klinické psychologie na University of Nebraska, Lincoln.

Jacob Christenson, PhD, LMFT

Jacob Christenson, PhD, LMFT

Licencovaný manželský a rodinný terapeut

Dr. Jacob Christenson je licencovaný manželský a rodinný terapeut a generální ředitel Covenant Family Solutions. S více než 20letými zkušenostmi se specializuje na problematiku zneužívání návykových látek, rodičovství, lékařskou rodinnou terapii, párové poradenství, rodinnou terapii a poradenství pro adolescenty rezistentní na léčbu. Dr. Christenson byl také publikován v mnoha recenzovaných časopisech, včetně Contemporary Family Therapy: An International Journal a Journal of Marital and Family Therapy. Je schváleným supervizorem AAMFT pro Americkou asociaci pro manželskou a rodinnou terapii (AAMFT) a klinickým členem Asociace pro manželství a rodinnou terapii v Iowě (IAMFT). Dr. Christenson má titul BS v oboru psychologie na California Polytechnic State University, MS a PhD v oboru manželská a rodinná terapie na Univerzitě Brighama Younga a titul MBA na The University of the People.

Josh Spurlock, MA, LPC, CST

Josh Spurlock, MA, LPC, CST

Licencovaný profesionální poradce

Josh Spurlock je licencovaný profesionální poradce a zakladatel a generální ředitel společnosti MyCounselor.Online. S více než 15 lety zkušeností se specializuje na manželské poradenství, rodinné poradenství a sexuální terapii prostřednictvím křesťanské poradenské čočky. Josh má bakalářský titul v biblických jazycích, literaturách a lingvistice a magisterský titul v poradenské psychologii na Evangel University.

Asa Don Brown, PhD, DNCCM, FAAETS

Asa Don Brown, PhD, DNCCM, FAAETS

Klinický psycholog

Dr. Asa Don Brown je klinický psycholog s více než 25 lety zkušeností. Specializuje se na práci s rodinami, dětmi a páry, na léčbu různých psychických poruch, traumat a zneužívání. Dále se specializuje na vyjednávání a profilování. Dr. Brown je také řečníkem a autorem tří vydaných původních knih a byl spisovatelem mnoha časopisů, časopisů a populárních publikací. Získal bakalářský titul v oboru teologie a náboženství s vedlejší specializací na marketing a magisterský titul v oboru poradenství se specializací na manželství a rodinu na University of Great Falls. Dr. Brown také získal doktorát z psychologie se specializací na klinickou psychologii na Capella University. Je členem Americké akademie expertů na traumatický stres a diplomatem Národního centra pro krizové řízení. Dr. Brown nadále slouží řadě psychologických a vědeckých rad.

Sabrina Grover, LMSW

Sabrina Grover, LMSW

Licencovaná sociální pracovnice

Sabrina Grover, LMSW je licencovaná sociální pracovnice (LMSW), která získala titul v pokročilé klinické praxi na New York University. Sabrina má zkušenosti s prací v centrech a školách pro zotavení ze zneužívání návykových látek, kde získala zkušenosti s poskytováním léčby založené na důkazech dětem, dospívajícím, dospělým a rodinám. Sabrina se specializuje na dialektické, narativní a kognitivně behaviorální terapie. Má zvláštní zkušenosti s léčbou klientů, kteří se potýkají se smutkem, komplexním traumatem, mezilidskými potížemi, rodinnými konflikty, úzkostí a depresí. Zavazuje se poskytovat podpůrné prostředí pro každého, kdo se zavázal k růstu, a nabízet vřelou, neodsuzující atmosféru.

Rachel Eddins, M.Ed., LPC-S

Rachel Eddins, M.Ed., LPC-S

Licencovaná profesionální poradkyně

Rachel Eddins je licencovaná profesionální poradkyně a výkonná ředitelka Eddins Counseling Group. S více než 20letou praxí se specializuje na práci s klienty s poruchami příjmu potravy, úzkostí a depresí, vztahovými problémy a překážkami v kariéře. Rachel získala titul BA v oboru psychologie na Texaské univerzitě v Austinu a titul ME v poradenství na Houstonské univerzitě. Získala certifikaci skupinového psychoterapeuta od Americké asociace skupinové psychoterapie a certifikaci poradce pro intuitivní stravování prostřednictvím profesionálů v oblasti intuitivního stravování. Je také uznávána jako Master Career Counselor prostřednictvím National Career Development Association.

Mirjam Quinn, PhD

Mirjam Quinn, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Mirjam Quinn je licencovaná klinická psycholožka a zakladatelka společnosti Mirjam Quinn and Associates se sídlem v Illinois. S více než 13letými zkušenostmi se specializuje na používání kognitivně-behaviorálních terapeutických technik založených na všímavosti a na teorii citové vazby k poskytování psychologické péče o celého člověka. Dr. Quinn se také speciálně zaměřuje na práci s lidmi z různorodého a multikulturního prostředí a adoptivních a smíšených rodin. Získala doktorát z psychologie na Purdue University a absolvovala stáž na Butler University. Dr. Quinn je členem Americké psychologické asociace (APA) a Divize APA pro psychologii míru a Společnosti pro dětskou a rodinnou politiku a praxi.

Vernita Marsh, PhD

Vernita Marsh, PhD

Licencovaná klinická psycholožka, poradkyně a řečnice

Dr. Vernita Marsh je licencovaná klinická psycholožka a generální ředitelka a zakladatelka společnosti Dr. Vernita Marsh & Associates a The Marsh Clinics®. S více než 30 lety zkušeností s klinickou psychologií se specializuje na vztahovou terapii, poradenství při zármutku, rodinnou terapii a poradenství v oblasti zneužívání intimních partnerů. Dr. Marsh nabízí konzultace pro terapeuty, trenéry a praktikanty duševního zdraví. Dr. Marshová získala doktorát z klinické psychologie na Michiganské státní univerzitě a absolvovala postdoktorandský i stážový výcvik na Harvard Medical School. Má také odborné znalosti v oblasti telehealthu a získala certifikaci poskytovatele klinického telehealth od společnosti Evergreen.

Omar Ruiz, LMFT

Omar Ruiz, LMFT

Licencovaný manželský a rodinný terapeut

Omar Ruiz je licencovaný manželský a rodinný terapeut a vlastník TalkThinkThrive, PLLC. S více než 11 lety zkušeností s poradenstvím se specializuje na pomoc párům při řešení problémů a obnovení intimity. Objevil se v mnoha publikacích, včetně The New York Times, Women’s Health a WebMD. Omar získal titul BS v oboru psychologie na Howard University a titul MS v oboru rodinné terapie na University of Massachusetts Boston.

