wikiHow odborníci

Naším posláním na wikiHow je poskytovat našim čtenářům nejužitečnější instrukce kdekoli, na jakékoli téma. Za tímto účelem spolupracujeme s předními odborníky z oboru, abychom zajistili, že náš obsah bude přesný, aktuální a bude podpořen současným výzkumem. Odborníci wikiHow, kteří úzce spolupracují s naším redakčním týmem, píší, upravují a recenzují články, odpovídají na otázky čtenářů a dokonce přidávají osobní rady. Staňte se odborníkem.

Významní recenzenti

B.J. Novak

B.J. Novak

Herec, spisovatel a podnikatel

B. J. Novak je spisovatel a herec, který se proslavil svou prací na Emmy oceněným komediálním seriálu stanice NBC "The Office", jako herec, spisovatel, režisér a výkonný producent. Je spoluzakladatelem aplikace The List (seznam).

Mark Cuban

Mark Cuban

Podnikatel a venture kapitalista

Mark Cuban je americký podnikatel a investor. Je majitelem NBA klubu Dallas Mavericks a primárním investorem TV stanice ABC Shark Tank , reality televizní show zaměřené na vynálezy a investice.

Peter Singer

Peter Singer

Filozof a aktivista za práva zvířat

Peter Singer je profesorem bioetiky Ira W. DeCamp na Princeton University. Je považován za jednoho ze zakladatelů moderního hnutí za práva zvířat a v roce 2006 byl zvolen jedním z deseti nejvlivnějších veřejných intelektuálů Austrálie.

David A. Payne, JD

David A. Payne, JD

Uvaděč podcastu "Somebody Somewhere," o skutečných kriminálních činech

David A. Payne je spolutvůrcem, autorem a hostitelem kritiky uznávaného podcastu "Somebody Somewhere," o skutečných kriminálních činech, který v roce 2018 získal na Spotify označení jako Editor´s Choice. Kromě podcastů pracoval David jako asistent na americkém státním zastupitelství, generální poradce a výkonný ředitel na úrovni C v řadě společností.

Bethany Hamilton

Bethany Hamilton

Profesionální surfařka

Bethany Hamilton je profesionální surfařka a autorka. V roce 2002 jí levou paži ukousl žralok, ale i přesto nadále surfuje. Od roku 2007 se učastní mnoha surfařských závodů a pracuje na dokumentárním filmu popisující její příběh.

Lékařská komise

Laura Marusinec, MD

Dr. Marusinec je atestovaný pediatr ve Wisconsinu. V roce 1995 získala lékařský titul na Medical College of Wisconsin School of Medicine.

Chris M. Matsko, MD

Chris M. Matsko, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Matko je lékař v důchodu v Pennsylvánii. Svůj lékařský titul získal na Tempe University School of Medicine v roce 2007.

Luba Lee, FNP-BC, MS

Luba Lee, FNP-BC, MS

Lékařská revizní komise

Luba Lee je atestovaná sestra rodinného lékařství pracující v Tennessee. V roce 2006 získala titul MSN z University of Tennessee.

Lacy Windham, MD

Lacy Windham, MD

Porodník a gynekolog

Dr. Windham je atestovaný porodník a gynekolog v Tennessee. V roce 2010 dokončila stáž na Eastern Virginia Medical School, kde získala ocenění Nejlepší rezident.

Erik Kramer, DO, MPH

Erik Kramer, DO, MPH

Lékař osteopatie

Dr. Kramer je lékař primární péče na University of Colorado, specializující se na kontrolu hmotnosti, diabetes a vnitřní lékařství. V roce 2012 obdržel titul DO na Touro University Nevada College of Osteopathic Medicine.

Alex Dimitriu, MD

Alex Dimitriu, MD

Specialista na spánkovou medicínu a psychiatrii

Alex Dimitriu, MD je vlastníkem Menlo Park Psychiatry and Sleep Medicine, kliniky se sídlem v oblasti San Francisco Bay Area s odbornými znalostmi v oblasti psychiatrie, spánku a transformační terapie. Alex získal doktorát z medicíny na Stony Brook University v roce 2005 a v roce 2010 absolvoval program Sleep Medicine Residency Program of School of Medicine na Stanfordské univerzitě. Profesionálně má Alex dvě atestace v psychiatrii a medicíně spánku.

Anthony Stark, EMR

Anthony Stark, EMR

Záchranář

Anthony Stark je certifikovaný záchranář v Britské Kolumbii. V současnosti pracuje pro British Columbia Ambulance Service.

Sarah Gehrke, RN, MS

Sarah Gehrke, RN, MS

Registrovaná zdravotní sestra

Sarah Gehrke je registrovaná zdravotní sestra v Texasu. Titul M.S. v Ošetřovatelství získala na University of Phoenix v roce 2013.

Shari Forschen, NP, MA

Shari Forschen, NP, MA

Zdravotní sestra

Shari Forschen je registrovaná zdravotní sestra v Sanford Health v Severní Dakotě. Magisterský titul v oboru zdravotní sestra domácího lékařství získala na University of North Dakota a zdravotní sestrou je od roku 2003.

Victor Catania, MD

Victor Catania, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Catania atestovaný lékař rodinného lékařství v Pensylvánii. V roce 2012 získal lékařský titul na Medical University of the Americas.

Mohiba Tareen, MD

Mohiba Tareen, MD

FAAD Board Certified Dermatologist

Mohiba Tareen je certifikovaná dermatoložka a zakladatelka Tareen Dermatology se sídlem v Roseville, Maplewood a Faribault, v Minnesotě. Dr. Tareen dokončila lékařskou školu na University of Michigan v Ann Arbor, kde byla uvedena do prestižní čestné společnosti Alpha Omega Alpha. Během své rezidentury z dermatologie na Columbia University v New Yorku získala cenu Conrada Stritzlera od New York Dermatologic Society a byla uvedena v The New England Journal of Medicine. Dr. Tareen poté absolvovala procedurální stáž zaměřenou na dermatologickou chirurgii, laserovou a kosmetickou dermatologii.

Jonas DeMuro, MD

Jonas DeMuro, MD

Chirurg kritické péče

Dr. DeMuro je atestovaný chirurg kritické pediatrické péče v New Yorku. V roce 1996 získal titul lékaře na Stony Brook University School of Medicine.

David Nazarian, MD

David Nazarian, MD

Diplomat, Americká rada pro vnitřní lékařství

Dr. David Nazarian je lékař a majitel na My Concierge MD, kliniky v Beverly Hills v Kalifornii, specializující se na výkonné zdraví, soukromou péči a integrovanou medicínu. Dr. Nazarian se specializuje na fyzikální vyšetření, intravenózní vitamínové terapie, náhradu hormonů, hubnutí a plazmatické terapie bohaté na krevní destičky. Má více než 16 let lékařské přípravy a je diplomatem Americké rady pro vnitřní lékařství. Vystudoval psychologii a biologii na University of California v Los Angeles. Vystudoval medicínu na Sackler School of Medicine a dokončil rezidenturu v Huntington Memorial Hospital, která je součástí University of Southern California.

Sari Eitches, MBE, MD

Dr. Sari Eitches je internista a majitelka Tower Integrative Health and Wellness v Los Angeles v Kalifornii. Specializuje se na vegetariánskou výživu, hubnutí, zdraví žen, preventivní medicínu a depresi. Je diplomatem Americké rady pro vnitřní lékařství a Americké rady pro integrativní a holistické lékařství. Vystudovala Kalifornskou univerzitu v Berkeley. Absolvovala lékařský kurz na SUNY Upstate Medical University a jeho MBE z University of Pennsylvania. Vystudovala nemocnici Lenox Hill Hospital v New Yorku a pracovala jako internista na Univeristy of Pennsylvania.

Peter Gardner, MD

Peter Gardner, MD

Atestovaný Gastroenterolog

, který se již více než 30 let věnuje gastroenterologii a hepatologii. Specializuje se na nemoci trávicího systému a jater. Dr. Gardner získal bakalářský titul na University of North Carolina a navštěvoval Georgetown Medical School. Absolvoval stáž v interním lékařství a poté stipendium v gastroenterologii na University of Connecticut. Je předchozím šéfem gastroenterologie ve Stamfordské nemocnici a zůstává ve štábu. Je také členem personálu Greenwich Hospital a New York (Columbia) Presbyterian Hospital. Dr. Gardner je schváleným konzultantem pro interní lékařství a gastroenterologii v Americké radě interního lékařství.

Ronn Callada, RN, MS

Ronn Callada, RN, MS

Zdravotní bratr

Ronn Callada, ANP, RN je zdravotní bratr v Memorial Sloan Kettering Cancer Center v New Yorku. Titul MS získal na Stony Brook University School of Nursing v roce 2013.

Carlotta Butler, RN, MPH

Carlotta Butler, RN, MPH

Registrovaná zdravotní sestra

Carlotta Butler je registrovanou zdravotní sestrou v Arizoně. Svůj magisterský titul MPH získala na Northern Illinois University v roce 2004 a titul Spolupracovník vědy ve zdravotnictví na Heartland Community College v roce 2010.

Paul Ursell, MD

Paul Ursell, MD

Oční lékař

Dr. Ursell je oční lékař ve Spojeném království. Během své kariéry provedl více než 7000 operací šedého zákalu. Dr. Ursell se v roce 1995 stal členem Royal College of Ophthalmologists.

Rebecca Levy-Gantt, MPT, DO

Rebecca Levy-Gantt, MPT, DO

Porodník & Gynekolog

Dr. Rebecca LevyGantt je porodník a gynekolog s atestací, která provozuje soukromou praxi se v kalifornské Napě. Dr. LevyGantt se specializuje na menopauzu, peri-menopauzu a hormonální léčbu, včetně léčby biologickou identitou a kombinovanou hormonální léčbou a alternativní léčby. Je také národní certifikační menopauze a je na celostátním seznamu lékařů, kteří se specializují na léčbu menopauzy. Získala magisterský titul z fyzikální terapie na Bostonské univerzitě a titul lékařky osteopatického lékařství (DO) na New York College of Osteopathic Medicine.

Paul Friedman, MD

Paul Friedman, MD

Atestovaný dermatolog, Americká Dermatologická Rada

Paul Friedman je oceněný dermatolog se specializací na dermatologickou a laserovou chirurgii a kosmetickou dermatologii. Dr. Friedman je ředitelem Dermatologického a laserového chirurgického centra v Houstonu v Texasu a působí v laserovém a kožním chirurgickém centru v New Yorku. Dr. Friedman je pomocným klinickým profesorem na katedře dermatologie na lékařské fakultě University of Texas a na Weill Cornell Medical College v Houstonské metodistické nemocnici. Dr. Friedman pracoval na oddělení dermatologie na Newyorské univerzitní lékařské fakultě, kde působil jako vedoucí stážistů a dvakrát získal uznanou Husikovu cenu za svůj výzkum dermatologické chirurgie. Dr. Friedman získal stipendium v Laser & Skin Surgery Center v New Yorku a získal cenu Young Society za psaní od Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii. Jako jeden z hlavních referencí v oboru dermatologie se Dr. Friedman zapojil do vývoje nových laserových léčebných systémů a terapeutických technik.

Tu Anh Vu, DMD

Tu Anh Vu, DMD

Atestovaný dentista

Dr. Tu Anh Vu je zubařka a má soukromou kliniku s názvem Tu's Dental v Brooklynu v New Yorku. Dr. Vu pomáhá dospělým a dětem všech věkových skupin překonat strach ze zubaře. Dr. Vu provádí výzkum, který se snaží najít řešení Kaposiho sarkomu a představí je na Hinmanově setkání v Memphisu. Vystudovala Bryn Mawr College a absolvovala kurz ortodoncie na University of Pennsylvania School of Dental Medicine.

Dale Prokupek, MD

Dale Prokupek, MD

Atestovaný Internista & Gastroenterolog

Dale Prokupek je internista a gastroenterolog, který má soukromou praxi v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Prokupek také působí ve zdravotnickém centru Cedars-Sinai a je docentem medicíny na Geffen School of Medicine na University of California v Los Angeles (UCLA). Dr. Prokupek má více než 25 let lékařských zkušeností a specializuje se na diagnostiku a léčbu onemocnění jater, žaludku a tlustého střeva, včetně chronické hepatitidy C, rakoviny tlustého střeva, hemoroidů, análního condylomu a nemocí trávicího ústrojí způsobených imunodeficiencí . Vystudoval zoologii na University of Wisconsin - Madisson a medicínu na Medical College of Wisconsin. Vystudoval interní medicínu v Cedars-Sinai Medical Center a v gastroenterologii na UCLA Geffen School of Medicine.

Andrea Rudominer, MD, MPH

Andrea Rudominer, MD, MPH

Pediat & lékařka integrativní medicíny

Dr. Andrea Rudominer je doktorkou pro pediatrii a integrativní medicínu se sídlem v San Francisco Bay Area. Dr. Rudominer má více než 15 let zkušeností s lékařskou péčí a specializuje se na preventivní zdravotní péči, obezitu, adolescentní péči, ADHD a kulturně kompetentní péči. Dr. Rudominer získala lékařský titul na University of California, Davis, a dokončila rezidenturu v dětské nemocnici Lucile Packard na Stanfordské univerzitě. Rudominer má také MPH v oboru Zdraví matek dětí z University of California, Berkeley. Je členkou Americké rady pro pediatrii, členkou Americké akademie pediatrie, členkou a delegátkou Kalifornské lékařské asociace a členkou lékařské asociace County Clara County Medical Association.

Jonathan Frank, MD

Jonathan Frank, MD

Chirurg sportovní ortopedie & Kloubní specialista

Dr. Jonathan Frank je ortopedický chirurg se sídlem v Beverly Hills v Kalifornii, specializující se na sportovní medicínu a klouby. Praxe Dr. Franka se zaměřuje na minimálně invazivní, artroskopickou operaci kolena, ramene, kyčle a loktů. Dr. Frank je držitelem doktorského titulu na Lékařské fakultě University of California v Los Angeles. Absolvoval ortopedický pobyt na Rush University Medical Center v Chicagu a stipendium v oboru ortopedické sportovní medicíny a ochrany kyčle na klinice Steadman ve Vail v Coloradu. Je lékařem týmu zaměstnanců amerického lyžařského a snowboardového týmu. Dr. Frank je v současné době vědeckým recenzentem špičkových vědeckých časopisů a jeho výzkum byl prezentován na regionálních, národních a mezinárodních ortopedických konferencích a získal několik ocenění včetně prestižních cen Mark Coventry a William A Grana.

Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS

Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS

Fyzioterapeut a podnikatel

Dr. Joshua Grahlman, PT, DPT, FAFS, je zakladatel a hlavní sportovní mechanik pro Clutch PT + Performance, soukromé kliniky fyzikální terapie se specializací na sport a ortopedii v New Yorku. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Grahlman specializuje na léčbu akutních a chronických bolestí a zranění, optimalizaci sportovního výkonu a pooperační rehabilitaci. Dr. Grahlman získal doktorát z fyzikální terapie (DPT) na Columbia University College of Physicians and Surgeons. Je jedním z mála odborníků v New Yorku, uznaných jako Fellow v aplikované funkční vědě prostřednictvím Gray Institute for Functional Transformation (GIFT). Je držitelem certifikátu Technika aktivního uvolnění a Spinální manipulace a je specialistou TRX Suspension Training. Dr. Grahlman strávil svou kariéru léčením sportovců všech úrovní, od šampionů Ironman a olympioniků až po maminky maratonky. Konzultuje s Triathlete, Men’s Health, My Fitness Pal a CBS News.

Ni-Cheng Liang, MD

Ni-Cheng Liang, MD

Atestovaná plicní lékařka

Dr. Ni-Cheng Liang je certifikovaný pulmonolog a ředitelka pulmonální integrativní medicíny ve společnosti Coastal Pulmonary Associates přidružené k síti Scripps Health Network v San Diegu v Kalifornii. Působí také jako dobrovolná asistentka medicíny na Lékařské fakultě University of California v San Diegu a dobrovolně pracuje na bezplatné klinice UCSD Medical Student-Run pro nepojištěné pacienty. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Liang specializuje na plicní a dýchací problémy, výuku všímavosti, wellness pro lékaře a integrativní medicínu. Dr. Liang získala titul (MD) na Lékařské fakultě University of Maryland. Dr. Liang byla v letech 2017 a 2019 zvolena za nejlepší lékařku v San Diegu. Získala také ocenění American Lung Association of San Diego Lung Health Provider of the Year 2019.

R. Sonia Batra, MD, MSc, MPH

R. Sonia Batra, MD, MSc, MPH

Atestovaná dermatoložka

Dr. R. Sonia Batra je atestovaná dermatoložka a zakladatelka Batra Dermatology se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Batra specializuje na lasery, zdravotnická zařízení, vzdělávání pacientů a veřejnosti v oblasti medicíny a výzkum rakoviny kůže. Bakalářský, magisterský titul z veřejného zdraví a doktorát z MD získala na Harvardově univerzitě. Jako Rhodes Scholar získala magisterský titul v oboru molekulární genetiky na univerzitě v Oxfordu. Absolvovala stáž v dermatologii na Stanfordské univerzitě. Dr. Batra přispěla a recenzovala pro Journal of Dermatologic Surgery, Journal of the American Academy of Dermatology a JAMA Dermatology. Je také spolupořadatelkou oceněné televizní show CBS Emmy, The Doctors.

Amer Alnajar, MD

Amer Alnajar, MD

Vedoucí lékař, Vytaliz.com

Dr. Alnajar je zakládajícím partnerem, lékařem a vedoucím oddělení strategie ve Vytaliz v New Yorku, specializující se na vnitřní lékařství. Titul lékaře získal na Drexel University College of Medicine v roce 2011. Má licenci v Pensylvánii a New Yorku.

Annette Lee, MD

Annette Lee, MD

Reprodukční endokrinolog

Dr. Lee pracuje pro Pensylvania Reproductive Specialists. Získala dvě atestace z Porodnictví a Gynekologie a Reprodukční endokrinologie a neplodnost v roce 2002.

Joshua Batt, DO

Joshua Batt, DO

Lékař osteopatické medicíny

Dr. Batt je lékař urgentní medicíny v Riverside Community Hospital v Kalifornii. Svůj lékařský titul D.O. získal na Touro University Nevada College of Osteopathic Medicine v roce 2012.

Robert Borer, DC

Robert Borer, DC

Lékař chiropraktické medicíny

Dr. Borer je chiropraktik v Michiganu, kde spolu s manželkou Dr. Sherri Borer provozuje rodinnou chiropraxi . Doktorát v oboru Chiropraktické medicíny získal na Palmer College v Iowě v roce 1999.

Troy A. Miles, MD

Troy A. Miles, MD

Ortopedický chirurg

Dr. Miles je ortopedický chirurg specializující se na rekonstrukci kloubů u dospělých v Kalifornii. Lékařský titul získal na Albert Einstein College of Medicine v roce 2010, následovaný rezidenturou na Oregon Health & Science University and fellowship at UC Davis.

Margareth Pierre-Louis, MD

Margareth Pierre-Louis, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Margareth Pierre-Louis je atestovaný dermatolog a dermatopatolog, lékařka podnikatelka a zakladatelka Twin Cities Dermatology Center a Equation Skin Care v Minneapolis v Minnesotě. Twin Cities Dermatology Center je komplexní dermatologická klinika, která léčí pacienty všech věkových skupin prostřednictvím klinické dermatologie, kosmetické dermatologie a telemedicíny. Equation Skin Care byla vytvořena, aby poskytla nejlepší přírodní produkty péče o pokožku založené na důkazech. Dr. Pierre-Louis získala titul BS v biologii a titul MBA na Duke University, MD na University of North Carolina v Chapel Hill, dokončila rezidenturu v dermatologii na University of Minnesota a absolvovala dermatopatologickou stáž na Washington University v St Louis. Dr. Pierre-Louis je atestovaná Americkou radou pro dermatologii a patologii v dermatologii, kožní chirurgii a dermatopatologii.

Pouya Shafipour, MD, MS

Pouya Shafipour, MD, MS

Atestovaný specialista rodinného lékařství

Dr. Pouya Shafipour je specialista na rodinné lékařství, lékař primární péče a specialista na hubnutí se sídlem v Santa Monice v Kalifornii. Dr. Shafipour se specializuje na dietní, výživové, behaviorální a cvičební poradenství pro zvládání obezity a zdravotních stavů souvisejících s nadměrným přírůstkem nebo úbytkem hmotnosti. Dr. Shafipour získal titul BS v molekulární a buněčné biologii na University of California, Berkeley, titul MS ve fyziologii a biofyzice na Georgetown University a titul MD na Loma Linda University School of Medicine. Absolvoval stáž v obecné chirurgii na UC Irvine a rezidenturu v oboru rodinného lékařství na University of California v Los Angeles a v roce 2008 atestaci v rodinném lékařství.

Amy Chow

Amy Chow

Registrovaný dietetik

Amy Chow je registrovaný dietetik a zakladatelka poradenské služby pro výživu rodiny a dětí v Chow Down Nutrition v Kanadě v Britské Kolumbii (BC). S více než devíti lety zkušeností má Amy zvláštní zájem o pediatrickou výživu, zvládání potravinové alergie a regeneraci poruch příjmu potravy. Amy je držitelkou bakalářského titulu v oboru výživy na McGill University. Před zahájením vlastního podnikání získala klinické zkušenosti v rezidenčních a ambulantních programech léčby poruch příjmu potravy v BC Children’s Hospital. Byla uvedena v časopisech Find BC Dietitians, Dietitians of Canada, Food Allergy Canada, Recovery Care Collective, Parentology, Save on Foods, National Eating Disorder Information Center (NEDIC) a Joytv.

Lydia Shedlofsky, DO

Lydia Shedlofsky, DO

Dermatoložka

Dr. Lydia Shedlofsky je rezidentní dermatoložka, která v Affiliated Dermatology pracuje od července 2019 po absolvování tradiční rotující stáže v komunitní nemocnici Larkin v Miami na Floridě. Získala bakalářský titul v biologii na Guilford College v Greensboro v Severní Karolíně. Po absolutoriu se přestěhovala do Beiry v Mosambiku a pracovala jako výzkumná asistentka a stážistka na bezplatné klinice. Absolvovala postbakalářský program a poté získala magisterský titul v oboru lékařského vzdělávání a doktorát z osteopatické medicíny (DO) na vysoké škole Osteopathic Medicine v Lake Erie.

Payam Daneshrad, MD

Payam Daneshrad, MD

Atestovaný otolaryngolog

Dr. Payam Daneshrad je atestovaný otolaryngolog, kvalifikovaný plastický chirurg obličejové chirurgie a majitel a ředitel společnosti DaneshradClinic v Los Angeles v Kalifornii. S více než 19 lety zkušeností se Dr. Daneshrad specializuje na dospělou a dětskou otolaryngologii - chirurgii hlavy a krku, nosní chirurgii, minimálně invazivní operace dutin a léčbu chrápání. Používá také nejnovější chirurgické techniky ORL pro tonzilektomii, adenoidektomii, tyroidektomii a paratyroidektomii. Dr. Daneshrad absolvoval BS a nejvyšší vyznamenání na University of California v Berkeley. Doktor medicíny (MD) získal na Lékařské fakultě Tulane University, kde byl přijat do AOA, společnosti lékařské cti a na Tulane University School of Public Health. Dr. Daneshrad získal lékařské vzdělání na University of Southern California, kde v současné době působí jako docent a klinický profesor. Dr. Daneshrad je otolaryngolog a plastický chirurg obličeje pro Los Angeles Sparks a atletické týmy univerzity Loyola Marymount University.

Rajesh Khanna, MD

Rajesh Khanna, MD

Atestovaný oční lékař

Dr. Rajesh Khanna je oftalmolog certifikovaný na palubě a zakladatel Khanna Vision Institute v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Khanna se specializuje na lasikové operace, kataraktu a refrakční oční chirurgii a také na léčbu presbyopie a keratokonusu. Dr. Khanna dokončil svou první stáž v oftalmologii v Bombaji a druhou stáž v oftalmologii na SUNY Downstate v New Yorku. Dále absolvoval stáž v oboru rohovky a refrakční chirurgie na University of Cincinnati v Ohiu a stáž na Neurophthalmology od Kingsbrook židovské nemocnice v New Yorku. Dr. Khanna je také dobrovolným členem fakulty UCLA a je mezinárodně uznávaným špičkovým odborníkem na presbyopické implantáty v oku (PIE) a specialistou na péči o refrakční vidění. Je atestován americkou oftalmologickou radou a je certifikovaným chirurgem na University of Bombay.

Eric Christensen, DPT

Eric Christensen, DPT

Fyzioterapeut

Eric Christensen je fyzioterapeut se sídlem v Chandleru v Arizoně. S více než deseti lety zkušeností Eric pracuje v ortopedických i neurologických oborech a specializuje se na obvyklé ortotické předepisování a odlévání, vestibulární přeprogramování a manuální terapii. Je držitelem bakalářského titulu v oboru cvičení, se zaměřením na sportovní medicínu z Colorado State University a doktora fyzikální terapie z Regis University. V praxi Eric zaujímá vývojový přístup k rehabilitaci s využitím hodnocení selektivního funkčního pohybu. Používá funkční pohybové vzorce a manuální terapii k návratu pacientů na předchozí úrovně funkcí.

Jacqueline Hellyer

Jacqueline Hellyer

Licencovaná terapeutka psychosexuologie

Jacqueline Hellyer je licencovaná psychosexuální terapeutka a zakladatelka blogu The Love Life Blog a kliniky LoveLife Clinic. S více než 20 lety zkušeností se Jacqueline specializuje na sexuální poradenství, sexuální tipy a vztahové poradenství. Kromě toho, že je akreditovanou psychosexuální terapeutkou ve Společnosti australských sexuologů (SAS), je Jacqueline také profesionální certifikovanou koučkou v Mezinárodní koučovací federaci (ICF). Jacqueline je držitelkou titulu BSc v oboru biochemie a humanitních věd na Australian National University, postgraduálního diplomu v oboru aplikované vědy na University of Canberra, titulu BA v jazycích a literatuře na University of New England (AU), titulu MSc v oboru sexuálního zdraví na The University of Sydney, and MSc in Consciousness, Spirituality & Transpersonal Psychology from The Alef Trust. Její práce a odborné znalosti byly představeny v časopisech Australian Men’s Health, Cosmopolitan, Australian Women’s Health, Marie Claire a 60 Minutes.

Payam Katebi Kashi, MD, PhD

Payam Katebi Kashi, MD, PhD

Atestovaný porodník a gynekolog

Dr. Payam Katebi Kashi je porodník a gynekoložka. S více než šestiletou lékařskou praxí se specializuje na gynekologickou onkologii, gynekologické poruchy, porodnictví, gynekologickou kosmetickou a rekonstrukční chirurgii a robotickou a minimálně invazivní chirurgii. Dr. Katebi Kashi získal bakalářský titul z biologie na University of Maryland, Baltimore County, PhD v oboru epidemiologie na University of Oxford a MD na University of Washington School of Medicine.

Mark Ziats, MD, PhD

Dr. Ziats je interní lékař, výzkumník a podnikatel v biotechnologii. V roce 2014 získal titul PhD v oboru genetika na University of Cambridge a krátce poté dokončil svou doktorskou praxi na Baylor College of Medicine v roce 2015.

Albert Chang, OD

Albert Chang, OD

Optometrista

Dr. Chang je optometrista v Family EyeCare Center v Campbell v Kalifornii. V roce 2015 promoval na Southern California College of Optometry. Zajímá se o diagnostiku a léčbu očních chorob, včetně diabetické sítnicové choroby, glaukom a makulární degenerace.

Allan Evangelista, MD

Allan Evangelista, MD

Chirurg pro nárt a kotník

Dr. Evangelista je chirurgem pro nárt a kotník v Mountaineer Orthopedic Specialists v Morgantownu v Západní Virginii. V roce 2002 promoval na Temple University School of Medicine a v roce 2006 absolvoval stáž v Sarasota Orthopedic Associates.

Lee-Hsin Fang, DPM

Dr. Fang je chirurgem pro nárt a kotník a má svou vlastní praxi v Mountain View, Kalifornii. Svou rezidenturu dokončil na univerzitě California College of Podiatric Medicine v roce 1999.

Brian Maloney, MD

Brian Maloney, MD

Otolaryngolog

Dr. Maloney je držitelem dvou atestací z plastické chirurgie v Georgii a také zakladatelem The Maloney Center for Facial Plastic Surgery. Svou rezidenturu v oboru otolaryngologie - obličejová a krční chirurgie získal na SUNY Health Science Cencer v roce 1991.

Carmen W. Landrau, MD

Dr. Landau pracuje jako kardiolog v Memorial Hermann Hospital v Texasu. Přísahu složila na University of Texas Medical Center v Houstonu v roce 2009.

Carrie Noriega, MD

Carrie Noriega, MD

Porodník a gynekolog

Dr. Noriega je atestovaný porodník a gynekolog v Coloradu. Svou rezidenturu dokončila na University of Missouri - Kansas City v roce 2005.

Cristian Macau, DDS

Cristian Macau, DDS

Lékař dentální chirurgie

Dr. Macau je ústní chirurg, periodontista a estetik na Favero Dental Clinic v Londýně. V roce 2015 obdržel titul DDS na Carol Davila University of Medicine.

Jake Behrens, MD

Jake Behrens, MD

Psychiatr

Dr. Behrens je generálním ředitelem a ředitelem společnosti Envision ADHD v Milwaukee. Dr. Behrens je asistent klinického profesora na University of Wisconsin a praktický psychiatr. V roce 2013 dokončil rezidenturu v oboru Psychiatrie na University of Wisconsin Hospital and Clinics.

Julia Bowlin, MD

Julia Bowlin, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Bowlin se specializuje na rodinné lékařství v Ohiu. V roce 1993 získala svůj lékařský titul na Wright State University Boonshoft School of Medicine.

Ken Miyazato, DDS

Ken Miyazato, DDS

Lékař dentální chirurgie

Dr. Miyazato je zubař v Santa Clara Valley Medical Center v Kalifornii. V roce 2014 dokončil rezidenturu v Lutheran Medical Center.

Mandolin S. Ziadie, MD

Dr. Ziadie je atestovaným patologem na Jižní Floridě. V roce 2010 ukončila stáž z Dětské pediatrie v Children’s Medical Center.

Mitul Mehta, MD

Mitul Mehta, MD

Vitreoretinální chirurg

Dr. Mehta je atestovaný oftalmolog a vitreoretinální chirurg na UC Irvine v Kalifornii. Svůj lékařský titul získal na University of Southern California Keck School of Medicine v roce 2008, a poté dokončil rezidenturu v oboru oftalmologie na University of Cincinnati College of Medicine.

Ray Schilling, MD

Dr. Schilling je lékař v důchodu v Britské Kolumbii. Více než 16 let praktikoval rodinné lékařství v Kanadě.

Robert Rice, DC

Robert Rice, DC

Lékař chiropraktické medicíny

Dr. Rice je chiropraktický lékař a majitel Shiloh Chiropractic v Illinois. Dr. Rice založil Shiloh Chiropractic v roce 2006. V roce 2006 získal titul DC na Logan University of Chiropractic.

Tapan Abrol, MD

Tapan Abrol, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Abrol je absolventem oboru Pohybové poruchy na Icahn School of Medicine v New Yorku. Svou rezidenturu v oboru Neurologie dokončil na University of Louisville v roce 2017.

Theodore Leng, MD

Theodore Leng, MD

Vitreoretinální chirurg

Dr. Leng je atestovaný oftalmolog a vitreoretinální chirurga na Stanford University. Studijní stáž v oboru Vitreoretinální chirurgie dokončil v roce 2010 na Stanford University.

Thomas Wright, MD

Thomas Wright, MD

Internista a flebolog

Dr. Wright je atestovaný internista a flebolog v Missouri. Svou rezidenturu dokončil v roce 1995 na University of Alabama Birmingham

Danielle Jacks, MD

Danielle Jacks, MD

Rezidentka chirurgie

Danielle Jacks, MD, je rezidentkou chirurgie v Ochsner Clinic Foundation v New Orleans. V roce 2016 získala doktorát na Oregon Health and Science University.

Michael Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN

Michael Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN

Atestovaný odborník na mozkové zdraví

Michael D. Lewis, MD, MPH, MBA, FACPM, FACN, je odborníkem na nutriční zásahy do zdraví mozku, zejména na prevenci a rehabilitaci poranění mozku. V roce 2012 po odchodu do důchodu jako plukovník po 31 letech v americké armádě založil neziskový vzdělávací a výzkumný ústav mozkového zdraví. Má soukromou praxi v Potomacu v Marylandu a je autorem knihy „When Brains Collide: Co by měl každý sportovec a rodič vědět o prevenci a léčbě otřesů a poranění hlavy“. Je absolventem Americké vojenské akademie na West Point a Tulane University School of Medicine. Absolvoval postgraduální vzdělávání ve zdravotnickém centru Walter Reed Army Medical University, Johns Hopkins University a Walter Reed Army Institute of Research. Dr. Lewis je držitelem atestace a členem American College of Preventive Medicine a American College of Nutrition.