Urmi Patel, PsyD

Urmi Patel, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Urmi Patel je licencovaná klinická psycholožka, která začala svou kariéru v oblasti duševního zdraví v roce 2000. První dekádu své kariéry strávila poskytováním přímých klinických služeb dospívajícím a dospělým žijícím s přetrvávajícím duševním onemocněním v ambulantních, rezidenčních, hospitalizovaných a komunitní vysoké školy před přechodem do strategičtějších vedoucích rolí. Mezi její vedoucí pozice patří vedoucí programu duševního a behaviorálního zdraví pro Mahmee, ředitelka klinické péče pro zdraví Suttera a konzultační psycholog pro komisi pro duševní zdraví státu Kalifornie. Pacientům poskytuje kognitivně behaviorální terapii, terapii přijetím a závazkem a dialektickou behaviorální terapii. Specializuje se na životní přechody, mezilidské konflikty, poruchy příjmu potravy, smutek/ztrátu a traumata. Dr. Patel je také celostátně certifikovaným školitelem modulu Rozpoznávání a reakce na riziko sebevraždy vyvinutého Americkou asociací suicidologie. Získala magisterský titul v oboru manželská a rodinná terapie na University of Southern California a magisterský titul a doktorát z klinické psychologie na Alliant International University.

Lia Huynh, LMFT

Lia Huynh, LMFT

Licencovaná manželská a rodinná terapeutka

Lia Huynh je licencovaná manželská a rodinná terapeutka s více než 20 lety zkušeností. Specializuje se na poskytování poradenských služeb jednotlivcům, párům, křesťanům a asijským Američanům. Lia získala titul BA v oboru psychologie na Kalifornské univerzitě v Los Angeles a titul MS v oboru manželská a rodinná terapie a personální služby pro žáky na San Francisco State University.

Leslie Bosch, PhD

Leslie Bosch, PhD

Psycholožka vývoje

Dr. Leslie Bosch je vývojová psycholožka, certifikovaná zdravotní a wellness koučka Národní rady a majitelka společnosti Bosch Integrative Wellness. S více než 15letými zkušenostmi se specializuje na poskytování koučovacích služeb pro zmírnění stresu jednotlivcům a skupinám pomocí různých vědecky ověřených metod pro změnu, včetně motivačních rozhovorů, pozitivní psychologie, soucitu se sebou samým, nenásilné komunikace, teorie sociálního učení a sebe sama. -teorie determinace. Dr. Bosch absolvoval školení v Andrew Weil Center for Integrative Medicine na University of Arizona a získal doktorát v oboru lidského rozvoje a rodinných studií na University of Arizona. Je také členkou National Board of Health and Wellness Coaching Association. Dr. Bosch publikoval mnoho článků a mnohokrát se objevil v médiích.

Gera Anderson, PsyD

Gera Anderson, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Gera Anderson je licencovaná klinická psycholožka s více než pětiletou praxí. Specializuje se na integrované behaviorální zdraví, neuropsychologické hodnocení a zvládání bolesti a pracovala v komunitních zařízeních pro duševní zdraví, nápravných zařízeních, psychiatrických léčebnách a školách. Dr. Anderson získal titul ME na The University of Minnesota, Twin Cities a PsyD v klinické psychologii na Pepperdine University.

Chandler Chang, PhD

Chandler Chang, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Chandler Chang je licencovaná klinická psycholožka, zakladatelka a majitelka Golden Hour Therapy and Therapy Lab a klinická instruktorka na University of Southern California. S téměř 20 lety zkušeností se specializuje na poskytování vědecky podložené léčby batolatům, dětem, dospívajícím, rodinám a dospělým, aby se zaměřila na specifické problémy duševního zdraví nebo kultivovala duševní pohodu. Dr. Chang získala titul BA na Princetonské univerzitě a doktorát z psychologie na University of Georgia. Absolvovala předdoktorskou stáž na UCLA a vyškolila se v NYU’s Child Study Center a UGA Regents Center for Learning Disorders.

Ebony Eubanks, MSW, ACSW, CAMS-II

Ebony Eubanks je terapeutka a zakladatelka a generální ředitelka Peaceful Living Counseling a Professional Services ve Philadelphii, PA a v Hockessinu, DE. S více než desetiletými zkušenostmi s poskytováním poradenství a koučování jednotlivcům, párům a skupinám se specializuje na depresi, úzkost, párovou práci, koučování v oblasti životního poradenství a zvládání vzteku. Ebony má magisterský titul v oboru sociální práce na Temple University a je členem Akademie certifikovaných sociálních pracovníků. Je certifikovanou specialistkou na zvládání vzteku II, terapeutkou pro Gottmanovy páry na úrovni II. a certifikovaný Gestalt terapeut. Ebony je také držitelem dalších certifikací v pokročilém školení klinických lékařů.

Jacqueline House, LMFT-A

Jacqueline House, LMFT-A

Společnice manželského a rodinného terapeuta

Jacqueline House je partnerkou manželského a rodinného terapeuta. Specializuje se na používání krátké terapie zaměřené na řešení, kolaborativní terapie, ACT terapie a narativní terapie, aby pomohla svým pacientům překonat problémy, jako je úzkost a životní přechody. Jacqueline získala bakalářský titul z filozofie na Texaské univerzitě A&M a magisterský titul v oboru manželská a rodinná terapie na univerzitě Our Lady of the Lake.

Jessica Swenson

Jessica Swenson

Komunitní psycholožka a licencovaná klinická terapeutka

Dr. Jessica Swenson je komunitní psycholožka a licencovaná klinická terapeutka a zakladatelka poradenství pro transformativní růst. S více než 10 lety zkušeností se specializuje na vztahy – romantické i rodinné. Získala doktorát v oboru komunitní psychologie na National Louis University a MS v oboru klinické psychologie na Rooseveltově univerzitě. Je také certifikovaným odborníkem na klinická traumata.

Melissa Matos

Melissa Matos

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Melissa Matos je licencovaná klinická psycholožka se sídlem v Long Beach v Kalifornii. S více než desetiletými zkušenostmi se specializuje na rehabilitační psychologii a pomáhá jednotlivcům přizpůsobit se a prosperovat, když žijí s chronickým zdravotním stavem nebo postižením. Na celostátní úrovni prezentovala psychologické aspekty života s chronickými zdravotními stavy včetně sociálního stigmatu a skrývání se ve zjevných a nezjevných rozdílech. Nedávno byla také uvedena v časopise Bald Life, kde diskutovala o povědomí o duševním zdraví a alopecia areata. Získala titul Ph.D. v klinické psychologii na Alliant International University v Los Angeles, magisterský titul v oboru psychologie na Chapman University a BA v oboru psychologie na California State University-Fullerton. Dr. Matos je certifikovaným specialistou na roztroušenou sklerózu a má licenci na praktikování psychologie v Kalifornii. Je členkou Americké psychologické asociace a Divize 22 rehabilitační psychologie Americké psychologické asociace. Je také uvedena v národním registru jako poskytovatel zdravotních služeb v psychologii.

Fernando Campos

Fernando Campos

Licencovaný terapeut pro manželství a rodinu

Fernando Campos je licencovaný manželský a rodinný terapeut a zakladatel avantgardní terapie v Davie na Floridě. Fernando má více než 11 let zkušeností a nabízí telehealth, individuální terapii, párové poradenství, terapii pro dospívající a programy rodinné terapie. Pracoval jako komunitní pedagog na tématech zneužívání a traumatu intimních partnerů, zvládání hněvu, rodinné angažovanosti a poradenství v rámci alternativního vzdělávání. Je vyškolen v CBT (kognitivně behaviorální terapie), Solution Focused Therapy a BSFT (krátká strategická rodinná terapie). Fernando má magisterský titul v oboru manželská a rodinná terapie na Nova Southeastern University.

Zvířata & Veterinární péče

Pippa Elliott, MRCVS

Pippa Elliott, MRCVS

Veterinář, Royal College of Veterinary Surgeons

Dr. Elliott je veterinářka s více než třiceti lety zkušeností. V roce 1987 vystudovala University of Glasgow a 7 let pracovala jako veterinární chirurg. Dr. Elliott pak pracovala více než deset let jako veterinární lékař na zvířecí klinice.

Brian Bourquin, DVM

Brian Bourquin, DVM

Veterinář a majitel Boston Veterinary Clinic

Brian Bourquin, pro své klienty spíše známý jako „Dr. B ”, je veterinář a majitel Boston Veterinary Clinic, zdravotní péče pro domácí mazlíčky a veterinární kliniky se dvěma sídly, South End / Bay Village a Brookline, Massachusetts. Boston Veterinary Clinic se specializuje na primární veterinární péči, včetně wellness a preventivní péče, nemocné a pohotovostní péče, chirurgie měkkých tkání, stomatologie. Klinika také poskytuje speciální služby v oblasti chování, výživy a alternativních terapií bolesti pomocí akupunktury a terapeutických laserových ošetření. Boston Veterinary Clinic je akreditovanou nemocnicí AAHA (American Animal Hospital Association) a v Bostonu první a jedinou klinikou s certifikací Fear Free Certified Clinic. Brian má více než 19 let veterinárních zkušeností a získal titul MVDr. na Cornell University.

Natalie Punt, DVM

Natalie Punt, DVM

Veterinářka

Dr. Natalie Punt je veterinářka a zakladatelka a generální ředitelka mPet. Specializuje se na nouzovou situaci malých zvířat a všeobecné lékařství a ekonomii veterinární praxe. Dr. Punt je držitelem titulu BS v biochemii a molekulární biologii na Kalifornské univerzitě v Davisu, magisterského studia v oboru biochemie na univerzitě v Buffalu a DVM na Západní univerzitě zdravotnických věd.

David Levin

David Levin

Profesionální venčitel psů & trenér

David Levin je majitelem Citizen Hound, profesionální služby pro venčení psů, se sídlem v San Francisco Bay Area. Díky více než 9 letům profesionálních procházek a výcviků psů si Davidův podnik v roce 2019, 2018 a 2017 vysloužil ocenění „Best Dog Walker SF“ od společnosti Beast of the Bay. Citizen Hound byl také SF Examiner ohodnocen jako Venčitel psů #1 a A-List v roce 2017, 2016, 2015. V Citizen Hound jsou hrdí na své služby zákazníkům, péči, dovednosti a pověst.

Ray Spragley, DVM

Ray Spragley, DVM

Veterinář

Dr. Ray Spragley je doktor veterinárního lékařství a majitel/zakladatel Zen Dog Veterinary Care PLLC v New Yorku. Se zkušenostmi z více institucí a soukromých praxí patří mezi specializace a zájmy Dr. Spragleyho nechirurgická léčba natržených zkřížených kraniálních vazů, meziobratlová onemocnění a léčba bolesti při osteoartróze. Dr. Spragley je držitelem titulu BS v biologii od SUNY Albany a získal titul doktora veterinární medicíny (DVM) z Ross University School of Veterinary Medicine. Je také certifikovaným terapeutem rehabilitace psů (CCRT) prostřednictvím Canine Rehab Institute a certifikovaným veterinárním akupunkturistou (CVA) prostřednictvím Chi University.

Beverly Ulbrich

Beverly Ulbrich

Trenér a specialista na chování psů

Beverly Ulbrich je trenérka a specialista na chování psů a zakladatelka Pooch Coach, podniku pro soukromý výcvik psů se sídlem v San Francisco Bay Area. Je držitelkou certifikátu CGC (Canine Good Citizen) Hodnotitelem American Kennel Club a působila v představenstvu American Humane Association a Rocket Dog Rescue. Byla čtyřikrát zvolena nejlepším soukromým trenérem psů v San Francisco Bay Area SF SF Chronicle a Bay Woof a získala 4 ocenění „Top Dog Blog“. Byla také uvedena v televizi jako expertka na chování psů. Beverly má více než 17 let zkušeností s výcvikem chování psů a specializuje se na zvládání agresivity psů a léčbu úzkosti. Má titul MBA na Santa Clara University a BS na Rutgers University.

Lancy Woo

Lancy Woo

Certifikovaná pečovatelka o mazlíčky

Lancy Woo je certifikovaná pečovatelka o mazlíčky a majitelka VIP Grooming, což je salon péče o domácí mazlíčky se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. VIP Grooming slouží San Franciscu více než 35 let. Lancy získala certifikaci péče o domácí mazlíčky od WWPSA (Western Word Pet Supply Association). VIP Grooming byl v roce 2007, 2010, 2011, 2014, 2017, 2017, 2018 a 2019 zvolen za „Best in the Bay“ a v roce 2014 získal „Beast of Bay“ Bay Woof. V roce 2018 přispěla práce Lancy k zařazení VIP Grooming do žebříčku významných obchodních společností v San Franciscu.

Hayley Heartfield

Hayley Heartfield

Specialista na ptáky

Hayley Heartfield je odbornice na ptáky a majitelka společnosti About Birds, obchodu s domácími zvířaty v Montgomery County, Texas. Hayley se specializuje na péči o ptáky, jejich chování, výcvik a chov. Hayley studovala Animal Science na Texas A&M. About Birds nese mnoho druhů ptáků a nabízí služby v oblasti péče a stravování, jakož i výrobky pro péči o ptáky.

Rendy Schuchat

Rendy Schuchat

Certifikovaná profesionální trenérka psů

Rendy Schuchat je certifikovaná profesionální trenérka psů a majitelka největšího zařízení pro výcvik psů Anything Is Pawzible se sídlem v Chicagu ve státě Illinois. S více než 20 lety zkušeností se Rendy specializuje na pozitivní výcvik psů a úpravy chování, které pomáhají lidem budovat a posilovat jejich vztahy se svými psy. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie a komunikace na University of Iowa, magisterského titulu v oboru psychologie na Rooseveltově univerzitě a certifikace ve výcviku a společenském chování zvířat v poslušnosti psa. Rendy byl několikrát zvolena jednou z nejlepších/nejoblíbenějších trenérek psů v Chicagu oceněním Chicagoland Tails Reader’s Choice Awards a v roce 2015 byla zvolen časopisem Chicago Magazine „Best Dog Whisperer“.