Jennifer Butt, MD

Jennifer Butt, MD

Certifikovaný porodník a gynekoložka

Jennifer Butt, MD, je atestovaný porodník a gynekoložka, která provozuje soukromou praxi, Upper East Side OB / GYN, v New Yorku ve státě New York. Spolupracuje s Lenox Hill Hospital. Získala titul BA v biologických studiích na Rutgers University a titul MD na Rutgers - Robert Wood Johnson Medical School. Poté absolvovala stáž z porodnictví a gynekologie ve Fakultní nemocnici Robert Wood Johnson University Hospital. Dr. Butt je certifikovaná Americkou porodnickou a gynekologickou radou. Je členkou Americké asociace porodníků a gynekologů a členkou Americké lékařské asociace.

Corey Fish, MD

Corey Fish, MD

Pediatr a ředitel Brave Care

Dr. Corey Fish je pediatr. Je ředitelem Brave Care, dětské kliniky v Portlandu v Oregonu. Dr. Fish má více než 10 let zkušeností jako pediatr a je členem Americké akademie pediatrie. Dr. Fish má titul z biologie na Pacifické luteránské univerzitě. V roce 2009 ukončil medicínu na Lékařské fakultě University of Washington. V roce 2012 dokončil svoji rezidenturu v oboru pediatrie na University of Texas Southwestern Medical School.

Mark Co, DPM

Mark Co, DPM

Podiatr

Dr. Mark Co je podiatr, který má soukromou praxi v San Franciscu v Kalifornii. Dr. Co se specializuje na léčení zarostlých nehtů na nohou, plísní, bradavic, plantární fasciitidy a dalších příčin bolesti nohou. Nabízí také specializované ošetření problémů s nohou a kotníkem. Dr.Co dokončil MBA na New York University a má magisterský titul z elektrotechniky a počítačového inženýrství na Johns Hopkins University. Dr. Co absolvoval kurz podiatrie na Kalifornské škole podiatrického lékařství. Svoji stáž absolvoval v Kaiser Permanente Medical Center v Santa Claře v Kalifornii. Dr. Co byl v letech 2018, 2019 a 2020 v San Franciscu zvolen jedním ze 3 nejlepších podiatrů. Dr. Co je také členem CPMA (American Podiatric Medical Association).

Alina Lane, DDS

Alina Lane, DDS

Dentista

Alina Lane je zubařkou zodpovědnou za stomatologii All Smiles Dentistry, která se nachází v New Yorku. Po absolvování University of Maryland dokončila Dr. Lane jednoroční specializaci Implantologie na University of Maryland, kde se zaměřila na studium pokročilých technik opravování zubních implantátů. Ve svém vzdělávání pokračovala pobytem v General Practice ve Woodhull Medical Center, pobočce NYU School of Medicine. Získala cenu Rezident roku 2012 a 2013 od Medical Center Woodhull.

Catherine Cheung, DPM

Dr. Catherine Cheung je podiatristka pracující v oblasti San Francisco v Kalifornii. Cheung je odbornice v léčbě problémů s nohou a kotníkem a komplexních procesů rekonstrukce. Dr. Cheung je v týmu lékařů Brown & Toland Physicians a Sutter Medical Network. Vystudovala Kalifornskou vysokou školu podiatrického lékařství. Svůj pobyt dokončila v lékařském centru Encino Tarzana. Vystudovala lékařské centrum Kaiser Permanente San Francisco. Je certifikována americkou radou podiatrické chirurgie.

Miguel Cunha, DPM

Miguel Cunha, DPM

Atestovaný podiatr s certifikací

Dr. Miguel Cunha je zakladatelem společnosti Gotham Footcare a je pedikér se sídlem na Manhattanu v New Yorku. Dr. Cunha je chirurg chodidla a kotníku, který má zkušenosti s léčbou široké škály stavů nohou a kotníků, od drobných problémů až po komplexní rekonstrukční chirurgii nohou a kotníků. Dr. Cunha získal DPM na Temple University School of Podiatric Medicine a dokončil svůj pobyt jako hlavní rezident ve Washington Hospital Center a Georgetown University, kde se specializoval na trauma dolních končetin, záchranu diabetické končetiny a rekonstrukční chirurgii chodidla a kotníku . Dr. Cunha je členem American Podiatric Medical Association, New York Podiatric Medical Association, American College of Foot and Ankle Surgeons, a je držitelem certifikátu Podiatrická medicína.

Padam Bhatia, MD

Padam Bhatia, MD

Atestovaný psychiatr

Dr. Padam Bhatia je psychiatr a majitel Elevate Psychiatry v Miami na Floridě. Specializuje se na léčbu pacientů kombinací tradiční medicíny a spolehlivých holistických terapií. Specializuje se na elektrokonvulzivní terapii (TEC), transkraniální magnetickou stimulaci a doplňkovou a alternativní medicínu. Dr. Bhatia je diplomatem Americké rady psychiatrie a neurologie a je členem Americké psychiatrické asociace (FAPA). Vystudoval Sidney Kimmel Medical College a působil jako hlavní rezident na psychiatrickém oddělení pro dospělé v Zucker Hillside Hospital v New Yorku.

David Schechter, MD

David Schechter, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. David Schechter je lékař v Culver City v Kalifornii. S více než 25 lety zkušeností jako lékař rodinné a sportovní medicíny se Dr. Schechter specializuje na medicínu mysli a těla, preventivní medicínu a chronické bolesti. Dr. Schechter získal doktorát na New York University a je ošetřujícím lékařem v Cedars-Sinai Medical Center. Byl jmenován nejlepším lékařem v Los Angeles Magazine a Men's Health Magazine. Napsal také několik knih, včetně The MindBody Workbook.

Edward S. Kwak, MD

Edward S. Kwak, MD

Atestovaný plastický chirurg

Edward S. Kwak, MD je certifikovaný plastický chirurg se dvěma atestacemi a majitel společnosti ESKMD Facial Plastic Surgery se sídlem v New Yorku. Poté, co získal doktorát na Lékařské fakultě Indiana University, absolvoval doktor Kwak otolaryngologickou (chirurgie hlavy a krku) rezidenturu na The New York Eye and Ear Infirmary a získal stipendium na plastické a rekonstrukční chirurgii obličeje pod vedením Dr. Russella Kridela na univerzitě Texas Medical Center v Houstonu. Je členem Americké rady plastické a rekonstrukční chirurgie obličeje a diplomatem Americké rady otolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Dr. Kwak je dále certifikován Americkou radou plastické a rekonstrukční chirurgie obličeje a Americkou komisí otolaryngologie / chirurgie hlavy a krku. Dr. Kwak získal ocenění Castle Connolly Regional Top Doctor, Newbeauty Top Beauty Doctor, New York Super Doctor, NY Top Doc a ocenění Expert Injector.

Kerry Assil, MD

Kerry Assil, MD

Atestovaný oftalmolog

Dr. Kerry Assil je oftalmolog, lékařský ředitel a generální ředitel Assil Eye Institute (AEI), oftalmologické ordinace v Los Angeles, Kalifornie. S více než 25 lety zkušeností a jako jeden z předních světových odborníků na oční chirurgii, Dr. Assil vyškolil více než 14 000 lékařů v refrakční a kataraktové chirurgii, provedl více než 70 000 očních operací a je autorem více než 100 učebnic, kapitol a článků o refrakci a operace katarakty. Působil mimo jiné jako Distinguished Professor na Harvardu, Johns Hopkins, Duke, Baylor, Tokio a UCLA. Působil v poradních sborech více než 20 oftalmologických, farmaceutických a vědeckých společností a v médiích působil jako autorita v oblasti pokroků v operacích obnovujících zrak a refrakční chirurgii. Dr. Assil pokračuje ve významném pokroku ve svém oboru díky mnoha vynálezům a zavádění nejmodernějších technologií.

Siddharth Tambar, MD

Siddharth Tambar, MD

Atestovaný revmatolog

Dr. Siddharth Tambar, MD, je atestovaný revmatolog v Chicago Arthritis and Regenerative Medicine v Chicagu, Illinois. S více než 19 lety zkušeností se Dr. Tambar specializuje na regenerativní medicínu a revmatologii se zaměřením na léčbu artritidy, tendinitidy, úrazů a bolesti zad s použitím kostní dřeně a plazmy bohaté na krevní destičky. Dr. Tambar je držitelem titulu BA v oboru ekonomie na State University v New Yorku v Buffalu. Získal doktorát na State University of New York v Syracuse. Absolvoval stáž, pobyt v interním lékařství a stipendium na revmatologii v Northwestern Memorial Hospital. Dr. Tambar má atestaci z revmatologie i interního lékařství. Je také držitelem certifikátů v muskuloskeletální ultrazvukové diagnostice a intervence od American College of Rheumatology a the American Institute of Ultrasound in Medicine.

Robert Dhir, MD

Robert Dhir, MD

Atestovaný urolog & Urologický chirurg

Dr. Robert Dhir je atestovaný urolog, urologický chirurg a zakladatel HTX Urology v Houstonu v Texasu. S více než 10 lety zkušeností zahrnuje odbornost Dr. Dhira minimálně invazivní léčbu zvětšené prostaty (UroLift), onemocnění ledvinových kamenů, chirurgickou léčbu urologických nádorů a zdraví mužů (erektilní dysfunkce, nízký testosteron a neplodnost). Jeho praxe byla jmenována Centrem excelence pro proceduru UroLift a je průkopníkem nechirurgických procedur pro ED pomocí jeho patentované Wave Therapy. Vysokoškolské a lékařské tituly získal na univerzitě v Georgetownu a získal vyznamenání za předlékařská studia, urologii, ortopedii a oftalmologii. Dr. Dhir působil jako hlavní rezident během svého urologického chirurgického pobytu na University of Texas v Houstonu / MD Anderson Cancer Center a kromě absolvování stáže v obecné chirurgii. Dr. Dhir byl zvolen nejlepším doktorem v urologii pro roky 2018 až 2019, jedním ze tří nejlepších nejlépe hodnocených urologů v letech 2019 a 2020 pro Houston Texas a společnost Texas Monthly ho jmenovala do seznamu Texas Super Doctors Rising Stars 2019 & 2020.

Adrienne Youdim, MD

Adrienne Youdim, MD

Atestovaný internista

Dr. Adrienne Youdim je atestovaným internistou specializující se na zdravé hubnutí a výživu a zakladatelka a tvůrce Dehl Nutrition - řady funkčních výživových tyčinek a doplňků. S více než 10 lety zkušeností používá Dr. Youdim holistický přístup k výživě, který kombinuje změny životního stylu a medicínu založenou na důkazech. Dr. Youdim je držitelkou titulu BA z University of California v Los Angeles (UCLA) a doktorátu z University of California v San Diegu (UCSD). Absolvovala stáž na Cedars-Sinai. Dr. Youdim je držitelkou několika atestací udělených Americkou radou interního lékařství, Národní radou odborníků na výživu lékařů a Americkou radou obezitní medicíny. Je také členkou American College of Physicians. Dr. Youdim je docentkou medicíny na UCLA David Geffen School of Medicine a odbornou asistentkou medicíny v Cedars-Sinai Medical Center. Byla uvedena v CBS News, Fox News, Dr. Oz, National Public Radio, W Magazine a Los Angeles Times.

Adarsh Vijay Mudgil, MD

Adarsh Vijay Mudgil, MD

Certifikovaný dermatolog a dermatopatolog

Dr. Adarsh ​​Vijay Mudgil je dermatolog, dermatolog, dermatolog a majitel Mudgil Dermatology, nejmodernější dermatologické praxe se sídlem v New Yorku. Jako jeden z mála dermatologů v této oblasti, kteří dosáhli atestace v dermatologii i dermatopatologii, se Dr. Mudgil specializuje na všechny aspekty lékařské, chirurgické a kosmetické dermatologie. Získal bakalářský titul s vyznamenáním Phi Beta Kappa na Emory University a doktor medicíny (MD) s vyznamenáním Alpha Omega Alpha na Lékařské fakultě Stony Brook University. Na lékařské fakultě byl Dr. Mudgil mezi hrstkou studentů na celostátní úrovni, kde získal prestižní stipendium a stipendium na Howard Hughes Medical Institute. Poté absolvoval stáž v dermatologii v lékařském středisku Mount Sinai na Manhattanu, kde působil jako hlavní rezident. Dr. Mudgil dále dokončil stipendium na prestižní Ackerman Academy of Dermatopathology. Je členem Americké dermatologické akademie, Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii a Americké dermatopatologické společnosti. Dr. Mudgil je také členem fakulty lékařské fakulty Mount Sinai.

Damaris Vega, MD

Damaris Vega, MD

Atestovaná endokrinoložka

Dr. Damaris Vega je certifikovaný endokrinolog. Vystudovala Magna Cum Laude na Pontifical Catholic University of Puerto Rico s titulem BS ve všeobecných vědách a následně získala doktorát na Ponce School of Medicine v Ponce, PR. Během lékařské školy působila Dr. Vega jako prezidentka společnosti Alpha Omega Alpha Medical Honor Society a byla vybrána jako zástupce její školy pro Americkou asociaci lékařských vysokých škol. Poté absolvovala stáž na interním lékařství a stipendium na endokrinologii, cukrovce, minerálech a metabolismu na Southwestern Medical School na University of Texas. Dr. Vega byla několikrát oceněna za vynikající péči o pacienty Národním výborem pro zajišťování kvality a v letech 2008, 2009 a 2015 získala cenu Choice pacientů. Je členkou American College of Clinical Endocrinologists a je aktivním členem American Association of Clinical Endocrinologists, the American Diabetes Association, and the Endocrine Society. Dr. Vega je také zakladatelem a generálním ředitelem Houston Endocrinology Center a hlavním výzkumným pracovníkem pro více klinických studií v Juno Research, LLC.

Monica Kieu, DO, FACS

Monica Kieu, DO, FACS

Atestovaný otolaryngolog

Dr. Monica Kieu je certifikovaný otolaryngolog a specialistka na plastickou a rekonstrukční chirurgii obličeje v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Kieu získala titul BS v antropologii na Kalifornské univerzitě v Riverside a lékařský titul (DO) s vyznamenáním získala na Western University of Health Sciences v Pomoně. Poté absolvovala stáž v chirurgii hlavy a krku na otorinolaryngologii na Michigan State University / Detroit Medical Center, kde působila jako hlavní rezidentka. Dr. Kieu také absolvovala prestižní stáž v plastické a obličejové plastické chirurgii na University of Toronto. Je členkou Americké akademie otolaryngologie - chirurgie hlavy a krku, American Osteopathic Colleges of Ophthalmology and Otolaryngology - Head and Neck Surgery, American Academy of Cosmetic Surgery, American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery a American Rhinologic Society. Dr. Kieu byla v Los Angeles Magazine nedávno jmenována jednou z nejlepších lékařů v LA.

Find BC Dietitians

Find BC Dietitians

Skupina registrovaných dietologů

Find BC Dietitians je ústředním centrem kvalifikovaných odborníků na výživu v Britské Kolumbii v Kanadě s posláním spojit lidi s registrovaným dietetikem, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. BC Dietitians nabízí online konzultace a poskytuje péči založenou na důkazech o široké škále výživových záležitostí, jako je cukrovka, redukce hmotnosti, potravinové alergie, poruchy příjmu potravy a intuitivní stravování.

Roy Nattiv, MD

Roy Nattiv, MD

Atestovaný Gastroenterolog

Dr. Roy Nattiv je atestovaný pediatrický gastroenterolog v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Nattiv se specializuje na širokou škálu dětských gastrointestinálních a výživových onemocnění, jako je zácpa, průjem, reflux, potravinové alergie, špatný přírůstek hmotnosti, SIBO, IBD a IBS. Dr. Nattiv vystudoval Kalifornskou univerzitu v Berkeley a doktorát získal na Sackler School of Medicine v izraelském Tel Avivu. Poté absolvoval pediatrický pobyt v dětské nemocnici v Montefiore na Lékařské fakultě Alberta Einsteina. Dr. Nattiv pokračoval v absolvování stáže a školení v dětské gastroenterologii, hepatologii a výživě na Kalifornské univerzitě v San Francisku (UCSF). Byl stipendistem na Kalifornském institutu regenerativní medicíny (CIRM) a byl oceněn Severoamerickou společností pro pediatrickou gastroenterologii, hepatologii a výživu (NASPGHAN) Fellow to Faculty Award in Pediatric IBD Research.

Raj Vuppalanchi, MD

Raj Vuppalanchi, MD

Akademický hepatolog

Dr. Raj Vuppalanchi je akademický hepatolog, profesor medicíny na lékařské fakultě Indiana University a ředitel klinické hepatologie na IU Health. S více než deseti lety zkušeností vede Dr. Vuppalanchi klinickou praxi a poskytuje péči pacientům s různými poruchami jater ve Fakultní nemocnici v Indianapolis. Na lékařské fakultě Indiana University absolvoval dvojí stipendia v oboru klinické farmakologie a gastroenterologie-hepatologie. Dr. Raj Vuppalanchi je deska certifikovaná pro interní medicínu a gastroenterologii americkou radou interního lékařství a je členem Americké asociace pro studium onemocnění jater a American College of Gastroenterology. Jeho výzkum zaměřený na pacienta se věnuje hledání nových způsobů léčby různých jaterních poruch a také použití diagnostických testů pro neinvazivní stanovení jaterní fibrózy (přechodná elastografie) a portální hypertenze (ztuhlost sleziny).

Heather Richmond, MD

Heather Richmond, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Heather Richmond, MD, je atestovanou dermatoložkou v Dermatology and Laser Surgery Center v Houstonu v Texasu. S více než devíti lety zkušeností se Dr. Richmond specializuje na komplexní dermatologii včetně lékařských, chirurgických a kosmetických procedur. Vystudovala s vyznamenáním na Yale University s BA v oboru molekulární, buněčná a vývojová biologie. Magisterský titul získala na University of California, Irvine School of Medicine, kde byla uvedena do lékařské společnosti Alpha Omega Alpha Honor. Absolvovala interní stáž v Cedars-Sinai Medical Center a stáž na dermatologii na University of Texas MD Anderson Cancer Center v Houstonu. Dr. Richmond je členkou Americké dermatologické akademie a je členkou Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii, Americké společnosti pro laserovou medicínu a chirurgii a Dermatologických společností v Texasu a Houstonu.

Tara Coleman

Tara Coleman

Odbornice na klinickou výživu

Tara Coleman je klinická výživová poradkyně, která má soukromou praxi v San Diegu v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se Tara specializuje na sportovní výživu, důvěru těla a zdraví imunitního systému a nabízí osobní výživu, firemní wellness a online výukové kurzy. Získala BS v biologii na univerzitě Jamese Madisona a před založením své praxe strávila šest let ve farmaceutickém průmyslu jako analytická chemička. Tara byla uvedena na NBC, CBS, Fox, ESPN a Dr. Oz The Good Life, stejně jako ve Forbes, Cosmopolitan, Self a Runner’s World.

Kevin Stone, MD

Kevin Stone, MD

Atestovaný ortopedický chirurg

Dr. Kevin Stone je ortopedický chirurg a zakladatel The Stone Clinic, přední ortopedické chirurgie, sportovní medicíny a rehabilitační kliniky v San Francisco Bay Area. S více než 30 lety zkušeností se Dr. Stone specializuje na opravy kolen, ramen a kotníků pomocí biologické rekonstrukce a náhrady kloubů. Je držitelem titulu BS v biologii na Harvardově univerzitě a lékaře na University of North Carolina v Chapel Hill. Dr. Stone absolvoval stáž v interním lékařství a ortopedické chirurgii na Harvardově univerzitě a v obecné chirurgii na Stanfordské univerzitě. Poté absolvoval stáž v oboru ortopedického výzkumu a chirurgie v nemocnici speciální chirurgie a tahoe ortopedie. Přednáší po celém světě jako odborník na růst, výměnu a opravy chrupavek a menisků a je držitelem více než 40 amerických patentů na nové vynálezy ke zlepšení zdravotní péče. Dr. Stone je lékařem pro Smuin Ballet a působil jako lékař pro americký lyžařský tým, US Pro Ski Tour, USA Olympic Training Center a World Pro Ski Tour.

Tiffany Jumaily, MD

Tiffany Jumaily, MD

Atestovaná pediatrička

Dr. Tiffany Jumaily je pediatrická lékařka a členka Americké pediatrické akademie (FAAP) se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než desetiletou zkušeností v lékařské oblasti se Dr. Jumaily specializuje na identifikaci hlavní příčiny symptomů a prezentaci projevů onemocnění. Je držitelkou bakalářského titulu z biologie na Bostonské univerzitě a MD na Lékařské fakultě Bostonské univerzity. Její odhodlání kombinovat alopatickou medicínu založenou na důkazech s komplementární a alternativní terapií vedlo k tomu, že byla uváděna a citována na různých platformách, včetně US News & World Report, Forbes a CBS Los Angeles.

Christy Irvine, PhD

Christy Irvine, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Christy Irvine je licencovaná klinická psycholožka a majitelka soukromé praxe z Portlandu v Oregonu. S více než 10 lety zkušeností se specializuje na individuální a párovou terapii pomocí různých technik, včetně emocionálně zaměřené terapie (EFT), akceptační a angažované terapie (ACT), interpersonální procesní terapie a kognitivní zpracování terapie (CPT). Dr. Irvine je držitelem titulu B.A. v oboru psychologie z Whitman College a Ph.D. v klinické psychologii z University of Connecticut.

Muhammad Khan, MD, MPH

Muhammad Khan, MD, MPH

Atestovaný gastroenterolog

Dr. Muhammad Khan je gastroenterolog s více než 10 lety zkušeností. Dr. Khan se specializuje na dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu a má zvláštní zaměření na terapeutickou endoskopii. Bakalářský, magisterský a doktorský titul získal na University of Utah. Dr. Khan dokončil svůj pobytový výcvik na Eastern Virginia Medical School, kde byl uveden do prestižní společnosti Alpha Omega Alpha honor. Poté dokončil své stipendijní školení v dětské nemocnici Lucile Packard na Stanfordské univerzitě. Je členem Americké společnosti pro gastrointestinální endoskopii (ASGE) a Severoamerické společnosti pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu (NASPGHAN).

Janine Kelbach, RNC-OB, MA

Janine Kelbach, RNC-OB, MA

Certifikovaná registrovaná zdravotní sestra

Janine Kelbach je registrovaná zdravotní sestra v Lake Health West Medical Center v Ohiu. Kelbach je registrovaná zdravotní sestra ve státě Ohio od roku 2006.

Joseph Krajekian, DMD

Joseph Krajekian, DMD

Orální a maxilofaciální chirurg

Dr. Krajekian je atestovaný orální a maxilofaciální chirurg na Cleveland Clinic v Ohiu. Titul DMD obdržel na Tufts University School of Dental Medicine v roce 2002. Po získání DMD Dr. Krajekian získal další lékařský titul na Drexel College of Medicine.

Aaron Broadwell, MD

Aaron Broadwell, MD

Revmatolog

Dr. Broadwell je revmatologem v Kalifornii, jeho zájmem a specializací je muskuloskeletální ultrazvuk. Titul lékaře obdržel na Univerzitě Texas Medical Branch v roce 2007.

Angela Kerchner, MD

Angela Kerchner, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Kerchner je rada atestovaná lékařka pro rodinné lékařství v Des Moines, Iowa. Je současnou ředitelkou nemocnice Ringgold County Hospital. V roce 2010 získala lékařský titul na University of Iowa Carver College of Medicine. Je také diplomatkou v Americké Radě Integrativní Holistické Medicíny.

Ankush Bansal, MD

Ankush Bansal, MD

Lékař vnitřního lékařství

Dr. Bansal je lékařm interního lékařství na Floridě. Vystudoval lékařskou fakultu na Creighton University School of Medicine a v roce 2007 absolvoval stáž v oboru vnitřního lékařství na Christiana Care Health Services. Je licencován v 19 státech a je členem American College of Physicians a Society of Hospital Medicine.

Bobby Homayoon, MD

Bobby Homayoon, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Homayoon pracuje jako rezident v nemocnici ve Vancouveru. Promoval na University of British Columbia Faculty of Medicine v roce 2015

Brent Wong, DMD

Brent Wong, DMD

Lékař dentální medicíny

Dr. Wong je majitelem a hlavním dentistou v Shine Dental v Manitobě. Svou rezidenturu dokončil na University of Manitoba v roce 2000 a má více než 18 let zkušeností v oboru dentální medicíny.

Carolyn Messere, MD

Dr. Messere je lékařka na Floridě. Svůj lékařský titul získala na University of Massachusets Medical School v roce 1999.

Dale K. Mueller, MD

Dale K. Mueller, MD

Kardiotorakální chirurg

Dr. Mueller je kardiotororakální chirurg v Cardiothoracic & Vascular Surgical Associates Associates na Floridě. Svou přísahu složil na Rush-Presbyterian-St. Luke's Medical Center v roce 1999.

Daniel Larson, MD

Daniel Larson, MD

Otolaryngolog

Dr. Larson je atestovaný otolaryngolog v Southwest Ohio ENT Specialists. Dr. Larson strávil 5 let v United States Air Force Medical Corp po své rezidentuře v oboru chirurgie hlavy a krku, kterou dokončil na Eastern Virginia Medical School v roce 2007.

Daniel Wozniczka, MD, MPH

Daniel Wozniczka, MD, MPH

Lékař pro vnitřní medicínu

Dr. Wozniczka je interní lékařk v Chicagu se zdravotnickými zkušenostmi ze subsaharské Afriky, východní Evropy a jihovýchodní Asie. V roce 2014 dokončil studium na Jagiellonian University a z University of Illinois v Chicagu je držitelem titulu MBA a magisterského titulu v oboru veřejného zdraví.

Diana Lee, MD

Diana Lee, MD

Lékařka rodinného lékařství

Dr. Lee je lékařkou rodinné medicíny v Kalifornii. V roce 2015 obdržela svůj lékařský titul na Georgetown University.

Eric Deutsch, MD

Eric Deutsch, MD

Anesteziolog kardiologie

Dr. Deutsch je atestovaný anesteziolog kardiologie v Idaho. V roce 2011 dokončil stáž na Cleveland Clinic Foundation.

James Larmer, MD

James Larmer, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Larmer je lékařem rodinného lékařství v Ontariu. V roce 2009 obdržel lékařský titul na McMaster University a v roce 2011 dokončil rezidenturu v oboru Rodinné lékařství.

Jennifer Boidy, RN

Jennifer Boidy, RN

Registrovaná zdravotní sestra

Jennifer Boidy je registrovaná zdravotní sestra v Marylandu. V roce 2012 získala titul Associate of Science v ošetřovatelství na Carroll Community College.

Jessica Ahmann, PhD

Jessica Ahmann, PhD

Doktor ošetřovatelské praxe

Dr. Ahmann je doktorkou ošetřovatelské praxe na Sanford Health v Severní Dakotě, kde se specializuje na léčbu dětských obětí zneužívání. Svůj titul Doktorka ošetřovatelské praxe získala na Univerzitě v Severní Dakotě v roce 2015.

Jody Leng, MD

Jody Leng, MD

Anesteziolog

Dr. Leng je atestovaná anestezioložka a asistentka klinického profesora na Stanford University. V roce 2014 dokončila stáž v regionální anesteziologii ve Stanford Medical Center.

Jurdy Dugdale, RN

Jurdy Dugdale, RN

Lékařská revizní komise

Jurdy Dugdale je registrovaná zdravotní sestra na Floridě. Ošetřovatelskou licenci získala od Florida Board of Nursing v roce 1989.

Kirsten Kind, MD

Kirsten Kind, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Kind je lékařka rodinného lékařství ve Skotsku. V roce 2009 obdržela lékařský titul na University of Edinburgh Medical School.

Marsha Durkin, RN

Marsha Durkin, RN

Registrovaná zdravotní sestra

Marsha Durkin je registrovaná zdravotní sestra ve Wisconsinu. V roce 1987 získala titul Associates Degree v oboru Ošetřovatelství na Olney Central College.

Michael Warner, MD

Michael Warner, MD

Internista

Dr. Warner je praktický lékař a zdravotnický ředitel v Torontu. V roce 2004 získal lékařský titul na Queen´s University of Medicine a MBA na University of Toronto Rotman School of Management v roce 2010.

Mitzi Scotten, MD

Dr. Scotten je atestovaný pediatr v Arizoně. V roce 1993 získala titul lékaře na University of Kansas.

Nicole Cushman, MPH

Nicole Cushman, MPH

Pedagog sexuální výchovy

Nicole Cushman je pedagog v oblasti sexuálního a reprodukčního zdraví, jejíž články se objevily v New York Times, CNN a v Huffington Post. Je výkonnou ředitelkou v Answer, národní organizace pro sexuální výchovu. V roce 2011 získala titul MPH na Columbia University Mailman School of Public Health.

Ricardo Correa, MD

Ricardo Correa, MD

Endokrinolog

Dr. Correa je atestovaným endokrinologem v Rhode Islandu. Od roku 2016 je asistentkou profesora medicíny na Brown University.

Shaune Wallace, OD

Shaune Wallace, OD

Lékař optometrie

Dr. Wallace je optometrista v Nevadě. V roce 2012 získal lékařský titul OD na Southern California College of Optometry.

Stephen Chow, MD

Stephen Chow, MD

Lékař vnitřního lékařství

Dr. Chow je lékař vnitřního lékařství v Mississippi. V roce 2014 získal lékařský titul na Medical University of the Americas.

Timothy Sherman, RN

Timothy Sherman, RN

Registrovaný zdravotní bratr

Timothy Sherman je registrovaný zdravotní bratr v Texasu. Titul B.S. v ošetřovatelství získal na Wichita State University v roce 2012.

Venessa Peña-Robichaux, MD

Dr. Peña-Robichaux je atestovaný dermatolog a klinický profesor v Texasu. V roce 2010 dokončila rezidenturu na Harvard Medical School.

John Thoppil, MD

John Thoppil, MD

Porodník & gynekolog

Dr. Thoppil je atestovaným porodníkem a gynekologem žijícím v Austinu v Texasu. Vede River Place OB/GYN v Austinu a čtyři roky po sobě byl zvolen Top Porodníkem/gynekologem Austin Monthly . Dr. Thoppil získal titul BS na Texas A&M University a lékařský titul na Baylor College of Medicine.

Marc Kayem, MD

Marc Kayem, MD

Otorinolaryngolog a Plastický chirurg pro obličej

Dr. Marc Kayem je otorinolaryngolog a plastický chirurg pro obličej žijící v Beverly Hills v Kalifornii. Praktikuje a specializuje se na kosmetické služby a poruchy související se spánkem. Doktorát z lékařství získal na University of Ottawa, je členem rady American Board of Otolaryngology a je členem Royal College of Surgeons of Canada.

Inge Hansen, PsyD

Inge Hansen, PsyD

Klinická psycholožka

Inge Hansen, PsyD, je ředitelkou Well-Being na Stanfordské univerzitě a na Weiland Health Initiative. Hansen má profesionální zájmy v oblasti sociální spravedlnosti a genderové a sexuální rozmanitosti. Titul lékařky psychologie získala na California School of Professional Psychology specializovaným školením v oblasti genderové a sexuální identity. Je spoluautorkou časopisu The Ethical Sellout: Maintaining Your Integrity in the Age of Compromise.

Katie Marks-Cogan, MD

Katie Marks-Cogan, MD

Atestovaný alergolog pro děti a dospělé

Dr. Katie Marks-Cogan je atestovaná alergoložka pro děti a dospělé v Clear Allergy se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Je hlavní alergoložkou pro Ready, Set, Food!, kojenecký doplněk stravy určený ke snížení rizika potravinových alergií u dětí. Získala titul M.D. s vyznamenáním z University of Maryland. Poté absolvovala rezidenturu v oboru interní lékařství na Northwestern University a získala stipendium v oboru alergie/imunologie na University of Pennsylvania a CHOP.

Scott Mosser, MD

Scott Mosser, MD

Atestovaný plastický chirurg

Dr. Scott Mosser je atestovaný plastický chirurg se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Dr. Mosser je zakladatelem Gender Confirmation Center, kliniky věnované výhradně transgenderovým operacím. Svůj lékařský titul získal na Baylor University, svou rezidenturu v Plastické chirurgii dokončil na Case Western Reserve University, a stipendium v Estetické chirurgii u Dr. John Q. Owsley, MD. Je spoluzakladatelem American Society of Gender Surgeons, členem American Society of Plastic Surgeons (ASPS), je členem WPATH (Světové profesní asociace transgender zdraví) a United States Professional Association of Transgender Health (USPATH).