Chikezie Onyianta

Chikezie Onyianta

Specialista na hubení škůdců

Chikezie Onyianta je specialistou na hubení škůdců a majitelem EcoFusion Pest Control a slouží komunitám v New Jersey, Pensylvánii a New Yorku. S více než 5 lety zkušeností se specializuje na hubení škůdců v obytných i komerčních prostorách. Absolvent Essex County College, Chikezie a EcoFusion pomáhají při hubení hlodavců, švábů a škůdců mravenců, jakož i při hubení štěnice domácí.

Star of Texas Veterinary Hospital

Star of Texas Veterinary Hospital je tým čtyř veterinářů se sídlem v Austinu v Texasu. Veterinární nemocnice Star of Texas nabízí lékařské posudky, zubní lékařství, ultrasonografii, kontrolu blech, radiologii a kardiologii pro psy, kočky a kapesní mazlíčky. Veterinární nemocnice Star of Texas je první certifikovanou praxí bez strachu v Austinu a v roce 2020 byla oceněna cenou „Best Runner Up in Culture“ Best of the Best Austin Official Choice Awards. Veterináři ze Star of Texas Veterinary Hospital's jsou členy Americké asociace kočičích praktiků, Texaské veterinární lékařské asociace a Americké veterinární lékařské asociace.

Molly DeVoss

Molly DeVoss

Certifikovaná specialistka na školení a chování koček a certifikovaná poradkyně chování koček

Molly DeVoss je certifikovaná odbornice na výcvik a chování koček (CFTBS), certifikovaná poradkyně pro chování koček (CCBC), certifikovaná trenérka bez strachu (FFCT) a zakladatelka řešení pro chování koček. Molly se specializuje na používání pozitivního přístupu k úpravě a prevenci nežádoucího chování u koček a snížení odkládání koček do útulku. Molly zasedá v poradním výboru pro zvířata v Dallasu od roku 2013 a byla Catpetclub.com zvolena jednou z 12 nejlepších mimořádných chovatelek koček roku 2020. Je certifikována institutem Animal Behavior Institute a International Association of Animal Behavior Consultants. Je také hostitelkou týdenního podcastu Cat Talk Radio.

Marie Lin

Marie Lin

Licencovaná kadeřnice pro zvířata

Marie Lin je pečovatelka a majitelka Marie's Pet Grooming, salonu péče v New Yorku. Marie má v oboru více než 10 let zkušeností s důrazem na práci se psy a kočkami. V roce 2009 získala certifikaci péče od American Academy Pet Grooming v New Yorku. Je členkou National Association Groomers Association of America. V roce 2007 získal titul MBA na Hawaii Pacific University.

Ty Brown

Ty Brown

Trenér psů

Ty Brown je chovatel a trenér psů a majitel společnosti Ty the Dog Guy, která poskytuje výcvik psů prostřednictvím digitálních zdrojů (podcasty, webové série a online kurzy) spolu s výcvikem psů osobně. Ty má více než 17 let zkušeností s výcvikem psů a specializuje se jak na zmírnění neukázněného chování zvířat, tak na výcvik služebních psů. Ty získal desetkrát ocenění „Best of State Award“ za výcvik psů v Utahu a jeho práce byla uvedena v časopisech ABC, NBC, CBS, Spike TV a Entrepreneur Magazine.

Elisabeth Weiss

Elisabeth Weiss

Profesionální trenérka psů

Elisabeth Weiss je profesionální trenérka a majitelka Dog Relations NYC, výcvikové služby pro psy v New Yorku. Elisabeth spoléhá na vědecké techniky, nenásilné metody a odměny. Elisabeth nabízí behaviorální trénink, štěněcí návyky, prevenci povědomí o těle a prevenci úrazů, stravování, cvičení a výživu psů. Její práce byla uvedena v New York Magazine a v podcastu Dog Save the People. Vycvičila také všechny psy ve filmu "Heart of a Dog" od Laurie Andersonové, který představuje Elisabethinu cestu se psem Laurie Andersonové a Lou Reedovou Lolabelle a jak její vášeň pro hraní na klávesy hrála významnou roli při zlepšování kvality života poté, co jí byla diagnostikována rakovina pankreatu.

Indigo Will

Indigo Will

Profesionální odborník na psy

Indigo Will je odborník na psy, trenér a zakladatel a majitel společnosti K9-INDIGO® Holistic Dog Training LLC™, výcvikové služby pro psy v Los Angeles v Kalifornii. Indigo se specializuje na porozumění psímu temperamentu a dispozicím, aby umožnil psům plně využít jejich potenciál. Studoval různé tréninkové metody a filozofie, aby vyvinul jedinečnou, inovativní a na výsledky zaměřenou metodu tréninku psího chování.

Dee Hoult

Dee Hoult

Certifikovaná poradkyně pro chování u psů

Dee Hoult je generální ředitelkou společnosti Applause Your Paws, Inc., největší soukromé společnosti pro výcvik psů na jižní Floridě. S více než 15 lety zkušeností se Dee specializuje na nápravu problémů s chováním psa poskytováním poutavého, pozitivního vzdělávání a nezastrašujícího výcviku. Dee je držitelkou BS v námořní vědě a biologii a MBA na University of Miami. Je certifikovaná Profesionální trenérka psů prostřednictvím Certifikační rady pro profesionální trenéry psů a Certifikovaná poradkyně pro chování u psů (CDBC) prostřednictvím International Association of Applied Behavior Consultants (IAABC). V roce 2018 byla Dee finalistkou soutěže Women in the Pet Industry Awards.

Toni Woods

Toni Woods

Profesionální trenérka psů

Toni Woods je profesionální trenérka psů a majitelka výcviku Spot on Dog ve Washingtonu DC. S více než 15 lety zkušeností se Toni specializuje na zlepšování vztahů mezi psy a jejich rodinami a na zmírnění utrpení psů zažívajících separační úzkost. Toni je držitelkou titulu BS v biologii na Wittenberg University a devět let vyučuje biologii. Nyní věnuje svůj život pomoci psům s úzkostí z odloučení.

Sophie Amphlett

Sophie Amphlett

Profesionální trenérka psů

Sophie Amphlett je profesionální trenérka psů a trenérka služebních psů s více než pětiletou praxí. Sophie absolvovala magisterský kurz CATCH Canine Trainers Academy s vyznamenáním v roce 2016. Je také certifikovanou instruktorkou trikových psů (CTDI) a certifikovanou instruktorkou her zábavných vůní (DN-FSG1). Sophie působí také jako dobrovolná poradkyně pro adopci a venčení psů pro Adopt-A-Pet.

Beatrice Tavakoli

Beatrice Tavakoli

Profesionální trenérka psů

Beatrice Tavakoli je profesionální trenérka psů a zakladatelka / majitelka TAKA Dog Walk v New Jersey. Beatrice, milovník a nadšenec do psů, se zavázala poskytovat zvířatům praktickou službu věnovanou každodenní lásce, dobrodružství a socializaci. Beatrice a její zaměstnanci poskytují celou řadu služeb, včetně společenské hodiny pejsků, celodenních výletů, školení, péče o štěňata, speciální události psů, péče o domácí mazlíčky, stravování, péče o kočky a přizpůsobené procházky se psy.

Brian Starr

Brian Starr

Specialista na potkany a chovatel

Brian Starr je specialista a chovatel potkanů a majitel OC Dumbos ze střední Floridy. Jako jediný americký chovatel potkanů se Brian a OC Dumbos specializují na chov potkanů, výcvik a péči. Roky zkušeností a několik generací pečlivého chovu umožnily Brianovi a OC Dumbos vytvořit řadu krotkých potkanů, kteří jsou chováni jako kamarádi a mazlíčci. Kromě nabídky potkaního příslušenství a tréninkových prostředků nabízí OC Dumbos také bezplatnou adopci potkanů.

Kateryna Zabashta

Kateryna Zabashta

Chovatelka psů

Kateryna Zabashta je chovatelkou psů a majitelkou Emma’s Frenchies v San Francisco Bay Area. S více než pěti lety zkušeností se Kateryna specializuje na výživu psů, obecnou péči a chov francouzských buldočků.

Dominik Feichtner

Dominik Feichtner

Trenér a behaviorista psů

Dominik Feichtner je profesionální trenér a behaviorista psů a majitel společnosti The Dog Behaviorist NYC z New Yorku. S více než osmi lety zkušeností s prací se psy se Dominik specializuje na obecnou poslušnost, korekci chování a výcvik štěňat. Jeho odhodlání k vyváženému přístupu zdravého rozumu vedlo k jeho uznání jako jednoho z „Nejlepších trenérů psů v Brooklynu“ a jednoho z „Nejlepších trenérů psů v NYC“ od Pooch and Harmony v roce 2020.

Jeff Jones

Jeff Jones

Specialista na ptáky

Jeff Jones je Bird Specialist se sídlem v Nashvillu v Tennessee. Je autorem na BirdOculars, webu věnovaného pomoci lidem stát se lepšími chovateli ptáků. Má více než 18 let zkušeností a specializuje se na krmení ptáků a divokou zvěř. Jeff experimentuje, aby našel způsoby, jak povzbudit ptáky, které chce studovat, a jeho web pomáhá ostatním dělat totéž.

Jamie Freyer, DVM

Jamie Freyer, DVM

Licencovaný veterinář

Dr. Jamie Freyer je licencovaný doktor veterinární medicíny se sídlem ve Washingtonu. S více než desetiletými zkušenostmi v klinické praxi a průmyslu se specializuje na veterinární medicínu a chirurgii, chování zvířat a genetiku zvířat. Dr. Freyer má titul BS v oboru Life Science na University of Portland a DVM na Oregon State University.

Colleen Demling-Riley, CPDT-KA, CBCC-KA, CDBC

Colleen Demling-Riley (CPDT-KA, CBCC-KA, CDBC) je konzultantka chování psů a zakladatelka výcviku psů Pawtopia. S více než 20 lety zkušeností se specializuje na tvorbu a přizpůsobení programů péče o psy pro majitele psů. Je certifikovanou trenérkou psů v zájmovém chovu s hodnocením znalostí, certifikovanou poradkyní v oblasti chování psů s hodnocením znalostí psů, certifikovanou poradkyní pro chování psů a hodnotitelkou amerického Kennel Club Canine Good Citizen. Colleen je členkou Mezinárodní asociace psích profesionálů a byla přední odbornicí v národních médiích včetně New York Times, Women’s Day, Readers Digest, Cosmopolitan a Yahoo.com.

Cameron Thompsen

Cameron Thompsen

Cvičitelka psů

Cameron Thompsen je trenérka psů a koučka lidí, stejně jako majitelka a zakladatelka nadace Hope2K9. S téměř dvacetiletými zkušenostmi se specializuje na práci se psy a jejich majiteli na problémech s chováním, od silné úzkosti, reaktivity až po agresi a problémy založené na strachu. Pracuje se všemi psy v Hope2K9 tak, aby byli před adopcí plně vycvičeni a majitelům psů po adopci poskytuje celoživotní podporu.

Tom Robertson

Tom Robertson

Specialista na chov psů

Tom Robertson je specialista na chov psů a majitel oceněných pudlů a čmáranic. S více než 20 lety zkušeností se specializuje na chov čmáranic. Tom také absolvoval další vzdělávací školení v oblasti péče o psy, stravování a výcviku.

Stephanie Abrams, DVM, MS, DACVD

Stephanie Abrams, DVM, MS, DACVD

Atestovaná veterinární dermatoložka

Dr. Stephanie Abrams je certifikovaná veterinární dermatoložka s více než osmi lety veterinární praxe. Specializuje se na léčbu kožních onemocnění u koček a psů. Dr. Abrams získala bakalářský titul na Skidmore College a DVM na Ross University School of Veterinary Medicine. Poté, co získala titul DVM, absolvovala stáž na Tufts Veterinary Emergency Treatment & Specialties, po níž následovala rezidence v oboru dermatologie na Ohio State University School of Veterinary Medicine.

Melissa Nelson, DVM, PhD

Melissa Nelson, DVM, PhD

Lékař veterinární medicíny

Dr. Nelson je veterinářka, která se specializuje na druhovou medicínu a medicínul velkých zvířat v Minnesotě, kde má více než 18 let zkušeností jako veterinář na venkovské klinice. V roce 1998 získala titul lékaře veterinárního lékařství na University of Minnesota.

Lauren Baker, DVM, PhD

Lauren Baker, DVM, PhD

Veterinářka

Dr. Baker je veterinářka a doktorandka v oboru srovnávacích biomedicínských věd. Dr. Baker získala v roce 2016 titul doktora veterinárního lékařství na University of Wisconsin a pokračovala ve studiu PhD prostřednictvím své práce ve Výzkumné laboratoři srovnávací ortopedie.

Deanne Pawlisch, CVT, MA

Deanne Pawlisch, CVT, MA

Certifikovaný veterinární technik

Deanne Pawlisch je certifikovaný veterinární technik, která v Illinois pořádá školení pro veterinární praxi. Od roku 2011 je členkou představenstva Veterinary Emergency and Critical Care Foundation.

Ryan Corrigan, LVT, VTS-EVN

Ryan Corrigan, LVT, VTS-EVN

Licencovaný veterinární technik

Ryan Corrigan je licencovaný veterinární technik v Kalifornii. V roce 2010 získala titul bakaláře vědy ve veterinární technice na Purdue University.

Doug Ludemann

Doug Ludemann

Profesionální akvarista

Doug Ludemann je vlastníkem a provozovatelem společnosti Fish Geeks, LLC, profesionální akvarijní služby se sídlem v Minneapolis. Více než 20 let pracoval v akvaristice a rybářském průmyslu a získal titul BS v oboru ekologie, evoluce a chování na University of Minnesota. Doug dříve pracoval s Minnesota Zoo a Shedd Aquarium v Chicagu jako profesionální akvarista.