Debra Minjarez, MS, MD

Debra Minjarez, MS, MD

Atestovaný reprodukční endokrinolog a specialista na neplodnost

Debra Minjarez je gynekolog a porodník, specialistka na plodnost a klinická ředitelka na Spring Fertility, klinice plodnosti v San Franciscu. Posledních 15 let strávila jako lékařská ředitelka Centra pro reprodukční medicínu v Coloradu (CCRM) a byla ředitelkou reprodukční endokrinologie a neplodnosti v Kaiser Oakland. Během svého profesního života získala ocenění, jako je cena ACOG Ortho-McNeil, Cecil H. a Ida Green Center for Reproductive Biology Sciences NIH Research Service Award a cenu od Společnosti pro ocenění přednášejícího prezidenta Gynekologického vyšetřování. Dr. Minjarez vystudovala univerzitu na Stanfordu a dokončila svou rezidenturu na University of Colorado. Byla členem University of Texas Southwestern.

Joseph Whitehouse, MA, DDS

Joseph Whitehouse, MA, DDS

Atestovaný dentista

Dr. Joseph Whitehouse je zubař. Byl bývalým prezidentem World Congress of Minimally Invasive Dentistry (WCMID). Dr. Whitehouse pracuje v kalifornském Castro Valley a má více než 46 let zkušeností jako zubař. Byl členem Mezinárodního kongresu orální implantologie a WCMID. Publikoval více než 20 článků v lékařských časopisech. Výzkum Dr. Whitehouse zdůrazňuje strategie, jak omezit strach a úzkost pacientů v ortodoncii. Dr. Whitehouse promoval na University of Iowa v roce 1970. V roce 1988 také získal magisterský titul v oboru terapeutická psychologie na California State UNiversity Hayward.

Aimee Eyvazzadeh, MD, MA

Aimee Eyvazzadeh, MD, MA

Porodník/gynekolog & odbornice na plodnost

Aimee Eyvazzadeh je specialista na plodnost a zakladatelka The Egg Whisperer Show, což je program zaměřený na vzdělávání na téma plodnosti v San Franciscu. Její práce byla uvedena v časopisech jako People, Forbes a Marie Claire. Objevila se také na Today Show, Good Morning America a CNN. V roce 2001 absolvovala medicínu na Kalifornské univerzitě v Los Angeles, kde v roce 2005 dokončila stáž v Gynekologii a porodnictví na Harvardské lékařské fakultě. Vystudovala reprodukční endokrinologii a neplodnost na Michiganské univerzitě, kde také absolvovala magisterské studium veřejného zdraví .

Shaun Berger, MD

Shaun Berger, MD

Atestovaný Pediatr

Dr. Shaun Berger je pediatr, který pracuje v metropolitní oblasti v San Diegu v Kalifornii. Dr. Berger nabízí konzultace a léčbu novorozencům, dětem a dospívajícím, s důrazem na preventivní medicínu. Dr. Berger má titul v oboru pediatrie a sportovní medicína na American Board of Pediatrics. Dr. Berger je držitelem titulu BA z psychologie na Kalifornské univerzitě v San Diegu a doktorského titulu na University of Illinois. Dr. Berger dokončil pobyt v UCSF / Frescno Community Medical Center / Valley Children's Hospital, kde byl zvolen hlavním rezidentem. Získal cenu Nadace UCSF a je členem Americké akademie pediatrie.

Neal Blitz, DPM, FACFAS

Neal Blitz, DPM, FACFAS

Board Certified Podiatrist

Dr. Neal Blitz je podiatrista a chirurg nohou a kotníku, který provozuje soukromé praxe v New Yorku a v Beverly Hills v Kalifornii. Dr. Blitz je „Bunion King®“ a je tvůrcem procedury Bunionplasty® (plastická chirurgie mozolů, která způsobila revoluci v chirurgii mozolů. Má více než 17 let podiatrických zkušeností a specializuje se na minimálně invazivní chirurgii nohou a kotníku. Dr. Blitz získal titul DPM na New York College of Podiatric Medicine, poté dokončil rezidenci zaměřenou na volitelnou a rekonstrukční chirurgii nohou a kotníku ve Swedish Medical Center a získal stipendium AO Trauma v německých Drážďanech, zaměřené na trauma a rekonstrukční techniky. Je atestován v chirurgii nohou a rekonstrukční chirurgii paty a kotníku a je také diplomatem American Board of Foot & Ankle Surgery a členem American College of Foot & Ankle Surgeons (FACFAS).

Joshua Ellenhorn, MD

Joshua Ellenhorn, MD

Atestovaný všeobecný chirurg a chirurgický onkolog

Joshua Ellenhorn, MD, je certifikovaný chirurg s pokročilým výcvikem v oborech chirurgická onkologie, minimálně invazivní chirurgie a robotická chirurgie. Soukromou praxi provozuje v Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles v Kalifornii a je celonárodně uznávaným lídrem v chirurgii, výzkumu rakoviny a chirurgickém vzdělávání. Dr. Ellenhorn vyškolil více než 60 chirurgických onkologů a přes 18 let strávil v praxi v City of Hope National Medical Center, kde byl profesorem a vedoucím oddělení obecné a onkologické chirurgie. Ellenhorn provádí následující chirurgické zákroky: operace žlučníku, kýly, rakoviny tlustého střeva, rakoviny kůže a melanomu, rakoviny žaludku a rakoviny pankreatu. Získal doktorát na Boston University School of Medicine, absolvoval stáže na University of Chicago a Memorial Sloan-Kettering Cancer Center a dokončil svoji chirurgickou rezidenci na University of Cincinnati.

Lisa Grossman, RN, BSN, PHN, IBCLC, CLC, CLEC

Lisa Grossman, RN, BSN, PHN, IBCLC, CLC, CLEC

Mezinárodně atestovaná laktační poradkyně

Lisa Grossman je laktační poradkyní, registrovanou zdravotní sestrou a majitelkou South Bay Baby Care, firmy zaměřené na kurzy prenatální péče, kojení, laktace a kurzy kardiopulmonální resuscitace. Lisa na základě dlouholetých zkušeností s prací na jednotkách intenzivní péče (JIP) a v onkologii založila v roce 2018 South Bay Baby Care s cílem sdílet své znalosti a odborné znalosti s nastávajícími a novými rodiči v oblasti novorozenecké péče, kojení a laktace, rutiny spánku, poporodní péče a CPR + první pomoc. Lisa je držitelkou BSN na Mount St. Mary's University, je atestovanou a registrovanou zdravotní sestrou (BRN RN-BSN), Mezinárodně atestovanou laktační poradkyní (IBCLC), Certifikovanou laktační poradkyní (ALPP) a členkou Americké akademie pediatrie (AAP).

Sheilagh Maguiness, MD

Sheilagh Maguiness, MD

Atestovaná dětská dermatoložka

Dr. Sheilagh Maguiness je dětský dermatolog. Dr. Maguiness se věnuje vzdělávání pacientů a rodin o dětském dermatologickém zdraví. Mezi její klinické a akademické zájmy patří atopická dermatitida / ekzém, akné a diagnostika a léčba vaskulárních anomálií, včetně hemangiomů, kapilárních malformací a komplexních mateřských znamének. Maguiness vystudovala University of Western Ontario, dokončila pobyt v dermatologii na University of Alberta a byla členkou oboru Dětská dermatologie na University of California v San Franciscu.

Ran D. Anbar, MD, FAAP

Ran D. Anbar, MD, FAAP

Pediatrický pulmonolog a lékařský poradce

Dr. Ran D. Anbar je pediatrický lékařský poradce a je atestován v pediatrické pulmonologii a obecné pediatrii a nabízí klinickou hypnózu a poradenské služby v Center Point Medicine v La Jolla v Kalifornii a Syracuse v New Yorku. S více než 30 lety lékařského výcviku a praxe působil Dr. Anbar také jako profesor pediatrie a medicíny a ředitel pediatrické pulmonologie na SUNY Upstate Medical University. Dr. Anbar je držitelem titulu BS v oboru biologie a psychologie na University of California v San Diegu a MD na University of Chicago Pritzker School of Medicine. Dr. Anbar absolvoval rezidenturu z pediatrie a rezidenturu z plicní pediatrie na Massachusetts General Hospital a Harvard Medical School a je také bývalým prezidentem, kolegou a schváleným konzultantem Americké společnosti pro klinickou hypnózu.

Aanand Geria, MD

Aanand Geria, MD

Atestovaný dermatolog

Dr. Aanand Geria je atestovaný dermatolog, klinický instruktor na Mt. Sinaj a majitel Geria Dermatology se sídlem v Rutherfordu v New Jersey. Práce Dr. Geria byla uvedena v publikacích Allure, The Zoe Report, NewBeauty a Fashionista aje recenzentem pro Journal of Drugs in Dermatology, Cutis a Seminars in Cutaneous Medicine and Surgery. Je držitelem titulu BS na Penn State University a titulu MD na Rutgers New Jersey Medical School. Dr. Geria poté absolvoval stáž v Lehigh Valley Health Network a dermatologickou stáž na Howard University College of Medicine.

Vlad Gendelman, MD

Vlad Gendelman, MD

Atestovaný chirurg ortopedie

Dr. Vlad Gendelman, MD, je specialistou na ortopedickou chirurgii v Los Angeles v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se specializuje na obecnou ortopedickou chirurgii, včetně ortopedického traumatu, sportovních úrazů a náhrad kloubů. Dr. Gendelman je držitelem titulu BS v biologii na University of Southern California a získal doktorát na University of California v Irvine. Poté absolvoval pobyt v ortopedické chirurgii na SUNY Downstate. Dr. Gendelman je držitelem certifikátu American Board of Orthopedic Surgery a je členem Americké akademie ortopedické chirurgie. Je členem Lékařské asociace Los Angeles, Kalifornské lékařské asociace, Kalifornské ortopedické asociace a Americké akademie ortopedické chirurgie. Dr. Gendelman je publikovaným autorem několika článků v oblasti ortopedické chirurgie.

Shervin Eshaghian, MD

Shervin Eshaghian, MD

Atestovaný kardiolog

Dr. Shervin Eshaghian je atestovaný kardiolog a majitel Beverly Hills Cardiology se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Eshaghian má více než 13 let zkušeností s kardiologií, včetně služeb u zdravotnického personálu v Cedars-Sinai Medical Center. Je držitelem BS v psycho-biologii na University of California v Los Angeles (UCLA) a MD na Albert Einstein College of Medicine. Dr. Eshaghian dále absolvoval stáž, a členství v Cedars Sinai Medical Center, kde mu byla udělena cena Leo Riglera za vynikající akademické výsledky a cena Elliota Corday Fellow of the Year.

Daniel Barrett, MD

Daniel Barrett, MD

Atestovaný plastický chirurg

Dr. Daniel Barrett je atestovaný plastický chirurg a majitel Barrett Plastic Surgery se sídlem v Beverly Hills v Kalifornii. S více než šesti lety zkušeností s plastickou chirurgií se Dr. Barrett specializuje na estetickou a rekonstrukční chirurgii obličeje, nosu a těla. Pro snížení výskytu jizev u svých pacientů vyvinul podrobné protokoly a postupy šití jizev. Dr. Barrett získal titul BS na univerzitě Jamese Madisona a doktorát s titulem MS ve fyziologii a titul MHA (Masters of Health Administration) na lékařské fakultě ve Virginii v Richmondu.

Alan O. Khadavi, MD, FACAAI

Alan O. Khadavi, MD, FACAAI

Atestovaný alergolog

Dr. Alan O. Khadavi je autorizovaný alergolog a odborník na dětskou alergii se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Je držitelem BS v biochemii na State University of New York (SUNY) ve Stony Brook a MD na State University of New York Health Science Center v Brooklynu. Dr. Khadavi absolvoval pediatrický pobyt v dětské nemocnici Schneider v New Yorku a poté absolvoval stáž v oboru alergologie a imunologie a pediatrický pobyt v Long Island College Hospital. Je držitelem certifikátu alergie / imunologie pro dospělé a dětské. Dr. Khadavi je diplomatem Americké rady pro alergologii a imunologii, členem American College of Allergy, Asthma & Immunology (ACAAI) a členem Americké akademie alergií, astmatu a imunologie (AAAAI). Vyznamenání Dr. Khadaviho zahrnuje ocenění nejlepších lékařů Castle Connolly 2013–2020 a ceny Patient Choice Awards „Nejsoucitnější lékař“ v letech 2013 a 2014.

David Isaacs, MD

David Isaacs, MD

Atestovaný chirurg okulofaciální plastické a rekonstrukční chirurgie

Dr. David Isaacs je atestovaný plastický a rekonstrukční chirurg v Beverly Hills v Kalifornii. Dr. Isaacs léčí estetické a funkční problémy obličeje a očních víček, revizní chirurgii a estetickou rekonstrukci. Promoval s vyznamenáním na University of California, Los Angeles (UCLA) a na Chicago Medical School. Dr. Isaacs absolvoval stáž v oboru všeobecné chirurgie v Cedars-Sinai Medical Center a stáž v oftalmologii v New York Med, kde také působil jako hlavní rezident. Dr. Isaacs se vrátil na UCLA a získal stipendium v Okulofaciální Plastické and Rekonstrukční chirurgii & Orbitální chirurgii. Dr. Isaacs poté absolvoval druhé studium v kosmetické, plastické a rekonstrukční chirurgii obličeje prostřednictvím svého stipendia na UCLA. Dr. Isaacs je jedním z mála chirurgů ve Spojených státech, kteří absolvovali obě stáže, má dvě atestace, je členem Americké společnosti pro okulofaciální plastickou chirurgii (ASOPRS) a je členem Americké akademie obličejové plastické a rekonstrukční chirurgie (AAFPRS).

JoAnna Nguyen, MD

JoAnna Nguyen, MD

Atestovaný chirurg plastické a rekonstrukční chirurgie

Dr. Joanna Nguyen je atestovaným plastickým a rekonstrukčním chirurgem žijící v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Nguyen má dvojí diplom z psychologie a biologie se specializací na neurovědy z Bostonské univerzity a absolvovala lékařské vzdělání na Lékařské fakultě University of Miami Miller. Poté pokračovala v komplexním školení v plastické chirurgii na University of Southern California. Dr. Nguyen je praktický plastický chirurg v Los Angeles v Kalifornii a specializuje se na chirurgii očních víček, labiaplastiku a zvětšení prsou. Je diplomatkou Americké rady plastické chirurgie.

Mark Cannon, OD

Mark Cannon, OD

Atestovaný Optometrista

Dr. Mark Cannon je optometrista a vedoucí optometrie v Cannon Eyecare, rodinné optometrické praxi v Seattlu ve Washingtonu. S více než 10 lety zkušeností se Dr. Cannon specializuje na oční onemocnění, suché oči, glaukom, oční infekce, nasazování kontaktních čoček a pediatrii. Dr. Cannon je držitelem BS z biologie a psychologie na Indiana University. Získal doktorát z optometrie na Indiana University School of Optometry, kde získal děkanskou cenu Scholar a několik let se účastnil oftalmologického výzkumu. Dr. Cannon pracoval čtyři roky jako optometrista, než založil společnost Cannon Eyecare, která nabízí komplexní lékařské optometrické služby. Dr. Cannon je členem Americké optometrické asociace, King County Optometric Society a optometrických lékařů ve Washingtonu.

Karen Litzy, PT, DPT

Karen Litzy, PT, DPT

Fyzioterapeutka

Dr. Karen Litzy, PT, DPT je licencovaná fyzioterapeutka, mezinárodní přednášející, majitelka Karen Litzy Physical Therapy, PLLC a hostitelka podcastu Healthy Wealthy & Smart. S více než 20 lety zkušeností se specializuje na komplexní přístup k procvičování fyzikální terapie s využitím terapeutických cvičení, manuální terapie, výuky bolesti a programů domácího cvičení. Karen je držitelkou titulu Master of Science in Physical Therapy a Doctor of Physical Therapy z Misericordia University. Karen je členkou Americké asociace fyzikální terapie (APTA) a je oficiálním mluvčím APTA jako členka jejich mediálního sboru. Žije a pracuje v New Yorku.

Susannah Kerwin, ANP-BC, HNP

Susannah Kerwin, ANP-BC, HNP

Zdravotní sestra

Susannah Kerwin je členkou správní rady pro zdravotní sestry pro dospělé v New Yorku. S více než 10 lety zkušeností se Susannah specializuje na primární péči o dospělé, holistickou medicínu a zdravotní péči o ženy. Susannah je držitelkou bakalářského titulu na University of San Francisco. Titul MSN získala z jedinečného duálního studijního programu na New York University (NYU), který kombinuje integrační a alopatické disciplíny. Předtím, než se Susannah stala zdravotní sestrou s vyšším pověřením, pracovala více než deset let jako registrovaná sestra v psychiatrických a chirurgických zařízeních. Susannah také pracuje jako doplňkový člen fakulty pro NYU.

Joel Giffin, PT, DPT, CHT

Dr. Joel Giffin je doktor fyzikální terapie a zakladatel Flex Physical Therapy v New Yorku. S více než 15 lety zkušeností jako certifikovaný terapeut rukou (CHT), Dr. Giffin léčí celé tělo a specializuje se na rehabilitaci ruky a horních končetin. V divadelních představeních na Broadwayi pracoval s herci podílejících se na divadelních představeních jako The Lion King, Sleep No More, Tarzan a Sister Act. Flex Physical Therapy se také specializuje na pánevní dno. Dr. Giffin získal magisterský titul v oboru fyzikální terapie s vyznamenáním na Quinnipiac University a získal titul doktor fyzikální terapie (DPT) s vyznamenáním na Simmons College. Je členem American Physical Therapy Association a the American Society of Hand Therapists.

Pradeep Adatrow, DDS, MS

Pradeep Adatrow, DDS, MS

Atestovaný Dentista & Ústní chirurg

Dr. Pradeep Adatrow je jediný zubař, parodontista a prosthodontista s atestací v jižních Spojených státech. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Adatrow specializuje na zubní implantáty, ošetření TMJ, periodontální plastickou chirurgii, chirurgickou a nechirurgickou periodontitidu, regeneraci kostí, laserové ošetření a léčbu měkkých tkání a dásní. Získal titul BS v oboru epidemiologie a biostatistiky na univerzitě v Alabamě a titul doktor zubní chirurgie (DDS) na univerzitě zubního lékařství na univerzitě v Tennessee. Dr. Adatrow poté dokončil tříletý postgraduální program v parodontologii a implantologii na Indiana University a dále absolvoval tříletý postgraduální program v pokročilé protetice z University of Tennessee. Působí také jako profesor na plný úvazek a ředitel chirurgické protetiky na University of Tennessee. Dr. Adatrow získal Cenu děkana pro juniory a Cenu Johna Diggse a byl uveden do Odontologické společnosti děkanů. Je držitelem certifikátu American Board of Periodontology a je členem prestižní International College of Dentistry - výkon, který si může nárokovat pouze 10 000 dalších lidí na celém světě.

Lisa Sanders, MD, FACP

Lisa Sanders, MD, FACP

Atestovaná lékařka a spisovatelka

Dr. Lisa Sanders, MD, FACP je americká lékařka, lékařská autorka, novinářka a docentka interního lékařství na Lékařské fakultě Yale University. Dr. Sanders také píše populární sloupec Diagnostika pro New York Times Magazine a sloupek Mysli jako doktor, který je uveden v blogu The Well v New York Times. V roce 2010 publikovala Dr. Sanders „Každý pacient vypráví příběh: Lékařské záhady a umění diagnostiky“. Dr. Sanders získala titul BA na College of William and Mary a absolvovala MD a pobyt na Yale University. Je držitelkou atestace pro interní medicínu od Přidružené rady interního lékařství.

Mindy Lu, LMHC, CN

Mindy Lu, LMHC, CN

Certifikovaná výživová poradkyně a licencovaná poradkyně

Mindy Lu je certifikovaná výživová poradkyně (CN), licencovaná poradkyně pro duševní zdraví (LMHC) a klinická ředitelka Sunrise Nutrition, praxe v oblasti výživy a terapie v Seattlu ve Washingtonu. Mindy se specializuje na poruchy příjmu potravy, obavy o image těla a chronické diety. Je držitelkou titulu MS v oboru výživa a psychologie klinického zdraví na Bastyr University. Mindy je licencovaná poradkyně a odbornice na výživu a je známá svým vřelým terapeutickým stylem a kulturně inkluzivním objektivem v uzdravování. Je členkou multikulturních poradců státu Washington a Asociace pro rozmanitost velikostí a zdraví.

Allison Romero, PT, DPT

Allison Romero, PT, DPT

Specialistka na pánevní zdraví

Dr. Allison Romero je specialistkou na zdraví pánve, fyzioterapeutkou a majitelkou společnosti Reclaim Pelvic Therapy v San Francisco Bay Area. S více než deseti lety zkušeností se Allison specializuje na komplexní fyzikální terapii pánevního dna pro dysfunkci pánevního dna. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru kineziologie a cvičení na Sonoma State University a Lékař fyzikální terapie na University of Southern California. Allison je atestovanou fyzioterapeutkou v Kalifornii a je členem Americké fyzikální terapeutické asociace - sekce pro zdraví žen a Mezinárodní společnosti pro pánevní bolest.

Gary Hoffman, MD

Gary Hoffman, MD

Kolorektální chirurg

Dr. Gary Hoffman je lékařem, certifikovaným kolorektálním chirurgem a klinickým vedoucím divize chirurgie tlustého střeva a konečníku v Cedars Sinai Medical Center. S více než 35 lety zkušeností pomohl Dr. Hoffman rozvíjet laparoskopickou a robotickou chirurgii pro léčbu rakoviny tlustého střeva a konečníku. Dr. Hoffman je držitelem BS z University of California, Irvine a doktora medicíny (MD) z Vanderbilt University. Absolvoval chirurgickou stáž v Los Angeles County-USC Medical Center a chirurgický pobyt v Louisiana State University-Charity Hospital v New Orleans Medical Center. Dr. Hoffman je ošetřujícím chirurgem v divizi všeobecné chirurgie a chirurgie tlustého střeva a konečníku v Cedars Sinai Medical Center. Je také docentem klinického profesora chirurgie na Lékařské fakultě Davida Geffena na Kalifornské univerzitě v Los Angeles. Dr. Hoffman je členem The American Society of Colon and Rectal Surgeons, The Southern California Society of Colon and Rectal Surgeons, The American College of Surgeons a The American Medical Association.

Kaveri Karhade, MD

Kaveri Karhade, MD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Kaveri Karhade je atestovanou lékařkou a kosmetickou dermatoložkou San Francisco Bay Area. Specializuje se na akné a vypadávání vlasů. Absolvovala pokročilé školení v oblasti injekčních aplikací, laserů, chirurgie a dalších kosmetických ošetření a publikovala rozsáhlý výzkum v lékařských časopisech. Je držitelkou titulu BS z Michiganské státní univerzity a doktorky medicíny (MD) na lékařské fakultě University of Michigan. Absolvovala stáž v oboru interní medicíny na Lékařské fakultě New York University a pobyt v dermatologii na Lékařské fakultě Brown University. Dr. Karhade je členkou Americké dermatologické akademie a členkou Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii.

Devin Fisher, CCC-SLP

Devin Fisher, CCC-SLP

Patolog řeči

Devin Fisher je patolog řeči v řeči se sídlem v Las Vegas v Nevadě. Devin se specializuje na logopedickou a jazykovou terapii u jedinců s afázií, polykáním, hlasem, artikulací, fonologickými sociálně-pragmatickými, motorickými projevy a poruchami plynulosti. Dále Devin léčí poruchy kognitivní komunikace, jazykové zpoždění a Parkinsonovu chorobu. Je držitelem BS a MS v patologii řeči a jazyka na Fontbonne University. Devin také provozuje související web a blog, který nabízí zdroje a informace pro logopedickou terapii a informace pro lékaře a klienty.

Mayami Oyanagi

Mayami Oyanagi

Fyzioterapeutka

Mayami Oyanagi je fyzioterapeutka a majitelka společnosti PT STOP Physical Therapy & Wellness, individualizované fyzikální terapie v Los Angeles v Kalifornii. S více než 14 lety zkušeností se Mayami specializuje na ortopedická poranění, manuální terapii a sportovní medicínu. Je držitelkou titulu MS ve fyzioterapii na univerzitě v Hartfordu. Mayami je také ortopedickou klinickou specialistkou. Léčí základní příčinu problémů svého klienta pomocí biomechanických hodnocení.

Joel Warsh, MD

Joel Warsh, MD

Atestovaný pediatr

Dr. Joel Warsh je atestovaný pediatr a majitel a zakladatel společnosti Integrative Pediatrics and Medicine v Los Angeles v Kalifornii. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Warsh specializuje na celostní a integrativní medicínu. Získal bakalářský titul v kineziologii a zdravotnických vědách, magisterský titul v oboru epidemiologie a komunitního zdraví a doktor medicíny na Lékařské fakultě Thomase Jeffersona, kde byl zvolen prezidentem Jeffersonovy dětské společnosti. Dr. Warsh poté dokončil pediatrickou rezidenturu v Children’s Hospital of Los Angeles (CHLA), kde získal ocenění vědeckého pracovníka společnosti George Donnell Society.

Zheni Stavre, MD

Zheni Stavre, MD

Atestovaná revmatoložka

Dr. Zheni Stavre je atestovaná revmatoložka žijící ve Worcesteru v Massachusetts. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Stavre specializuje na revmatoidní artritidu, spondyloartritidu / psoriatickou artritidu, osteoartritidu a dnu. Je držitelkou BS v chemii na Yale University a MD v oboru interní medicíny a revmatologie na University of Massachusetts Medical School. Dr. Stavre je také odbornou asistentkou na lékařské fakultě University of Massachusetts.

Patricia Ladis PT, CBBA

Patricia Ladis PT, CBBA

Licencovaná fyzioterapeutka

Patricia Ladis PT, CBBA je licencovaná fyzioterapeutka a zakladatelka WiseBody Physical Therapy z New Yorku, NY. S více než 22 lety zkušeností se Patricia specializuje na poskytování kolaborativního a holistického přístupu k bolesti, včetně nervové a chronické bolesti, prevence úrazů a prenatálního/poporodního wellness. Je držitelkou titulu BS ve fyzioterapii na Newyorské univerzitě. Patricia je certifikovaná analytička behaviorálního dýchání (CBBA) a je držitelkou certifikace na obrazovce Kinetic Control Performance Matrix Assessment Screen a modelu integrativních systémů. Spoluzaložila First 1000 Days of Wellness, vzdělávací platformu pro praktiky a veřejnost s cílem zlepšit perinatální wellness. Patricia byla vystupována v časopisech Forbes, Vogue a Men’s Health a má za sebou televizní vystoupení na NBC a CBS.

Meera Subash, MD

Meera Subash, MD

Atestovaná revmatoložka

Dr. Meera Subash je atestovaná revmatoložka. Specializuje se na rozšiřování řešení zdravotnických technologií pro léčbu revmatických a chronických onemocnění. Dr. Subash je držitelkou titulu BA v oboru biologie člověka ze Stanford University a lékaře (MD) z Texas Tech University Health Sciences Center. Absolvovala interní lékařství na Kalifornské univerzitě v San Diegu, kde působila jako hlavní rezidentka v oblasti kvality a bezpečnosti pacientů ve zdravotnickém systému VA VA Diego. Dr. Subash také absolvovala stáž v oboru revmatologie na Kalifornské univerzitě v San Francisku - Lékařská fakulta. V současné době pokračuje v dalším studiu v oboru Klinická informatika na Lékařské fakulně Kalifornské univerzity v San Francisku.

Deb Schneider, LCSW, PPSC

Deb Schneider, LCSW, PPSC

Licencovaná klinická sociální pracovnice

Deb Schneider je licencovaná klinická sociální pracovnice v soukromé praxi v Oaklandu v Kalifornii a programová manažerka pro iniciativu Weiland Health Initiative na Stanford University. S více než 15 lety zkušeností se specializuje na vytváření bezpečných prostor, respektujících marginalizované identity, na střední a vysoké škole. Deb je držitelkou bakalářského titulu v oboru sociologie a ženských studií na Clarkové univerzitě a magisterského oboru sociální práce (MSW) s koncentrací zdraví na Kalifornské univerzitě v Berkeley School of Social Welfare.

Lewis Chen, DDS, FICOI, FIADFE

Lewis Chen, DDS, FICOI, FIADFE

Licencovaný dentista

Dr. Lewis Chen je zubař s licencí v New Yorku a New Jersey se specializací na poskytování vysoce kvalitní péče o ústní dutinu ve formě preventivní péče. Vystudoval ekonomii na New York University. Dr. Chen získal doktorát na Columbia University College of Dental Medicine. Vystudoval špičku ve své třídě s nejvyššími vyznamenáními a vyznamenáním a byl nominován a uveden do jediné renomované národní zubařské společnosti, Omicron Kappa Upsilon (OKU). Poté absolvoval komplexní vzdělávací program v Bronx VA Medical Center a krátce poté se rozhodl věnovat se několika praxím a managementu. Dr. Chen v průběhu let získal řadu ocenění, včetně Ceny New York Academy of Dentistry Exemplary Professional Conduct Award, Award of General Dentistry Outstanding General Practitioner Award, American Academy of Implant Dentistry Award a Pierre Fauchard Foundation Award.

Kara Hartl, MD, FACS

Kara Hartl, MD, FACS

Certifikovaný opthalmolog

Dr. Kara Hartl je oční lékařkou s certifikací a zakladatelkou a generální ředitelkou očního centra Mountain View ve Fairbanks na Aljašce. Dr. Hartl je odbornicí na modré světlo a specializuje se na studium účinků přirozeného a umělého světla na oči a těla lidí. Získala titul BA v oboru biologie na Harvard University a doktorát z The University of California-San Diego Medical School. Dr. Hartl se také vzdělávala na světově proslulém institutu Bascom Palmer Eye. Je nadšená začleňováním technologie do budoucnosti péče o oči a zahájila veřejnou vzdělávací iniciativu, která má každodenní uživatele LED obrazovek informovat o účincích a snadných způsobech jejich ochrany při dalším používání jejich zařízení. Dr. Hartl také založila mezinárodní neziskovou organizaci Gift of Sight, která se věnuje léčbě slepoty po celém světě.

David Felsted, DO

David Felsted, DO

Komplexní oftalmolog

Dr. David Felsted je komplexní oftalmolog se sídlem ve Flagstaffu v Arizoně. Specializuje se na kataraktu a refrakční chirurgii, mikroinvazivní glaukomovou chirurgii, oční lasery, onemocnění suchého oka, diabetickou retinopatii a oční traumata. Dr. Felsted je držitelem titulu BS v účetnictví na Univerzitě Brighama Younga a doktora osteopatického lékařství na Středozápadní univerzitě. Absolvoval oftalmickou stáž na The Medical College of Georgia.

Asmi Sanghvi, DO

Asmi Sanghvi, DO

Atestovaná dermatoložka

Dr. Asmi Sanghvi je atestovaná dermatoložka se sídlem v New Yorku, New York. Specializuje se na obecnou a kosmetickou dermatologii a má vášeň pro vzdělávání ostatních. Dr. Sanghvi byla publikována v několika recenzovaných časopisech, včetně Journal of the American Academy of Dermatology and Cutis. Je držitelkou titulu BS v oblasti komunikačních věd na Northwestern University a DO na Lake Erie College of Osteopathic Medicine.

Alina Goldenberg MD, MAS, FAAD

Alina Goldenberg MD, MAS, FAAD

Atestovaná dermatoložka

Dr. Alina Goldenberg je atestovaná dermatoložka. Specializuje se na alergickou kontaktní a atopickou dermatitidu, testování pomocí náplastí, screening a léčbu rakoviny kůže a lékařskou a kosmetickou dermatologii. Dr. Goldenberg vydala řadu recenzovaných publikací, kapitol učebnic a obdržel granty a ocenění od organizací, jako jsou National Institutes of Health a American Skin Association. Je držitelkou titulu BA ve veřejném zdraví na Kalifornské univerzitě v Berkeley, MAS v klinickém výzkumu a MD na Kalifornské univerzitě v San Diegu.

Joshua U. Klein, MD, FACOG

Joshua U. Klein, MD, FACOG

Atestovaný reprodukční endokrynolog

Dr. Joshua U. Klein je certifikovaný reprodukční endokrinolog, asistující klinický profesor na Icahn School of Medicine na Mount Sinai a spoluzakladatel Extend Fertility. Specializuje se na IVF, zmrazování vajíček, neplodnost, zachování plodnosti, umělé oplodnění a léčbu syndromu polycystických vaječníků (PCOS). Dr. Klein byl publikován v mnoha recenzovaných akademických časopisech, jako jsou Science, Fertility and Sterility, a Obstetrics and Gynecology. Je držitelem bakalářského titulu v angličtině na univerzitě Yeshiva a doktorátu na Harvardské lékařské škole.