Jaime Nalezny, DVM

Jaime Nalezny, DVM

Veterinářka exotických zvířat

Dr. Nalezny je veterinářka exotických zvířat se zaměřením na péči o ptáky, plazy, obojživelníky a exotické malé savce. V roce 2005 vystudovala University of Minnesota College of Veterinary Medicine a praktikuje více než 15 let.

Emily Fleisher, CTBC

Emily Fleisher, CTBC

Poradkyně pro trénování a chování psů

Emily Fleisher je certifikovaná cvičitelka psů a behaviorální konzultantka (CTBC) a zakladatelka společnosti Mindful Paw, která se specializuje na výcvik psů se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Má bakalářský titul v oboru veřejného zdraví na Floridské univerzitě, absolvovala stáž v San Franciscu SPCA (Společnost pro prevenci týrání zvířat) a dále se vzdělává na Fenzi Dog Sports Academy a Jean Donaldson's Academy for Dog Trainers . Je držitelkou certifikátu Kardiopulmonální resuscitace a první pomoci u psů, je držitelem certifikátu výcviku psů na Dog Training Internship Academy a je držitelem certifikátu excelence prostřednictvím programu Dr. Susan Friedmanové „Život a učení se zvířaty“.

Terryl Daluz

Terryl Daluz

Majitel, služba pro mazlíčky Wash My Dog

Terryl Daluz je spolumajitelka Wash My Dog LLC služby pro koukání a stříhání domácích mazlíčků se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Terryl má spolu se spolumajitelkou Andrea Carterovou více než tři roky zkušeností s péčí o domácí mazlíčky. Wash My Dog a její certifikovaní pracovníci se specializují na poskytování bezpečného a vstřícného prostředí pro všechna zvířata, která obsluhují.

Sheri Williams

Sheri Williams

Certifikovaná trenérka psů

Sheri Williams je certifikovaná trenérka psů se specializací na behaviorismus a majitelka sheriwilliams.com, firmy, která se specializuje na výuku veteránů, jak vycvičit své psy na služební psy nebo emocionální podporu zvířat, aby pomáhali s posttraumatickým syndromem. Sheri sídlí v metropolitní oblasti v Kalifornii v Los Angeles a má více než 20 let zkušeností s výcvikem psů a také provádí obecnou praxi výcviku psů se specializací na rehabilitaci psů pomocí technik pozitivního posilování. Je držitelkou certifikátu The Animal Behavior and Training Association.

Jaimie Scott

Jaimie Scott

Majitel psů a trenér

Jaimie Scott trénuje majitele psů jako majitel Jaimie Scott Dog Training v Sacramentu v Kalifornii posledních 15 let. Jaimie se setkává s klienty pro školení 1 na 1, skupinové kurzy (pouze majitelé, bez psů) a také živé video kurzy. Jaimie publikuje videa, články na blogu a elektronické knihy, aby sdílel tipy pro výcvik a jeho osobní pohled na chování psů. Se zaměřením na výcvik majitelů se Jaimie domnívá, že psi musí vědět, kdo má kontrolu v daném okamžiku, aby se cítili bezpečně a byli šťastní. Jaimie je držitelem bakalářského titulu z matematiky a informatiky na Pacific University.

Audra Barrios

Audra Barrios

Mořská bioložka & Odbornice na reptýlie

Audra Barrios je mořská bioložka a majitelka firmy Lick Your Eyeballs, která nabízí plazy, potřeby pro plazy a rostliny. S více než 15 lety zkušeností se Audra specializuje na plazy a exotická zvířata, ekologickou výchovu, mořskou biologii, ochranu přírody a chov zvířat. Audra získala titul BASc v mořské biologii na University of California v Santa Cruz a studoval přírodní vědy na College of Marin. Je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou organizace Things That Creep, neziskové organizace zaměřené na ochranu plazů prostřednictvím vzdělávání. Posledních šest let strávila prací jako bioložka na California Academy of Sciences.

Francine Miller

Francine Miller

Certifikovaná poradkyně pro zvířecí chování

Francine Miller je poradkyně pro aplikované chování zvířat a zakladatelka Call Ms Behaving, poradenské služby pro chování psů a koček v San Diegu v Kalifornii. S více než 16 lety zkušeností se Francine specializuje na léčbu problémů s chováním, jako je agresivita, separační úzkost, fobie, reakce na strach, destruktivita, značení moči a kompulzivní chování. Používá plán řízení a modifikace chování, který je pouze pozitivním posílením. Je držitelkou diplomu v oboru Psí chování na American College of Applied Science (ACAS). Francine dokončila všechny kurzy a získala titul MS v oboru Aplikované zvířecí chování a Rodinné poradenství pro doprovodná zvířata na American College of Applied Science (ACAS). Je certifikovanou spolupracovnicí Mezinárodní asociace poradců pro chování zvířat (IAABC) a členkou Pet Professional Guild.

Osama Maghawri

Osama Maghawri

Profesionální trenér psů

Osama Maghawri je trenér a zakladatel výcvikové služby OneStopK9 v Miami na Floridě. Osama využívá vyvážené tréninkové metody k výuce komunikace mezi majiteli a psy. Specializuje se na základní otázky poslušnosti a chování, jako je hlídání zdrojů, agresivita založená na strachu a reaktivita na vodítko. Osama také pomáhá majitelům porozumět chování jejich plemene a tomu, jak v budoucnu samostatně trénovat.

Christina Shusterich

Christina Shusterich

Odbornice na psí chování

Christina Shusterich je expertka na chování psů, citovaná špičkovým trenérem psů APDT a majitelkou společnosti NY Clever K9 Inc. S více než 20 lety zkušeností vytvořila Christina svůj systém Total Harmony Dog Transformation® System pro úspěšné řešení problémů s chováním psů. Specializuje se na poskytování odborného poradenství na národní i mezinárodní úrovni ohledně poslušnosti psů, zdraví, problémů s chováním, agresivity, úzkosti z odloučení a deprese. Certifikaci Canine Behavior Counselor, Dog Trainer and Canine Behavior Specialist získala prostřednictvím Animal Behavior Center v New Yorku. Je registrovanou hodnotitelkou American Kennel Club (AKC) Canine Good Citizen.

Jessica Rude

Jessica Rude

Specialista na koně

Jessica Rude je expertka na koně, která v současné době pracuje na koňském ranči ve Valley View v Texasu a také v jezdeckém centru v Princetonu v Texasu. Dříve působila jako Trail Guide a Wrangler v kempu a středisku v texaském Dallasu a manažerka chovu koní na ranči v texaské Tioze. Jessica je držitelkou bakalářského titulu v oboru Animal Science s důrazem na Equine Science na Tarleton State University. Vystudovala výživu, reprodukci a management koní. Jessica se specializuje na chov koní, stejně jako na výuku jízdy na koni, rozpoznávání nemocí koní a podávání léčby.