Kirsten Thompson, MD

Kirsten Thompson, MD

Atestovaný psychiatr

Dr. Kirsten Thompson je certifikovaný psychiatr, klinická instruktorka UCLA a zakladatelka Remedy Psychiatry. Specializuje se na pomoc pacientům s duševními chorobami, jako je velká depresivní porucha, úzkost, ADHD, bipolární porucha, OCD, PTSD a poporodní deprese. Dr. Thompson je držitelkou titulu BS v oboru průmyslového výzkumu průmyslového inženýrství na Cornell University a doktorátu ze State University of New York, Downstate College of Medicine.

Navid Malakouti, MD, FAAD

Navid Malakouti, MD, FAAD

Atestovaný dermatolog

Dr. Navid Malakouti je atestovaný dermatolog specializující se na kosmetickou dermatologii, dermatologickou chirurgii a lékařskou dermatologii. Ošetřuje pacienty všech věkových kategorií se stavy jako akné, rosacea, psoriáza, rakovina kůže, botox, plniva, lasery a chemický peeling. Dr. Malakouti je diplomatem Americké rady pro dermatologii, pracovníkem Americké akademie dermatologie, Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii a Americké společnosti pro laserovou medicínu a chirurgii a členem Společnosti kůže barvy. Je držitelem titulu BS v biochemii a buněčné biologii na Kalifornské univerzitě v San Diegu a doktorátu na Lékařské fakultě Univerzity Virginie Commonwealthu. Absolvoval dermatologický pobyt ve Washingtonu D.C. na Howardově univerzitě, VA Medical Center, Dětské národní nemocnici a National Institutes of Health.

Stuart Rammell, DO

Stuart Rammell, DO

Atestovaný specialista na intervenční léčbu bolesti

Dr. Stuart Rammell je atestovaný odborník na intervenční léčbu bolesti. Specializuje se na pomoc pacientům snižovat bolest a zlepšovat tělesné funkce pomocí injekcí do oblasti páteře a periferních nervů, radiofrekvenční ablace a stimulace míchy. Dr. Rammell je držitelem titulu BS Exercise Science na Brigham Young University a DO na Midwestern University. Absolvoval stáž a pobyt v intervenční medicíně bolesti a anesteziologii na univerzitě Loma Linda.

Scott Tobis, MD

Scott Tobis, MD

Atestovaný urolog

Dr. Scott Tobis je atestovaným urologem. S více než sedmiletou zkušeností se specializuje na léčbu pacientů s urologickými stavy, jako jsou urologické rakoviny, zvětšení prostaty, vasektomie, ledvinové kameny, časté/naléhavé močení, erektilní dysfunkce, inkontinence a krev v moči. Dr. Tobis je držitelem titulu BS v buněčné a vývojové biologii na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře a MD na Dartmouth Medical School. Absolvoval stáž ve Všeobecné chirurgii a rezidenci v Urologické chirurgii na Lékařské a zubní fakultě University of Rochester a své stáže v Urologické onkologii a robotické chirurgii v The City of Hope National Medical Center. Dr. Tobis je diplomatem Americké urologické rady.

Eric Baron, DO

Eric Baron, DO

Atestovaný neurolog

Dr. Eric P. Baron je zaměstnanci rady ABPN (American Board of Psychiatry and Neurology) certifikovaný neurolog a UCNS (United Council for Neurologic Subspecialties). Diplomatická rada certifikovaná v medicíně bolesti hlavy na Cleveland Clinic Neurological Institute, Centre for Neurological Restoration - Headache and Chronic Pain Medicine, v Clevelandu, Ohio. S více než 15 lety praxe v medicíně se specializuje na pomoc pacientům s bolestmi hlavy, migrénami a bolestmi obličeje. Dr. Baron je držitelem bakalářského titulu z biologie na univerzitě v Toledu a titulu DO na Ohio University Heritage College of Osteopathic Medicine. Po svém lékařském vzdělání dokončil svůj pobyt v neurologii a stáž v medicíně bolesti hlavy na Clevelandské klinice. Dr. Baron je autorem publikací v časopisech, jako je The Journal of Headache and Pain, a byl jmenován jedním z „nejlepších amerických lékařů“.

Luxme Hariharan, MD, MPH

Luxme Hariharan, MD, MPH

Atestovaná oční lékařka

Dr. Luxme Hariharan je atestovaná dětská oftalmoložka. V současné době je dětským oftalmologem v dětské nemocnici Nicklaus v Miami na Floridě. Specializuje se na dětskou oftalmologii a prevenci dětské slepoty. Dr. Hariharan spolupracovala s globálními institucemi, včetně Světové zdravotnické organizace, Americké oftalmologické akademie, Orbis a Sightlife. Je držitelkou bakalářského titulu z biologie a latinskoamerických, karibských a iberských studií na University of Wisconsin-Madison, magisterského oboru veřejného zdraví (MPH) v oblasti mezinárodního zdraví, dětského zdraví, epidemiologie a biostatistiky na univerzitě Johnse Hopkinse a doktorátu z univerzity The University of Wisconsin-Madison. Je členkou a působí v několika výborech Americké akademie oftalmologie, Americké akademie dětské oftalmologie a strabismu; a sedí ve správní radě Combat Blindness International.

Janice Litza, MD

Janice Litza, MD

Lékař rodinného lékařství

Dr. Litza je atestovaná lékařka rodinného lékařství ve Wisconsinu. Pracuje jako lékařka a 13 let učila jako klinický profesor, poté, co získala lékařský titul na University of Wisconsin-Madison School of Medicine and Public Health v roce 1998.

Duševní zdraví & Poradenství

Trudi Griffin, LPC, MS

Trudi Griffin, LPC, MS

Licencovaná profesionální poradkyně

Trudi Griffin je licencovaný profesionální poradce ve Wisconsinu. V roce 2011 získala titul MS v Klinickém poradenství pro duševní zdraví na Marquette University.

Chloe Carmichael, PhD

Chloe Carmichael, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Chloe Carmichael, PhD je licencovaná klinická psycholožka, která provozuje úspěšnou soukromou praxi v New Yorku, se zaměřením na problematiku vztahů, zvládání stresu a kariérní koučování. Získala doktorát z klinické psychologie na Long Island University a na Amazonu je autorkou bestselleru Dr. Chloe’s 10 Commandments of Dating.

Liana Georgoulis, PsyD

Liana Georgoulis, PsyD

Psycholožka

Dr. Liana Georgoulis je licencovaná klinická psycholožka s více než 10 lety zkušeností, nyní klinickou ředitelkou Coast Psychological Services v Los Angeles. V roce 2009 získala doktorát z psychologie na Pepperdine University. Její praxe poskytuje kognitivně behaviorální terapii a další terapie založené na důkazech pro adolescenty, dospělé a páry.

Kelli Miller, LCSW, MSW

Kelli Miller, LCSW, MSW

Psychoterapeutka

Kelli Miller je psychoterapeutka, autorka a televizní / rozhlasová moderátorka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Kelli je v současné době v soukromé praxi a specializuje se na rodinné a párové vztahy, depresi, úzkost, sexualitu, rodičovství a další. Kelli také pomáhá skupinám v The Villa Treatment Center, a jedincům, kteří bojují se závislostí na alkoholu a drogách. Jako autorka obdržela cenu Indie Book Next Generation za knihu "Thriving with ADHD: A Workbook for Kids" a také napsala "Professor Kelli's Guide to Finding a Husband". Kelli byla také moderátorkou "The Dr. Debra and Therapist Kelli Show" v LA Talk Radio. Její práci můžete také vidět na Instagramu @ kellimillerterapii. Získala titul MSW (Masters of Social Work) na University of Pennsylvania a BA v oboru Sociologie / Zdraví na University of Florida.

Catherine Boswell, PhD

Catherine Boswell, PhD

Licencovaná psycholožka

Dr. Catherine Boswell je licencovaná psycholožka a spoluzakladatelka společnosti Psynergy Psychological Associates, soukromé terapeutické praxe se sídlem v Houstonu v Texasu. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Boswell specializuje na léčbu jednotlivců, skupin, párů a rodin bojujících s traumatem, vztahy, zármutkem a chronickou bolestí. Je držitelkou titulu Ph.D. v poradenské psychologii z University of Houston. Dr. Bowell vede kurzy pro studenty magisterského studia na University of Houston. Je také autorkou, mluvčí a koučkou.

Julia Lyubchenko, MS, MA

Julia Lyubchenko, MS, MA

Poradkyně pro dospělé & Hypnoterapeutka

Julia Lyubchenko je poradkyně pro dospělé a hypnoterapeutka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Julia provozuje praxi zvanou Therapy Under Hypnosis a má více než osm let zkušeností s poradenstvím a terapií se specializací na řešení emočních a behaviorálních problémů. Je držitelkou certifikátu klinické hypnózy ze školy Bosurgi Method School a je držitelem certifikátu Psychodynamická psychoterapie a hypnoterapie. Získala magisterský titul z poradenské psychologie a manželské a rodinné terapie na Alliant International University a MSc v oboru vývojová a dětská psychologie na Moskevské státní univerzitě.

Paul Chernyak, LPC

Licencovaný profesionální poradce

Paul Chernyak je licencovaný profesionální poradce v Chicagu. V roce 2011 vystudoval American School of Professional Psychology.

Lauren Urban, LCSW

Lauren Urban, LCSW

Psychoterapeutka

Lauren Urban je psychoterapeutka v Brooklynu v New Yorku s více než 13 lety zkušeností s léčbou s dětí, rodin, párů a jednotlivců. V roce 2006 získala magisterský titul v oboru sociální práce na Hunter College a spolupracuje s klienty, aby jim umožnila změnit jejich situaci a životy.

Adam Dorsay, PsyD

Adam Dorsay, PsyD

Licencovaný Psycholog & mluvčí TEDx

Dr. Adam Dorsay je licencovaný psycholog pracující v soukromé praxi v San Jose v Kalifornii. Specializuje se na pomoc dospělým v otázkách vztahů, snižování stresu, úzkosti a dosažení většího štěstí v jejich životě. V roce 2016 přednesl promyšlený rozhovor na TEDx o mužích a emocích. Je spolutvůrcem mezinárodního programu Project Reciprocity v centrále Facebooku a v současné době konzultuje s Digital Ocean a pomáhá jejich bezpečnostnímu týmu. V roce 2008 získal doktorát v oboru klinická psychologie.

Tiffany Douglass, MA

Tiffany Douglass, MA

Zakladatelka Wellness Retreat Recovery Center

Tiffany Douglass je zakladatelka Wellness Retirement Recovery Centre, akreditovaného programu JCAHO (Společná komise pro akreditaci zdravotnických organizací) pro odvykací léčbu od drog a alkoholu se sídlem v San Jose v Kalifornii. Má více než desetileté zkušenosti s léčbou zneužívání návykových látek a v roce 2019 byla jmenována Ambasadorkou dobré vůle za své úsilí v léčbě závislostí. Tiffany získala bakalářský titul v oboru psychologie na Emory University v roce 2004 a magisterský titul v oboru psychologie s důrazem na organizační chování a hodnocení programů na Claremont Graduate University v roce 2006.

Masha Kouzmenko

Masha Kouzmenko

Kouč meditace

Masha Kouzmenko je meditační kouč a spoluzakladatelka Silicon Valley Wellness, společnosti se sídlem v San Francisco Bay Area, která poskytuje holistické zdravotnické vzdělávací služby, jako je mindfulness meditace a výuka jógy pro firmy. Má více než pět let zkušeností s meditací a jógou a specializuje se na meditaci s průvodcem. Vystudovala ekonomii na University of California v Berkeley.

Tracy Carver, PhD

Tracy Carver, PhD

Licencovaná psycholožka

Dr. Tracy Carver je oceněná licencovaná psycholožka se sídlem v Austinu v Texasu. Dr. Carver se specializuje na poradenství v otázkách souvisejících se sebeúctou, úzkostí, depresí a psychedelickou integrací. Je držitelkou titulu BS v psychologii z Virginie Commonwealth University, magisterského titulu v pedagogické psychologii a titulu Ph.D. v poradenské psychologii z University of Texas v Austinu. Dr. Carver také absolvovala stáž v klinické psychologii prostřednictvím lékařské fakulty Harvardské univerzity. Podle časopisu Austin Fit Magazine byla čtyři roky po sobě zvolena jednou z nejlepších profesionálů v oboru duševního zdraví v Austinu. Dr. Carver byla uvedena v Austin Monthly, Austin Woman Magazine, Life in Travis Heights a KVUE (austinská pobočka pro ABC News).

Tasha Rube, LMSW

Tasha Rube, LMSW

Licencovaný magisterský sociální pracovník

Tasha Rube je magistra a licencovaný sociální pracovník v Missouri. V roce 2014 získala titul MSW na University of Missouri.

William Gardner, PsyD

William Gardner, PsyD

Klinický psycholog

Dr. William Gardner, Psy.D. je klinický psycholog, který studoval na Stanfordu a působí ve finanční čtvrti v San Franciscu. Poskytuje individuálně přizpůsobenou psychoterapii pro dospělé pomocí kognitivních behaviorálních technik, aby zmírnil příznaky a zlepšil celkové fungování. Má více než 10 let klinických zkušeností.

Rebecca Tenzer, MAT, MA, LCSW, CCTP, CGCS, CCATP, CCFP

Rebecca Tenzer, MAT, MA, LCSW, CCTP, CGCS, CCATP, CCFP

Klinická terapeutka & pomocná profesorka

Rebecca Tenzer je majitelkou a vedoucí kliniky Astute Counseling Services, soukromé poradenské praxe v Chicagu, Illinois. S více než 18 lety klinických a vzdělávacích zkušeností v oblasti duševního zdraví se Rebecca specializuje na léčbu deprese, úzkosti, paniky, traumatu, zármutku, mezilidských vztahů pomocí kombinace kognitivně behaviorální terapie, psychodynamické terapie, praktik založených na důkazech. Rebecca je držitelkou bakalářského titulu (BA) v oboru sociologie a antropologie na DePauw University, magisterského studia ve výuce (MAT) na Dominikánské univerzitě a magisterského studia v sociální práci (MSW) na University of Chicago. Rebecca působila jako členka AmeriCorps a je také profesorkou psychologie na vysokoškolské úrovni. Rebecca je vycvičena jako kognitivně behaviorální terapeutka (CBT), certifikovaná odbornice na klinické trauma (CCTP) a certifikovaná specialistka na poradenství v oblasti smutku (CGCS). Rebecca je členem Americké společnosti pro kognitivní behaviorální terapii a Národní asociace sociálních pracovníků.

Allison Broennimann, PhD

Allison Broennimann, PhD

Klinická psycholožka

Dr. Allison Broennimann je licencovaná klinická psycholožka se soukromou praxí se sídlem v San Francisco Bay Area poskytující psychoterapeutické a neuropsychologické služby. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Broennimann specializuje na hloubkovou psychoterapii, která poskytuje léčbu zaměřenou na řešení úzkosti, deprese, problémů ve vztazích, zármutku, problémů s přizpůsobením, traumatického stresu a přechodů mezi fázemi života. A jako součást své neuropsychologické praxe integruje hloubkovou psychoterapii a kognitivní rehabilitaci pro ty, kteří se zotavují po traumatickém poranění mozku. Dr. Broennimann je držitelem titulu BA v oboru psychologie z University of California v Santa Cruz a titul MS a Ph.D. v klinické psychologii z Palo Alto University. Má licenci Kalifornské rady psychologie a je členkou Americké psychologické asociace.

Lena Dicken, Psy.D

Lena Dicken, Psy.D

Klinická psycholožka

Dr. Lena Dicken je klinická psycholožka se sídlem v Santa Monice v Kalifornii. S více než osmi lety zkušeností se Dr. Dicken specializuje na terapii úzkosti, deprese, změn života a vztahových obtíží. Využívá integrační přístup kombinující psychodynamické, kognitivně behaviorální a terapie založené na všímavosti. Dr. Dicken je držitelkou BS v oboru Integrativní medicína na Havajské univerzitě v Manoa, magisterského studia v poradenské psychologii na Argosy University v Los Angeles a doktora psychologie (Psy.D) v klinické psychologii na Chicagské škole profesionální psychologie ve Westwoodu . Práce Dr. Dicken byla uvedena v GOOP, The Chalkboard Magazine a v mnoha dalších článcích a podcastech. Je licencovanou psycholožkou ve státě Kalifornie.

Peggy Rios, PhD

Peggy Rios, PhD

Psychologická poradkyně (Florida)

Dr. Peggy Rios je psychologická poradkyně žijící na Floridě. Dr. Rios, která má více než 24 let zkušeností, pracuje s lidmi, kteří bojují s psychologickými příznaky, jako je úzkost a deprese. Specializuje se na lékařskou psychologii a spojuje programy behaviorálního zdraví založené na teorii zmocnění a léčbě traumatu. Dr. Rios používá integrované modely založené na důkazech k poskytování podpory a terapie lidem se zdravotními potížemi měnícími život. Je držitelkou titulu MS a Ph.D. v poradenské psychologii z University of Maryland. Dr. Rios je licencovaný psycholog ve státě Florida.

Samantha Fox, MS, LMFT

Samantha Fox, MS, LMFT

Manželská a rodinná terapeutka

Samantha Fox je manželská a rodinná terapeutka v soukromé praxi v New Yorku. S více než desetiletou zkušeností se Samantha specializuje na vztahy, sexualitu, identitu a rodinné konflikty. Rovněž poskytuje poradenství v oblasti životních změn pro jednotlivce, páry a rodiny. Je držitelkou magisterského titulu i licence pro manželskou a rodinnou terapii. Samantha je vyškolena v oblasti interních rodinných systémů (IFS), akcelerované zážitkové dynamické psychoterapie (AEDP), terapie zaměřené na emoce párů (EFT) a narativní terapie.

Nicole Moshfegh, PsyD

Nicole Moshfegh, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Nicole Moshfegh je licencovaná klinická psycholožka a autorka se sídlem v Los Angeles, Kalifornii. Dr. Moshfegh se specializuje na multikulturní kompetence a léčbu pacientů s poruchami nálady a úzkosti a nespavostí. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie a sociálního chování na Kalifornské univerzitě v Irvine (UCI) a magisterského a doktorského oboru psychologie (PsyD) na Pepperdine University. Doktorka Moshfeghová absolvovala svou predoctorální stáž a postdoktorandskou stáž na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA). Kromě toho je členkou Americké psychologické asociace, Národního registru psychologů zdravotnických služeb, Psychologické asociace okresu Los Angeles a Asociace zdravotní spolupráce pro rodinu. Dr. Moshfegh je také autorkou nejprodávanější knihy „The Book of Sleep: 75 Strategies to Relieve Insomnia“.

Jin S. Kim, MA

Jin S. Kim, MA

Licencovaný terapeut pro manželství & rodinu

Jin Kim je licencovaný terapeut pro manželství a rodinu se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Jin se specializuje na práci s jednotlivci LGBTQ, lidmi z různých etnik a těmi, kteří mohou mít problémy s identitou. Jin získal v roce 2015 magisterský titul v oboru klinické psychologie na Antioch University Los Angeles se specializací na psychologii LGBT.

Kamal Ravikant

Kamal Ravikant

Autor, Love Yourself Like Your Life Depends On It

Kamal Ravikant je autorem nejprodávanější knihy, Love Yourself Like Your Life Depends On It. Meditoval s mnichy v Himalájích, sloužil jako voják pěchoty americké armády a spoluzakládal několik společností a firmu rizikového kapitálu v Silicon Valley. Ale zásadní věcí je pro něj to, že se naučil milovat sám sebe.

Ken Breniman, LCSW, C-IAYT

Ken Breniman, LCSW, C-IAYT

Licencovaný klinický sociální pracovník & certifikovaný terapeut jógy

Ken Breniman je sociální pracovník, jóga terapeut a thanatolog v San Franciscu. Ken má více než patnáctileté zkušenosti s klinickou prací a vedením komunitních workshopů s využitím dynamické kombinace tradiční psychoterapie a jógové terapie. Specializuje se na nedenominační vedení jógy, kontrolu smutku, zotavení se ze složitých traumat a rozvoj sebepoznání. Vystudoval Washington University v St. Louis a magisterský titul v oboru Thanatologie na Marian University of Fond du Lac. Po 500 hodinách výcviku v Yoga Tree v San Franciscu a misi Ananda Seva v Santa Rosa v Kalifornii získal certifikaci Mezinárodní asociace jógových terapeutů.

Rebecca Ward, LMFT, SEP, PCC, MA

Rebecca Ward, LMFT, SEP, PCC, MA

Licencovaná terapeutka

Rebecca A. Ward, LMFT, SEP, PCC je zakladatelkou Iris Institute v San Franciscu v Kalifornii a zaměřuje se na využití somatických znalostí k výuce jednotlivců a skupin dovedností k řešení dilemat pomocí intervencí, včetně jejího vlastní metody Original Blueprint®. R. Wardová se specializuje na léčbu stresu, úzkosti, deprese a traumatu. Je licencovaným manželským a rodinným terapeutem (LMFT), praktickým lékařem Somatic Experiencing® (SEP) a profesionálním certifikovaným koučem (PCC), je akreditovaná Mezinárodní federací koučů (ICF). Rebecca je držitelka magisterského titulu v oboru poradenství v oblasti duševního zdraví na Marymount University a magisterského titulu v organizačním vedení na The George Washington University.

Michelle Joy, MA, MFT

Michelle Joy, MA, MFT

Licencovaná terapeutka pro manželství a rodinu

Michelle Joy je terapeutkou pro manželství a rodinu a členkou představenstva Couples Institute Counseling Services v San Francisku. S téměř 20letými zkušenostmi jako terapeutka nabízí Michelle párům intenzivní terapeutická sezení, komunikační workshopy a kurzy svatební přípravy. Michelle je také certifikovanou učitelkou Enneagramu, představenou na 25° International Enneagram Conference a je absolventkou The Developmental Model of Couples Therapy — Advanced Level. Vystudovala terapeutickou psychologii na Santa Clara University.

Iddo DeVries, MA-SLP

Iddo DeVries, MA-SLP

Řečový a jazykový patolog

Iddo DeVries je patolog v logopedii a majitel a klinický ředitel logopedie společnosti DV Therapy, Inc. se sídlem v Los Angeles v Kalifornii od roku 2014. Iddo se zaměřuje na dynamickou terapii pro jednotlivce a jejich rodiny. Specializuje se na rodinné školení a logopedii pro postižení a zpoždění, včetně autismu, pozdních mluvčích, PDD, specifických jazykových poruch, artikulačních a fonologických poruch, zpoždění sluchového zpracování, koktání, pragmatických a sociálních zpoždění, verbální apraxie řeči. Iddo je držitelem BS v oboru Speech Communication Sciences z Brooklyn College a magisterského studia v Speech-Language Pathology z Adelphi University. V roce 2011 získal Iddo od odboru školství v New Yorku ocenění za vynikající výsledky v oblasti logopedie. Od roku 2006 je aktivním členem národně akreditovaného řečového výboru ASHA.

George Sachs, PsyD

George Sachs, PsyD

Licencovaný Psycholog

George Sachs je licencovaný psycholog a majitel Sachs Center se sídlem v New Yorku. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Sachs specializuje na léčbu poruch ADD / ADHD a autistického spektra u dětí, dospívajících a dospělých. Je držitelem BS v oboru psychologie na Emory University. Dr. Sachs získal doktorát psychologie (PsyD) na Illinois School of Professional Psychology v Chicagu. Absolvoval klinické školení v Chicagu v Cook County Hospital, Mt. Sinai Hospital a Child Study Center. Dr. Sachs absolvoval stáž a postdoktorandskou práci na Dětském institutu v Los Angeles, kde dohlížel a školil terapeuty v kognitivně behaviorální terapii zaměřené na trauma (TFCBT). Byl vyškolen jako Gestalt Therapist a certifikován výcvikovým programem Gestalt Associates v Los Angeles. Dr. Sachs je autorem knihy ADD pro dospělé, Pomoc traumatizovanému dítěti a Pomozte svému manželovi s ADD pro dospělé. Objevil se v Huffington Post, NBC Nightly News, CBS a WPIX, kde diskutoval o jeho holistickém přístupu k léčbě ADD / ADHD.

Donna Novak, Psy.D

Donna Novak, Psy.D

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Donna Novak je licencovaná klinická psycholožka se sídlem v Simi Valley v Kalifornii. S více než deseti lety zkušeností se Dr. Novak specializuje na léčbu úzkosti a vztahů a sexuálních obav. Je držitelkou titulu BA v oboru psychologie z University of California v Los Angeles (UCLA) a doktorského titulu (Psy.D) v oboru klinické psychologie z Alliant International University - Los Angeles. Dr. Novak používá v léčbě diferenciační model zaměřený na osobní růst zvyšováním sebeuvědomění, osobní motivace a sebevědomí.

Nancy Lin, PhD

Nancy Lin, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Nancy Lin je licencovaná klinická psycholožka a majitelka Go to Sleep San Diego, soukromé praxe poskytující terapii lidem trpícím nespavostí, traumaty, depresemi a souvisejícími problémy. Je také vyškolena v otázkách souvisejících s kulturní rozmanitostí duševního zdraví. Dr. Lin je držitelem bakalářského titulu v oboru psychologie na University of California, Berkeley a magisterského titulu v oboru lékařské antropologie na University of London, SOAS. Získala titul Ph.D. v klinické psychologii z University of Massachusetts Boston a absolvovala stáž a postdoktorandské školení akreditované APA ve zdravotnickém systému VA San Diego (VASDHS).

Sirvart Mesrobian, PsyD

Sirvart Mesrobian, PsyD

Klinický psycholog

Dr. Sirvart Mesrobian je klinická psycholožka se sídlem ve West Los Angeles a Glendale v Kalifornii. Specializace na individuální, rodinnou a párovou léčbu mladých dospělých a dospělých. Dr. Mesrobian poskytuje kognitivní behaviorální terapii, motivační rozhovory, ošetření zaměřené na traumata a další služby. Získala magisterský titul v oboru psychologie a doktorát z klinické psychologie na Alliant International University.

Natalie Feinblatt, PsyD

Natalie Feinblatt, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Natalie Feinblatt je klinická psycholožka se soukromou praxí se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než 15 lety zkušeností se Dr. Feinblatt specializuje na pomoc lidem se závislostí, traumaty a jinými problémy duševního zdraví. Je držitelkou titulu BA v oboru psychologie na Kalifornské univerzitě v San Diegu a magisterského titulu a doktora psychologie (PsyD) na Pepperdine University. Dr. Feinblatt je držitelem licence ve státě Kalifornie.

Rebecca Kason, PsyD

Rebecca Kason, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Rebecca Kason je licencovaná klinická psycholožka s licencí v New Yorku a New Jersey. Specializuje se na duševní zdraví adolescentů, dialektickou behaviorální terapii a kognitivně-behaviorální terapii. Dr. Kason léčí klienty bojující s emoční dysregulací, poruchami chování, mezilidskými obtížemi, rodinnými konflikty, úzkostí, depresí a fobiemi. Je držitelkou bakalářského titulu z psychologie na University of Delaware a magisterského titulu z aplikované psychologie a doktora psychologie (PsyD) z klinické psychologie z Long Island University. Dr. Kason absolvoval stáž akreditovanou APA ve společnosti Mount Sinai Services. Je členkou Americké psychologické asociace a asociace pro chování a kognitivní terapii.

Alysha Jeney, MA, LMFT

Alysha Jeney, MA, LMFT

Licencovaná terapeutka pro vztahy

Alysha Jeney je licencovaná vztahová terapeutka, majitelka Modern Love Counseling a spoluzakladatelka společnosti The Modern Love Box. Specializuje se na vztahovou terapii, budování intimity a existenciální průzkum. Alysha získala bakalářský titul v oboru psychologie na Metropolitan State University of Denver a magisterský titul v oboru manželské a rodinné terapie/poradenství na Regis University. Byla uvedena v publikacích jako The Washington Post a The Huffington Post.

William Schroeder, MA, LPC, NCC

William Schroeder, MA, LPC, NCC

Licencovaný profesionální poradce

William Schroeder je licencovaný profesionální poradce a spoluvlastník Just Mind, poradny v Austinu v Texasu, jejímž cílem je odstranit stigma z terapie. S více než 14 lety zkušeností se specializuje na kognitivní poradenství s dospělými v otázkách, jako je ztráta, přechod do života, štěstí, vztahy a průzkum kariéry. Absolvoval také pokročilá školení a pracuje s klienty s ADHD a Aspergers (ASD). William a Just Mind byli uvedeni v publikacích jako The New York Times, Business Insider a Readers Digest. William je držitelem titulu BBA v oboru marketingu na Loyola University v New Orleans a magisterského titulu v psychologii poradenství na St. Mary’s University.

Supatra Tovar, PsyD, RD

Supatra Tovar, PsyD, RD

Licencovaná klinická psycholožka (PSY #31949), Registrovaná dietoložka a odbornice na fitness

Dr. Supatra Tovar je licencovaná klinická psycholožka (PSY #31949), registrovaná dietoložka, odbornice na fitness a majitelka společnosti Dr. Supatra Tovar and Associates. Dr. Tovar pracuje v oblasti výchovy ke zdraví, klinické dietetiky a psychologie. S více než 25 lety holistických wellness zkušeností se věnuje celostní zdravotní psychoterapii. Spojuje své znalosti z oblasti psychologie, diety a fitness, aby pomohla těm, kteří bojují s depresí, přírůstkem hmotnosti, poruchami příjmu potravy, životními přechody a vztahy. Dr. Tovar je držitelkou bakalářského titulu z biologie životního prostředí na University of Colorado Boulder, titulu MS v oboru výživy na Kalifornské státní univerzitě v Los Angeles a titulu PsyD v psychologii klinického zdraví na Alliant International University v Los Angeles.

Karissa Brennan, LMHC, MA

Karissa Brennan, LMHC, MA

Poradce pro duševní zdraví

Karissa Brennanová je licencovaná poradkyně pro duševní zdraví v New Yorku. V roce 2011 získala magisterský titul na City University v New Yorku.

Klare Heston, LCSW

Klare Heston, LCSW

Klinická sociální pracovnice

Klare Heston je licencovaná nezávislá klinická sociální pracovnice v Ohiu. V roce 1983 získala titul Master of Social Work na Virginia Commonwealth University.

Salina Shelton, LPC, MA

Salina Shelton, LPC, MA

Licencovaný profesionální poradce

Salina Shelton je licencovaná profesionální poradkyně, specializující se na arteterapii v Texasu. V roce 2013 získala magisterský titul v oboru Poradenství na University of Texas v San Antoniu.

Kryss Shane, LMSW

Kryss Shane, LMSW

Licencovaná magisterská sociální pracovnice

Kryss Shane je sociální pracovnice s dvojí licencí, mluvčí, expert na LGBT a poradce v oblasti inkluzivity v New Yorku, státě New Yorku. V roce 2010 získala titul MSW na Barry University.

Natalia S. David, PsyD

Dr. David je odborným asistentem v psychologii na University of Texas Southwestern Medical Center. V roce 2017 získala titul PsyD na Alliant International University.

Alicia Hyatte, LMSW

Alicia Hyatte je licencovaným zdravotním koučem a poradcem ve společnosti Family Family Living v Orlandu na Floridě. V roce 2002 obdržela magisterský titul ze Sociální práce na Florida International University.

Tamara L. Hartl, PhD

Tamara L. Hartl, PhD

Psycholožka

Dr. Hartl je licencovaným klinickým psychologem v Kalifornii. Absolvovala postdoktorandské stáže v programu VA Palo Alto Health Care System a Stanford v roce 2004.

John A. Lundin, PsyD

John A. Lundin, PsyD

Klinický psycholog

John Lundin, Psy. D. je klinický psycholog s 20 lety zkušeností s léčbou duševního zdraví. Dr. Lundin se specializuje na léčbu úzkosti a nálady u lidí všech věkových skupin. Získal doktorát z klinické psychologie od Wright Institute a praxi vykonává v San Franciscu a Oaklandu v oblasti Kalifornského zálivu.

Dr. Niall Geoghegan, PsyD

Dr. Niall Geoghegan, PsyD

Klinický psycholog

Dr. Niall Geoghegan je klinický psycholog v Berkeley v Kalifornii. Specializuje se na koherenční terapii a pracuje s klienty mimo jiné na úzkosti, depresi, zvládání hněvu a hubnutí. Získal doktorát z klinické psychologie na Wright Institute v Berkeley v Kalifornii.

Eric A. Samuels, PsyD

Eric A. Samuels, PsyD

Klinický psycholog

Eric A. Samuels, Psy.D. je licencovaný klinický psycholog v soukromé praxi v San Franciscu a Oaklandu v Kalifornii. Titul Psy.D. v klinické psychologii získal na Wright Institute v roce 2016 a je členem Americké asociace psychologů a asociace Gaylesta, Psychoterapeutické asociace pro genderovou a sexuální rozmanitost. Eric se specializuje na práci s muži, mladými dospělými a lidmi s různou sexuální orientací a pohlavními identitami.

Elizabeth Weiss, PsyD

Elizabeth Weiss, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Elizabeth Weiss je licencovaná klinická psycholožka v Palo Alto v Kalifornii. Svůj titul Psy.D. získala v roce 2009 na PGSP-Stanford PsyD Consortium University Palo Alto University. Specializuje se na témata jako trauma, smutek a odolnost a pomáhá lidem znovu se spojit se svým vlastním já po obtížných a traumatických zážitcích.

Laurel Schwartz, MSW

Laurel Schwartz, MSW

Krizová poradkyně, Crisis Text Line

Laurel Schwartz je krizovým poradcem pro Crisis Text Line, neziskové organizace, která si vyměnila přes 100 milionů zpráv s lidmi v krizi po celém území USA. Crisis Text Line poskytuje bezplatnou 24/7 krizovou podporu prostřednictvím zpráv a lidé v krizi se mohou pomocí textové zprávy na čísle 741741 spojit s vyškoleným krizovým poradcem. Laurel získala magisterský titul ze sociální práce na Columbia University v roce 2019.

Ashley Womble, MPH

Ashley Womble, MPH

Magisterský titul v oboru Veřejné zdraví, City University of New York

Ashley Womble, MPH, je spisovatelka a obhájkyně duševního zdraví. Je vedoucí krizové linky Crisis Text Line, která poskytuje bezplatnou podporu duševního zdraví 24/7. Ashley je autorka knihy „Everything Is Going to Be OK: A Real Talk Guide to Living Well with Mental Illness.(Všechno bude v pořádku: Průvodce skutečnými rozhovory, jak dobře žít s duševní nemocí“). Magisterské studium v oboru veřejného zdraví získala na CUNY Graduate School of Public Health and Health Policy.

Soken Graf

Soken Graf

Certifikovaný kouč meditace

Soken Graf je meditační kouč, buddhistický kněz, certifikovaný pokročilý Rolfer a publikovaný autor, který provozuje Bodhi Heart Rolfing and Meditation, společnost koučování duchovního života se sídlem v New York City. Soken má více než 25 let zkušeností s buddhistickým výcvikem a radí podnikatelům, majitelům firem, designérům a profesionálům. Spolupracoval s organizacemi, jako je American Management Association, jako konzultant pro školení o tématech jako Mindful Leadership, Pěstování povědomí a Porozumění moudrosti: Zásady rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Kromě své práce jako kněz má Soken osvědčení v pokročilém Rolfingu od Rolfova institutu strukturální integrace, viscerální manipulace, kraniosakrální terapie, SourcePoint Therapy® a studené laserové terapie.

Stephanie Riseley, MFA

Stephanie Riseley, MFA

Certifikovaná Hypnoterapeutka

Stephanie Riseley je hypnoterapeutka, životní a spirituální kouč se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Stephanie spojuje neurovědu se spiritualitou, aby pomohla lidem objevit jejich vlastní sílu a účel duše. Psychiatrem Brianem Weissem, MD a the Brian Weiss Institute byla certifikována v minulých životních regresních terapiích a také pomáhá k uzdravení lidí pomocí modifikace kognitivního chování a uvědomění. S více než 30 lety zkušeností provedla Stephanie výzkum v DSM III (R), manuálu psychiatrických poruch, v UCLA's Neuropsychiatric Institute. Získala BA z University of California, Berkeley a MFA z University of California, Los Angeles.

Jay Reid, LPCC

Jay Reid, LPCC

Licencovaný profesionální klinický poradce

Jay Reid je licencovaný profesionální klinický poradce (LPCC) v soukromé praxi v San Francisku v Kalifornii. Specializuje se na pomoc klientům, kteří přežili narcistického rodiče nebo partnera. Léčba se zaměřuje na pomoc klientům identifikovat a zpochybnit sebevědomé přesvědčení v důsledku narcistického zneužívání. Jay je držitelem titulu BA v oboru psychologie z University of Pennsylvania a titulu MS v oboru klinické psychologie z Penn State University.

Jade Giffin, MA, LCAT, ATR-BC

Jade Giffin, MA, LCAT, ATR-BC

Umělecká psychoterapeutka

Jade Giffin je umělecká psychoterapeutka se sídlem v New Yorku ve státě New York. Přináší více než deset let zkušeností se specializací na léčbu traumat a zármutků, předporodních a poporodních a rodičovských výzev, zvládání úzkosti a stresu, péče o sebe a sociální, emocionální a učební obtíže pro dospělé, teenagery a děti. Jade je držitelkou titulu BA v oboru psychologie a výtvarného umění na Barnard College a magisterského titulu v oboru Arteterapie na univerzitě v New Yorku. Je držitelkou Hughes Fellow a Lehman Award za poskytování vynikající klinické práce. Role Jade také zahrnují klinickou supervizi, vývoj terapeutického programu, publikování výzkumníka a moderátora.

Noel Hunter, Psy.D

Noel Hunter, Psy.D

Klinická psycholožka

Dr. Noel Hunter je klinická psycholožka se sídlem v New Yorku. Je ředitelkou a zakladatelkou integrované psychoterapie MindClear. Specializuje se na používání traumatického, humanistického přístupu k léčbě a obhajobě lidí s diagnostikovanými duševními poruchami. Dr. Hunter získala bakalářský titul v oboru psychologie na University of South Florida, magisterský titul v oboru psychologie na Newyorské univerzitě a doktorát z psychologie (Psy.D) na Long Island University. Účinkovala v časopisech National Geographic, BBC News, CNN, TalkSpace a Parents. Je také autorkou knihy Trauma and Madness in Mental Health Services.

Jeremy Bartz, PhD

Jeremy Bartz, PhD

Klinický psycholog

Dr. Jeremy Bartz je klinický psycholog se soukromou praxí se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Dr. Bartz se specializuje na léčbu deprese, úzkosti, OCD, syndromů mysli a těla, chronické bolesti, nespavosti, vztahových obtíží, traumatu z připoutání a řešení účinků narcistického traumatu. Získal titul Ph.D. v poradenské psychologii na Brigham Young University a absolvoval studium Psychologie bolesti na přední klinice managementu bolesti na Stanfordu.

Cameron Gibson, R.C.C.

Cameron Gibson, R.C.C.

Registrovaný klinický poradce a programový ředitel

Cameron Gibson je registrovaný klinický poradce ve Vancouveru v Britské Kolumbii. Cameron se specializuje na práci s muži na podporu jejich boje s úzkostí, depresí, traumatem, OCD a vývojovými poruchami. Je držitelem titulu BA v oboru psychologie z Carleton University a magisterského studia v oboru psychologie poradenství z City University of Seattle. Cameron je také programovým ředitelem pro Manifest Wellness, kliniku pro duševní zdraví mužů, kde pracuje na destigmatizaci podpory duševního zdraví pro muže a zlepšení přístupu k poradenství.

Marissa Floro, PhD

Marissa Floro, PhD

Poradenská psycholožka

Dr. Marissa Floro, Ph.D. je psycholožka a instruktorka na Weiland Health Initiative na Stanfordské univerzitě a pomocná vyučující na University of San Francisco. Dr. Floro získala titul Ph.D. v poradenské psychologii z Loyola University Chicago se zaměřením na protínání ras, přitažlivosti a pohlaví. Pokračující klinická, pedagogická a advokační činnost doktorky Floro se zaměřuje na sexuální a genderovou rozmanitost, rasovou identitu a příslušnost a osvobození od represivních systémů a struktur.

Stefanie Barthmare, M.Ed., LPC

Stefanie Barthmare je licencovaná profesionální poradkyně (LPC) se soukromou praxí v Houstonu v Texasu. Se dvěma desetiletími zkušeností se Stefanie specializuje na léčbu traumat na těle a poradenství pro vztahové problémy, rodičovské a rodinné boje, deprese, úzkost a smutek. Je držitelkou bakalářského titulu z angličtiny na University of Texas v Austinu a magisterského titulu z poradenské psychologie z University of Houston. Stefanie je také supervizorkou LPC a konzultuje jako facilitátor pro skupiny ve vzdělávací, duchovní a obchodní komunitě.

Tala Johartchi, PsyD

Tala Johartchi, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Tala Johartchi je klinická psycholožka se sídlem v metropolitní oblasti v Los Angeles v Kalifornii. Díky odborným znalostem a pokročilému školení v oblasti postupů založených na důkazech a terapeutických/behaviorálních rámců se Dr. Johartchi specializuje na práci s jednotlivci, páry a rodinami, které zažívají poruchy návykové látky, závislost na lásce a spoluzávislost, posttraumatickou stresovou poruchu a běžné společné poruchy, jako je deprese, úzkost a potíže se vztahem/připoutáním. Získala titul MA a PsyD v klinické psychologii na Americké škole profesionální psychologie na Argosy University v San Francisku.

Julia Yacoob, PhD

Julia Yacoob, PhD

Klinická psycholožka

Dr. Julia Yacoob je licencovanou klinickou psycholožkou v New Yorku. Specializuje se na kognitivní behaviorální terapii (CBT) pro dospělé, kteří se vyrovnávají s řadou symptomů a životních stresů. Dr. Yacoob získal titul MS a doktorát z klinické psychologie na Rutgers University a absolvoval specializované školení na Weill Cornell Medical College, New York Presbyterian Hospital, Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, Institute for Behavior Therapy a Bellevue Hospital Cancer Centrum. Dr. Yacoob je členem Americké psychologické asociace, konsorcia pro duševní zdraví žen, asociace NYC Cognitive Behavioral Therapy Association a Association for Cognitive and Behavioral Therapies.

Hyungbum Kang, MA, MSW, LCSW, MAC

Hyungbum Kang, MA, MSW, LCSW, MAC

Licencovaný klinický sociální pracovník

Hyungbum Kang je licencovaný klinický sociální pracovník se sídlem v Honolulu na Havaji. S více než desetiletou zkušeností se Hyungbum specializuje na použití integrovaného terapeutického přístupu k léčbě ADHD, zvládání hněvu, deprese a dalších bojů s duševním zdravím a sociální prací. Získal bakalářský titul z angličtiny a magisterský titul ze sociologie a sociální práce. Hyungbum získal titul MBA na Hawaii Pacific University (HPU) a pracuje na doktorovi psychologie z HPU. Je členem Americké psychologické asociace, International Honor Society in Psychology, National Association of Social Workers a California Consortium of Addiction Programs and Professionals.

Jennifer Guttman, PsyD

Jennifer Guttman, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Jennifer Guttman je kognitivně behaviorální terapeutka, klinická psycholožka a zakladatelka platformy Sustainable Life Satisfaction®, motivační platformy a platformy životního stylu. S více než 30 lety zkušeností a praxe v New Yorku a Westportu se Dr. Guttman specializuje na léčbu lidí, kteří se potýkají s poruchami chování vyplývajícími z úzkosti, deprese, stresu, nedostatku pozornosti a fobií. Je držitelkou bakalářského titulu z psychologie na Drew University a doktora psychologie na Long Island University. Dr. Guttman je autorem sešitu „A Path To Life Satisfaction Workbook (2018)“, měsíčního přispěvatele blogu do Psychology Today a Thrive Global a přispívá do článků ve velkých publikacích, mediálních webech a podcastech, včetně The Washington Post, Reader's Digest, Redbook, Teen Vogue, Health, mindbodygreen.com, Harvesting Happiness, a Unshakable Self-Confidence.

Mary Church, PhD

Mary Church, PhD

Výzkumná a klinická psycholožka

Dr. Mary Church je licencovaná klinická psycholožka se sídlem v Honolulu na Havaji. S více než desetiletou klinickou zkušeností si klade za cíl integrovat evoluci, genetiku a neurovědu do praxe psychoterapie. Dr. Church je držitelem titulu BS v psychologii na Eckerd College a titulu MS a PhD v experimentální psychologii na University of Memphis. Vystudovala postdoktorát z klinické psychologie na University of Hawaii v Manoa. Dr. Church je navíc členem American Evaluation Association a Hawaii-Pacific Evaluation Association.

Kim Chronister, PsyD

Kim Chronister, PsyD

Klinická psycholožka

Dr. Kim Chronister je licencovaná klinická psycholožka. Specializuje se na pomoc lidem, kteří bojují se zneužíváním návykových látek, problémy ve vztazích, poruchami příjmu potravy a poruchami osobnosti. Dr. Chronister přispěla a objevila se v Access Hollywood, Investigation Discovery a NBC News. Je autorkou knih „Peak Mindset“ a „FitMentality“. Je držitelkou titulu MA z klinické psychologie a doktora psychologie (PsyD) z Alliant International University.

Michael Dickerson, PsyD

Michael Dickerson, PsyD

Licencovaný klinický psycholog

Michael Dickerson je klinický psycholog s více než 6letou praxí v práci vysokoškolského poradenství. Specializuje se na úzkost, OCD a duševní zdraví mužů. Michael je držitelem titulu BA v psychologii na Kalifornské státní univerzitě v Sacramentu a doktora psychologie (PsyD) z The Wright Institute v Berkeley, CA.

Jessica January Behr, PsyD

Jessica January Behr, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Jessica January Behr je licencovanou klinickou psycholožkou a zakladatelkou a ředitelkou Behr Psychology. Specializuje se na páry a sexuální terapii. Dr. Behr navíc zachází s těmi, kteří prožívají úzkost, stres, vztahové problémy a deprese. Je držitelkou titulu BA v psychologii na Hunter College. Dr. Behr je také držitelem titulu Masters of Science of Education (MsED) ve školní psychologii a doktora psychologie (PsyD) v klinické psychologii na Pace University.

Philip Glickman, PsyD

Philip Glickman, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Nicole Moshfegh je licencovaná klinická psycholožka a autorka se sídlem v Los Angeles, Kalifornii. Dr. Moshfegh se specializuje na multikulturní kompetence a léčbu pacientů s poruchami nálady a úzkosti a nespavostí. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie a sociálního chování na Kalifornské univerzitě v Irvine (UCI) a magisterského a doktorského oboru psychologie (PsyD) na Pepperdine University. Doktorka Moshfeghová absolvovala svou predoctorální stáž a postdoktorandskou stáž na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA). Kromě toho je členkou Americké psychologické asociace, Národního registru psychologů zdravotnických služeb, Psychologické asociace okresu Los Angeles a Asociace zdravotní spolupráce pro rodinu. Dr. Moshfegh je také autorkou nejprodávanější knihy „The Book of Sleep: 75 Strategies to Relieve Insomnia“.

Nicole Barile, PhD, NTP

Nicole Barile, PhD, NTP

Licencovaná klinická psycholožka a nutriční terapeutka

Dr. Nicole Lippman-Barile je licencovanou klinickou psycholožkou a odbornicí na nutriční terapii (NTP), která působí v New Yorku. Jako psycholožka se specializuje na léčbu úzkostných a náladových poruch, obsedantně-kompulzivní poruchy (OCD) a souvisejících kompulzivních poruch. Dr. Lippman-Barile se jako nutriční terapeut specializuje na léčbu dysregulace krevního cukru, trávicího zdraví a poruch nálady souvisejících s jídlem. Je držitelkou titulu PhD z klinické psychologie na univerzitě Hofstra a certifikace odborníka na nutriční terapii od asociace nutriční terapie.

Ashlyne Mullen, PsyD

Ashlyne Mullen, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Ashlyne Mullen je licencovaná klinická psycholožka se sídlem v New Yorku. Specializuje se na pomoc lidem při chronických onemocněních, úzkostech, depresích, smutku, nespavosti, osobním růstu a vztazích. Dr. Mullen je držitelem titulu PsyD v klinické psychologii, MS v aplikované psychologii a titulu MA ve pedagogické psychologii. Má rozsáhlé školení v oblasti akceptační a závazkové terapie (ACT), kognitivní behaviorální terapie (CBT), radikálně otevřené dialektické behaviorální terapie (RO-DBT), funkčně analytické psychoterapie (FAP) a dalších intervencí založených na všímavosti.

Hilya Tehrani, PsyD

Hilya Tehrani, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Hilya Tehrani je licencovanou klinickou psycholožkou s více než dvacetiletou praxí. Specializuje se na práci s dětmi a mladistvými. Dr. Tehrani má také odborné znalosti v podpoře jedinců s autismem, ADHD, úzkostí, problémy s chováním a rozdíly v učení a zpracování. Je držitelkou titulu BA v oboru psychologie na Kalifornské univerzitě v Los Angeles, magisterského titulu v oboru klinická psychologie na Kalifornské státní univerzitě v Northridge a PsyD v klinické psychologii na Pepperdine University.

Jeremiah Kaplan

Jeremiah Kaplan

Specialista na výzkum a školení

Jeremiah Kaplan je specialista na výzkum a školení v Centru pro aplikovanou politiku v oblasti chování na Arizonské státní univerzitě. Má rozsáhlé znalosti a zkušenosti s motivačním rozhovorem. Jeremiah navíc pracoval v oblasti duševního zdraví, zapojení mládeže a péče informované o traumatech. Díky své odbornosti Jeremiah dohlíží na State University’s Motivational Interviewing Coding Lab. Jeremiah byl také mezinárodně vybrán, aby se zúčastnil akce Motivational Interviewing International Network of Trainers sponzorované Train the Trainer. Jeremiah je držitelem titulu BS v oblasti lidských služeb se zaměřením na rodinu a děti z University of Phoenix.

Meredith Brinster, PhD

Meredith Brinster, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Meredith Brinster působí jako dětská vývojová psycholožka v Dell Children’s Developmental and Behavioral Pediatrics Program a jako klinická odborná asistentka na katedře psychiatrie a behaviorálních věd na lékařské fakultě Dell na University of Texas v Austinu. S více než pětiletou praxí se Dr. Brinster specializuje na hodnocení dětí a mladistvých s vývojovými, behaviorálními a akademickými problémy, včetně poruchy autistického spektra, zpoždění ve vývoji, mentálního postižení, úzkosti, problémů s pozorností a poruch učení. Její současný výzkum se zaměřuje na rané biomarkery poruchy autistického spektra a také na zlepšení přístupu k péči. Dr. Brinster získala bakalářský titul z psychologických a mozkových věd na Univerzitě Johna Hopkinse a doktorát z pedagogické psychologie na University of Texas v Austinu. Absolvovala klinickou stáž v dětské a dětské psychologii na Lékařské fakultě University of Miami a Mailman Center for Child Development. Je členkou Společnosti pro výzkum vývoje dítěte (SRCD) a Americké psychologické asociace (APA).

Kateri Berasi, PsyD

Kateri Berasi, PsyD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Kateri Berasi je licencovanou klinickou psycholožkou se sídlem v Brooklynu v New Yorku. S více než desetiletými zkušenostmi v oblasti duševního zdraví se Dr. Berasi specializuje na práci s dospělými z komunity LGBTQIA+ a kreativního průmyslu prostřednictvím individuální terapie, párového poradenství, skupinové terapie a kostýmní terapie. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie, dějin umění a francouzského jazyka a literatury na Univerzitě George Washingtona a magisterského a magisterského studijního programu v oblasti poradenství v oblasti duševního zdraví na Kolumbijské univerzitě. Dr. Berasi je také držitelem titulu PsyD v klinické psychologii na Long Island University.

Carolyn Rubenstein, PhD

Carolyn Rubenstein, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Carolyn Rubenstein je licencovaná klinická psycholožka se sídlem na Floridě. Specializuje se na práci s dospělými na úzkosti, perfekcionismu a vyhoření. Je také hlavní wellness poradkyní globální organizace pro esporty Misfits Gaming Group. Dr. Rubenstein je držitelem titulu BA v psychologii na Duke University, magisterského titulu v oboru psychologie na Harvardově univerzitě a titulu PhD v psychologii poradenství na univerzitě v Miami. Je také držitelkou certifikace desenzibilizace a přepracování očních pohybů prostřednictvím mezinárodní asociace EMDRIA (Eye Movement Desensitization and Reprocessing International Association).

Steven Hesky, PhD

Steven Hesky, PhD

Licencovaný klinický psycholog

Dr. Steven Hesky je licencovaný klinický psycholog s více než 37 lety zkušeností. Specializuje se na dlouhodobou psychoterapii s dospělými a mladistvými. Jeho školení zahrnuje freudovské, jungiánské a existenciální přístupy k psychoterapii, hypnóze, rodinné terapii, manželskému poradenství a biofeedbacku. Dr. Hesky získal bakalářský titul z filozofie na Lake Forest College a magisterský a doktorský titul z existenciální klinické psychologie na Duquesne University.

Raffi Bilek, LCSW-C

Raffi Bilek, LCSW-C

Licencovaný a certifikovaný klinický sociální pracovník

Raffi Bilek je párový poradce a rodinný terapeut a ředitel The Baltimore Therapy Center, LLC. S více než desetiletými zkušenostmi se specializuje na pomoc jednotlivcům, párům a rodinám zachraňovat a zlepšovat jejich vztahy. Rád školí další terapeuty pro práci s páry v těch nejtěžších situacích, včetně nevěry, rozvodu a dalších. Raffi má bakalářský titul v oboru informatiky na Brown University a magisterský titul v oboru sociální práce na Wurzweiler School of Social Work.

Hilary Jacobs Hendel, LCSW

Hilary Jacobs Hendel, LCSW

Certifikovaná AEDP psychoterapeutka a pedagožka emocí

Hilary Jacobs Hendel je certifikovaná psychoterapeutka v akcelerované zážitkové dynamické psychoterapii (AEDP) a pedagožka emocí (zrychlená zážitková dynamická psychoterapie) se sídlem v New Yorku. S téměř 20 lety zkušeností se specializuje na pomoc lidem porozumět emocím a tomu, jak ovlivňují mysl prostřednictvím nástroje The Change Triangle. Hilary je také autorkou knihy It's not Always Depression: Working the Change Triangle to Listen to Body, Discover Core Emotions, and Connect to Your Authentic Self, která byla vítězem ceny za nejlepší knihu roku 2018 v kategorii duševní zdraví/psychologie a 2018 Silver Nautilus Award za osobní růst (velký vydavatel). Hilary publikovala články v The New York Times, časopis TIME, Oprah.com, NBC Think, Salon.com a Fox News. Byla také psychologickou poradkyní na AMC's Mad Men. Hilary je také spolutvůrcem vzdělávacího programu Emotions Education 101Turnkey Curriculum. Získala titul BA v oboru biochemie na Wesleyan University a magisterský titul v oboru sociální práce na Fordham University.

Laura Richer

Laura Richer

Licencovaná poradkyně pro duševní zdraví

Laura Richer je licencovaná poradkyně pro duševní zdraví a zakladatelka Anchor Light Therapy Collective, multidisciplinární poradenské kliniky pro duševní zdraví v Seattlu, Washington. S více než desetiletými zkušenostmi v sektoru duševního zdraví se specializuje na práci s páry a jednotlivci a na jejich podporu při získávání pravomocí řídit svůj osud. Laura má bakalářský titul v angličtině na Western Washington University a magisterský titul v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví. Získala také výcvik hypnoterapie na Bastyr University, certifikaci Couples Counselling od The Gottman Institute a certifikaci Master Life Coach od Seattle Life Coach Training. Je také hostitelkou podcastu Holding Ground, který zkoumá cokoli a všechno ve světě duševního zdraví a pozitivní psychologie.

Ashley Smith, PhD

Ashley Smith, PhD

Licencovaná klinická psycholožka

Dr. Ashley Smith je licencovaná klinická psycholožka a spoluzakladatelka Peak Mind: The Center for Psychological Strength. S více než desetiletými zkušenostmi se specializuje na léčbu úzkosti a obsedantně kompulzivních poruch spektra pomocí kognitivně-behaviorální terapie (CBT). Dr. Smith byla uvedena v několika mediálních publikacích, jako jsou The Washington Post a Thrive Global. Byla také publikována v několika recenzovaných časopisech, včetně Journal of Anxiety Disorders a The Behavior Therapist. Dr. Smith má titul BA v oboru psychologie na University of Central Arkansas a magisterský a doktorský titul z klinické psychologie na University of Nebraska, Lincoln.

Jacob Christenson, PhD, LMFT

Jacob Christenson, PhD, LMFT

Licencovaný manželský a rodinný terapeut

Dr. Jacob Christenson je licencovaný manželský a rodinný terapeut a generální ředitel Covenant Family Solutions. S více než 20letými zkušenostmi se specializuje na problematiku zneužívání návykových látek, rodičovství, lékařskou rodinnou terapii, párové poradenství, rodinnou terapii a poradenství pro adolescenty rezistentní na léčbu. Dr. Christenson byl také publikován v mnoha recenzovaných časopisech, včetně Contemporary Family Therapy: An International Journal a Journal of Marital and Family Therapy. Je schváleným supervizorem AAMFT pro Americkou asociaci pro manželskou a rodinnou terapii (AAMFT) a klinickým členem Asociace pro manželství a rodinnou terapii v Iowě (IAMFT). Dr. Christenson má titul BS v oboru psychologie na California Polytechnic State University, MS a PhD v oboru manželská a rodinná terapie na Univerzitě Brighama Younga a titul MBA na The University of the People.

Zvířata & Veterinární péče

Pippa Elliott, MRCVS

Pippa Elliott, MRCVS

Veterinář, Royal College of Veterinary Surgeons

Dr. Elliott je veterinářka s více než třiceti lety zkušeností. V roce 1987 vystudovala University of Glasgow a 7 let pracovala jako veterinární chirurg. Dr. Elliott pak pracovala více než deset let jako veterinární lékař na zvířecí klinice.

Brian Bourquin, DVM

Brian Bourquin, DVM

Veterinář a majitel Boston Veterinary Clinic

Brian Bourquin, pro své klienty spíše známý jako „Dr. B ”, je veterinář a majitel Boston Veterinary Clinic, zdravotní péče pro domácí mazlíčky a veterinární kliniky se dvěma sídly, South End / Bay Village a Brookline, Massachusetts. Boston Veterinary Clinic se specializuje na primární veterinární péči, včetně wellness a preventivní péče, nemocné a pohotovostní péče, chirurgie měkkých tkání, stomatologie. Klinika také poskytuje speciální služby v oblasti chování, výživy a alternativních terapií bolesti pomocí akupunktury a terapeutických laserových ošetření. Boston Veterinary Clinic je akreditovanou nemocnicí AAHA (American Animal Hospital Association) a v Bostonu první a jedinou klinikou s certifikací Fear Free Certified Clinic. Brian má více než 19 let veterinárních zkušeností a získal titul MVDr. na Cornell University.

David Levin

David Levin

Profesionální venčitel psů & trenér

David Levin je majitelem Citizen Hound, profesionální služby pro venčení psů, se sídlem v San Francisco Bay Area. Díky více než 9 letům profesionálních procházek a výcviků psů si Davidův podnik v roce 2019, 2018 a 2017 vysloužil ocenění „Best Dog Walker SF“ od společnosti Beast of the Bay. Citizen Hound byl také SF Examiner ohodnocen jako Venčitel psů #1 a A-List v roce 2017, 2016, 2015. V Citizen Hound jsou hrdí na své služby zákazníkům, péči, dovednosti a pověst.

Beverly Ulbrich

Beverly Ulbrich

Trenér a specialista na chování psů

Beverly Ulbrich je trenérka a specialista na chování psů a zakladatelka Pooch Coach, podniku pro soukromý výcvik psů se sídlem v San Francisco Bay Area. Je držitelkou certifikátu CGC (Canine Good Citizen) Hodnotitelem American Kennel Club a působila v představenstvu American Humane Association a Rocket Dog Rescue. Byla čtyřikrát zvolena nejlepším soukromým trenérem psů v San Francisco Bay Area SF SF Chronicle a Bay Woof a získala 4 ocenění „Top Dog Blog“. Byla také uvedena v televizi jako expertka na chování psů. Beverly má více než 17 let zkušeností s výcvikem chování psů a specializuje se na zvládání agresivity psů a léčbu úzkosti. Má titul MBA na Santa Clara University a BS na Rutgers University.

Lancy Woo

Lancy Woo

Certifikovaná pečovatelka o mazlíčky

Lancy Woo je certifikovaná pečovatelka o mazlíčky a majitelka VIP Grooming, což je salon péče o domácí mazlíčky se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. VIP Grooming slouží San Franciscu více než 35 let. Lancy získala certifikaci péče o domácí mazlíčky od WWPSA (Western Word Pet Supply Association). VIP Grooming byl v roce 2007, 2010, 2011, 2014, 2017, 2017, 2018 a 2019 zvolen za „Best in the Bay“ a v roce 2014 získal „Beast of Bay“ Bay Woof. V roce 2018 přispěla práce Lancy k zařazení VIP Grooming do žebříčku významných obchodních společností v San Franciscu.

Ray Spragley, DVM

Ray Spragley, DVM

Veterinář

Dr. Ray Spragley je doktor veterinárního lékařství a majitel/zakladatel Zen Dog Veterinary Care PLLC v New Yorku. Se zkušenostmi z více institucí a soukromých praxí patří mezi specializace a zájmy Dr. Spragleyho nechirurgická léčba natržených zkřížených kraniálních vazů, meziobratlová onemocnění a léčba bolesti při osteoartróze. Dr. Spragley je držitelem titulu BS v biologii od SUNY Albany a získal titul doktora veterinární medicíny (DVM) z Ross University School of Veterinary Medicine. Je také certifikovaným terapeutem rehabilitace psů (CCRT) prostřednictvím Canine Rehab Institute a certifikovaným veterinárním akupunkturistou (CVA) prostřednictvím Chi University.

Hayley Heartfield

Hayley Heartfield

Specialista na ptáky

Hayley Heartfield je odbornice na ptáky a majitelka společnosti About Birds, obchodu s domácími zvířaty v Montgomery County, Texas. Hayley se specializuje na péči o ptáky, jejich chování, výcvik a chov. Hayley studovala Animal Science na Texas A&M. About Birds nese mnoho druhů ptáků a nabízí služby v oblasti péče a stravování, jakož i výrobky pro péči o ptáky.

Rendy Schuchat

Rendy Schuchat

Certifikovaná profesionální trenérka psů

Rendy Schuchat je certifikovaná profesionální trenérka psů a majitelka největšího zařízení pro výcvik psů Anything Is Pawzible se sídlem v Chicagu ve státě Illinois. S více než 20 lety zkušeností se Rendy specializuje na pozitivní výcvik psů a úpravy chování, které pomáhají lidem budovat a posilovat jejich vztahy se svými psy. Je držitelkou bakalářského titulu v oboru psychologie a komunikace na University of Iowa, magisterského titulu v oboru psychologie na Rooseveltově univerzitě a certifikace ve výcviku a společenském chování zvířat v poslušnosti psa. Rendy byl několikrát zvolena jednou z nejlepších/nejoblíbenějších trenérek psů v Chicagu oceněním Chicagoland Tails Reader’s Choice Awards a v roce 2015 byla zvolen časopisem Chicago Magazine „Best Dog Whisperer“.

Chikezie Onyianta

Chikezie Onyianta

Specialista na hubení škůdců

Chikezie Onyianta je specialistou na hubení škůdců a majitelem EcoFusion Pest Control a slouží komunitám v New Jersey, Pensylvánii a New Yorku. S více než 5 lety zkušeností se specializuje na hubení škůdců v obytných i komerčních prostorách. Absolvent Essex County College, Chikezie a EcoFusion pomáhají při hubení hlodavců, švábů a škůdců mravenců, jakož i při hubení štěnice domácí.

Star of Texas Veterinary Hospital

Star of Texas Veterinary Hospital je tým čtyř veterinářů se sídlem v Austinu v Texasu. Veterinární nemocnice Star of Texas nabízí lékařské posudky, zubní lékařství, ultrasonografii, kontrolu blech, radiologii a kardiologii pro psy, kočky a kapesní mazlíčky. Veterinární nemocnice Star of Texas je první certifikovanou praxí bez strachu v Austinu a v roce 2020 byla oceněna cenou „Best Runner Up in Culture“ Best of the Best Austin Official Choice Awards. Veterináři ze Star of Texas Veterinary Hospital's jsou členy Americké asociace kočičích praktiků, Texaské veterinární lékařské asociace a Americké veterinární lékařské asociace.

Molly DeVoss

Molly DeVoss

Certifikovaná specialistka na školení a chování koček a certifikovaná poradkyně chování koček

Molly DeVoss je certifikovaná odbornice na výcvik a chování koček (CFTBS), certifikovaná poradkyně pro chování koček (CCBC), certifikovaná trenérka bez strachu (FFCT) a zakladatelka řešení pro chování koček. Molly se specializuje na používání pozitivního přístupu k úpravě a prevenci nežádoucího chování u koček a snížení odkládání koček do útulku. Molly zasedá v poradním výboru pro zvířata v Dallasu od roku 2013 a byla Catpetclub.com zvolena jednou z 12 nejlepších mimořádných chovatelek koček roku 2020. Je certifikována institutem Animal Behavior Institute a International Association of Animal Behavior Consultants. Je také hostitelkou týdenního podcastu Cat Talk Radio.