Lauren Novack

Lauren Novack

Certifikovaná poradkyně pro chování psů

Lauren Novack je certifikovaná poradkyně pro chování psů v Behavior Vets NYC, kde pomáhá bojácným, úzkostlivým a agresivním mazlíčkům a jejich majitelům. Dokončila ročníkové práce pro svůj MS v analýze aplikované chování na Hunter College. Laurenin výzkum zkoumá vztah mezi tréninkovými postupy a dobrými životními podmínkami zvířat. V současné době působí v redakční radě pro Daily Paws a objevila se na Fox & Friends, Rachel Ray a v různých reportážích se svým psem Graysonem.

Alexis Toriello

Alexis Toriello

Certifikovaná poradkyně pro chování u psů

Alexis Toriello je certifikovaná poradkyně pro chování u psů a zakladatelka a generální ředitelka společnosti Zen Dog Training v New Yorku. Její čas, který pracovala jako odbornice na psí chování v různých útulcích pro zvířata, se zúročila v hodnocení, rehabilitaci a výcviku psů. Kromě toho, že je spolupracovnicí Certified Dog Behavior Consultant (ACDBC), je Alexis držitelkou certifikátu Certified Professional Dog Trainer - Knowledge Assessed (CPDT-KA) a má magisterský titul v oboru chování a ochrany zvířat na Hunter College. Je držitelkou certifikátu amerického Červeného kříže v oboru psí první pomoci a CPR a má schválení od mnoha nemocnic a klinik a Washington Humane Society.

Dani Pedraza

Dani Pedraza

Profesionální trenérka psů

Dani Pedraza je profesionální trenérka psů a spolumajitelka Big City Woof Walker sídlící v NYC a Chicagu. Dani se zabývá poskytováním osobních, kvalitních služeb a ošetřování domácích mazlíčků a je velmi dobře informovaná o výcviku psů využívajících pozitivní posílení a nenásilný přístup. Jako certifikovaná trenérka psů (CCDT) absolvovala Dani magisterský program CATCH Canine Trainer Academy.

Ovidiu Stoica

Ovidiu Stoica

Profesionální trenér psů

Ovidiu Stoica je profesionální trenér psů a zakladatel/majitel NYC Doggies. S více než 20 lety odborných zkušeností se psy se Ovidiu dobře orientuje v poskytování různých služeb péče o psy a specializuje se na výcvik poslušnosti a chování psů. Ovidiu a jeho zaměstnanci, kteří mají více než 45 let zkušeností v oblasti venčení psů v NYC, poskytují personalizované služby pro psy, včetně výcviku psů, venčení, turistiky, stravování, sezení a péče o štěňata.

Amanda Marshall-Polimeni

Amanda Marshall-Polimeni

Konzultantka pro chování u psů

Amanda Marshall-Polimeni je konzultantkou psího chování a majitelkou / zakladatelkou FurryTales v New Jersey. S hlubokým porozuměním teorií učení o chování a vášní pro fyzickou a psychickou pohodu zvířat se Amanda specializuje na používání nenásilných přístupů založených na posilování k vytváření požadovaného chování. Amanda je držitelkou titulu BASc v aplikované psychologii z NYU a je certifikovanou profesionální trenérkou psů - hodnotitelkou (CPDT-KA) a certifikovanou chovatelskou konzultantkou pro psy (CBCC-KA). Absolvovala také magisterský kurz ve výcviku agresivních psů. Její iniciativa a odhodlání ke kvalitní a komplexní péči o zvířata ve FurryTales vedly k jejímu uznání společností Grow by Acorns + CNBC.

Jennifer Damon

Jennifer Damon

Profesionální trenérka psů

Jennifer Damon je profesionální trenérka a majitelka Love for Paws Dog Training v Pasadeně v Kalifornii. S více než 10 lety zkušeností s výcvikem psů se Jennifer specializuje na určování psychologie, která motivuje chování psa. Jako podpůrný člen Mezinárodní asociace poradců pro chování zvířat je Jennifer nadšená zlepšováním komunikace mezi majiteli a jejich domácími mazlíčky pomocí jemných vědecky podložených metod. Je držitelkou titulu BFA v oboru komunikačních umění na University of Montevallo a certifikátu v oboru psího chování na International College of Canine Studies.

Belgin Altundag

Belgin Altundag

Certifikovaná trenérka psů

Belgin Altundag je certifikovaná trenérka psů a majitelka Happy Day Dogies Day Care/Day Camp v západním Hollywoodu v Kalifornii. Belgin, vášnivá milovnice zvířat, má znalosti o mnoha tréninkových stylech, včetně výcviku poslušnosti, řešení problémů, tréninku aktivity a úpravy chování. Kromě toho, že je certifikovanou trenérkou zvířat na Animal Behavior College (ABCDT), Belgin také absolvovala programy Training Cesar's Way Fundamentals of Dog Behavior a Výcvikové programy úrovně 1 a 2 je certifikovaná Americkým červeným křížem v první pomoci kočkám a psům.

Roger J. Lederer, PhD

Dr. Roger Lederer je ornitolog a zakladatel Ornithology.com, informativní webové stránky o volně žijících ptácích. Dr. Lederer strávil více než 40 let výukou, studiem a psaním o ptácích. Kvůli studiu ptáků cestoval do více než 100 zemí. Dr. Lederer je emeritní profesor biologických věd na Kalifornské státní univerzitě v Chico a byl vedoucím katedry biologických věd a děkanem College of Natural Sciences. Napsal více než 30 výzkumných prací a 10 knih o ptácích a učebnici „Ecology and Field Biology“. Dr. Lederer konzultoval BBC, National Geographic, National Public Radio, ABC News, Guinnessovu knihu světových rekordů a řadu dalších organizací a publikací.

Jeff Jensen

Jeff Jensen

Specialista na plazy

Jeff Jensen je specialista na plazy a majitel The Reptile Zone out of Bend v Oregonu. S desítkami let zkušeností s plazy a divočinou se Jeff specializuje na poskytování rad a pokynů pro správnou péči o plazy. Jako bývalý učitel vědy a zaměstnanec zoo v San Antoniu a uznávaný herpetolog vedl Jeff díky své oddanosti znalostem a etickým obchodním praktikám v zájmovém chovu k tomu, že The Reptile Zone získala v roce 2018 cenu „Mark of Excellence“ od Intrepid Marketing.

Mark Garcia

Mark Garcia

Certifikovaný trenér psů

Mark Garcia je certifikovaný specialista na výcvik psů a zakladatel společnosti Rosewood K9 se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Mark se specializuje na výcvik psů, stravování a služby denní péče. Při výcviku psů používá vědecky ověřené metody, které zahrnují výcvik chování a poslušnosti, budování sebevědomí, strukturované vedení a pozitivní výcvik štěněte.