Natalie Punt, DVM

Natalie Punt, DVM

Veterinářka

Dr. Natalie Punt je veterinářka a zakladatelka a generální ředitelka mPet. Specializuje se na nouzovou situaci malých zvířat a všeobecné lékařství a ekonomii veterinární praxe. Dr. Punt je držitelem titulu BS v biochemii a molekulární biologii na Kalifornské univerzitě v Davisu, magisterského studia v oboru biochemie na univerzitě v Buffalu a DVM na Západní univerzitě zdravotnických věd.

Marie Lin

Marie Lin

Licencovaná kadeřnice pro zvířata

Marie Lin je pečovatelka a majitelka Marie's Pet Grooming, salonu péče v New Yorku. Marie má v oboru více než 10 let zkušeností s důrazem na práci se psy a kočkami. V roce 2009 získala certifikaci péče od American Academy Pet Grooming v New Yorku. Je členkou National Association Groomers Association of America. V roce 2007 získal titul MBA na Hawaii Pacific University.

Ty Brown

Ty Brown

Trenér psů

Ty Brown je chovatel a trenér psů a majitel společnosti Ty the Dog Guy, která poskytuje výcvik psů prostřednictvím digitálních zdrojů (podcasty, webové série a online kurzy) spolu s výcvikem psů osobně. Ty má více než 17 let zkušeností s výcvikem psů a specializuje se jak na zmírnění neukázněného chování zvířat, tak na výcvik služebních psů. Ty získal desetkrát ocenění „Best of State Award“ za výcvik psů v Utahu a jeho práce byla uvedena v časopisech ABC, NBC, CBS, Spike TV a Entrepreneur Magazine.

Elisabeth Weiss

Elisabeth Weiss

Profesionální trenérka psů

Elisabeth Weiss je profesionální trenérka a majitelka Dog Relations NYC, výcvikové služby pro psy v New Yorku. Elisabeth spoléhá na vědecké techniky, nenásilné metody a odměny. Elisabeth nabízí behaviorální trénink, štěněcí návyky, prevenci povědomí o těle a prevenci úrazů, stravování, cvičení a výživu psů. Její práce byla uvedena v New York Magazine a v podcastu Dog Save the People. Vycvičila také všechny psy ve filmu "Heart of a Dog" od Laurie Andersonové, který představuje Elisabethinu cestu se psem Laurie Andersonové a Lou Reedovou Lolabelle a jak její vášeň pro hraní na klávesy hrála významnou roli při zlepšování kvality života poté, co jí byla diagnostikována rakovina pankreatu.

Indigo Will

Indigo Will

Profesionální odborník na psy

Indigo Will je odborník na psy, trenér a zakladatel a majitel společnosti K9-INDIGO® Holistic Dog Training LLC™, výcvikové služby pro psy v Los Angeles v Kalifornii. Indigo se specializuje na porozumění psímu temperamentu a dispozicím, aby umožnil psům plně využít jejich potenciál. Studoval různé tréninkové metody a filozofie, aby vyvinul jedinečnou, inovativní a na výsledky zaměřenou metodu tréninku psího chování.

Osama Maghawri

Osama Maghawri

Profesionální trenér psů

Osama Maghawri je trenér a zakladatel výcvikové služby OneStopK9 v Miami na Floridě. Osama využívá vyvážené tréninkové metody k výuce komunikace mezi majiteli a psy. Specializuje se na základní otázky poslušnosti a chování, jako je hlídání zdrojů, agresivita založená na strachu a reaktivita na vodítko. Osama také pomáhá majitelům porozumět chování jejich plemene a tomu, jak v budoucnu samostatně trénovat.

Toni Woods

Toni Woods

Profesionální trenérka psů

Toni Woods je profesionální trenérka psů a majitelka výcviku Spot on Dog ve Washingtonu DC. S více než 15 lety zkušeností se Toni specializuje na zlepšování vztahů mezi psy a jejich rodinami a na zmírnění utrpení psů zažívajících separační úzkost. Toni je držitelkou titulu BS v biologii na Wittenberg University a devět let vyučuje biologii. Nyní věnuje svůj život pomoci psům s úzkostí z odloučení.

Sophie Amphlett

Sophie Amphlett

Profesionální trenérka psů

Sophie Amphlett je profesionální trenérka psů a trenérka služebních psů s více než pětiletou praxí. Sophie absolvovala magisterský kurz CATCH Canine Trainers Academy s vyznamenáním v roce 2016. Je také certifikovanou instruktorkou trikových psů (CTDI) a certifikovanou instruktorkou her zábavných vůní (DN-FSG1). Sophie působí také jako dobrovolná poradkyně pro adopci a venčení psů pro Adopt-A-Pet.

Beatrice Tavakoli

Beatrice Tavakoli

Profesionální trenérka psů

Beatrice Tavakoli je profesionální trenérka psů a zakladatelka / majitelka TAKA Dog Walk v New Jersey. Beatrice, milovník a nadšenec do psů, se zavázala poskytovat zvířatům praktickou službu věnovanou každodenní lásce, dobrodružství a socializaci. Beatrice a její zaměstnanci poskytují celou řadu služeb, včetně společenské hodiny pejsků, celodenních výletů, školení, péče o štěňata, speciální události psů, péče o domácí mazlíčky, stravování, péče o kočky a přizpůsobené procházky se psy.

Brian Starr

Brian Starr

Specialista na potkany a chovatel

Brian Starr je specialista a chovatel potkanů a majitel OC Dumbos ze střední Floridy. Jako jediný americký chovatel potkanů se Brian a OC Dumbos specializují na chov potkanů, výcvik a péči. Roky zkušeností a několik generací pečlivého chovu umožnily Brianovi a OC Dumbos vytvořit řadu krotkých potkanů, kteří jsou chováni jako kamarádi a mazlíčci. Kromě nabídky potkaního příslušenství a tréninkových prostředků nabízí OC Dumbos také bezplatnou adopci potkanů.

Kateryna Zabashta

Kateryna Zabashta

Chovatelka psů

Kateryna Zabashta je chovatelkou psů a majitelkou Emma’s Frenchies v San Francisco Bay Area. S více než pěti lety zkušeností se Kateryna specializuje na výživu psů, obecnou péči a chov francouzských buldočků.

Dominik Feichtner

Dominik Feichtner

Trenér a behaviorista psů

Dominik Feichtner je profesionální trenér a behaviorista psů a majitel společnosti The Dog Behaviorist NYC z New Yorku. S více než osmi lety zkušeností s prací se psy se Dominik specializuje na obecnou poslušnost, korekci chování a výcvik štěňat. Jeho odhodlání k vyváženému přístupu zdravého rozumu vedlo k jeho uznání jako jednoho z „Nejlepších trenérů psů v Brooklynu“ a jednoho z „Nejlepších trenérů psů v NYC“ od Pooch and Harmony v roce 2020.

Jeff Jones

Jeff Jones

Specialista na ptáky

Jeff Jones je Bird Specialist se sídlem v Nashvillu v Tennessee. Je autorem na BirdOculars, webu věnovaného pomoci lidem stát se lepšími chovateli ptáků. Má více než 18 let zkušeností a specializuje se na krmení ptáků a divokou zvěř. Jeff experimentuje, aby našel způsoby, jak povzbudit ptáky, které chce studovat, a jeho web pomáhá ostatním dělat totéž.

Jamie Freyer, DVM

Jamie Freyer, DVM

Licencovaný veterinář

Dr. Jamie Freyer je licencovaný doktor veterinární medicíny se sídlem ve Washingtonu. S více než desetiletými zkušenostmi v klinické praxi a průmyslu se specializuje na veterinární medicínu a chirurgii, chování zvířat a genetiku zvířat. Dr. Freyer má titul BS v oboru Life Science na University of Portland a DVM na Oregon State University.

Melissa Nelson, DVM, PhD

Melissa Nelson, DVM, PhD

Lékař veterinární medicíny

Dr. Nelson je veterinářka, která se specializuje na druhovou medicínu a medicínul velkých zvířat v Minnesotě, kde má více než 18 let zkušeností jako veterinář na venkovské klinice. V roce 1998 získala titul lékaře veterinárního lékařství na University of Minnesota.

Lauren Baker, DVM, PhD

Lauren Baker, DVM, PhD

Veterinářka

Dr. Baker je veterinářka a doktorandka v oboru srovnávacích biomedicínských věd. Dr. Baker získala v roce 2016 titul doktora veterinárního lékařství na University of Wisconsin a pokračovala ve studiu PhD prostřednictvím své práce ve Výzkumné laboratoři srovnávací ortopedie.

Deanne Pawlisch, CVT, MA

Deanne Pawlisch, CVT, MA

Certifikovaný veterinární technik

Deanne Pawlisch je certifikovaný veterinární technik, která v Illinois pořádá školení pro veterinární praxi. Od roku 2011 je členkou představenstva Veterinary Emergency and Critical Care Foundation.

Ryan Corrigan, LVT, VTS-EVN

Ryan Corrigan, LVT, VTS-EVN

Licencovaný veterinární technik

Ryan Corrigan je licencovaný veterinární technik v Kalifornii. V roce 2010 získala titul bakaláře vědy ve veterinární technice na Purdue University.

Doug Ludemann

Doug Ludemann

Profesionální akvarista

Doug Ludemann je vlastníkem a provozovatelem společnosti Fish Geeks, LLC, profesionální akvarijní služby se sídlem v Minneapolis. Více než 20 let pracoval v akvaristice a rybářském průmyslu a získal titul BS v oboru ekologie, evoluce a chování na University of Minnesota. Doug dříve pracoval s Minnesota Zoo a Shedd Aquarium v Chicagu jako profesionální akvarista.

Jaime Nalezny, DVM

Jaime Nalezny, DVM

Veterinářka exotických zvířat

Dr. Nalezny je veterinářka exotických zvířat se zaměřením na péči o ptáky, plazy, obojživelníky a exotické malé savce. V roce 2005 vystudovala University of Minnesota College of Veterinary Medicine a praktikuje více než 15 let.

Emily Fleisher, CTBC

Emily Fleisher, CTBC

Poradkyně pro trénování a chování psů

Emily Fleisher je certifikovaná cvičitelka psů a behaviorální konzultantka (CTBC) a zakladatelka společnosti Mindful Paw, která se specializuje na výcvik psů se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Má bakalářský titul v oboru veřejného zdraví na Floridské univerzitě, absolvovala stáž v San Franciscu SPCA (Společnost pro prevenci týrání zvířat) a dále se vzdělává na Fenzi Dog Sports Academy a Jean Donaldson's Academy for Dog Trainers . Je držitelkou certifikátu Kardiopulmonální resuscitace a první pomoci u psů, je držitelem certifikátu výcviku psů na Dog Training Internship Academy a je držitelem certifikátu excelence prostřednictvím programu Dr. Susan Friedmanové „Život a učení se zvířaty“.

Terryl Daluz

Terryl Daluz

Majitel, služba pro mazlíčky Wash My Dog

Terryl Daluz je spolumajitelka Wash My Dog LLC služby pro koukání a stříhání domácích mazlíčků se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Terryl má spolu se spolumajitelkou Andrea Carterovou více než tři roky zkušeností s péčí o domácí mazlíčky. Wash My Dog a její certifikovaní pracovníci se specializují na poskytování bezpečného a vstřícného prostředí pro všechna zvířata, která obsluhují.

Sheri Williams

Sheri Williams

Certifikovaná trenérka psů

Sheri Williams je certifikovaná trenérka psů se specializací na behaviorismus a majitelka sheriwilliams.com, firmy, která se specializuje na výuku veteránů, jak vycvičit své psy na služební psy nebo emocionální podporu zvířat, aby pomáhali s posttraumatickým syndromem. Sheri sídlí v metropolitní oblasti v Kalifornii v Los Angeles a má více než 20 let zkušeností s výcvikem psů a také provádí obecnou praxi výcviku psů se specializací na rehabilitaci psů pomocí technik pozitivního posilování. Je držitelkou certifikátu The Animal Behavior and Training Association.

Jaimie Scott

Jaimie Scott

Majitel psů a trenér

Jaimie Scott trénuje majitele psů jako majitel Jaimie Scott Dog Training v Sacramentu v Kalifornii posledních 15 let. Jaimie se setkává s klienty pro školení 1 na 1, skupinové kurzy (pouze majitelé, bez psů) a také živé video kurzy. Jaimie publikuje videa, články na blogu a elektronické knihy, aby sdílel tipy pro výcvik a jeho osobní pohled na chování psů. Se zaměřením na výcvik majitelů se Jaimie domnívá, že psi musí vědět, kdo má kontrolu v daném okamžiku, aby se cítili bezpečně a byli šťastní. Jaimie je držitelem bakalářského titulu z matematiky a informatiky na Pacific University.

Audra Barrios

Audra Barrios

Mořská bioložka & Odbornice na reptýlie

Audra Barrios je mořská bioložka a majitelka firmy Lick Your Eyeballs, která nabízí plazy, potřeby pro plazy a rostliny. S více než 15 lety zkušeností se Audra specializuje na plazy a exotická zvířata, ekologickou výchovu, mořskou biologii, ochranu přírody a chov zvířat. Audra získala titul BASc v mořské biologii na University of California v Santa Cruz a studoval přírodní vědy na College of Marin. Je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou organizace Things That Creep, neziskové organizace zaměřené na ochranu plazů prostřednictvím vzdělávání. Posledních šest let strávila prací jako bioložka na California Academy of Sciences.

Francine Miller

Francine Miller

Certifikovaná poradkyně pro zvířecí chování

Francine Miller je poradkyně pro aplikované chování zvířat a zakladatelka Call Ms Behaving, poradenské služby pro chování psů a koček v San Diegu v Kalifornii. S více než 16 lety zkušeností se Francine specializuje na léčbu problémů s chováním, jako je agresivita, separační úzkost, fobie, reakce na strach, destruktivita, značení moči a kompulzivní chování. Používá plán řízení a modifikace chování, který je pouze pozitivním posílením. Je držitelkou diplomu v oboru Psí chování na American College of Applied Science (ACAS). Francine dokončila všechny kurzy a získala titul MS v oboru Aplikované zvířecí chování a Rodinné poradenství pro doprovodná zvířata na American College of Applied Science (ACAS). Je certifikovanou spolupracovnicí Mezinárodní asociace poradců pro chování zvířat (IAABC) a členkou Pet Professional Guild.

Dee Hoult

Dee Hoult

Certifikovaná poradkyně pro chování u psů

Dee Hoult je generální ředitelkou společnosti Applause Your Paws, Inc., největší soukromé společnosti pro výcvik psů na jižní Floridě. S více než 15 lety zkušeností se Dee specializuje na nápravu problémů s chováním psa poskytováním poutavého, pozitivního vzdělávání a nezastrašujícího výcviku. Dee je držitelkou BS v námořní vědě a biologii a MBA na University of Miami. Je certifikovaná Profesionální trenérka psů prostřednictvím Certifikační rady pro profesionální trenéry psů a Certifikovaná poradkyně pro chování u psů (CDBC) prostřednictvím International Association of Applied Behavior Consultants (IAABC). V roce 2018 byla Dee finalistkou soutěže Women in the Pet Industry Awards.

Christina Shusterich

Christina Shusterich

Odbornice na psí chování

Christina Shusterich je expertka na chování psů, citovaná špičkovým trenérem psů APDT a majitelkou společnosti NY Clever K9 Inc. S více než 20 lety zkušeností vytvořila Christina svůj systém Total Harmony Dog Transformation® System pro úspěšné řešení problémů s chováním psů. Specializuje se na poskytování odborného poradenství na národní i mezinárodní úrovni ohledně poslušnosti psů, zdraví, problémů s chováním, agresivity, úzkosti z odloučení a deprese. Certifikaci Canine Behavior Counselor, Dog Trainer and Canine Behavior Specialist získala prostřednictvím Animal Behavior Center v New Yorku. Je registrovanou hodnotitelkou American Kennel Club (AKC) Canine Good Citizen.

Jessica Rude

Jessica Rude

Specialista na koně

Jessica Rude je expertka na koně, která v současné době pracuje na koňském ranči ve Valley View v Texasu a také v jezdeckém centru v Princetonu v Texasu. Dříve působila jako Trail Guide a Wrangler v kempu a středisku v texaském Dallasu a manažerka chovu koní na ranči v texaské Tioze. Jessica je držitelkou bakalářského titulu v oboru Animal Science s důrazem na Equine Science na Tarleton State University. Vystudovala výživu, reprodukci a management koní. Jessica se specializuje na chov koní, stejně jako na výuku jízdy na koni, rozpoznávání nemocí koní a podávání léčby.

Lauren Novack

Lauren Novack

Certifikovaná poradkyně pro chování psů

Lauren Novack je certifikovaná poradkyně pro chování psů v Behavior Vets NYC, kde pomáhá bojácným, úzkostlivým a agresivním mazlíčkům a jejich majitelům. Dokončila ročníkové práce pro svůj MS v analýze aplikované chování na Hunter College. Laurenin výzkum zkoumá vztah mezi tréninkovými postupy a dobrými životními podmínkami zvířat. V současné době působí v redakční radě pro Daily Paws a objevila se na Fox & Friends, Rachel Ray a v různých reportážích se svým psem Graysonem.

Alexis Toriello

Alexis Toriello

Certifikovaná poradkyně pro chování u psů

Alexis Toriello je certifikovaná poradkyně pro chování u psů a zakladatelka a generální ředitelka společnosti Zen Dog Training v New Yorku. Její čas, který pracovala jako odbornice na psí chování v různých útulcích pro zvířata, se zúročila v hodnocení, rehabilitaci a výcviku psů. Kromě toho, že je spolupracovnicí Certified Dog Behavior Consultant (ACDBC), je Alexis držitelkou certifikátu Certified Professional Dog Trainer - Knowledge Assessed (CPDT-KA) a má magisterský titul v oboru chování a ochrany zvířat na Hunter College. Je držitelkou certifikátu amerického Červeného kříže v oboru psí první pomoci a CPR a má schválení od mnoha nemocnic a klinik a Washington Humane Society.

Dani Pedraza

Dani Pedraza

Profesionální trenérka psů

Dani Pedraza je profesionální trenérka psů a spolumajitelka Big City Woof Walker sídlící v NYC a Chicagu. Dani se zabývá poskytováním osobních, kvalitních služeb a ošetřování domácích mazlíčků a je velmi dobře informovaná o výcviku psů využívajících pozitivní posílení a nenásilný přístup. Jako certifikovaná trenérka psů (CCDT) absolvovala Dani magisterský program CATCH Canine Trainer Academy.

Ovidiu Stoica

Ovidiu Stoica

Profesionální trenér psů

Ovidiu Stoica je profesionální trenér psů a zakladatel/majitel NYC Doggies. S více než 20 lety odborných zkušeností se psy se Ovidiu dobře orientuje v poskytování různých služeb péče o psy a specializuje se na výcvik poslušnosti a chování psů. Ovidiu a jeho zaměstnanci, kteří mají více než 45 let zkušeností v oblasti venčení psů v NYC, poskytují personalizované služby pro psy, včetně výcviku psů, venčení, turistiky, stravování, sezení a péče o štěňata.

Amanda Marshall-Polimeni

Amanda Marshall-Polimeni

Konzultantka pro chování u psů

Amanda Marshall-Polimeni je konzultantkou psího chování a majitelkou / zakladatelkou FurryTales v New Jersey. S hlubokým porozuměním teorií učení o chování a vášní pro fyzickou a psychickou pohodu zvířat se Amanda specializuje na používání nenásilných přístupů založených na posilování k vytváření požadovaného chování. Amanda je držitelkou titulu BASc v aplikované psychologii z NYU a je certifikovanou profesionální trenérkou psů - hodnotitelkou (CPDT-KA) a certifikovanou chovatelskou konzultantkou pro psy (CBCC-KA). Absolvovala také magisterský kurz ve výcviku agresivních psů. Její iniciativa a odhodlání ke kvalitní a komplexní péči o zvířata ve FurryTales vedly k jejímu uznání společností Grow by Acorns + CNBC.

Jennifer Damon

Jennifer Damon

Profesionální trenérka psů

Jennifer Damon je profesionální trenérka a majitelka Love for Paws Dog Training v Pasadeně v Kalifornii. S více než 10 lety zkušeností s výcvikem psů se Jennifer specializuje na určování psychologie, která motivuje chování psa. Jako podpůrný člen Mezinárodní asociace poradců pro chování zvířat je Jennifer nadšená zlepšováním komunikace mezi majiteli a jejich domácími mazlíčky pomocí jemných vědecky podložených metod. Je držitelkou titulu BFA v oboru komunikačních umění na University of Montevallo a certifikátu v oboru psího chování na International College of Canine Studies.

Belgin Altundag

Belgin Altundag

Certifikovaná trenérka psů

Belgin Altundag je certifikovaná trenérka psů a majitelka Happy Day Dogies Day Care/Day Camp v západním Hollywoodu v Kalifornii. Belgin, vášnivá milovnice zvířat, má znalosti o mnoha tréninkových stylech, včetně výcviku poslušnosti, řešení problémů, tréninku aktivity a úpravy chování. Kromě toho, že je certifikovanou trenérkou zvířat na Animal Behavior College (ABCDT), Belgin také absolvovala programy Training Cesar's Way Fundamentals of Dog Behavior a Výcvikové programy úrovně 1 a 2 je certifikovaná Americkým červeným křížem v první pomoci kočkám a psům.

Roger J. Lederer, PhD

Dr. Roger Lederer je ornitolog a zakladatel Ornithology.com, informativní webové stránky o volně žijících ptácích. Dr. Lederer strávil více než 40 let výukou, studiem a psaním o ptácích. Kvůli studiu ptáků cestoval do více než 100 zemí. Dr. Lederer je emeritní profesor biologických věd na Kalifornské státní univerzitě v Chico a byl vedoucím katedry biologických věd a děkanem College of Natural Sciences. Napsal více než 30 výzkumných prací a 10 knih o ptácích a učebnici „Ecology and Field Biology“. Dr. Lederer konzultoval BBC, National Geographic, National Public Radio, ABC News, Guinnessovu knihu světových rekordů a řadu dalších organizací a publikací.

Jeff Jensen

Jeff Jensen

Specialista na plazy

Jeff Jensen je specialista na plazy a majitel The Reptile Zone out of Bend v Oregonu. S desítkami let zkušeností s plazy a divočinou se Jeff specializuje na poskytování rad a pokynů pro správnou péči o plazy. Jako bývalý učitel vědy a zaměstnanec zoo v San Antoniu a uznávaný herpetolog vedl Jeff díky své oddanosti znalostem a etickým obchodním praktikám v zájmovém chovu k tomu, že The Reptile Zone získala v roce 2018 cenu „Mark of Excellence“ od Intrepid Marketing.

Mark Garcia

Mark Garcia

Certifikovaný trenér psů

Mark Garcia je certifikovaný specialista na výcvik psů a zakladatel společnosti Rosewood K9 se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Mark se specializuje na výcvik psů, stravování a služby denní péče. Při výcviku psů používá vědecky ověřené metody, které zahrnují výcvik chování a poslušnosti, budování sebevědomí, strukturované vedení a pozitivní výcvik štěněte.

Rita Reimers

Rita Reimers

Odbornice na kočičí chování

Rita Reimers je odbornicí na chování koček a spoluzakladatelkou poradenské služby pro chování koček Cat Behavior Alliance. S více než 30 lety zkušeností jako majitelka více koček a záchranářka koček se Rita specializuje na pomoc lidem lépe porozumět kočkám a najít řešení problémů s chováním. Získala bakalářský titul v oboru počítačová věda a řízení personálních vztahů a studovala na Animal Behavior College. Rita je spoluautorem rozhlasového pořadu v rádiu Pet Life „19 koček a počítání“ a spoluautorem seriálu YouTube „Pojďme mluvit kočky“. Je také spoluautorkou blogu o chování koček „Kitty Korner“ pro Litter Genie. Rita také píše pro „New Cattitude“ pro Catster Magazine a přispívá do be.Chewy.com. Je podpůrnou členkou Mezinárodní asociace chování zvířat (IAABC).

Daniel Lioy-Ryan, PhD

Daniel Lioy-Ryan, PhD

Zvířecí behaviorista

Dr. Daniel Lioy-Ryan je chovatel zvířat a spoluzakladatel Cats in the City. S více než desetiletou zkušeností se specializuje na porozumění chování zvířat, bezpečnou péči o kočky a práci s kočkami ve všech fázích života. Dr. Lioy-Ryan je držitelem titulu PhD v oboru neurovědy na Oregonské univerzitě zdraví a vědy.

Osobní péče & Styling

Christine George

Christine George

Hlavní stylistka pro vlasy a barvení

Christine George je hlavní vlasová stylistka, odbornice na barvení a majitelka Luxe Parlour, předního butikového salonu se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Christine má více než 23 let zkušeností se stylingem a barvením vlasů. Specializuje se na střihy podle typu, prémiové služby v barvení vlasů, má odborné znalosti v oblasti balayage a melírování, klasickém zvýraznění a korekci barev. Magisterský titul v oboru kosmetologie získala na Newberry Shchool of Beauty.

Shun Pittman

Shun Pittman

Hlavní kosmetička, pedagožka a autorka

Shun Pittman je hlavní kosmetička, autorka, majitelka a zakladatelka Corps d’Elite Salon a Corps d’Elite Beauty. S více než 25 lety mezinárodních zkušeností se věnuje a specializuje na poskytování luxusních salonních služeb všem typům a texturám vlasů a každému tónu a odstínu pleti. Mezi její služby patří úpravy vlasů, stříhání, barvení, styling, prodlužování a aplikace make -upu. Shun má zkušenosti s prací, koučováním, školením a mentorováním kosmetických profesionálů z několika společností, včetně L'Oréal, Wella, Matrix, Paul Mitchell, Redken, Big Sexy Hair a Toni & Guy. Je také hostitelkou národních a místních médií a její práce byla uvedena v segmentech The Washingtonian, The Cheddar Network a WJLA Good Morning Washington's Beauty and Fashion Police. Shun je autorem knihy „50 Things Your Hairdresser Wants YOU to Know“.

Michael Van den Abbeel

Michael Van den Abbeel

Majitel, Mosaic Hair Studio

Michael Van den Abbeel je vlastníkem Mosaic Hair Studio a Blowout Bar, kadeřnictví v Orlandu na Floridě. Má více než 17 let zkušeností se stříháním, stylingem a barvením vlasů.

Ramin Ahmari

Ramin Ahmari

Generální ředitel & spoluzakladatel, FINESSE US Inc.

Ramin Ahmari je generálním ředitelem a spoluzakladatelem poradenské společnosti sociálních médií FINESSE. Předtím, než začal u společnosti FINESSE, spolupracoval s influencery na růstu a sponzorství a spolupracoval s významnými značkami na implementaci strategie ovlivňování a marketingu tak, že využil svých odborných znalostí v oblasti datové vědy a umělé inteligence v oblasti sociálních dat.

Daniel Vann

Daniel Vann

Licencovaný estetik

Daniel Vann je kreativním ředitelem Daredevil Cosmetics, ateliéru v Seattlu. Pracuje v kosmetickém průmyslu více než 15 let a v současné době je licencovaným estetikem a školitelem v oblasti make-upu.

Joanna Kula

Joanna Kula

Hlavní estetička, Rescue Spa PA

Joanna Kula je hlavní estetička v Rescue Spa ve Filadelfii. S více než 8 lety zkušeností v péči o pleť se specializuje na transformační ošetření obličeje.

Sasha Blue

Sasha Blue

Profesionální Body Piercer

Sasha Blue je profesionální body piercer, která je licencována v San Francisco v Kalifornii. Sasha má více než 20 let zkušeností s profesionálním piercingem, počínaje jejím školením v roce 1997. Od té doby zdobí klienty šperky a v současné době pracuje jako piercer v Mission Ink Tattoo & Piercing.

Courtney Foster

Courtney Foster

Licencovaná kosmetička

Courtney Foster je licencovaná kosmetička, certifikovaná poradkyně při pohledu na vlasy a kosmetickou pedagožku se sídlem v New Yorku. Courtney provozuje Courtney Foster Beauty, LLC a její práce byla umístěna na výstavách Wendy Williams Show, Good Morning America, Today Show, pozdní show s Davidem Lettermanem a časopise East / West Magazine. Po vzdělání na Empire Beauty School - Manhattan obdržela kosmetologickou licenci od státu New York.

Marlon Rivas

Marlon Rivas

Profesionální holič

Marlon Rivas je holič a majitel MGX Professional Men´s Grooming, holičství se sídlem v San Francisco Bay Area. Je také zakladatelem Busystyle.com, služby, která poskytuje online plánovací služby podnikům v holičství a kosmetickém průmyslu. Marlon má více než 15 let zkušeností s řízením a poskytováním holičských služeb.

Karina Villalta

Karina Villalta

Certifikovaná estetička

Karina Villalta je certifikovaná estetička a majitelka společnosti Oh Sweet and Sugar and Shears, služby péče o pleť a odstraňování chloupků v Seattlu a Kirklandu ve Washingtonu. S více než osmi lety zkušeností se Karina specializuje na tvarování obočí, techniku odstraňování chloupků cukrovou pastou a organické ošetření obličeje. Karina zahájila svou kariéru a byla proškolena v Benefit Cosmetics Brow Bar. Od otevření svého vlastního podniku zajišťuje Karina svým klientům vzdělání o jejich pokožce a pomáhá jim naučit se pečovat o svou pleť.

Lorena Barcal

Klinická bylinkářka a specialistka na čistou krásu

Lorena Barcal je klinická bylinkářka, specialistka na čistou krásu a spisovatelka IslandBeauty.co, blogu věnovaného sdílení výhod používání přírodních kosmetických produktů a receptů vytvořených bylinkáři. Lorena se specializuje na studium a vývoj přírodních alternativ pro kosmetické výrobky. Po ukončení studia bylin vedla Lorena v Barceloně bylinnou laboratoř vyvíjející přírodní kosmetické výrobky. Jako spisovatelka pro IslandBeauty.co sdílí znalosti a postřehy na podporu průmyslu přírodní krásy.

Vanessa Garcia

Vanessa Garcia

Licencovaná kosmetička

Vanessa Garcia je licencovaná kosmetička v Kalifornii. Má více než 10 let zkušeností s vlasovým stylingem.

Rebekah Rossman

Rebekah Rossman

Profesionální modelka

Rebekah Rossman je modelka s více než 9 000 sledujícími na YouTube. Modelingu se věnuje od roku 2012.

Rebecca Shores

Rebecca Shores

Umělecká maskérka

Rebecca Shores je beauty bloggerka, umělkyně a nadšenkyně do make-upu žijící v Seattlu ve Washingtonu. Její YouTube kanál s make-up tutoriály má více než 10 000 odběratelů.

Camille Sanghera

Camille Sanghera

Odbornice na krásu

Camille Sanghera je majitelkou společností Lash Envy Cosmetics a Esvee Beauty v Britské Kolumbii, které založila v roce 20014.

Laura Martin

Licencovaná kosmetička

Laura Martin je licencovaná kosmetička v Georgii. Od roku 2007 působí jako kadeřnice a od roku 2013 učitelka kosmetologie.

Kiara Hamed

Kiara Hamed

Umělecký tatér

Kiara Hamed je umělecký tatér v Texasu. V roce 2010 získala certifikaci Tattoo Artist.

Veronica Tharmalingam

Veronica Tharmalingam

Profesionální stylistka

Veronica Tharmalingam je osobní stylistka žijící v Los Angeles a Paříži. Má více než 10 let zkušeností s návrhem garderóby pro muže a ženy.

Joanne Gruber

Joanne Gruber

Profesionální stylistka

Joanne Gruber je majitelkou The Closet Stylist, osobní stylové služby spojující úpravu a organizaci šatníku. V módním a stylovém průmyslu pracuje více než 10 let.

Alicia Ramos

Alicia Ramos

Lékařský estetik

Alicia Ramos je licencovaný estetik a majitelka Smoothe Denver v Denveru, Coloradu. Svoji licenci získala na School of Botanical & Medical Aesthetics, kde získala znalosti v aplikaci řas, dermaplaningu, voskování, mikrodermabrazi a chemickém peelingu a nyní poskytuje služby v péči o pokožku stovkám klientů.

Melynda Choothesa

Melynda Choothesa

Módní návrhářka, Couture Zen

Melynda Choothesa je módní návrhářka, návrhářka šatníků a umělecká ředitelka s více než 10 letou zkušeností s poradenstvím různým klientům. Pracovala jako kreativec pro módní přehlídky, dělala kostýmní design pro hrané filmy a osobní styling garderóby, a to jak v rámci své domovské základny v LA, tak mezinárodně.

Kimberly Tan

Kimberly Tan

Licencovaná estetička & Odbornice na akné u dospělých

Kimberly Tan zakladatelka a generální ředitelka společnosti Skin Salvation, kliniky pro akné v San Franciscu. Již více než 15 let je držitelkou licence na estetiku a je odborníkem na tradiční, holistické a lékařské ideologie v péči o pleť. Pracovala přímo pod Laurou Cooksey na Face Reality Acne Clinic a osobně studovala u Dr. Jamese E. Fultona, spolutvůrce Retin-a a průkopníka ve výzkumu akné. Její podnikání spojuje ošetření pleti, účinné produkty a vzdělání v holistickém zdraví a udržitelnosti.

Natalie Kay Smith

Natalie Kay Smith

Spisovatelka o udržitelné módě

Natalie Kay Smith je spisovatelka o udržitelné módě, která již pět let píše o udržitelné módě a zeleném životu. Ve snaze ukázat čtenářům, že existuje i zodpovědný přístup k udržitelné módě, spolupracovala s více než 400 značkami po celém světě.

Lindsay Yoshitomi

Lindsay Yoshitomi

Nehtová bloggerka

Lindsay Yoshitomi je nail artovou umělkyní na blogu Lakquered Lawyer. V časopisu Nail It! byla uvedena jako jedna z „Bloggerů, které byste měli znát“ a byla na titulní straně časopisu Nail Art Gallery Magazine. Umění nail artu se věnuje více než 15 let.

Diana Yerkes

Diana Yerkes

Hlavní estetička, Rescue Spa NYC

Diana Yerkes je vedoucí estetička v Rescue Spa NYC. Absolvovala estetickou výchovu na Aveda Institute a International Dermal Institute. Diana je členkou komunity ASCP a je držitelkou certifikátů v programech Wellness for Cancer a Look Good Feel Better.

Joy Cho

Joy Cho

Návrhářka & Odbornice na styl, Oh Joy!

Joy Cho je zakladatelkou a kreativní ředitelkou lifestylové značky a designového studia Oh Joy!, kterou založila před více než 10 lety. Její návrhy jsou známé pro hravost, barvy a nezaměnitelný styl. Je autorkou tří knih a působila jako konzultantka pro kreativní podniky po celém světě.

Kelly Chu

Kelly Chu

Profesionální maskérka

Kelly je vedoucí maskérka a pedagog týmu Soyi Makeup and Hair, který sídlí v San Francisco Bay Area. Soyi Makeup and Hair se specializuje na na make-up a úpravu vlasů na svatby a speciální příležitosti. Za posledních 5 let pracoval tým s více než 800 nevěstami v Americe, Asii a Evropě.

Karissa Sanford

Karissa Sanford

Specialistka na Body Piercing

Karissa Sanford je spolumajitelkou Make Me Holey Body Piercing, piercingového studia v San Francisco Bay Area, které se specializuje na bezpečný piercing. Karissa má více než 10 let zkušeností s piercingem a je členem Asociace profesionálních piercerů (APP).

Roger Rodriguez

Roger Rodriguez

Specialista na piercing

Roger Rodriguez, známý také jako Roger Rabb!t, je vlastníkem piercingového studia Ancient Adornments Body Piercing, se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než 25 lety zkušeností s piercingem se Roger stal spoluvlastníkem několika piercingových studií, jako je ENVY Body Piercing a Rebel Rebel Ear Piercing, a umění piercingu vyučuje v Ancient Adornments. Je členem Asociace profesionálních piercerů (APP).

Stephanie Anders

Stephanie Anders

Majitelka, Royal Heritage Tattoo and Piercing

Stephanie Anders je majitelkou a hlavním piercerem v Royal Heritage Tattoo and Piercing, který se nachází v Los Angeles v Kalifornii. Stephanie má více než 10 let zkušeností s piercingem a její seznam klientů zahrnuje takové hvězdy jako Jennifer Aniston, Jessica Alba, Cameron Diaz, Nicole Richie, Gwyneth Paltrow a Sharon Osbourne.

Grant Lubbock

Grant Lubbock

Umělecký tatér & spolumajitel, Red Baron Ink

Grant Lubbock je umělecký tatér a spolumajitel společnosti Red Baron Ink, tetovacího salonu se sídlem v New Yorku. Grant má více než 10 let zkušeností s tetováním a specializuje se na netradiční, černošedé a barevné tetování. Hlavním cílem Red Baron Ink je, aby každé tetování vytvořené v tomto studiu, bylo jedním z originálních kusů, které budou vypadat dobře po celý život.

Gina Almona

Gina Almona

Profesionální vlasová stylistka

Gina Almona je majitelkou kadeřnického salonu Blo It Out v New Yorku. Má než 20 let zkušeností v oblasti školení a její práce byla uvedena v časopisech People Magazine, Time Out New York a Queens Scene. Dokáže si udržet novou perspektivu v oboru tím, že předvádí a účastní se obchodních výstav a workshopů, jako je International Beauty Show. Kosmetický kurz absolvovala na Long Island Beauty School v Astorii.

Justyna Kareta

Justyna Kareta

Certifikovaná terapeutická masérka

Justyna Kareta je certifikovaná terapeutická masérka a majitelka Lush Massage, masážního studia se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Justyna má více než devět let zkušeností jako terapeutka a specializuje se na masáž Lomi Lomi a kraniosakrální terapii pro zklidnění nervového systému a usnadnění hlubokého hojení. Absolvovala školení o masážní terapii na Southwest Institute of Healing Arts, získala certifikát od California Massage Therapy Council a je členem Associated Bodywork & Massage Professionals.

Will Fuller

Will Fuller

Certifikovaný terapeutický masér

Will Fuller je certifikovaný masážní terapeut a wellness pedagog působící v San Franciscu v Kalifornii. Will spolupracoval se sportovním a rekreačním střediskem na University of California, San Francisco (UCSF), vyučoval sporty v Anglii, Keni a Kuvajtu a nyní je spojen s Chiro-Medical Group. Je vyškolen v oblasti fyzické rehabilitace v rámci programu založeného Dr. Meirem Schneiderem. Má bakalářský titul ve sportovní vědě a postgraduální certifikát o vzdělání v tělesné výchově na Southampton University.

Marc Sigal

Marc Sigal

Specialista v péči o obuv

Marc Sigal je zakladatelem ButlerBox, služby poskytující čištění a péči o obuv se sídlem v Kalifornii v Los Angeles. ButlerBox umisťuje schrány na míru do luxusních bytových domů, kancelářských budov třídy A, nákupních center a dalších výhodných míst, takže předměty můžete vyzvedávat a odkládat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Marc má bakalářský titul v oboru Globálních a mezinárodních studií z University of California, Santa Barbara.

Timmy Yanchun

Timmy Yanchun

Profesionální holič

Timmy Yanchun je profesionální kadeřnictví a spoluzakladatelka společnosti Svelte Barbershop + Essentials. Svelte Barbershop + Essentials je společnost zaměřená na péči o muže, se specializací na pánské vlasy, vousy, pleť a výrobky na holení, začínající v hotelu SLS v Beverly Hills v Kalifornii, ale nyní se rozšířila na 3 místa v Los Angeles. Timmy stříhá vlasy od svých 13 let a ve věku 18 let otevřel své první ze 6 holičství. Je také spoluzakladatelem nově zavedené značky LTHR, prvního bezdrátového automatu na pěnu na světě pro holení holičů v domácnosti. Timmy a Svelte byli uvedeny v GQ, Men's Fitness a Hypebeast.

Katie Quinn

Katie Quinn

Image Consultant

Katie Quinn je Image Consultant, stylistka a zakladatelka Q the Stylist, poradenské služby pro image v New Yorku, která pomáhá mužům a ženám pochopit jejich cíle, zlepšit jejich šatníky, jejich efektivitu a život. Má více než 11 let zkušeností v oboru a pracovala jako stylistka pro Trunk Club, Modewalk a Moda Operandi. Její práce byla uvedena v publikacích jako Vogue, InStyle, Martha Stewart Weddings, Sheridan Road, Slate, Newsy, Rue a Thrillist.

Tymia Yvette

Tymia Yvette

Odbornice na make-up a řasy

Tymia Yvette je vizážistka a odbornice na řasy. Je zakladatelkou společnosti Tymia Yvette Beauty LLC, produkční společnosti pro make-up a řasy zaměřené na kosmetické služby na míru, se sídlem v Baltimoru v Marylandu. Práce Tymie, která byla vyškolena společností MAC Cosmetics, byla již uvedena na soutěži Bravo A-List Awards 2008; na výstavě BET Honors Award Show v letech 2011, 2012 a 2013; na Mercedes-Benz New York Fashion Week 2011, 2012 a 2013; a na White House Correspondent's Dinner v roce 2014. Od roku 2010 do roku 2012 poskytovala týmu roztleskávaček Baltimore Raven služby v oblasti líčení a řas. Mezi její klienty patří: Terrence Howard, Torrey Smith, Lester Hoit, Adrienne Lofton a Natasha Hastings. V roce 2017, 2018 a 2019 obdržela ocenění „Couple's Choice Award“ od WeddingWire.

Jenny Tran

Jenny Tran

Profesionální vlasová stylistka

Jenny Tran je kadeřnice a zakladatelka JT Hair Lab by Jenny Tran se sídlem v Dallasu v Texasu. S více než sedmi lety zkušeností s stylingem vlasů se Jenny specializuje na barvení vlasů, stříhání vlasů a prodlužování vlasů. JT Hair Lab je autorizovaným partnerem R+Co a Milbon a zavazuje se používat výrobky s kvalitními přísadami.

Alice Wu

Alice Wu

Image konzultantka

Alice Wu je image konzultantka a osobní stylistka se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Je majitelkou Styled by Alice, poradenské služby pro image nabízející soukromé stylingové služby pro muže a ženy. Alice se zaměřuje na přizpůsobení stylingu a poskytuje úpravy šatníku, osobní nakupování, plánování šatníku a další služby, jako je styling událostí.

Chloée Ohayon-Crosby

Chloée Ohayon-Crosby

Návrhářka kostýmů & Odbornice na šatník

Chloée Ohayon-Crosby je návrhářka kostýmů a specialista na šatníky v Los Angeles v Kalifornii. S více než osmi lety zkušeností v módním poradenství se Chloée specializuje na osobní, filmový, divadelní a komerční styling, jakož i na image poradenství a kostýmní design. Chloée pracovala jako pomocná designérka ve významném módním domě Chloée a jako nezávislá stylistka v Glamour Italia. Chloée studovala Fine / Studio Arts na Ecole Nationale Supérieure des Beaux-Arts a Módní Design a Zboží na světově proslulé ESMOD École Supérieure des Arts v Paříži ve Francii.

Nejla Renee

Nejla Renee

Módní stylistka & Image konzultantka

Nejla Renee je módní stylistka, image konzultantka a osobní nákupčí se sídlem v New Yorku. S více než sedmi lety zkušeností se Nejla specializuje na pomoc lidem zlepšit jejich pozitivní atributy a vyjádřit identitu prostřednictvím stylu. Nejla je držitelkou BS v oboru marketingu a financí na Northeastern University a před zahájením vlastního podnikání pracovala v oblasti financí. Nejla spojuje své obchodní zkušenosti se svou osobní kreativitou, vášní, bystrým citem pro detail, vrozeným smyslem pro styl a silným porozuměním vhodnosti a mírám, aby pomohla svým klientům vytvořit pohodu a přijmout vlastní styl.

JoAnn Solomon

JoAnn Solomon

Master Beauty Consultant & maskérka celebrit

JoAnn Solomon je maskérka a kadeřnice celebrit, kosmetická poradkyně a zakladatelka kosmetické služby JoAnn Solomon Beauty v New Yorku ve státě New York. S více než 15 lety zkušeností se JoAnn specializuje na kosmetické poradenství a psaní, make-up a vlasové umění, produktové školení a kreativní režii. Je licencovanou kosmetičkou a estetičkou a je držitelkou certifikátu Airbrush Makeup. JoAnn byla publikována v Glamour Magazine a Lipstick.com. Je také přispěvatelkou krásy do časopisů Condé Nast, The List, Essence, Style Bistro, Family Circle a Nylon Magazine. Její vzhled byl představen v redakčních, módních, televizních a červených akcích. Mezi klienty celebrit JoAnn patří Beyoncé Knowles, Oprah Winfrey, Dr. Joe Biden, Alicia Keys a Quincy Jones.

David Pew

David Pew

Profesionální krejčí

David Pew je profesionální krejčí a majitel společnosti Sew Generously se sídlem v Seattlu ve Washingtonu. S více než desetiletou zkušeností se David specializuje na zakázkové krejčovství a úpravy. Při výrobě produktů nejvyšší kvality využívá své zkušenosti, dovednosti a cit pro detail.

Mia Danilowicz

Mia Danilowicz

Hlavní krejčová

Mia Danilowicz je hlavní krejčová, která pracuje na scéně a na červeném koberci v Los Angeles v Kalifornii. S více než desetiletou zkušeností se Mia specializuje na svatební a značkové šaty, rekonstrukce oděvů a vlastní design. Mia pracovala na předávání cen Oscar, Grammy, SAG Awards a Golden Globes. Mezi její klienty patří dlouhý seznam hvězd zábavního a módního průmyslu, velké módní časopisy, luxusní spotřebitelské značky a populární média. Mia se vzdělávala na Fashion Institute of Design and Merchandising a získala AA AA v módním designu a BS v Business Management.

Carroll Kelly

Carroll Kelly

Specialistka na péči o obuv

Carroll Kelly je specialistka na péči o obuv a majitelka Austin Shoe Hospital v texaském Austinu. S více než 37 lety zkušeností se Carroll specializuje na udržitelné boty, boty, opasky, kabelky a opravy zavazadel. Carroll promovala s bakalářským titulem na University of Texas. Austin Shoe Hospital je rodinný podnik, který začal před více než 105 lety z kočáru taženého jedním koněm. Dnes jsou největší a nejuznávanější společností na opravu obuvi na světě.

Moe Draper

Moe Draper

Specialista na opravy a péči o obuv

Moe Draper je specialista na péči a opravu obuvi a majitel společnosti Detroit Shoe Shine and Shoe Repair. S více než 20 lety zkušeností se Moe specializuje na lesk bot, kosmetické restaurování kvalitního koženého zboží a drobné/velké opravy obuvi. Moe a jeho zaměstnanci v Detroit Shoe Shine and Repair mají více než 30 let zkušeností a znalostí.

Rio Jongsae Kim

Rio Jongsae Kim

Specialista na péči o obuv a tašky

Rio Jongsae Kim je specialista na opravy obuvi a tašek a majitel Kim's Shoe & Bag Repair ve Vancouveru, BC, Kanada. S více než 40 lety zkušeností se Rio a Kim’s Shoe & Bag Repair specializují na opravy a rekonstrukce koženého a luxusního zboží včetně obuvi, kabelek a doplňků. Zkušenosti a oddanost Ria kvalitním opravám a restaurování vedly k tomu, že jeho práce byla uvedena na Yahoo, Insider a MSN.

Traci Halvorson

Traci Halvorson

Modelingová agentka

Traci Halvorson je modelingová agentka, bývalá modelka a majitelka Halvorson Model Management (HMM) v San Jose v Kalifornii. HMM je licencovaná talentová agentura s kompletními službami, která zastupuje více než 300 profesionálních modelů a herců. S více než 25 lety zkušeností v modelingovém průmyslu se Traci specializuje na průzkum, správu, poradenství a zahájení modelingu v oblasti Bay Area. Traci je držitelkou titulu BA v oboru Public Relations & Business Management na San Jose State University a také se specializuje na marketing, image poradenství a je certifikovaným koučem Life-Career.

Alessio Iadicicco

Alessio Iadicicco

Specialista na výrobu oděvů

Alessio Iadicicco je profesionální krejčí, specialista na výrobu oděvů a generální ředitel a spoluzakladatel společnosti MarkersValley, platformy pro online oděvy a výrobce, která spojuje luxusní módní značky se sítí vysoce prověřených, skutečně italských výrobců. Vystudoval ekonomii a řízení finančních podniků na univerzitě v Neapoli Federico II. MarkersValley propojila módní značky ve více než 100 zemích a má síť více než 100 nezávislých italských továren a řemeslníků. MarkersValley byl uveden ve Forbes, EQ, St. Louis Business Journal, Il Mattino a Corriere Della Sera.

Danielle Chiz

Danielle Chiz

Profesionální vlasová stylistka

Danielle Chiz je profesionální kadeřnice a majitelka studia Bubu nyc Hair Artist Studio se sídlem v New Yorku. Specializuje se na barvení a styling vlasů a také na vytváření vlastních vlasových zážitků. Danielle má bakalářský titul z biologie na University of Rochester.

Tavia Sharp

Tavia Sharp

Certifikovaná image konzultantka

Tavia Sharp je certifikovaná image konzultantka a zakladatelka společnosti Styled Sharp. S více než dvaceti lety zkušeností s firemní módou se specializuje na pomoc ostatním při budování image značky prostřednictvím osobního stylu, vzhledu, chování, komunikace a digitální přítomnosti. Tavia je držitelkou titulu BS v oblasti módy a designu oděvů z University of Delaware a má certifikaci Corporate Consultant od The Academy of Image Mastery.

Katie Phillips

Katie Phillips

Certifikovaná masážní terapeutka

Katie Phillips je certifikovaná masážní terapeutka v Kalifornii. Má více než 15 let zkušeností v oboru masážní terapie.

Ashlea Henson

Ashlea Henson

Výtvarnice malující na obličeje

Ashlea Henson je maskérka a výtvarnice malující na obličeje a také učitelka, která má na YouTube více než 50 000 odběratelů.

Alex Richardson

Alex Richardson

Beauty Bloggerka

Alex Richardson je poradce pro digitální marketing a beauty bloggerka s bohatými znalostmi týkajícími se prodlužování vlasů.

Ashley Adams

Ashley Adams

Licencovaná kosmetička

Ashley Adams je licencovaná kosmetička a vlasová stylistka v Illinois. Své vzdělání v oboru kosmetologie dokončila na John Amico School of Hair Design v roce 2016.

Stephanie Alexandris, MA

Stephanie Alexandris, MA

Fashion stylistka

Stephanie Alexandris je módní stylistka v New Yorku. Má magisterský titul v oboru Módního obchodu a od roku 2008 pracuje jako stylistka.

Jessica Davis

Jessica Davis

Profesionálka ve vlasovém salonu

Jessica Davis 19 let profesionálně pracuje ve vlasovém salonu. Specializuje se na vlasy s afro texturou a vypadávání vlasů.

Yuka Arora

Yuka Arora

Umělecká maskérka

Yuka Arora je samouk, který se specializuje na abstraktní umění. Více než 5 let experimentuje s make-upem a za pouhých 5 měsíců získala více než 5600 sledujících na Instagramu. Jejích barevných a abstraktních looků si všimli mimo jiné Jeffree Star Cosmetics, Kat Von D Beauty, Kolekce Sephora.

Nine Morrison

Nine Morrison

Odbornice na svatby a krásu

Nine Morrison je vlastníkem WedLocks Bridal Hair & Makeup, největší svatební kosmetické společnosti v Coloradu. V kosmetickém průmyslu působí více než 10 let a také cestuje jako školitelka krásy a obchodní konzultantka.

Alison Deyette

Alison Deyette

Odbornice na styl

Alison Deyette je odbornice na styl a TV moderátorka s více než 20 lety zkušeností v módě, stylu a televizi. Připravovala a řídila focení po celém světě pro různé časopisy, včetně Good Housekeeping , People StyleWatch a Mode . Alison byla také jmenována jednou z nejlepších stylistek v Los Angeles časopisem Variety .

Katya Gudaeva

Katya Gudaeva

Profesionální maskérka

Katya Gudaeva je profesionální vizážistka žijící v Seattlu ve Washingtonu. Pracuje v kosmetickém průmyslu téměř 10 let a pracovala pro klienty jako Microsoft, Amazon, Amy Schumer a Barneys New York.

Lauren Schugar

Lauren Schugar

Profesionální stylistka

Lauren Schugar je profesionální módní stylistka. V módním průmyslu pracuje již 20 let a v současné době se specializuje na výrobu šatníků pro focení a natáčení..

Stephanie Fajardo

Stephanie Fajardo

Profesionální stylistka

Stephanie Fajardo je osobní stylistka žijící v Portlandu v Oregonu. Svou kariéru odstartovala v televizi, focením a natáčením a jako stylistka pracuje více než 17 let.

Susan Kim

Susan Kim

Profesionální stylistka

Susan Kim je vlastníkem společnosti Sum + Style Co., společnosti pro osobní styling se sídlem v Seattlu, která se zaměřuje na inovativní a dostupnou módu. Má více než 5 let zkušeností v módním průmyslu a získala titul AA na Fashion Institute of Design & Merchandising.

Christina Santelli

Christina Santelli

Zakladatelka, Style Me New

Christina Santelli je majitelkou a zakladatelkou Style Me New, poradenské služby pro šatník. Po úspěšné kariéře ve finančním průmyslu pracuje více než 6 let jako stylistka.

Kalee Hewlett

Kalee Hewlett

Módní expertka a kouč na proměnu

Kalee Hewlett je módní expertka a kouč na proměnu a pracuje v módním průmyslu více než 15 let. Pracovala v televizi, tisku a korporátním poradenství, stejně jako ve stylingu slavných a jednotlivců. Její práce byla uvedena v mnoha časopisech, jako jsou NOX, DT a The Verge.

Tannya Bernadette

Tannya Bernadette

Zakladatelka, The Closet Edit

Tannya Bernadette je zakladatelka The Closet Edit, osobní stylingová služby se sídlem v Seattlu. V módním průmyslu působí více než 10 let a získala titul BA v oboru módní marketing a podnikání.

Patrick Evan

Patrick Evan

Majitel, Patrick Evan Salon

Patrick Evan je majitelem Patrick Evan Salon, kadeřnictví v San Franciscu. Kadeřníkem je více než 25 let a majitelem salonu více než 15 let. Patrick Evan Salon byl hodnocen časopisem Allure jako nejlepší kadeřnictví v San Franciscu.

Candace Hanna

Candace Hanna

Majitelka, Style by Candace

Candace Hanna je stylistka a expertka na styl žijící v Jižní Kalifornii. S 15 lety zkušeností v oblasti korporátní módy, nyní spojila své obchodní schopnosti a tvůrčího ducha a vytvořila Style by Candace, osobní stylingovou agenturu.

Cassandra McClure

Cassandra McClure

Odbornice na Čistou krásu

Cassandra McClure je zastánkyní čisté krásy, a snaží se zvýšit používání udržitelné a zdravé kosmetiky. V kosmetickém průmyslu se pohybuje více než 15 let jako modelka, vizážistka a zakladatelka kosmetické společnosti.

Erin Micklow

Erin Micklow

Stylistka šatníku

Erin Micklow je nezávislá stylistka šatníku a konzultantka žijící v Los Angeles. Více než 10 let se pohybuje v oblasti v herectví, krásy a stylingu a mimo jiné se objevila v The Hollywood Reporter, Variety, a TMZ

Catherine Joubert

Catherine Joubert

Osobní stylistka

Catherine Joubert je osobní stylistka, která pracuje s širokou škálou klientů na zdokonalování svého stylu. V roce 2012 založila Joubert Styling a od té doby vystupuje na Buzzfeed a v spolupracuje s celebritami jako Perez Hilton, Angie Everhart, Tony Cavalero, Roy Choi a Kellan Lutz.

Hannah Park

Hannah Park

Profesionální stylistka

Hannah Park je profesionální stylistka a osobní nákupčí se zkušenostmi s e-commerce stylingem, stylingem celebrit a osobním stylingem. Vede stylingovou společnost The Styling Agent se sídlem v LA, kde se zaměřuje na pochopení každého jednotlivce, s nímž pracuje, a na stylingu šatníku přesně podle jejich potřeb.

Arthur Sebastian

Arthur Sebastian

Majitel, Arthur Sebastian Hair Salon

Arthur Sebastian je majitelem kadeřnictví Arthur Sebastian Hair Salon v San Francisku. Jako kadeřník pracuje více než 20 let a věří, že skutečná práce úspěšného kadeřníka vychází z vášně a lásky k vlasům. V roce 1998 obdržel svou kosmetologickou licenci.

Marta Nagorska

Marta Nagorska

Nehtařka & Bloggerka

Marta Nagorska je nehtařka a blogerka v oblasti zdobení nehtů žijící v Londýně. Provozuje úspěšný blog Furious Filer, kde poskytuje návody v péči o nehty a pokročilém zdobení nehtů. Nehtovému zdobení se věnuje více než 5 let.

Melissa Jannes

Melissa Jannes

Licenovaná estetička a školitelka pro brazilskou depilaci

Melissa Jannes je licencovaná estetička, majitelka Maebee's Beauty Studio ve Philadelphii, studia poskytující kvalitní služby s individualizovanou pozorností. Je také národní školitelkou pro Universal Companies, přední dodavatele z jednoho zdroje pro více než 30 000 lázeňských profesionálů ve 47 zemích. V roce 2008 získala titul estetika na The Beauty School of Middletown a získala licenci v New Yorku i v Pensylvánii. V roce 2012 získala její depilace voskem do bikin ocenění „Best of Beauty“ časopisu Allure Magazine.

Luca Buzas

Luca Buzas

Vizážistka & oděvní stylistka

Luca Buzas je vizážistka v Los Angeles, oděvní stylistka a kreativní koordinátorka. Luca se zaměřuje na filmy, reklamy, televizní a webový obsah a na na fotografování. Posledních 7 let spolupracuje s významnými značkami z efektního světa.

Nini Efia Yang

Nini Efia Yang

Umělecká maskérka & vlasová stylistka, Nini's Epiphany

Nini Efia Yang je majitelkou Nini's Epiphany, kalifornského makeupového a vlasového studia. Specializuje se na svatební líčení.

Mark Sandler

Mark Sandler

Gemolog, klenotník a odhadce

Mark Sandler je absolventem Gemological Institute of America a klenotníkem s 30letou praxí. Jeho rodinná firma, Designer Jewels, vyrábí vlastní šperky již pět generací. Mark je členem American Society of Appraisers a American Gem Society.

Jef Saunders

Jef Saunders

Odborník na profesionální piercing

Jef Saunders je profesionálním piercerem již více než 20 let. Je koordinátorem vztahů s veřejností pro Asociaci profesionálních piercerů (APP), mezinárodního neziskového programu zaměřeného na vzdělávání veřejnosti o životním zdraví a bezpečnosti piercingu a vyučuje piercing pro Fakir Intensives. V roce 2014 byl Jef zvolen do představenstva Asociace profesionálních Piercerů. V roce 2015 získal Jef cenu prezidenta prezidenta APP od Briana Skellieho.

Michelle Myles

Michelle Myles

Umělecká tatérka & spolumajitelka, Daredevil Tattoo

Michelle Myles je spolumajitelka Daredevil Tattoo, tetovacího salonu se sídlem v New York City Lower East Side. Michelle má více než 20 let zkušeností s tetováním. Provozuje také muzeum tetování Daredevil Tattoo Museum, osobní sbírku starožitných tetovacích memorabilií, spolumajitele Brada Finka, které shromáždil za posledních 27 let tetování.

Burak Moreno

Burak Moreno

Umělecký tatér

Burak Moreno je profesionální umělecký tatér s více než 10 lety zkušeností. Burak sídlí v New Yorku a je pracuje pro Fleur Noire Tattoo Parlour v Brooklynu. Narodil se a vyrůstal v tureckém Istanbulu, pracoval jako umělecký tatér v celé Evropě. Pracuje na mnoha různých stylech, ale většinou má výrazné linie a výrazné barvy. Více jeho tetovacích návrhů najdete na Instagramu @burakmoreno.

Bianca Cox

Bianca Cox

Vlasová stylistka a licencovaná kosmetoložka

Bianca Cox je kadeřnice, licencovaná kosmetička, majitelka The Hair Throne a spolumajitelka Bianchi Salon. Její salony jsou hrdé na svou modernost, individualitu, umění a profesionální služby. Podívejte se na The Hair Throne a další kadeřnictví Biancy na Instagramu @hairthrone a na jejím osobním Instagramu @biancajcox.

Marty Morales

Marty Morales

Profesionální masážní terapeut

Marty Morales je profesionální masážní terapeut a zakladatel a majitel Morales Method, služby poskytující manuální terapie a péči o tělo se sídlem v San Francisco Bay Area a v Los Angeles v Kalifornii. Marty má více než 16 let zkušeností jako masážní terapeut a více než 13 let zkušenost se vzděláváním dalších masérů o osvědčených postupech pro masážní terapii. Marty má za sebou více než 10 000 hodin soukromé praxe a je držitelem certifikátu Certified Advanced Rolfer and Rolf Movement Practitioner, CMT. Má MBA v oboru finance na Loyola Marymount University v Los Angeles.

Yan Kandkhorov

Yan Kandkhorov

Vlasový stylista

Yan Kandkhorov je kadeřník a majitel K&S Salon, kadeřnictví se sídle v New Yorku. Yan má více než 20 let zkušeností v oboru vlasového průmyslu, je známý tím, že vydláždí cestu ikonickým vlasovým trendům, a provozuje svůj salon od roku 2017. Jeho vlasový salon byl Expertise zvolen jedním z nejlepších kadeřnictví v New York City v roce 2019. Yan a K&S Salon spolupracovali s předními módními časopisy a celebritami, jako jsou Marie Clair USA, Lucy Magazine a Resident Magazine.

Ndeye Anta Niang

Ndeye Anta Niang

Kadeřnice a odbornice na copánky

Ndeye Anta Niang je kadeřnice, odbornice na zaplétání copánků a zakladatelka AntaBraids, mobilní služby pro zaplétání copánků se sídlem v New Yorku. Ndeye má více než 20 let zkušeností s africkými vlasy, včetně copánků box braids, Senegalese twists, crochet, umělých dreadů, goddess locs, kinky twists, a lakhassových copánků. Ndeye byla první žena svého kmene v Africe, která se přestěhovala do Ameriky, a nyní sdílí své znalosti afrických copánků předávaných z generace na generaci.

Madeleine Johnson

Madeleine Johnson

Vlasová stylistka & Specialistka na prodlužování vlasů

Madeleine Johnson je vlasová stylistka a specialista na prodlužování vlasů žijící v Beverly Hills v Kalifornii. Spolupracuje s Violet Salon v Beverly Hills. Madeleine má více než šestileté zkušenosti s kadeřnictvím jako licencovaná kosmetoložka. Specializuje se na různé metody prodlužování vlasů jako je micro bead a tape-in. Školení získala u Violet Teriti (Chaviv Hair), která je vlasovou stylistkou celebrit a získala licenci na kosmetologii ze Santa Monica College.

Woody Lovell

Woody Lovell

Profesionální holič

Woody Lovell je zakladatelem klubu Barbershop Club, holičství pro pány ve stylu společenského klubu se základem v tradičním holičství v roce 1990 se sídlem v hotelu Normandie v Los Angeles v Kalifornii. Woody je také zakladatelem vlastní řady kvalitních produktů péče o pleť. Má více než 20 let zkušeností v oblasti péče o muže a poskytuje konzultace klientům včetně profesionálních sportovců, hudebníků a předních herců v oblasti Los Angeles.

Juan Sabino

Juan Sabino

Profesionální holič

Juan Sabino je profesionální holič a majitel Juan's Barber Shop, holičství se sídlem v San Francisco Bay Area. Juan má více než 20 let zkušeností se stříháním mužů a více než osm let profesionálních zkušeností jako holič. Specializuje se na přehazovačky, stříhání do ztracena a zaměřuje se na zlepšení celkového zdraví mužů.

Sofia Bee

Sofia Bee

Profesionální maskérka

Sofia Bee je profesionální vizážistka a poradkyně lékařské estetiky s více než 20 let zkušeností s konzultacemi v oblasti krásy. Sofie žije v San Francisco Bay Area, kde provozuje vlastní kosmetický salon nazvaný „Beauty by Sofia Bee“ a pomohla více než 1 000 klientům, mezi nimiž byli například Tyra Banks, Alex Rodriguez a ruská rocková skupina „Leningrad“. V roce 2001 získala vzdělání v oboru lékařské estetiky na Marinello School of Beauty a v roce 2003 získala BS v oboru Business Management na Kaliningrad State University.

Shara Strand

Shara Strand

Maskérka

Shara Strand je maskérka a zakladatelka Shara Makeup Studio, poradenského studia se sídlem v New Yorku. Má více než 15 let zkušeností s poradenstvím v oblasti image a líčení, včetně práce jako regionální umělkyně pro Bare Escentuals a Estee Lauder, Saks 5th Avenue, Bloomingdales a Bergdorf Goodman. Její práce byla uvedena ve WNBC, Fox 5, Direct TV ABC ranní zprávy a Hamptons Magazine. Je autorkou Shara Cosmetics a nazpívala dva hity. Je držitelkou titulu BFA z New York University.