Rita Reimers

Rita Reimers

Odbornice na kočičí chování

Rita Reimers je odbornicí na chování koček a spoluzakladatelkou poradenské služby pro chování koček Cat Behavior Alliance. S více než 30 lety zkušeností jako majitelka více koček a záchranářka koček se Rita specializuje na pomoc lidem lépe porozumět kočkám a najít řešení problémů s chováním. Získala bakalářský titul v oboru počítačová věda a řízení personálních vztahů a studovala na Animal Behavior College. Rita je spoluautorem rozhlasového pořadu v rádiu Pet Life „19 koček a počítání“ a spoluautorem seriálu YouTube „Pojďme mluvit kočky“. Je také spoluautorkou blogu o chování koček „Kitty Korner“ pro Litter Genie. Rita také píše pro „New Cattitude“ pro Catster Magazine a přispívá do be.Chewy.com. Je podpůrnou členkou Mezinárodní asociace chování zvířat (IAABC).

Daniel Lioy-Ryan, PhD

Daniel Lioy-Ryan, PhD

Zvířecí behaviorista

Dr. Daniel Lioy-Ryan je chovatel zvířat a spoluzakladatel Cats in the City. S více než desetiletou zkušeností se specializuje na porozumění chování zvířat, bezpečnou péči o kočky a práci s kočkami ve všech fázích života. Dr. Lioy-Ryan je držitelem titulu PhD v oboru neurovědy na Oregonské univerzitě zdraví a vědy.

Jennifer Van de Kieft

Jennifer Van de Kieft

Certifikovaná odbornice na pokročilý výcvik a chování koček

Jennifer Van de Kieft je certifikovaná profesionálka v oblasti výcviku a chování koček, Fear Free Certified Animal Trainer a majitelka Cat Advocate LLC se sídlem v New Yorku. Se čtyřletými zkušenostmi se specializuje na pomoc kočičím ochráncům při řešení problémů s chováním koček prostřednictvím pozitivních metod posilování. Mezi její speciality patří nevhodné vylučování, potravinová nejistota a potravní agrese a agresivita mezi kočkami. Kromě certifikace v oblasti výcviku a chování koček z Institutu pro chování zvířat získala Jennifer titul BA z psychologie na St. Francis College a titul JD z Cardozo School of Law.

Melissa Muñoz

Melissa Muñoz

Trenérka zvířat

Melissa Munoz je cvičitelkou zvířat a majitelkou Pawsitive Perspective Animal Training. Má více než 16 let zkušeností s výcvikem zvířat založeným na odměně, managementem exotických zvířat a výchovou divoké zvěře. Melissa vystudovala chování a etologii zvířat, vzdělávání ve volné přírodě a management zvířat z programu školení a managementu exotických zvířat na Moorpark College.

Carrie Seay, MS-CABAC, KPA-CTP, CBCC-KA

Carrie Seay, MS-CABAC, KPA-CTP, CBCC-KA

Poradkyně pro chování koček

Carrie Seay je poradkyně pro chování koček a majitelka společnosti Carrie Pawpins se sídlem ve Phoenixu v Arizoně. S více než desetiletými zkušenostmi se specializuje na práci s majiteli koček při prevenci a odstranění problémů s chováním koček. Carrie má bakalářský titul v oboru biologie na Northern Arizona University a magisterský titul v oboru analýzy chování společníků a poradenství na The American College of Applied Science. Má několik certifikací ze známých školících programů, jako je akademie Karen Pryor.

Allison Weeks

Allison Weeks

Profesionální trenérka psů

Allison Weeks je profesionálka na výcvik psů a také majitelka a provozovatelka Peticularly Perfect. S více než 12letou praxí se specializuje na venčení psů, psychologii psů a chování psů. Peticularly Perfect získal v roce 2020 obchodní ocenění Best of Escondido v kategorii péče o domácí mazlíčky a Allison byla uvedena jako majitelka Peticularly Perfect v online magazínu SD Voyager. Allison získala bakalářský titul na Kaplanově univerzitě.

David Schmucker

David Schmucker

Trenér psů

David Schmucker je trenér psů a senior trenér na Sidewalk Dog Training ve Washingtonu D.C. S více než 17 lety zkušeností se David specializuje na kynologické výcvikové programy, jako je výcvik psí agrese, korekce chování psů a trénink úzkosti ze separace psů. David získal titul BS v oboru Personální a pracovní management na University of Maryland.

Nicole Larocco-Skeehan

Nicole Larocco-Skeehan

Trenérka psů

Nicole Larocco-Skeehan je trenérka psů a majitelka Philly Unleashed ve Philadelphii v Pensylvánii. Nicole má více než 25 let zkušeností s prací se zvířaty a v současnosti se specializuje na skupinový a soukromý výcvik psů a úpravu chování. Nicole's business byl jmenován "Best of Philadelphia" a je autorkou "The Teaching Dog: Partnering with Dogs for Instruction, Socialisation and Demonstration in Your Training Practice." Byla také v představenstvu Certifikační rady pro profesionální trenéry psů. Nicole získala bakalářský titul v marketingu a reklamě na Robert Morris University.

Tabitha Kucera

Tabitha Kucera

Registrovaný veterinární technik a poradce pro chování koček a psů

Tabitha Kucera je registrovaná veterinární technička a poradkyně pro chování koček a psů a majitelka poradny a školení v oblasti chování koček a psů v Clevelandu ve státě Ohio. Tabitha má více než deset let zkušeností s prací ve veterinárních nemocnicích, farmách a záchranných centrech pro kočky a psy. Tabitha pomohla vyvinout programy školení a chování pro různé veterinární nemocnice a útulky a pracuje jako konzultantka pro mnoho útulků a soukromých veterinárních ordinací. Mezi její pedagogické zkušenosti patří přednášení na regionální a národní úrovni a přednášky na různých programech veterinární techniky. Je certifikovanou řečnicí Fear Free, konzultantkou pro certifikaci Fear Free Practice, konzultantkou chování pro Cat Pawsitive Pro a hostitelkou podcastu Tails from a Vet Tech. V současné době působí ve správní radě kočičího výboru Pet Professional Guild’s Cat Committee a je prezidentkou Společnosti veterinárních techniků chování. Je certifikovaným registrovaným veterinárním technikem Elite Fear Free and Low-Stress Handling, certifikovaným poradcem pro chování koček a certifikovaným školicím partnerem Karen Pryor Academy.

Kinsey Moses

Kinsey Moses

Chovatelka psů

Kinsey Moses je chovatel psů a spoluzakladatel Haystack Mountain Bernedoodles v Mead, Colorado. S 20letými zkušenostmi mezi ní, jejím manželem Samem a její matkou se specializují na etický a prémiový chov psů, který ve svém programu upřednostňuje zdraví, konformaci a výchovu každého psa. Kinsey získala bakalářský titul v oboru integrativní fyziologie na University of Colorado Boulder a její manžel Sam získal titul BS v kineziologii na Státní univerzitě v San Diegu a magisterský titul v oboru aplikovaných cvičení na Concordia University Chicago.