Christin Birckhead

Christin Birckhead

Maskérka

Christin Birckhead je maskérka a zakladatelka Conceptual Beauty, kosmetické služby se sídlem ve Washingtonu, DC se specializací na svatební služby, jako jsou zásnuby a svatební párty, módní přehlídky a portréty. Má více než 20 let zkušeností v oblasti líčení a krásy. Je také vedoucí vizážistkou pro Ascender Communications a spolupracuje s místním zpravodajským týmem NBC. Mezi její klienty patří Nancy Pelosi, Nancy Cartwright, Armin Van Buuren, Hugh Jackman, Vashawn Mitchell, Richard Smallwood, Benjamin T. Jealous, Colin Powell, Wanda Durant a bývalá liberijská prezidentka Ellen Johnson Sirleaf.

Frankie Sanderson

Frankie Sanderson

Maskér & Stylista

Franklin (Frankie) Sanderson je maskér a stylista. Je zakladatelem TheStudeo, služby specializující se na kadeřnictví, líčení a image poradenství ve Washingtonu, DC. Specializuje se na kadeřnické služby jako barvení, melírování, balayage, keratinové ošetření a exkluzivní střihy. Vystudoval Fashion Design na Virginia Commonwealth University a trénoval na L'Oreal Soho Academy, TIGI, Vidal Sassoon, Redken a Wella. Mezi jeho klienty patří Nicole Kidman, Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Tina Fey, Jane Lynch a Alicia Keys.

Devorah Kuperland

Devorah Kuperland

Maskérka

Devorah Kuperland je maskérka a zakladatelka Glam By Dev, která se specializuje na svatby, speciální akce a redakční kampaně v New Yorku. Devorah má více než pět let zkušeností v oboru. Její práce byla uvedena již v New York's Bridal Fashion Week.

Alicia D'Angelo

Alicia D'Angelo

Vizážistka

Alicia D'Angelo je vizážistka pracující v New Yorku. Spolupracuje s týmy v Dior Makeup, YSL Beauty a Pat McGrath Labs, stejně jako se společnostmi specializujícími se na svatby jako Once Upon A Bride a Miss Harlequinn. Její práce byla uvedena na Today.com, New York Live, Forbes.com, VH1, MTV, Vevo, Weekly Entertainment, Refinery 29 a NYXCosmetics.com. Vystudovala vizuální komunikaci na FIDM-Los Angeles.

Ashleigh Grounds

Ashleigh Grounds

Vizážistka a kadeřnice

Ashleigh Grounds je vizážistka a kadeřnice se sídlem v Austinu v Texasu. Ashleigh má více než 11 let kosmetických zkušeností. Vystudovala kosmetologii v Dallasu v Texasu a dokončila dvouleté studium kadeřnictví v Kuala Lumpur v Malajsii ve vlasovém salonu Toni & Guy. Je akreditována Mezinárodní radou pro kosmetiku, je certifikována společností Babe Hair Extension Professional a je držitelka certifikátu Brazilian Blow Out Professional. Ashleigh byla zvolena nejlepší kadeřnicí v Austinu pro rok 2012 od RAW Artists a v Expertise byla uvedena mezi top 20 salóny pro rok 2020 v Austinu. Ashleighina práce byla uvedena v Talentmagazinech, BlogTalkRadio, KXAN a Studio 512.

Nicole Wegman

Nicole Wegman

Klenotnice & Zakladatelka Ring Concierge

Nicole Wegman je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou Ring Concierge, značky jemných šperků se sídlem v New Yorku. Ring Concierge se specializuje na zásnubní prsteny a trendy snubní prsteny, vytváří luxusní zážitek zaměřený na generaci "milenials". Ring Concierge nabízí zásnubní prsteny spolu s náušnicemi, náhrdelníky, náramky na zápěstí a kotníky. Nicolina práce a Ring Concierge byly uvedeny ve Vogue, Glamour, Who What Wear, Martha Stewert Weddings, Brides a Cosmopolitan. Nicole je GIA (Gemological Institute of America) akreditovaným profesionálem v oblasti šperků a je držitelkou titulu BS v oboru Design doplňků na Cornell University.

Mia Rubie

Mia Rubie

Manikérka

Mia Ruble je manikérka a majitelka v ateliéru Sparkle San Francisco v San Franciscu v Kalifornii. Má více než osm let zkušeností v oboru a je známá svými jedinečnými vzory a talentem s barvami. Mezi její klienty patří Sephora, Target a Vogue. Její práce byla uvedena v San Francisco Chronicle a StyleCaster. Vystudovala Podnikání a drobné podnikání na San Francisco State University. Více o její práci si můžete přečíst na jejím Instagram účtu @superflynails.

Andrea Beaulieu

Andrea Beaulieu

Profesionální švadlena & módní návrhářka

Andrea Beaulieu je profesionální švadlena, módní návrhářka a majitelka MOORE, newyorské značky a oděvní dílny pro genderově neutrální, moderní streetwear i na míru šité výrobky. Andrea má více než 20 let zkušeností v módním designu a marketingu a specializuje se na výrobu vzorů, látek a tvorbu oděvů. Je držitelkou titulu BS v oboru módní design a zboží na University of North Carolina v Greensboro.

Kristin Pulaski

Kristin Pulaski

Majitelka salonu & nehtová specialistka

Kristin Pulaski je profesionální umělecká nehtařka a zakladatelka Paintbucket, vlastní a provozuje nehtový salon se sídlem v Williamsburgu v Brooklynu. Má více než tři roky zkušeností s provozováním Paintbucket a je držitelkou licence pro nehtové techniky. Paintbucket nabízí manikúru, pedikúru a prodlužování nehtů z měkkého gelu spolu s přizpůsobenými balíčky pro svatební párty. Je držitelkou titulu BA v oboru manažerství na Manhattan College.

Charina Redugerio

Charina Redugerio

Maskérka

Charina Redugerio je maskérka se sídlem v New Yorku. Charina má více než 13 let zkušeností v kosmetickém průmyslu a pracuje pro Sephora, NARS Cosmetics, L'Oreal, Parfums Christion Dior, Natasha Denona Makeup a nyní je na volné noze. Vedla make-up pro řadu módních přehlídek týdnů, redakčních natáčení a líčí klienty. Spolupracovala a trénovala s několika světovými vizážistickými umělci, včetně Ricky Wilson pro Dior.

Stephanie Navarro

Stephanie Navarro

Profesionální maskérka

Stephanie Navarro je profesionální vizážistka a kadeřnice se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Stephanii zastupuje The Rex Agency a její práce zahrnuje spolupráci s řadou celebrit, mezi něž patří i John Legend, líčit a stříhat se od ní nechá také Selma Blair. Mezi její klienty patří i Dermalogica, Virgin Airlines a Wrangler Jeans. Má více než 15 let zkušeností s make-upem a stylingem a je držitelkou kosmetické licence od Marrinello School of Beauty a certifikátu líčení od Elegance International.

Shelley Golden

Shelley Golden

Poradkyně pro osobní branding a osobní stylistka

Shelley Golden je zakladatelkou Shelley Golden Style se sídlem v San Francisco Bay Area. S více než 20 lety zkušeností s módou a výtvarným uměním pracovala Shelley pro International Academy of Merchandise and Design v Chicagu, Wellesley Historical Society a dříve Bloom: Image For Success. Shelley je certifikovanou konzultantkou barev z The Image and Color Institute International a členkou Color Specialist of Color Designers International (CDI). Shelley je držitelkou titulu BS v textilním a obchodním oboru na Arizona State University a společností Thumbtack byla hodnocena jako nejlepší profesionál roku 2018.

Paul Julch, MA

Paul Julch, MA

Stylista osobního šatníku & Mluvčí

Paul Julch je stylista, mluvčí a zakladatel společnosti Urbanite | Suburbanite, firma pro styling šatníku v San Francisco Bay Area. Více než 25 let v módním průmyslu pracuje Paul s klienty, aby jejich oblékání bylo jednodušší, méně časově náročné a příjemnější. Paul má dlouholeté zkušenosti s maloobchodním vizuálním merchandisingem - stylingem výloh, a stylingu prodejen pro Banana Republic, Gap a Express. Má také zkušenosti se stylováním módních focení a firemních videí. Paul vystudoval management na State University of New York v Binghamtonu, získal magisterský titul v oboru klinické psychologie na Long Island University. Studoval také interiérový design na University of California v Berkeley.

Natalie Tincher

Natalie Tincher

Specialista na styl a šatník

Natalie Tincher je majitelkou a hlavní stylistkou společnosti BU Style. S více než 10 lety zkušeností se Natalie specializuje na osobní styl, který odráží individualitu, důvěru a pohodlí klientů. V roce 2019 byla jmenována globální vedoucí stylingu pro Bloomberg Television. Natalie je certifikována v Image Consulting prostřednictvím Fashion Institute of Technology. Pravidelně sdílí své odborné znalosti s korporátními skupinami ve významných finančních institucích, mediálních společnostech a zpravodajských prodejnách, včetně: Time Out New York, Refinery 29 a NBC News.

Jordan Stolch

Jordan Stolch

Poradce pro image a styl

Jordan Stolch je strategický imidž, stylový poradce a zakladatel společnosti MiKADO - osobní stylingové firmy. S více než deseti lety zkušeností se Jordan specializuje na pomoc lidem eliminovat zmatek a nejistotu spojenou s tím, jak se oblékat, aby si vytvořili silnou image a využili oblečení ke své strategické výhodě. Jordan trénuje podnikatele, vedoucí pracovníky a podnikové manažery v základech „power dressing“ od některých významných společností v zemi, jako jsou Morgan Stanley, Deloitte, Berkshire Hathaway, Universal Music Group, Starbucks a Disney. Pracuje s klienty osobně i virtuálně a učí je, jak odstranit zmatek ze stylu, aby mohli pracovat na vyšší úrovni. Jordan získala titul BA v oboru psychologie na University of Waterloo a studovala merchandise marketing na Fashion Institute of Technology (FIDM).

Ashley Kahn

Ashley Kahn

Stylistka šatníku

Ashley Kahn je stylistka šatníku se sídlem v Houstonu v Texasu. Díky více než 10 letům zkušeností Ashley styluje ženy jak osobně, tak i virtuálně a snaží se dopřát každé ženě umění osobního stylu. Věří, že každá žena si zaslouží, aby se každý den cítila pohodlně, elegantně a sebevědomě. Ashley vystudovala Sam Houston State University. Byla uvedena na KPRC Channel 2 Houston Life a ABC 13 Check This Out Houston a v časopise Houstonia. Ashley také hostila módní přehlídky Macy „The Wardrobe Edit“ a „It List“.

Cassandra Sethi

Cassandra Sethi

Osobní stylistka & Image konzultantka

Cassandra Sethi je osobní stylistka, image konzultantka a zakladatelka Next Level Wardrobe, což je luxusní osobní stylingová služba pro zaneprázdněné profesionály. Díky více než 20 let zkušeností v módním průmyslu pomáhá Cassandra lidem transformovat jejich sebevědomí vytvořením pracovního šatníku, který rádi nosí. Cassandra je držitelkou titulu BA v módním merchandisingu z Kalifornské státní univerzity v Long Beach a postgraduálního certifikátu v módním nákupu a merchandisingu na London College of Fashion. Vytvořila maloobchodní společnost Soulcycle a byla Senior Buyer pro více než 90 tělocvičen Equinox. Cassandra byla uvedena na newyorském PIX11 v rozhovoru o tom, jak dosáhnout skvělého stylu práce z domova, stejně jako ve Men's Health, Business of Fashion a NYMag.

Karen Leight

Karen Leight

Profesionální vlasová stylistka

Karen Leight je profesionální kadeřnice a majitelka Karen Renee Hair, soukromého salonu v Salon Republic Hollywood v Los Angeles v Kalifornii. S více než 12 lety zkušeností je Karen licencovaná kosmetička se specializací na barvu vlasů, techniku balayage a precizní účesy žen a mužů.

Lynda Jean

Lynda Jean

Certifikovaná Image poradkyně

Lynda Jean je image poradkyně a majitelka společnosti Lynda Jean Image Consulting. S více než 15 lety zkušeností se Lynda specializuje na analýzu barev a postav/stylů, audity šatníků, osobní nakupování, společenskou a profesionální etiketu a osobní a obchodní značky. Pracuje s klienty na zlepšení jejich image, sebeúcty, chování a komunikace, aby usnadnila jejich sociální a kariérní cíle. Lynda je držitelkou bakalářského titulu ze sociologie a sociální práce, magisterského titulu z klinické sociální práce a certifikace Certified Image Consultant (CIC). Vystudovala Image Consulting na International Image Institute a International Academy of Fashion and Technology v kanadském Torontu. Lynda vyučovala kurzy Image Consulting na George Brown College v kanadském Torontu. Je spoluautorkou knihy „Business Success With Ease“, kde sdílí své znalosti o „Síle profesionální etikety“.

Martin Nepton

Martin Nepton

Profesionální kadeřník

Martin Nepton je profesionální kadeřník a kolorista v Bang Bang LA v Los Angeles, Kalifornie. S více než 11 lety zkušeností se Martin specializuje na pomoc klientům vyjádřit jejich Queer identitu prostřednictvím vlasů. Martin nabízí personalizované účesy a služby v oblasti barev a stylu s negenderovými cenami podle délky vlasů. Martin je držitelem titulu BA z University of Québec v Montréalu a je licencovaným kadeřníkem v Kalifornii.

Noël Reid-Killings

Noël Reid-Killings

Kadeřnice celebrit

Noël Reid-Killings je profesionální kadeřnice a majitelka Noël New York Salon & Boutique. S více než desetiletou zkušeností se Noël specializuje na úpravu a úpravu vlasových řešení pro všechny typy vlasů a textury. Spolupracovala s nespočtem top celebrit, včetně Alicie Keys, Ciara, Yara Shahidi a Simone Missick. Její práce byla uvedena na přehlídkách proměny a v časopisech včetně Essence, Sophisticates Black Hair, Teen Vogue, Elle, 21Ninety, WWD, POPSUGAR, Allure, The Cut, The Huffington Post a Swaay.

Penny Simmons

Penny Simmons

Specialistka na péči o obuv

Penny Simmons je specialistka na péči o obuv a zakladatelka společnosti Penny Loafers Shoe Shine Company Inc. v kanadském Torontu. S více než 25 lety zkušeností se Penny specializuje na čištění a lesk bot. Penny nabízí na speciálních akcích leštění bot, kiosky v torontském podzemním městě, The PATH a služby vyzvednutí. Společnost Penny Loafers Shoe Shine Company provozuje také nejstarší salon na boty v Kanadě. Společnost Penny Loafers Shoe Shine Company byla uvedena v časopisech Best of The City - Toronto Life, Saturday Night Magazine, National Post, Globe & Mail a Toronto Star.

April Ferri

April Ferri

Profesionální kadeřnice

April Ferri je profesionální kadeřnice a spolumajitelka kadeřnického salonu Widows Peak Salon se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. S více než deseti lety zkušeností se April specializuje na barvení vlasů a vylepšení a transformaci přírodních tónů do zářivých odstínů pro krásné vlasy s minimální úpravou. Svou licenci kosmetičky získala na Riverside Community College. April upravovala vlasy pro LA fashion week.

Mallika Sharma

Mallika Sharma

Certifikovaná technička v péči o kůži

Mallika Sharma je certifikovaná technička péče o kůži a zakladatelka The Leather Laundry, specializované služby pro luxusní kožené vybavení v Indii. Mallika se specializuje na čištění, barvení, opravy a renovace obuvi, kabelek, bund, peněženek, opasků a pohovek. Je držitelkou magisterského titulu v oboru Finance a investice na University of Edinburgh Business School. Mallika je certifikovaná profesionální technička péče o kůži a trénuje u celosvětově uznávané společnosti pro péči o kůži LTT ve Velké Británii.

Margo West

Margo West

Profesionální krejčová

Margo West je profesionální krejčová a majitelka Margo West Bridal Alterations v Dallasu, Texas. Je známá svými odbornými znalostmi v oblasti svatebních úprav, vlastních svatebních šatů, designu souvisejícího se svatbou a výroby vzorů. 44 let svatebních zkušeností jí vyneslo prestižní cenu WeddingWire Brides Choice Award, Couples Choice Award 2013-2019 a The Knot Best of Weddings 2018-2020. Margo byla také uvedena v House of Diffa 2018 Jacket Collection a Modern Luxury Brides Magazine 2020. Na podzim 2021 uvede svoji novou kolekci svatebních šatů.

Janet Miranda

Janet Miranda

Profesionální kadeřnice a vizážistka

Janet Miranda je profesionální kadeřnice, vizážistka a zakladatelka společnosti Be.NYLA. S více než 15 lety zkušeností se Janet specializuje na make-up a vlasy pro reklamu, redakci, přehlídky, speciální akce, televizi a videa. Byla proškolena na Akademii Vidal Sassoon a u nejlepších umělců v oblasti vlasových a makeupových masek včetně MAC Cosmetics a Redken. Janet pracovala pět sezón New York Fashion Week a jednu sezónu na Project Runway. Pokračuje v přidávání značek do svého rostoucího seznamu klientů, včetně Armani Exchange, Neutrogena a Pantene. Janetina práce byla uvedena v CBS, Brides Magazine, 100 Layer Cake, Style Me Pretty, Green Wedding Shoes, Ireland Image Brides Magazine a Elle Japan.

Kpoene Kofi-Bruce

Kpoene Kofi-Bruce

Luxusní svatební návrhář

Kpoene Kofi-Bruce je krejčí, návrhářka svatebních šatů a kreativní ředitelka Mignonette Bridal a Ette the Wedding Tailor v Chicagu ve státě Illinois. S téměř dvěma desetiletími zkušeností jako návrhářka svatebních šatů, majitelka malých podniků a nadšenec do šití kostýmů se Kpoene specializuje na design svatebních šatů a sociální historii svatebních šatů. Získala bakalářský titul v oboru tvůrčího psaní na Middlebury College a studovala obor móda na Fashion Institute of Technology. Je také absolventkou programu Goldman Sachs 10KSB a Chicago Fashion Incubator a psala o svatební módě pro Jezebel, Catalyst, Sun Times a XO Jane.

Korri Burton-Universe

Korri Burton-Universe

Profesionální krejčová

Korri Burton-Universe je profesionální krejčí a majitelka Uncommon Closet, zdroje pro oděvy a krejčí na míru pro komunitu LGBTQIA + a pro ty s typem postavy, které obchodní řetězce často přehlížejí. Korri se specializuje na oděvy na míru, krejčovské služby a svatební šaty pro lidi všech identit, pohlaví, ras a velikostí. Uncommon Closet vytváří bezpečný prostor pro lidi, aby našli nebo si vytvořili oblečení, díky němuž se budou cítit bezpečně a silně.

Amber Rose

Amber Rose

Licencovaná kosmetoložka

Amber Rose je licencovaná kosmetička a zakladatelka a majitelka salónu Quality Style Weaves and Braids Salon v Orlandu na Floridě. S více než deseti lety zkušeností má Amber zkušenosti s twisty, copánky, prodlužováním, střihem, stylingem a úpravou vlasů. Specializuje se na růst vlasů pro všechny typy vlasů.

Trent Potter

Trent Potter

Specialista na péči a opravy obuvi

Trent Potter je specialista na péči o obuv a opravy a zakladatel a spoluvlastník společností Southern Polished a Potter & Sons, která vyrábí sandály a opravuje boty. S více než devítiletými zkušenostmi se specializuje na ručně vyráběné sandály, čištění a leštění obuvi a opravy podrážek a podpatků. Trent má bakalářský titul z politologie na University of Tennessee-Knoxville. Trentova práce s Southern Polished byla uvedena v časopisech Nashville Lifestyles, Okra Magazine: Real Southern Culture, Today in Nashville a Good Grit Magazine. Trent má také kanál YouTube spolu se svým bratrem Heathem s názvem Trenton & Heath, který má více než 250 000 odběratelů.

Alana Schober

Alana Schober

Umělecká maskérka u Pout Pro

Alana Schober je profesionální maskérka v Pout od Lipsticknick, exkluzivního kosmetického baru v Los Angeles v Kalifornii. S více než deseti lety zkušeností se Alana specializuje na vlasy a make-up. Jako licencovaná kosmetoložka pracovala pro MAC Cosmetics a Paul Mitchell. Alanaina slavná klientela zahrnuje Iggy Azalea, Solange, YG a ASAP Nast. Pracovala na kampaních se společnostmi Nike, Adidas, Morphe, Jaclyn Hill Cosmetics a Quay. Alana také pracovala na bezpočtu hudebních videí a focení a její práce byla uvedena na dvou billboardech v Los Angeles.

Seleh Rahman

Seleh Rahman

Profesionální krejčí a kožešník

Seleh Rahman je krejčí, kožešník a majitel Seleh de Federal Hill v Baltimore, Maryland. Seleh s více než 45 lety zkušeností se specializuje na kožešiny, úpravy a módní ilustraci. Seleh studoval módní návrhářství a krejčovství na Bay College of Maryland. Je držitelem certifikací v oblasti kožešiny, designu a krejčovství.

Steven Waldman

Steven Waldman

Profesionální kadeřník

Steven Waldman je profesionální kadeřník a ředitel technického školení v Hair Cuttery. Steven využívá svého kreativního vhledu a rozsáhlých zkušeností k řízení vzdělávacího programování a motivuje učitele a studenty, aby efektivně komunikovali, vytvářeli a prováděli strategie s cílem maximalizovat potenciál a dosáhnout úspěchu. K inspiraci tvarem, barvou a střihy využívá nečekané zdroje, jako jsou umělecké žánry, architektura a vaření.

Michelle Bebbington

Michelle Bebbington

Profesionální vlasová stylistka

Michelle Bebbington je profesionální kadeřnice a majitelka The Living Room Hair and Skin se sídlem v Great Falls, Montana. S více než 20 lety zkušeností se specializuje na vzdělávání v oblasti vlasů, barvení a styling.

Miranda Mendelson

Miranda Mendelson

Specialistka na krásu a make-up

Miranda Mendelson je specialistka na líčení a krásu a zakladatelka Slashed Beauty. S téměř desetiletou zkušeností se specializuje na levné make -up a kosmetické výrobky a tipy. Miranda má bakalářský titul v oboru komunikace a vedlejší obor Genderová a ženská studia na Kalifornské státní univerzitě v Northridge. Kromě toho byla Miranda časopisem Allure Magazine jmenována „Most Buzzworthy“ Blogger a vystupovala v mnoha publikacích, jako jsou Glamour Magazine a Huffington Post.

Courtney Nawara

Courtney Nawara

Maskérka a gothic blogerka

Courtney Nawara je vizážistka a Gothic blogerka. S více než desetiletou zkušeností se Courtney specializuje na krásu bez krutosti a veganskou krásu, návody na líčení očí, gotickou módu a péči o pleť. Napsala a publikovala „Hooded Eyes Makeup Manual“ dostupný na Amazonu. Courtney je tvůrkyní Phyrra.net a PhyrraNyx, kde sdílí tipy a triky týkající se krásy a módy.

Ivy Boyd

Ivy Boyd

Vizážistka

Ivy Boyd je vizážistka a tvůrkyně kosmetického blogu Ivy Boyd Makeup. S téměř desetiletou zkušeností s líčením se Ivy specializuje na služby líčení pro svatby, speciální akce a redakční focení. Je držitelkou titulu BA v oboru grafický design na University of Northern Iowa. Ivy byla finalistkou Allure Beauty Blogger Awards a byla uvedena v mnoha mediálních publikacích, jako jsou People Magazine a Brides Magazine.

Charlie Adams

Charlie Adams

Profesionální kadeřník a certifikovaný kadeřník

Charlie Adams je profesionální kadeřník, certifikovaný kadeřník a zakladatel Salon XL se sídlem v Ann Arbor, Michigan. S více než dvěma desetiletími zkušeností se Charlie specializuje na inovativní stylingové a texturizační techniky a také barvení vlasů. Charlie a Salon XL obdrželi ocenění od časopisu Top 100 Salon ELLE Magazine „Nejlepší vlasy v Americe“ a „Nejlepší barevné salony“, „Top Shop“ společnosti StyleLine v Michiganu, Hour Magazine „Best of Detroit“ a „Best Hair Salon in Ann Arbor, Harper's Bazaar „Best of the Midwest,“ Allure Magazine „The A List“ a Process Magazine „The Best Color“. Salon XL je také členem prestižní salonní organizace Intercoiffure.

Shipra Taneja

Shipra Taneja

Maskérka

Shipra Taneja je vizážistka a zakladatelka Taneja's Bride, blogu o životním stylu, kráse a módě. Specializuje se na vytváření odvážných, barevných líčení. Shipra s nadšením dělá barevné líčení pohodlné pro každého.

Barbie Ritzman

Barbie Ritzman

Specialistka na krásu a péči o pleť

Barbie Ritzman je specialistka na krásu a majitelka Barbie's Beauty Bits. Specializuje se na domácí péči o pleť a estetiku. Barbie vystupovala v mnoha médiích, jako jsou ABC, NBC, Vogue a Allure. Byla také oceněna jako Beauty Influencer of the Year - USA.

Dina Scherer

Dina Scherer

Stylistka šatníku a osobní nakupující

Dina Scherer je stylistka image a šatníku a zakladatelka Modnitsa Styling se sídlem v New Yorku. S více než desetiletou zkušeností se Dina specializuje na analýzu barev, vývoj stylu, úpravy šatníku a osobní nákupy. Pomáhá svým klientům pozvednout jejich osobní styl a upravit šatník přizpůsobený jejich životnímu stylu. Dina je držitelkou titulů z reklamy a marketingu, módního merchandisingu a certifikátu Image Imaging od Fashion Institute of Technology.

Sarah McDonald

Sarah McDonald

Certifikovaná stylistka a image konzultantka

Sarah McDonald je certifikovaná stylistka a image konzultantka a majitelka Pivotal Style. Pomáhá mužům i ženám cítit se sebevědomě prostřednictvím oblečení tím, že je vede v tom, jak se oblékat podle typu postavy, barevného tónu, životního stylu a osobních a profesních cílů. Sarah získala profesionální image a styl od The Fashion Stylist Institute.

Nick Arrojo

Nick Arrojo

Hlavní vlasový stylista

Nick Arrojo je hlavní kadeřník a majitel a zakladatel společnosti Arrojo NYC, nezávislé kadeřnické značky. S více než 35 lety zkušeností se specializuje na stříhání a úpravu vlasů pomocí precizního kadeřnictví a vzdělávání odborníků na vlasy prostřednictvím Arrojo Education. Nick se díky své mezinárodně uznávané technice stříhání břitvy, spolupráci s módními návrháři a sedmi let jako kadeřnický host TLC „Co nenosit“ stal známou ikonou v vlasovém průmyslu.

Elle Monus

Elle Monus

Image konzultantka

Elle Monus je image konzultantka a spoluzakladatelka True Image Group. S více než 11 lety zkušeností v módním průmyslu se specializuje na holistické přístupy k brandingu, konzultaci image zahrnující velikost a osobní styl. Kromě toho měla Elle příležitost pracovat na několika přehlídkách New York Fashion Week a byla vystupována ve více médiích, jako například Racked.

Matt King

Matt King

Ředitel pro vzdělávání, Fox and Jane Salon Group

Matt King je ředitelem vzdělávání ve společnosti Fox and Jane Salon Group. S více než 15 lety zkušeností a odborných znalostí v oblasti stříhání a barvení vlasů se specializuje na tvorbu trendových a technicky zdatných školicích a vývojových materiálů pro kadeřníky. Matt získal kosmetologické vzdělání na Blaine Beauty School.

Alterations Express

Alterations Express

Specialisté na úpravy, krejčovství a chemické čištění

Alterations Express je salonní krejčovský dům s obsluhou, prostornými šatnami, a mimořádným týmem krejčích a švadlen na 13 prodejních místech. S více než 70 lety zkušeností se specializují na vedení jednotlivců profesionálním vybavením, vyhodnocení projektu změn na místě, expresní změny a okamžité stanovení cen za jakoukoli změnu. Alterations Express byl uveden na několika webech, jako je TheKnot.com.

Jamie Bushman

Jamie Bushman

Vlasová stylistka

Jamie Bushman je hlavní kadeřnice a majitelka The Circle Salon, ekologického salonu v Chicagu, Illinois. S více než 22 lety zkušeností se specializuje na stříhání vlasů, úpravu vlasů, barvení vlasů, péči o vlasy, voskování a líčení. Jamie byla představena v několika publikacích, jako jsou Allure a Elle, a její salon byl uznán jako jeden z 200 nejlepších salonů současnosti. Jamie absolvovala kosmetologické školení v The Aveda Institute Minneapolis.

Nikia Londy

Nikia Londy

Specialistka na augmentaci vlasů

Nikia Londy je specialistkou na augmentaci vlasů a zakladatelkou a generální ředitelkou společnosti Intriguing Hair, komplexního řešení pro ženy ze všech etnik, které si chtějí pořídit vysoce kvalitní prodlužování vlasů, příčesky a paruky. S více než 16 lety zkušeností se specializuje na umělé integrace vlasů, prodlužování vlasů, vypadávání vlasů, příčesky a paruky a neoperační výměnu vlasů. Nikia je držitelkou bakalářského titulu v organizačním vedení na Charter Oak State College a získala certifikaci kosmetiky na Blaine Beauty School. Je také členkou Americké rady pro vypadávání vlasů.

Sarah Kosakowski

Sarah Kosakowski

Profesionální kadeřnice

Sarah Kosakowski je profesionální kadeřnice a majitelka Alba Salon and Spa se sídlem v Cincinnati, Ohio. S desetiletou zkušeností se specializuje na svatební a formální vlasy, blondýnky, jemné vlasy a pánské střihy. Sarah absolvovala školení v The Aveda Frederic’s Institute a je hrdá na to, že je mimo jiné také stylistkou Kevin Murphy Session.

Anjuli Yera, MD

Anjuli Yera, MD

Certifikovaná profesionální vizážistka

Dr. Anjuli Yera je certifikovaná profesionální vizážistka z West Palm Beach, FL. S více než 15 lety zkušeností se specializuje na líčení, aplikaci airbrush a líčení na svatební a svatební párty. Její práce byla uvedena v St. Louis Bride, STL Today i v Miami Times. Získala ocenění WeddingWire Couples ‘Choice Award, Best of The Knot Award a Top Pro Status on Thumbtack. Anjuli byla navíc pozvána na show KSDK „Show Me St. Louis“, aby pokryla trendy líčení roku. Anjuli je samouk profesionální make-up artist, který absolvoval další školení od Artistry Makeup Academy.

Lana Blanc

Lana Blanc

Osobní a módní stylistka

Lana Blanc je osobní a módní stylistka a zakladatelka společnosti The Blanc House, která poskytuje kompletní služby v oblasti stylingu se sídlem v New Yorku, New York. S více než desetiletými zkušenostmi v oblasti módy a maloobchodu se specializuje na pomoc ostatním vypadat a cítit se co nejlépe prostřednictvím činností, jako je úprava skříní a osobní nákupy. Byla také uvedena v mnoha publikacích, včetně InStyle a Elle. Lana získala titul BBA v mezinárodním marketingu na Pace University a titul MBA v oboru podnikání a móda na LIM College.

Mindy Nguyen

Mindy Nguyen

Holistická kosmetička

Mindy Nguyen je holistická kosmetička a majitelka a zakladatelka Mai Blossom Organic Salon, organického kadeřnictví v San Diegu v Kalifornii. S více než 35 lety zkušeností v kosmetickém průmyslu se specializuje na kombinování východních filozofií se západní vědou, aby poskytovala organické barvení vlasů a holistický vlasový styling.

Spencer Shimada

Spencer Shimada

Image konzultant

Spencer Shimada je konzultant v oblasti image a zakladatel společnosti White Shoe Consulting se sídlem v oblasti metra v Denveru. Specializuje se na pomoc ostatním při budování sebevědomí prostřednictvím poradenství v oblasti šatníku a osobního stylingu. Spencer má bakalářský titul v marketingu na Weber State University a MBA na The University of Birmingham.

Sahra Brandt

Sahra Brandt

Image architekt

Sahra Brandt je Image Architect a zakladatelka společnosti Shop the City, která se věnuje pomoci ostatním dosáhnout jejich stylových cílů. S více než desetiletými zkušenostmi v módním průmyslu se Sahra specializuje na audity šatníků, osobní nákupy a styling na dálku. Vede také blog o životním stylu Que Sera Sahra. Sahra má titul BBA v módním merchandisingu a vizuálním merchandisingu na LIM College.